Mtb plášť do 500g a 750,- Kč v Kevlaru

38 nepřečtených
  • BikerM

    Ahoj bikeři.Vím že to tady bylo už mockrát, ale doopravdy bych potřeboval pomoci.Sháním mtb plášť v šířce od 1,90" do 2,10" v kevlaru, do váhy 500g a ceny do nějakejch 750,– Kč (cena může být i o tak zhruba 100–200,– Kč větší).A taky hlavně aby to nebyl nějakej plášť co nemá skoro žádný vzoreček, prostě takovej univerzál na maratony a tak..Tak mi prosím poraďte.Díky moc a přivítam každou pomoc

    0 0
    • Meesha  

      tak to pak jedine Racing Ralph… www.bagbike.cz/?…

      0 0
    • petebike  

      univerzal zrovna neni ale patri k tem rychlejsim Fast Fred od Schwalbe s Race Guardem

      0 0
      • nadrazak 2  

        Vozím rubenu acris 1,9" ale ten nižší model.má cca 550g ale ta dražší asi 128tpi by měla mít 510g.Jestli ti teda nevadí,že je to mírně nad 500g.Vzorek to celkem má,většinu závodů jsem na ní odjezdil.

        0 0
    • smallbrother  

      kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=66&products_id=1447

      podle mě universál, na konec sezóny jsem ho nasadil.

      0 0
      • nadrazak 2  

        Jo a někde jsem viděl akci dvě za cenu jedné.

        0 0
      • BikerM  

        Jak dlouho vydrží??Jak je na tom s defektama?

        0 0
        • nadrazak 2  

          Abych ti pravdu řek,tak defekt jsem na nich ještě neměl.Taky jezdím dost slušně.Hustím 3,5–4atm.Vzorek celkem drží.Hlavně proti takovým maxxis larsen tt,kde zadek byl po litru fuč.Jezdím tak max. pět závodů ročně(šela,bu­řinka,alve,zno­vín,mlýnice)a mám je na dvě sezony.

          0 0
        • smallbrother  

          já je vozím s NoTubes, dřív tu někdo psal že dlouho nevydrží, ale mám na nich i nějaký asfal a nezdá se že by se (za měsíc) sjely. Na tvrdým podkladu jedou zřetelněji hůř než Python, ale kompenzuje to váha. V terénu vynikající.

          0 0
        • riku  

          Přes 1000 km, defekt 0.

          0 0
      • JJ  

        www.bikesport.cz/detail.php?… Na predku vybornej, ale je uzsi.. Mam na nem asi 600 kilaku, zatim bez defektu. Ale i na pradku uz je opotrebeni znat, ma hodne mekkou smes

        0 0
    • BikerM  

      A co říkáte na tohle www.bagbike.cz/?… ?? Nevím ale váhu..

      0 0
      • nadrazak 2  

        Ten by měl mít cca 550g-1,95" dle weigtweenies

        0 0
      • mosquito  

        leda dopredu – mam je v dratu predni i zadni, 750km a zadni je dost v pytli predek uplne OK, pri brzdeni nejdou moc do smyku – dokonce ted rad flokuju prednim :)) v tvrdym terenu supr, mokro nevim, a bacha prvnich mozna 50km priserne brali maly kaminky a litalo to vsude

        0 0
      • james11  

        Ignitory jsou na pohodu, mám je napředu i vzadu.

        0 0
    • Jirikus  

      www.tandem-bike.cz/…robnosti.php?… tenhle je pro mně ideální, je pohodlnej, vzorek má taky, dobře odvaluje, a je lehký. Jen ze začátku strašně střílí kamínky, ale to za chvíli, asi jak se ta guma trochu zašpiní, zmizí, po cca 500 km žádný defekt, pro mně jasná volba.

      0 0
      • Hynas  

        IRC Mibro 2,1 kevlar, 127 TPI, měkká směs na běhounu, tvrdší po stranách, 520 g, 790,–-. Polozávodní univerzál, báječný na všem kluzkém, sypkém i pevném, jen při smyku dřív ustřelí…ale co taky ne, že? :o) Přes svou šíři spíše užší, přesto však pohodlný, nenápadný nekolotočářský design bočních popisků…ne nadarmo guma vítězů amerického seriálu závodů MTB Norba…:o))

        0 0
        • Jirikus  

          Jak je rychlý, přecejenom ten vzorek je dost řídký, dost velké špunty. Ale když se jezdí terén, tak je to jedno. A ta měká směs na těch pár špuntech asi půjde rychle dolů.

          0 0
          • Hynas  

            Rychlý je podle mě dost, cvičně ho přezouvám s ošoupanými seracy (tyhle na trénink), mibra beru na závody a do těžkého terénu Beskyd a jinam, kde musí vše fungovat nastopro. Na žádném závodě nezklamal…ani jeden průraz, procvaknutí ani píchanec…a to mám na nich letos závodně nalítáno cca 1000 km. Je to univerzální kolo, žádný semislick ani motokrosová kostička…prostě něco mezi tím, prostě plášť, který jsem celý život hledal a poskytujeme mi naprosto vše, co od pláště „já“ očekávám. Už nehledám jinou značku…:o) A že ubývají špunty na běhounu je pravda, ale myslím, že pláště nejsou zrovna ty komponenty, které bych musel mít na kole tři roky, navíc v situaci, kdy jsou to právě TY komponenty, díky kterým držím většinou na zemi. :o)

            0 0
            • Jirikus  

              OK, já jsem taky původně z Beskyd F-M a semtam tam za rodičema jezdím, takže tam je široký plášť se vzorkem třeba, naposled, když jsem byl na Lysé hoře, přes Malenovice a Ivančenu a pak dolů do Ostravice to bylo s Maxx Wormdrive 1,9 docela o hubu. Teď bydlím u Lipna na Šumavě a takový „semislick“ jako Nanoraptor je na místní lesní cesty, šotolinu a sjezdovkly akorát.

              0 0
      • Bulda  

        ano, 100 bodu pro tebe a tento kus gumy a nití

        0 0
    • maxtor  

      Vřele doporučuji Ritchey ZED W.C.S::

      www.koloshop.cz/index.php?…

      Je skvělý…

      0 0
      • Toams  

        … a na Karlaku maju verziu PRO 2,1" za cca 4 kila, v kevlare samoska … len ta vaha je trosinku vyssia

        0 0
        • maxtor  

          A není verze PRO vyrobená z tvrdší směsi?? Měl jsem Compa, což je ještě o třídu nižší (pokud vím dobže, tak totéž co PRO, ale ve drátě) a moc jsem spokojený nebyl. WSC alespoň podle mých zkušeností sedí daleko líp. Za tu cenu to považuji za parádní plášť.

          0 0
          • Toams  

            tak to netuak … WCS som nemal … ale je to mozne, lebo najazdim dost na asfalte (do prace) a zatial sa moc nezjazdili …

            0 0
            • maxtor  

              Tak to je pro tebe verze PRO jak ušitá. WCS na asfaltě mizí před očima. Já jezdím hlavně v terénu, tak WCS fakt ocením.

              0 0
    • rock  

      Co tohle ? www.koloshop.cz/index.php?… Podle Žitného by měl mít 465g

      0 0
      • Meesha  

        to mit nebudou 465g bude mozna tak vaha XCR Dry

        0 0
        • rock  

          www.cyklozitny.cz/produkt.php?…

          Vyzkoušený je nemám. Jezdím těžší Country Trail …

          0 0
        • filipes  

          XCR Dry2 jsou naprosto bozi gumy, ale maj fakt nizkoku zivotnost – rychle se sjizdi, rozrezavaji a utrhavaji spuntiky… aby nekdo nebyl nemile prekvapen…

          0 0
          • honzíno  

            Úplně souhlasím, jsou lehké, rychlé a měkká směs perfektně drží v terénu i na asfaltě. Až na tu životnost – taky se mi rozřezávají a postupem času se utrhávají špuntíky. Vyřešil jsem to tak, že jsem si xcr2 nechal jenom vepředu, kde se plášť nesjíždí tak rychle a vzadu nasazuji jenom na závody.

            0 0
    • silnicar  

      Kamarád má odzkoušenou kombinaci Schwalbe Nobby Nic a Racing Ralph vše 2.1 v kevlaru. Nebo Michelinky XCR DRY2 127TPI v kevlaru jsem našel tady www.netbike.cz/detail.php?… Mají tam i Schwalbe pláště

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.