• Bonefish

  Dobrý den, nemá někdo zkušenost s tímto kolem? https://www.newbike.cz/…white/d13998

  Přiznávám že se moc nevyznám, ale co porovnávám různá kola tak se mi tohle zdá proti ostatním se stejným osazením nějaký levný.

  Chci to jen na ježdění do práce, sem tam cyklostezka, nebo polní cesta měřím 188 cm a 130kg takže do terénu se moc nepouštim :)

  Recenze na netu nejsou, tak to zkouším tady.

  0 0
  • Edis  

   Kolo je dobře osazeno za tu cenu..značka kola MMR je

   ze Španělska. Ram bych doporučil 21.

   0 0
  • Thomasek  

   Pružinová vidlice je vzhledem k tvé váze nevhodná a z popisu nelze zjistit, zda je alespoň v předu pevná osa. Jinak je to cenově v o.k.

   0 0
   • Lachtis  

    Souhlas a vzhledem k tomu, ze i zadni je rychloupinak, tak tipuji, ze predek bude rovnez QR. Tohle bych taky nedoporucil, to uz radsi bazar.

    0 0
  • MéďaPusík  

   Poměr cena/osazení je super. Pro tvé využití naprosto v pohodě.

   Na nějaké šmrdlání to stačí, až shodíš a chytne tě to, koupíš lepší.

   Velikost bych taky doporučil 21".

   Mám MMR a když jsi u této značky na hraně dvou velikostí, je lepší jít do té větší.

   0 0
  • adam1  

   Přihoď par kaček a máš raketu na vzduch.vidlici a pevných osách a dobré brzdy -poslouží ti roky a nic nemusíš vylepšovat .

   https://www.tsbohemia.cz/…d300223.html

   0 0
   • Thomasek  

    No 8 tisíc v této cenové kategorii bych rozhodně neoznačil jako pár kaček, ale máš pravdu, že toto kolo je pro něj daleko vhodnější. Jen si bude muset vyzkoušet velikost – 22 na 188cm je poměrně velká, ale záleží na typu postavy.

    0 0
  • Dejf.pb  

   Zdravím a rád bych se přidal s dotazem na toto kolo. Mám v rámci kompenzace cukrovky doporučen pohyb včetně jízdy na kole. Bude toto kolo dostačující na „kondiční“ jízdu, tím myslím jízdu lehčím terénem, s cca ročním nájezdem 1500–2000 km? Měřím 190cm a vážím 90kg. Váha se již nijak rapidně měnit nebude, zhubnutí ze 117kg mám již za sebou. Nechci do kola investovat více jak 20tis, nebude to můj hlavní a ani jediný koníček.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.