• tomas10

    Ahoj,omlouvám se předem za založení nového vlákna,jestli podobné existuje přesměrujte mne tam a toto zablokujte :)

    Mám tedy takovou menší anketku a zároveň pomoc s výběrem kola pro kamaráda,mě tu naposledy bylo poraděno velmi dobře.

    Které kolo do 40 000 je podle vám nejlepší a nejvšestranější ? Samozřejmě se počítá s odpruženou zadní stavbou a aby zvládlo nějaký ten menší výjezd,a v konkrétním kamarádovo případě i FR tratě na Špičáku a Šumavské traily.Jezdí spíše pro zábavu než závody a pro nejlepší čas.Vzhledem k ceně,pokud byste měli něco doopravdy dobrého z bazaru,prosím o link,popř. o zhodnocení.

    Všem ochotným lidem co to dočetli a pomůžou děkuji s přáním hezkého dne.

    Tomáš

    0 0
    • mr.antik  

      a kde je ta anketa?

      za ty prachy jedině nějakou roční bazarovku rozumného původu nebo testovačku se zárukou

      0 0
    • xarxes  

      do 40 000 kolo ? kup si yamahu dt 125, to budeš mít aspoň zábavu.

      0 0
    • Tomcat  

      Výprodeje a zaze výprodeje. Koukat pokud možno po ověřených značkách Trek, Scott, GT, Giant atd…

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Tak ti nevím, jestli bych komukoliv doporučil kolo, který nebrzdí ☺

        0 0
      • Vilém  

        Rozjizdis zastoupeni v CR?

        0 0
      • AleZ80  

        Buď mají chybu v tabulce geometrií, nebo je to kolo ukrutně krátké.

        0 0
        • goofy  

          Reach 440 v L-ku je fakt ukrutně krátký. Co pak takové Norco Range s 432 mm. Dyť na tom se už vůbec nedá jezdit.

          0 0
          • AleZ80  

            Na L jsem nekoukal, ale v M to má délku sedlové trubky 455 mm (což je lehce nad průměr) a k tomu mi přijde reach 421 mm a TTL 580 mm fakt málo.

            0 0
            • goofy  

              Netuším, jak se ty délky v M-ku pohybují a nechce se mi po tom pátrat, ale třeba mou zmíněný Range má v M-ku 412 mm. Pokud se ti to zdá málo, tak to nemusíš kupovat, ale ultrakrátkým kolem bych to nenazýval. Já jsem rád, že aspoň někdo ještě dělá trochu rozdílnější geo, než jsou ty moderní ultranatahnuté stroje.

              0 0
              • Jenda  

                ono je to ještě u takovýho rámu ošemetný, protože se délka daleko víc mění s vytažením sedlovky než na běžných rámech díky malýmu úhlu sedlový trubky

                0 0
                • goofy  

                  To je to, co mě tak trochu štve u všech nových rámů. Aby tam narvali větší kola, nebo jenom tak z principu všichni zahnuli sedlovou trubku, a pro mně s krátkým tělem a dlouhýma nohama to začíná být trochu boj , abych chytil sedlo v akorátní pozici a nesedím moc nad zadním kolem.

                  0 0
                  • Jenda  

                    No v tom je problém i módní trend zkracování zadních staveb. Jako nějak pak nechápu superkrátký zadní stavby u 29 biků kde pak dlouhán sedí tak vzadu že se mu to na zadní staví snad i na rovině. V tomhle je mi sympatickej LV, že má pro různý velikosti různý dýlky zadních staveb.

                    0 0
                    • goofy  

                      Jo stejnou myšlenku má i to Norco. Ale to jsou spíše výjimky.

                      0 0
                    • TJK  

                      celkem souhlas… moje 601 ma zadni stavbu 440 a ze by to bylo tezky postavit na zadek o fakt neni…

                      0 0
    • scota  

      RB Bandit 675:

      https://www.facebook.com/permalink.php?…

      0 0
    • brok777  

      Vím, že v Žilině měli v akci Kellys Swag 30 za 36000,– plus teleskop a nějaké úpravy… Takže budeš na nějakých 43000,–možná méně.

      http://www.kubicasport.eu/…0-275-2015-l?…

      0 0
    • zderes  

      Kámoš prodává Focus Sam 27,5 téměř nejetý. Jako nový. Má ho v obchodě, kde dělá mechanika. Předělaný na jednoplacku, původní má k tomu. Nevím co tam má jiný, brzdy Magura, řídítka atd. Původní 79000, teď 39000. Koupil si ho, ale jezdí jen na silničce. Fotku mám bohužel jen tu jednu.

      0 0
    • vlastick  

      A co počkat s jakou cenou se vytáhne RB s novým Banditem? :-)

      0 0
      • jopny  

        Také na ni čekám, ale hlavně ze zvědavosti, ne z důvodu případné koupě. Zajímá mě cena za základní model, popřípadě rám.

        0 0
      • Kubiczech  

        To bys taky mohl čekat do aleluja. (:

        0 0
      • vlastick  

        Prý v únoru!! :-) Cena doufám bude podobná jako IQ575

        0 0
        • tonik666  

          Teda dost pochybuju, ze se v rb patlaji s vyvojem novyho ramu, aby ho pak rozdavali zadarmo.

          0 0
        • Acanthophis  

          Na fcb stránkách psali, že v únoru se teprve budou spouštět objednávky a zařazení do systému…:)) první modely prý pak majitelům dorazí až v květnu…

          0 0
        • Pan.Fazole  

          cena rámu má být myslím o 2k dražší než u IQ575

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce