• Jakej byl? Ahoj

    0 0
    • Meesha  

      nooo… velkej :-) poprve sem platil na zavodech parkovani, pak me rozhodilo cislo 2199 ⇒ poslední vlna, lidi v keckach a bavlnenejch trickach v prvni lajne atd. Hned za mestem uz se tlacilo, ale na prehradu sem vyjel. A pak fur sam a sam, z levyho panelu na pravej, leva, leva, prava, z prava, leva, obcas nekdo rozstrelenej, par peknejch vyhledu a byl sem v cili :-) Nakonec asi 311. coz me moc neuspokojuje, ale na ty podminky… :-) Aspon je to 1.vlna pro priste.

      ALe nakonec se mi to libilo – pohodova akcicka, lidi co si strikaj rafky WDckem, nadavaj, ze predbiham v 5. vlne a tak… :-D

      0 0
    • Beeda  

      Pohoda vyjizdka a nasledna pary:-), Jeste jsem asistoval pri zraneni.. mladej klucina, ze mu nic neni, coz se mi nezdalo kdyz sel pomalu do bezvedomi, a ted ctu… „Prezidentskou chatou utrpěl velmi vážné poranění hlavy a po ošetření byl transportován vrtulníkem do liberecké nemocnice. Náraz do hlavy byl hodně silný a muž utrpěl vážné zranění i přes to, že měl na hlavě přilbu“ B.

      0 0
      • lidumil  

        Kdes´ to četl? Jinak počasí až na ten vichr bylo fajn, několikrát mě v poryvech větru přede mnou jedoucí slečna málem „undala“ z kola. Ale jinak bych se do Jizerek asi nepodíval :-( Nicméně jsme si kámošema říkali, že tam někdy musíme jet na delší dobu – třeba v létě. Tak jsem chtěl poprosit, jestli máte někdo tip na slušný bydlení za rozumný peníze… Díky.

        0 0
        • civetta  

          Nevim co je pro Tebe slusny a co rozumny 8-))), nicmene: Prezidentska chata – rek bych nejlepsi pomer cena/vykon a neprekonatelna poloha (s vyjimkou Samalky, ale tam maj myslim tak na dva roky dopredu plno), Smedava – tam to bude mozna jeste levnejsi, je to takova trochu vic putyka, ale v pohode, Tesanka (mezi Kralovkou a kaplickou) – spis vic pro rodiny, ale snazej se, Ludmila (Bedrichov) – slusny, prijemnej majitel. Vsechno vcetne Samalky osobne vyzkouseno v poslednich letech a prubezne kontrolovano 8-))). Ale mistnaci Ti urcite poradej lip – je toho tam spousta, ja asi beru spis ty hodne napadny. Jinak 701. – uz treti rok stagnace s minutovejma rozdilama – budu muset shodit nebo zacit jezdit, nejen o vikendu 8-(((

          0 0
          • Meesha  

            druha veta a uz zacinam pochybovat… Nekteří těžkou tra? nezvládli :-)

            0 0
            • Beeda  

              No kdyz to vemu tak narocna, respektive nebezpecna je v tom, ze je rychla, a spousta lidi kteri rychlost nezvlada. B.

              0 0
        • climber  

          Mě osobně přijdou na bike lepší Lužický hory než Jizerky. Máte to hned vedle. V Lužickejch je dobrý bydlení pro nenáročnýho bikera v chatě Luž.

          0 0
          • lidumil  

            Zkusíme i to. Důchod se blíží, tak bude času.............

            0 0
    • goood  

      Byl opet takovej jak jsem ocekaval, ale jel jsem z prvni vlny, takze prece jen o neco jetelnejsi. Taky me prekvapilo par lidi v teniskach v prvni vlne. Myslel jsem, ze pod prehradou to aspon pojede a ono se stejne snad 100 lidi tlacilo. Proste nechapu ! Ja to nastesti nejak proklickoval. Od prehrady uz to bylo v pohode. Jen byl silenej vitr. Na hrebenech to jednoho kluka prede mnou sfouklo ze strane dolu. Ja mel od startu krece v zaludku tak jsem byl rad, ze jsem to vubec dojel. Bylo z toho 245 misto, tak jsem aspon udrzel 1.vlnu ;-) V tombole jsem opet nic nevyhral

      0 0
      • Medunka  

        jo, krece v zaludku, nemas se v patek cpat krupicovou kasi k obedu! To neni zadne jidlo pred zavodem!

        0 0
    • petryk  

      Po lonskem pocasi jsem opravdu letos necekal,ze pojedu v kratkem. Start z prvni lajny bohuzel neznamenal vyjezd na prehradu bez spuntu,ale projel jsem to skrz celkem v phodě. Na trati bylo místa dost (oproti lonske 5. lajne),akorat je to na me moc rychlej zavod,clovek si to vubec neuzije. Nedelni bikovani kolem Male Skaly bylo ponekud prijemnejsi a vyzivnejsi:)

      0 0
    • Meesha  

      par prvnich fotek pro ty co se nudi… :-) http://www.bajkfoto.net/….browser.php?…

      0 0
    • quassar  

      Jel jsem letos z druhy lajny, nacpal se dopredu a diky tomu byl vyjezd na prehradu pri mensim klickovani uplne v pohode (oproti lonsky paty lajne uplnej balsamek :)) Az na knajpu se mi jelo bajecne pak me zacaly bolet nohy, nakonec z toho bylo 359. misto (coz je o nejakejch 170 lepsi nez loni), takze vcelku spokojenost a na pristi rok aspon prvni lajna :) Jinak akce pohodova (na to mnozstvi lidi az prekvapive), pocasko se vydarilo, celkove hodnotim dost vysoko…

      0 0
      • lidumil  

        No za ty prachy mi to přišlo třeba s jídlem na občerstvovačkách dost bída. Jen banány a pomeranče… Přdloni byla vánočka, cukr, rozinky, sůl… Nova asi šetří po propadu BB :-)

        0 0
        • quassar  

          Ehm, no na prvni jsem capnul za jizdy v rychlosti banan, nacpal ho do pusy a plynule pokracoval, na druhy kelimek s jontakem a ani jsem moc nebrzdil, no kazdopadne maly pivo v cili za kuponek me trosku rozladilo to je fakt :)

          0 0
          • JancA  

            Povedená akce – počasí super, výhledy téměř dechberoucí:), výsledek trága, večerní kalbička skvělá

            0 0
            • lidumil  

              Zas tak špatnej výsledek to nebyl :-) Jinak Krkonoše, Ještěd – prostě nádhera. My si to jeli užít…:-)

              0 0
    • vinca  

      Jo kdyby Vám někdo ukázal, kudy tady vedou ty pravý cestičky, to by teprve bylo labůžo, takhle ste se valili v podstatě po cyklo-dýálnici :-)

      0 0
    • zac  

      Ja sem se jeste nesveril… :) No, v zivote jsem nepredjel tolik cyklistu a turistu, startovni cislo do posledni vlny mi bylo dost nesympaticky, ale aspon to bylo zadarmo… :) nakonec sem si vyjel 2. vlnu pro pristi rok a kdybych nebyl blbej a nestavel na obcerstvovacce na ty banany a pomerance a susenky… :) tak sem moh mit v pohode 1. vlnu… :( Proste pohodova akce na zaver…

      0 0
    • dalimil  

      že Nova cup proběhl poznám bezpečně podle zvýšeného počtu startovacích čísel na kolech ortodoxních bikerů v okolí Prahy ještě cca 14 dní po závodech… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.