MTB 24 , BEROUNSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA 2009

28 nepřečtených
  • tomixx

    Tak jsem něco nafotil na akci MTB 24 , BEROUNSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA 2009. Je to moje první fotoakce, takže nekamenovat :)) Start jsem nestíhal, práce je potvora. Fotky z bahna v lese jsou na ISO 3200, takže děs běs, spíš taková dokumentační :)) Byl jsem tam s kámošema co jeli taky, takže zas tak moc času na focení nebylo. Pokud se poznáte, pište na mejl v profilu.

    BEROUNSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA 2009

     
    0 0
    • tomixx  

      Tak mně můžete kamenovat za zbytečné vlákno, měl jsem to napsat do vlákna 24 mtb pro rok 2009, jsem slepoň obecný :(((((

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Chlape paráda, jako bych to jel znovu…Fotky super, nejvíc se mi líbí ty z nedělního svítání.

      0 0
    • tomixx  

      Pokud budete psát čísla fotek,uvádějte z jakého dílu fotek to je, jsou 2 díly, tak ať v tom nemám chaos. Díky. A taky díky za pochvalu :))

      0 0
      • Medunka  

        Moc pekny fotky! Parkrat jsem se i nasla :-)

        Dam odkaz na tuto galerku k sobe do vlakna, jo

        0 0
    • Pebe  

      fotky moc pěkný, obdivuju tu trpělivost stát i několik hodin na jednom místě, ranní fotky kdy se postupem času jezdci mění z rozmazaných poloprůhledných postav normální bytosti je super, ta mlha v údolí byla i v noci díky spodnímu nasvícení z města naprosto úžasná..

      mail jsem už napsal ;-)

      0 0
    • Darkson  

      kdopa jede letos?

      a jak teda bude, mám vzít blatník? :-)

      0 0
      • McBlacky  

        blatníky bych vzal oba. Jestli se teda nezmění zázračně předpověd.

        my jedem jinam, ale už je mám ready :)

        0 0
      • Medunka  

        my na to pečem, pokud bude hnusně, aspoň na bedně o místo víc :-) ale ničit si kolo pár dnů před dovčou nechcem

        0 0
        • Sharka1  

          to je rozumny… my jen doufame, ze na BA bude moznost si to v tom desti odkroutit hodne po asfaltu :-)

          0 0
      • jecnak  

        Uvidime zitra rano.

        0 0
      • martin_bakov  

        pocasi je naprd, skoda

        0 0
      • kolda  

        jaky to bylo?

        0 0
        • prtavec  

          Neco bylo lepsi nez loni, neco horsi…

          vzhledem k tomu, ze v noci dost prselo jsem nasadil blatnik sobe i manzelce a vyrazili jsme oba kroutit kolecka. Prvni sjezd (hned po startu) a vyjezd v pohode (jen ve sjezdu byla jedna velka louze, pres kterou se muselo projet – doneslo se mi, ze tam nekdo sel pres riditka, ale to je jen jedna pani povidala)… zaver prvniho stoupani byl trochu blativej, ale nic hroznyho, dalo se to krasne vydupad. Nasledny sjezd mokrej ale drzel dobre. Prejezd nad louku bylo ale uz peklo. Smes ridkeho a trochu hustsiho bahna nic pekneho, ale jet se to dalo. Druhy vyjezd mel asi dva blative useky, ale cely sel vyjet. Jeho zaver byl lepsi nez loni… Zaverecny sjezd – jak loni, prijezd na silnici blato, ale ne tak hrozne jak loni

          jezdilo se mi podstatne lepe nez loni, rekl bych, ze i nejlepe z letosnich zavodu. Jen zena ve tretim kole trefila prehazku. Ve ctvrtem zjistila, ze ji to blbe radi (presneji jednim smerem temer neradi), po oplachnuti jela pate a seste kolo, po kterem pockala na muj zasah. Kompletne jsem vycistil vedeni, vymenil ohlou patku, ale prehazku nerozchodil. Kdyz zaradila na nejmensi pastorek, tak se kousla a uz nesla sama dolu, muselo se ji pomoct nakopnutim. Dojela sedme kolo a zabalila (cca osum vecer). Ja se podival na svoje kolo (ktere nastesti celou dobu fungovalo bezchybne) a rekl si, ze me fakt nebavi takhle nicit material, zhodnotil ze se mi nechce dohanet ztratu kola a pul vzniklou kvuli oprave, tak jsem to taky zabalil.

          0 0
          • lenny_vej  

            Ahoj, ještě nemám zdaleka probrané fotky, ale tuhle jsem teda našla přednostně:) Až budou všechny, hodím sem link ;-)

            0 0
    • kihsleek  

      Našel někdo nějaký další fotky z letoška? Fotilo hodně lidí, a jsem docela zvědavej na fotky z noci, párkrát mě blesk málem složil do příkopu :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.