Merida XT-edition2018 vs Rockrider XC500/100

12 nepřečtených
  • Ahoj, vybírám po X letech kolo. Primárně jízda s dětmi, ale chtěl bych něco na čem může vyrazit tatínek „sám“, turistické cesty,les, vesnické přejezdy, nic náročného. Zároveň se ale snažím vybírat „cena/výkon“ a raději si koupím kvalitnější kolo co vydrží a třeba mě to chytne, než něco co mi „bude stačit“. Měřím 174cm vážím 75kg a velice mě zaujalo kolo Merida big nine XT edice 2018 a pak celkem vychvalované modely rockrider XC500 nebo XC100. Cenově jsem začal na kole do „20ti“, nyní jsem spíš do „30ti“ s tím že Merida a XC100 je za 25 a to se do rodinného rozpočtu počítá. Karbon bych rád kvůli váze, ale na děckou sedačku to asi není to pravé ořechové.

    Jde mi spíš o to, které z těchto kol byste zvolili, popř. jestli je tam nějaké jiné v této kategorii, které jsem opomněl a poměr cena/výkon vychází obdobně či lépe. A pak ještě dotaz, jestli vzhledem k mé výšce a „neschopnostem“ nebude lepší Merida big seven, respektive 27,5" kola. Velikost rámu zřejmě M, ale to až podle vybraného kola. Díky moc

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.