• *J1

    http://www.axitbikes.eu/index.php…

    Prosím o názor, máte někdo nějake zkušenosti s tímhle rámem? co vy na to za tuhle cenu? mám to vzít nebo je lepší došetřit na IQ s X-fusionem? Díky!

    0 0
    • *J1  

      Notáák

      0 0
    • Bafoon  

      3000-D má v popisu pro rok 2011 napsaný tlumič Fox RP2 BV na odkazu je ale Xfusion?

      jinak za tu cenu bych ho klidně vzal ;-)

      0 0
    • nox159  

      IQ bude podle me o neco lehci…

      funkci nemuzu srovnavat bo QI6 jede jak HT a IQ jak silnice… takze podle RBčkařu nema konkurenci ;-)

      ja bych do toho za ty prachy klidne sel…

      0 0
    • maajkee  

      Za ty prachy to je fajn, nebejt na tom Merida, tak si ho možná taky koupím :)

      0 0
    • BigKarel2  

      Objednáno :D až to příde můžu poreferovat :D :D

      0 0
      • václav56  

        Zajímalo by mě, jaké máš tovární nastavení tlumiče a jak jsi s ním spokojený. Já mám:

        velocity tune=M,

        rebound tune=L,

        boost valve tune=200,

        komora standardní velikost (průměr komory 40mm).

        Foukám 130 Psi a využívám necelé 4 cm zdvihu měřeno na tlumiči (chtěl bych víc). Uvažuji nad tím někde si půjčit tento tlumič s HV komorou…

        0 0
    • Bafoon  

      takže taky objednáno – díky za tip

      tlumič je tam Fox RP2, v ceně je hlavko – za ty peníze asi to nej co můžeš sehnat ;-)

      0 0
      • BigKarel2  

        Vypadá suprově!!! :D Ještě mi dali slevu 500 na další nákup…vážně uvažuju že si ho koupim i pro sebe za 12500… :D :D

        0 0
        • nox159  

          hodil bys ho prosim na vahu + jaka je to velikost…

          0 0
        • LáďaH  

          Až na tu oranžovou/zlatou je to hezký rám. :-) Kónická hlavovka za ty peníze je taky ok.

          0 0
        • Kubiczech  

          Za ty prachy hodně dobré.

          0 0
        • Bafoon  

          takže i karbon vahadlo jo :o) mno za 13tis to je docela slušný

          smyk má prosím tě dolní tah?

          0 0
          • BigKarel2  

            jo, lanko tam jde zespoda…

            0 0
          • BigKarel2  

            Černý XTčko vypadá jako by bylo pro ten rám dělaný… :D

            0 0
            • Josse  

              Co je na tom rámu karbonovýho? Zadní stavba? Ze stránek Meridy nejsem moc moudrej. Kolik měříš? Já mám 180, šla by ta 20´?

              0 0
              • BigKarel2  

                No jesi tam někde něco bude z karbonu tak leda to vahadlo…Jinak zajdi někam kde prodávaj Meridy a maj tam nějakou One Twenty a zkus si tu 20"…takhle můžu těžko radit… :/

                0 0
                • Josse  

                  Dík. Mrknu po okolí, jen jsem chtěl porovnat výšku. Jinak to vypadá dobře za ty prachy.

                  0 0
            • zipoman  

              Co bude za vidlici? :-)

              0 0
            • BigKarel2  

              Táák už se to rýsuje…zatim je tam dost provizorních věcí..sedlo, sedlovka, představec, řidítka…kola jsou zatim z mýho bajku atd, atd… :) Ale není to zlý… :D

              0 0
              • Bafoon  

                pěkný

                já se zasek na nové/delší hadici k elixirům :-(

                0 0
                • BigKarel2  

                  áááá PPLko si spletlo moje bydliště a místo aby jeli k LBC tak jeli někam na druhou stranu, takže kola co měli přijít zatim nejsou, takž tam sou furt mý :/ vocasové!! :D Jinak sem to byl skusit jen tak za barák a dobrý…sem na jinym, kloudnym celopéru vlastně ani nejel… :)

                  0 0
                  • Vilém  

                    Ty riditka takto normalne vozis, nebo se ti protocily za jizdy? :)

                    0 0
                    • BigKarel2  

                      To jsou všechno provizorní díly, ale kámoš je tam takhle chce, on je takhle vozí… :)

                      0 0
                      • Vilém  

                        Aha, ja myslel ze je to tvoje kolo.

                        0 0
                        • BigKarel2  

                          Bohužel… :/ :D Mam furt Kellyse :( Tohle stavim kámošovi…nikde jsem tu nepsal že je moje…

                          0 0
                  • nox159  

                    ty riditka :D

                    0 0
                  • Bafoon  

                    elixir 5 white? :o) můj kámoš bude mít stejné brzdy jako tvůj kámoš :-D

                    nechcete někdo staré(stříbrné) elixir R jeté cca 2tiskm s novými destičkamiadap­térykotouči 185/160 – délky hadic na 17" RB (pekelně krátké) :o)

                    0 0
                  • Bafoon  

                    taky už mu to jezdí :o)

                    http://www.bike-forum.cz/…l-11040.html

                    0 0
                    • BigKarel2  

                      No ale moc se mi t nelíbí… :/ Ta „moje“ se mi teda líbí mnohem víc…v tejdnu ještě dorazí sedlovka a sedátko jiný…pak ještě rodla a představec… Ale rám jako takovej se mi líbí docela dost…

                      0 0
                      • Bafoon  

                        ale docela to jde, jen mě by za ty fotky měli ruce lámat :-)

                        0 0
                        • BigKarel2  

                          Tak né že by to bylo nějak zlí…jen jako celek se mi to moc nelíbí…140 vidle, ty ridítka, predstavec a rohy vypadaj děsivě :D

                          0 0
                          • Bafoon  

                            kokpit já nekomentuju :-) měli být rovný 680 ale protože byly jen v lesku tak jsou tyhle, k tomu rohy… mno bez nich by to bylo hned lepší ale jen pro oko – když se mu na tom dobře jezdí tak ať tam má třeba kůži z králíka :-)

                            0 0
                      • Bafoon  

                        btw. přišel mi s fakturou merida/axit ne axit/já a to jsem docela čuměl :-) zvlášť když teď zdražili na 14tis

                        0 0
                    • nox159  

                      proc jsi nevzal one forty kdyz mas epikona na 140mm?

                      0 0
                      • Bafoon  

                        co je na 140/120 divného?

                        0 0
                        • nox159  

                          tak pokud si uz predtim planoval 140mm vepredu tak proc jsi nevzal i 140mm dozadu? co jsem tady cetl tak nez 140/120 je lepsi 120/140 co je na tom pravdy nevim…

                          za me jiste pokud bys chtel vepredu 140 tak dozadu jiste taky…

                          sice to tak taky vozim 120/100 ale je to řešení z nouze a pokud kupujes novy ram tak mi neni jasny zamer…

                          0 0
                          • Bafoon  

                            stavěné je to jako řekněme xc bajk(max120vzadu) s možností trošku zadovádět(140vpře­du)

                            Ninera vozím taky 140/120 a WFO bych určitě nechtěl

                            0 0
    • Honz8t  

      Tak několik z vás už na tom rámu postavilo kolo, fotky jsme viděli. A teď jaký jsou vaše dojmy z ježdění?

      0 0
      • Bafoon  

        zprostředkovaně – naprostá spokojenost (první fs)

        0 0
      • BigKarel2  

        Kámoš je taky maximálně spokojenj…

        0 0
        • Honz8t  

          Díky za info oběma.

          0 0
          • BigKarel2  

            Jestli budeš jó chtít, můžu se rozepsat víc, ale na netu máš dost recenzí na tenhle rám…zkrátka v terénu se to s HT nedá srovnat, a na silnici když zapneš propedal tak jede taky parádně…sám si po pár svezeních na ní teď budu taky kupovat celopéro…

            0 0
            • václav56  

              Ahoj, vidím na Tvých fotkách, že s kámošem už jezdíte – já jsem si tu meridu postavil taky, teď čekám na kola od Hnoje (taky RMX Hurry), vidím že kámoš je má taky ale nikde na něho nevidím kontakt – prosím ať se mi ozve na e-mail, potřebuju s ním probrat nějaké zkušenosti. Přikládám foto mé Meridy – ještě nemá zkrácené bowdeny a hydr. hadice a má provizorní kola z HT. Taky je tam ještě nevytuněný tlumič. Díky.

              0 0
    • maajkee  

      Hmm, koukám, že už je za 14200,– asi to předtím podcenili :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.