• Mishaya

    Prosím ty, kteří vlastní tuto Meridu, jestli by se mohli podělit o zkušenosti, zda je to dobré kolo (vzhledem k ceně) nebo je jízda na něm skutečně tak náročná a člověk se nadře. Problém je v tom, že jsem toto kolo s dobrým úmyslem někomu koupila, dost jsem přesáhla svůj rozpočet a stejně jsem se nezavděčila, což velmi mrzí. Chápu, že člověk si musí kolo zkusit sám, každému sedí něco jiného, ale mělo to být překvapení a stejně kdybych nechala výběr na té osobě, tak jde jen po vzhledu. Zajímá mě, jestli je to víc kolem nebo fyzičkou. Děkuji

    0 0
    • scalar  

      Já osobně bych raději běžel, než jel na tomhle kole. Kolo je velmi těžké (uvádějí 15,3kg, ta bývá většinou bez pedálů), mizerně osazené, špatná vidlice.

      Na druhou stranu, na takových kolech jezdí naprostá většina rekreačních nebo příležitostných cyklistů a ani je nenapadne, že je na něm něco špatně.

      0 0
    • plysovykozisek  

      Za 15k jste si měla rači nechat něco postavit od stavitele. Kolo je mizerně osazené. Ale jak se říká, darovanýmu kolu na komponenty nekoukej.

      0 0
      • Mishaya  

        O této možnosti sice vím, ale přiznám se, že mě vůbec nenapadla. Myslela jsem, že to vyjde mnohem dráž. Holt, líná huba, holé neštěstí… Jsme jen rekreační cyklisté, myslela jsem, že to bude pro naše vyjížďky „luxus“, jestli mi rozumíte

        0 0
    • Mishaya  

      Samozřejmě jsem nečekala, že s kolem za 15000,– daruji to nejlepší, co jde, ale nejlepší to můžu.. Jeho plány byly bazarovky do dvou tisíc, že mu to prý stačí, tak jsem zkrátka myslela, že tohle bude stokrát lepší volba. Našla jsem si tady na fóru, že Merida není špatná značka, ale to bylo asi myšleno v jiných cenových kategoriích. Moc vám děkuji za názory, chytím se za nos…

      0 0
      • AussigBiker  

        Když to vezmu podle sebe – pokud jezdit nechce, což tak nějak vyplývá z tvých příspěvků, tak je jedno jaký kolo bys mu koupila. Výmluva se dycky najde.

        0 0
    • Smazaný účet  
      0 0
      • Mishaya  

        Vážím si upřímnosti, děkuji

        0 0
        • Smazaný účet  
          0 0
          • Mishaya  

            Sama mám kolo 4ever ve stejné cenové kategorii (vím, že nezáleží na ceně) a jsem z něj nadšená, ani v kopcích není problém, ale zase je cca o 1kg lehčí. Budu muset tu Meridu projet sama na delší trasu, abych viděla, jestli je alespoň srovnatelná s mým nebo mu mám dát za pravdu. Ale je fakt, že teď má fyzičku gaučového pinče,…

            0 0
    • Mishaya  

      Moc vám všem děkuji za názory, pomohlo mi to alespoň do budoucna 

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.