• samann

    Zaujimalo by ma ci ten rozdiel v cene stoji za to … teda ci rozdiel v cene pocitim aj vo funkcnosti alebo je to len o vahe a zivotnosti. Dik za odpovede.

    0 0
    • jonti  

      Ak mas bicykel dost nad 100 000Kc, robi ti dobre kazde jeho vylepsenie a nemas problem s peniazmi, tak nevidim dovod preco nie 190. Pozri sa na com jazdi vacsina ludi na svetovom pohary. Ani oni nemusia mat az taketo hi end veci, staci im bezne xtr, x0, 240, a jazdi im to lepsie nez sa nam tu na b-f sniva :)

      Mne sa ten rozdiel cien zda neodovoditelny. Skor by som este dokazal pochopit od DT karbonovy rafik za 13000, ako tieto naboje, ktore su take drahe a oproti 240 podla mna o tolko lepsie nie su.

      0 0
    • PremaSkalik  

      Ahooj mam dotaz , pisete tady ze se daji dat keramicka loziska do 240s a daji se dat i do Hugi 240 ? az dojedu ocelovy tak bych tam prdnu keramicky a jaky je nazev tech keramickych lozisek abych vedel co si objednat díky :)

      0 0
      • kubad  

        Třeba

        0 0
        • PremaSkalik  

          Daji se dát keramicke lozika do Hugi 240 ? a nazev keramickych lozisek prosim :)

          0 0
          • kubad  

            ok když ti nestačí ti odkaz přímo na keramické ložiska pro DT Swiss tak ti poradím jak bys to měl udělat sám:

            stáhni si z netu manuál k tvým nábojů, tam najdeš rozměr ložisek. ( DT uvádí)

            pak použij vyhledávač třeba google a nech si vyhledat keramické ložiska , nebo pohledej na stránce co sem ti dal odkaz přímo požadované ložiska,

            jo a hlavně si nejdřív zjisti kolik to stojí, abys nakonec po všem tom hledání nepřišel na to že pár tisíc za ložiska je poměrně dost peněz

            0 0
            • PremaSkalik  

              jako jo ale celkem asi huginy budou chtit servis a myslim si ze poslat 4500 do lozisek a mit ,,novy náby" je good ne ?

              0 0
              • PremaSkalik  

                lepe receno moje Huginy dosluhujou ci potrebujou servis a 4500 do toho dam a bude to cvrkot ale jak rikas ty ořišky budou kumšt to mi snad nejakej servis vymylsli uz :D

                0 0
              • PremaSkalik  

                lepe receno moje Huginy dosluhujou ci potrebujou servis a 4500 do toho dam a bude to cvrkot ale jak rikas ty ořišky budou kumšt to mi snad nejakej servis vymylsli uz :D

                0 0
              • McBlacky  

                vyhozený prachy

                0 0
        • PremaSkalik  

          Diky :) pokud to dobre chapu jde to i do Hugi :) diky dik

          0 0
          • kubad  

            do těl nábojů tuším jo, u ořechu to asi bude složitější, je potřeba si to dohledat v manuálu k DT Hugi

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.