Nazor na Merida Road Race 903-18

26 nepřečtených
  • Lampicka23

    Zdravim vsechny. Chci si koupit svoji prvni silnicku. Mam rozpocet kolem 20000kc a chtel bych neco kvalitniho. Od kamarada jsem si pucil jeho Meridu a jede fakt pekne. Tak uvazuji nad Merida Road Race 903–18. Co vy na to?

    Predem moc Diky

    0 0
    • tassajara  

      Pohladaj este pripadne tuto:

      http://www.mojekolo.cz/…kola-fitness

      Za tie peniaze uz mas moznost najst nieco co posluzi k spokojnosti aj par rokov. Inac ta merida asi bez vyhrad. Udajne je rozumne vyberat nieco aspon s Tiagrou, Sora ze je nejak znatelne horsia a pritom je len o triedu nizsie…

      0 0
    •  

      u mě byla taky ve výběru akorát jsem původně chtěl ve předu trojtác, známej je prodává a tak jsem se svezl a pocity jenom kladný, cenu bych měl do 20 s Tiagrou, nicméně jsem dal přednost 10-ti kolečku na Sh 105 s karbonovou zadní stavbou za necelých 17, za zbytek budou doplňky.

      0 0
      • Lampicka23  

        Tak to je v pohode. Dobra cena. Hlavne chci kvalitni zaklad na kterym se da pripadne dal stavet. Myslim ze merida jim je. Ale uz i ta Tiagra je docela v pohode. Vyzkousel jsem a pocity velmi dobre… Jinak diky

        0 0
        •  

          to jo, ale pozdější přestavba na případné 10-ti kolečko a vyšší řadu by se mohla pořádně prodražit

          0 0
          • tassajara  

            Absolutne si nedokazem predstavit dovod, ktory by mal niekoho donutit prejst z 9kola na 10kolo. Jedine ze o 20 rokov sa minu nahradne diely.

            0 0
            • Lampicka23  

              Ja si taky myslim ze 10ti kolo je zbytecny. Uz takhle ta Tiagra radi plynule a v pohode tak nevidim duvod prestavby

              0 0
    • Paja  

      Kolem 20 000 se da koupit lonska silnicka na 105, jednu takovou ted treba kupoval RomanH do Fuji (z Hervisu)

      0 0
      • Lampicka23  

        Aha. No nevim Fuji co to je vubec zac. Ja kolu musim 100% verit protoze pomalu jezdit nebudu

        0 0
        •  

          značka je to v pohodě,dokonce jezdí i v profi týmech a kdysi se celkem úspěšně prodávala na českým trhu,potom zastoupení nějak u nás nebylo a teď u nás s touhle značkou opět začal Hervis

          0 0
        • Paja  

          Jak pise roman II vyse…rozhodne bych od meridy necekal nejakou „vetsi kvalitu“ nez od ostatnich „beznych znacek“.

          0 0
      •  

        tuhle mám taky, akorát jsem chytnul 15% slevu a potom cena byla 16999

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.