Nejhorsi Asfalty (sjezdy) CZ (a jinde) 2011 (Silniční kola)

18 nepřečtených
  • PjSky

    Kandidat cislo jedna, sjezd kopce v Revnici. To bolelo. Never ever dolu, uz jen nahoru. To neni silnice, to je zlocin.

    0 0
    • Rychlej turista  

      :-)

      0 0
    • martin_bakov  

      aneb asfaltove cross country

      0 0
      • PjSky  

        to mi reknete, copak neexistuje nejaka sjednocena mapa CR pro silnicare, kde by si lidi do jehnodo profilu spolecne nahravali jak

        1. pekne useky

        tak

        1. naprosto nepouzitelne useky

        tak

        1. vystrahy: napr. silnicka Loveckovice-Zubrnice ma zlomeny asfalt v jednom

        miste, prosim ZLOMENY, silenost.. opatrne tam :p

        0 0
        • prvniodkonce  

          zajímavá myšlenka, mít čas, tak do toho jdu :)

          0 0
        • t29  

          openstreetmap má krom jiného možnost třídit komunikace podle hladkosti povrchu a snažím se to psát jak na silnice, tak na lesní cesty, pak už stačí jenom někdo, kdo tyhle tagy vezme v úvahu při tvorbě mapy.

          0 0
        • frdrx  

          Na Androidu je aplikace „Tudy NE!“ nebo tak nějak. V autě ji docela oceňuju.

          0 0
    • marios  

      NENÍ TO Z kopce( jen málo), ale nejhorší silnice je při průjezdu Rožmitálem p.Třemšínem

      0 0
    • Lister  

      V Jeseníkách by byl jeden z horkých favoritů přejezd Lyry – kopec spojující Vidli s Karlovou Studánkou. Bál bych se tam i na enduru.

      0 0
    • karliner  

      Dovolil bych si tvrdit, že to je proti serpentýnám ze Zdejciny k Berounce procházka růžovým sadem.

      Ty jsou prudší, silnice je užší a asfalt mnohem horší. A když už jsme na Křivoklátsku, tak sjezd z Karlovy vsi do Roztok údolím Klučné vede osadou Údolí děsu. Ten název celkem tefně charakterizuju tamní kvalitu asfaltu :-)

      0 0
    • frdrx  

      Ha! Já věděl, že musí jít o Řevnice. Sjízdnost silnice do Řevnic je diskutabilní i pro auto. A po loňský zimě to bylo ještě mnohem horší. Já tu kousek bydlím a neumím si představit v tomhle kraji vůbec na silničce jezdit, pročež mám taky cyklokrosku. Míň než ta silnice je děravá snad i neznačená odbočka z červené dolů napojující se na žlutou pod Pišťákem.

      0 0
    • nooski  

      No Pustevny po Ráztoce od Frenštátu se už dají na pořádné silnici jen vyjíždět. Dolů to bylo trápení kola i jezdce.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Russian roads:

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • Diablus  

      Není to přímo sjezd ale z kopce to je,nevím přesně název té vesnice ale myslím že je to když se jede z Babolek na silnici do Letovic,je to přímo tankodrom,jedna díra vedle druhé že asfalt skoro začíná mizet,viděl jsem tam již několik aut jet raději po poli než po té silnici XD

      0 0
    • prvniodkonce  

      Taky už vím o jednom, kdo to odnesl na zlomeninách. Jel jsem to letos jednou dolů asi patnáctkou. Ono i jet to nahoru je slalom a jsem zvědavý v září při časovce.

      Jinak moje hitparáda:

      • Unhošť – Chyňava přes Poteplí
      • Těškov – Sklená huť
      • Buštěhrad – Hřebeč
      • průjezd obce Zvolněves
      • Lomnice n.P. – Rváčov – Bítouchov – Libuň
      • Rovensko p.T. – Veselá – Zelený háj
      • Libštát, směr Lomnice n.P.
      • Kundratice – Košťálov
      • Těchobuzice – Třebušín

      a tak dále

      0 0
    • hribik A1  

      najhorších je u nás asi tak 50% ciest čo tu sú. zoznam by som písal do pozajtra

      0 0
      • PjSky  

        tak me staci cesko. slovensko si udelejte vlastni projekt

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.