• marfy1

    Jarda je mistr Evropy,Škarny 16,Spěšník 18,Maty Ulman 26.

    Kluci všem gatuluji!!!!!!!

    0 0
    • Medunka  

      … a nejhůř z našich dopadla Tereza

      0 0
      • marfy1  

        Dostala červenou kartu…asi pro pomoc v zakázané zoně

        0 0
      • karliner  

        No, Terezka předvádí velkou show…

        Podle jejího webu:

        I když začátek závodu vypadal pro závodnici docela dobře, když se pohybovala na hranici desítky, několik technických problémů po sobě, 3/4 kola na prázdném kole a běh ve 38 stupňovém vedru jí závod nedovolily dokončit. I když se do cíle nakonec probojovala, nebyla již bohužel klasifikována.

        Podle mtbs.cz:

        Hořkou pilulku musela spolknout Tereza Huříková, když projela cílem až na šestadvacátém místě. Závodem se doslova protrápila. „Nebylo mi po štafetě dobře, cítila jsem se hrozně. Bolelo mě břicho a zřejmě je tohle následek. Dost jsem si to práskla, měla jsem maximálku a jen jsem doufala, že se to do závodu zlepší. Dneska bylo dobrý první kolo a pak jsem se začala škvařit. Měla jsem husí kůži, pálilo mě na prsou, fakt jsem přemýšlela, že z toho slezu. Ale věnovala jsem tomu tady všechno, celý tým mi vycházel vstříc, takže jsem zvolnila tak, abych to vůbec objela…,“ řekla Tereza

        Podle oficiálního webu ME:

        // DQ – non-regulation assistance//

        Obrázek si udělá každý sám…

        0 0
    • Zerocool  

      Má formu neskutečnou, supr! A Terka?? Opět nějaký „problém“ holka by už možná měla uvažovat o jiném koníčku…

      0 0
      • biker jura  

        a ty byses měl zamyslet nad tím jestli bys vubec dokazal aspon 5% toho co ona!!!

        0 0
        • Zerocool  

          zamýšlet se nepotřebuju…co myslíš tím dokázat to co ona??? nic proti ní nemám a v juniorkách nejezdila špatně, spíš mě zaráží všechny ty nepředvídatelné „problémy“ okolo, …koncentrace, soustředění a příprava???

          0 0
          • biker jura  

            vždy když má nekdo formu a pak nezajede tak polovina podělanejch čechu to označí za propadák. asi nechápete že to někdy nejde.

            0 0
            • Zerocool  

              někdy? tím myslíš poslední dvě sezóny? jinak to že porušila pravidla nemá nic společného s formou a myslím si, že z kapes daňových poplatníků (tedy z našich peněz) byla placena její cesta nebo ne??

              0 0
              • biker jura  

                ma už ted dobrou formu: vysocina,offenburg štafety,… ale to stejne nema cenu…

                0 0
                • Zerocool  

                  ne nemá, protože jet do izeraele reprezentovat ČR a porušit pravidla..!

                  0 0
                • Medunka  

                  jasně, má dobrou formu, ale když má zajet nejdůležitější závod sezóny, tak se chudinka malá zhroutí a sesype.

                  Takže máš pravda – nemá to cenu. Pokud si holka nedá hlavu dohromady, tak prostě musí počítat s tím, že si o ni někteří budou myslet, že je marná

                  0 0
                  • biker jura  

                    pokud by to každy napsal podobně jako ty tak bych nic nenamítal, akorat tvrdit že je marná je porad trochu vedle, ale to už je fuk

                    0 0
                    • karliner  

                      Není marná pořád, jen poslední zhruba 3 roky. A svoji marnost pravidelně přihlouple omlouvá, proto se ji všichni smějou. Začíná se podobat Josovi Verstappenovi, který posledních několik let své kariéry v F1 nedojel snad ani jeden závod, ale nikdy to nebylo jeho chybou, vždycky to podle jeho slov zavinil někdo jiný. Celé Holandsko se pak sázelo ne jestli dojede nebo kolikátý skončí, ale na co se vymluví…

                      0 0
              • bikermx  

                ty seš nějakej chytrej jak tady čtu,lepší bikerka prostě nejni,tak toho nech,a komu to má vadit že za naše peníze jela na Evropu?

                0 0
                • Kubiczech  

                  Já bych o jedné lepší věděl.

                  0 0
                  • biker jura  

                    katku nash uvidíme asi na mčr a pak na MS

                    0 0
                  • bikermx  

                    a která by měla být tou lepší? Nash? tak proč tam nejela?

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Se zeptej jí, myslím, že v posledních dvou sezónách už dokázala, že je mnohem lepší než Tereza a dokáže konkurovat světové špičce… (viz světový pohár v cyklokrosu + MS…)

                      0 0
                    • biker jura  

                      je fakt, že Katka je lepší než Tereza a do Haifi nejela spíše kvuly tomu že cestovaní a tamnější klima je dost unavné a jelikož už zbytek svetoveho poharu objede komplet, je pro ni lepší se připravit na nej a nasledne na MS

                      0 0
            • Vhalasta  

              Mno, ve štafetě byla ta medaile hlavně její dílo tak úplný propadák to není.

              0 0
            • JSt  

              jasne. kdyz ma nekdo formu a nezajede, neni to propadak, nybrz obdivuhodny uspech ;-)).

              to snad nemyslite vazne. to je v kratke dobe uz podruhe, co se nekomu nezda, kdyz se kritizuje sportovec, kdyz neco posral. asi kdyzs byl malej a rozbil misku pri utirani nadobi, maminka rekla sikovnej biker jura, to ti zas neco vyslo. jinak si nedovedu vysvetlit, ze ma nekdo takovy pohled na svet…

              0 0
      • juli  

        Myslím, že Terezka má pořád ještě šanci z „telecího“ období vyrůst. Viz. Kulhec.

        0 0
        • Sobi  

          No ja jsem s ní parkrát jel na závodech, samo jsem jí viděl jen potom! :-) Já jí prostě nemůžu, její histerický záchvaty když nebyla první, neustále má nějaký problémy, byla taková odměřená-povýšená a teď tohle… prostě mi nesedla jako člověk…

          Ať radši dělá něco co jí fakt baví a čeho zná pravidla, tohle je fakt jenom Terezky vlastní blbost…

          Jen by mne zajímalo na co vše zase bude dělat reklamu!? Na červená trika, nebo jasně! Na BESIP!!!

          NEMYSLÍŠ! ZAPLATÍŠ!

          :-)

          0 0
      • jIrI___  

        Drnacala vidlice nebo co se stalo?

        0 0
        • Smazaný účet  

          pedal nefungoval… to bylo prvni co rekla kdyz dojela Mamuta u nas :D

          0 0
          • jIrI___  

            Ta holka má něco do sebe :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              jj a nejlepší bylo, že když dojela s masérem na start tak zkusili palcovou technikou tlak v kolech a ještě je upouštěli :D

              0 0
              • jIrI___  

                Ten její „masér“ už je pomalu slavnější než ona :-D

                0 0
              • biker jura  

                no počkej takhle to dela spousta lidí. ja treba barometrum neveřím a zkousim jedine rukou.

                0 0
                • jIrI___  

                  Přesně, kam se hrabe tlakoměr, ruka je X-krát přesnější a spolehlivější! :)

                  0 0
                  • biker jura  

                    asi tak, tlakomerem jsem to jeste nikdy nenafoukl tak jak mi to vyhovuje za jizdy a kolikrat to ufukuji taky na lajně:-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Tak foukej pumpou, manometrem to pak jen změř.

                      0 0
                      • biker jura  

                        pán chce být vtipnej? nic moc teda

                        0 0
                        • pepek  

                          Vtipnej jseš ty, když máš palec přesnější než manometr.

                          0 0
                          • raceman  

                            klíííd, on toho přece ví dost na to, aby to tím palce správně zkontroloval :-)

                            0 0
                          • biker jura  

                            ty jsi moc nepochopil co píšu, že? dobra pro ty méně chápavé: Tlak v plaštích foukám podle toho jak se mi to zdá po zmáčknutí rukou, vždy je to pro určitou trať jinak, kdybych se držel stejneho tlaku pořád tak by zdaleka nebylo ono. Nepotřebuju vedět že mám v kole 2atm ale potřebuju vedět jestli je ta guma pro dany povrch nafoukaná akorát. Můžu ti se 100% jistotou říct, že takovy jako Hermida, Naef, Kulhec Sauser,..proste cela ta světová špička použije manometr maximalne až po vyzkoušení rukou,aby si to případně mohli zapsat a dalsi den to složitě nehledali, co je nejlepší.

                            0 0
                            • Blade  

                              Nevím jak Jose Hermida a spol, ale náš Jose bez manometru ani na Buk nedojede, takže to neřeš :)

                              0 0
                              • biker jura  

                                ja to neřeším, řeší to pánavé nademnou, kteří myslí že jsou vševědi:-)

                                0 0
          • HROOLI  

            Tereza bude za pár let vyhrávat ,jako Jarda a Vy pomlčíte :-) …

            0 0
            • jIrI___  

              To bych byl jedině rád, ale zatím tomu moc nevěřím.

              0 0
              • HROOLI  

                To já taky,ale mrzí mě,jak se jí někdo vysmívá..Už tak toho dokázala až až..

                0 0
                • jIrI___  

                  Ona si za to utahování z ní může v podstatě sama, protože odůvodnění její vlastní odůvodnění neúspěchu muselo vyvodit lehký úsměv na tváři téměř všem :). Kdyby na rovinu řekla, že ty technické úseky ji dělají problémy (je to jen příklad, její skutečné silné a slabé stránky neznám) a nevymlouvala se na drncající vidlici (možná je to ten typ člověka, který dřív mluví než přemýšlí), tak si z ní lidi srandu nedělají. Ale i tak určitě nejde o výsměch v pravém slova smyslu, já třeba obdivuju kam to vůbec dotáhla, jen si prostě lidi utahují z jejich ne příliš inteligentních komentářů.

                  0 0
                • Kubiczech  

                  To není výsměch, kritika je to. Zda oprávněná či neoprávněná, to ať si každý posoudí sám.

                  0 0
            • Sobi  

              Tohle už se říká dlouho a kdy to bude?

              Jednou je to vidlice, pak pedál, pak tlak, pak brzda, skoro nikdy nedojede a vše je vina techniky, ta holka neumí prohrávat a to se ví ( osobní zkušenost s Terezkou ) a tohle ve sportu musí umět, zatím ze sebe dělá akorát „…“ podle mne na to neměla, tak jako vždy se objevila zase nějaká porucha proč naše skvělá terezka nemohla být první, protože pro ní je prohra už druhý místo…

              Podle mne je to taková Lucka Vondráčková v cyklistice!

              0 0
    • vasek80  

      Kolik tam měli při závodě teplotu, neví někdo?

      0 0
      • dancing dog  

        nevím, kde přesně se to jelo, ale podle mejch zkušeností z Israele toudle dobou už určitě něco nad 30oC ve stínu ( nebylo-li pod mrakem, což v červenci nebejvá ) . A podle toho- kde se to jelo, jestli ve vnitrozemí, tak aspoň suchej vzduch, ale jestli někde na pobřeží, tak se k vedru přidává velká vlhkost a je z toho celkem prádelna a o to větší pakárna. Rozhodně je titul velký úspěch. Celkem by mě zajímalo, co se vlastně stalo se slečnou Terezkou, ani jsem nevěděl, že se v cyklistice dávaj červené karty…

        0 0
    • hurvajz  

      Je to rebel.

      0 0
    • maedva  

      Super vysledek, velka gratulace… Je to muj rocnik 1985 a obcas kdyz sem mel formu ja, tak sem s nim na trati bojoval, ale to uz je daaaavno jeste v kadetech a juniorech :)

      0 0
    • padlos  

      ME v Izraeli? To je nejaka chyba ne? Sem myslel, ze Izrael neni v evrope.

      0 0
      • Flegmatik  

        Taky se nad tím podivuju :-) Jako by nebylo kde v Evropě pořádat závody… Za dva roky bude ME v Chile :-D

        0 0
      • dancing dog  

        No, geograficky sice ne, ale nějaké evropské soutěže a mistroství a výstavy se občas v Israeli pořádají- nejspíše jako symbol toho, že i se všemi zvláštnostmi a rozdíly je tato země kousek Evropy( euroatlanské společnosti a demokracie )v jinak arabském předním východě…

        0 0
    • Hornet  

      nejaky link by nebol?

      0 0
    • Flegmatik  

      Neobjevili se už nějaký novinářský spekulace, že tam má letos Jarda Birell Kulhavý nějaký ten motorek v trubce pod zadkem? :-) Jezdí dobře, tak gratulace!

      0 0
    • Lada,s  

      http://mtbs.cz/…vi-evropy-xc

      Tak s tou hymnou to je teda trapas…

      0 0
    • Sobi  

      Všem krom Terezky, veliká gratulace! :-)

      0 0
      • bikermx  

        je mi Vás líto,Vás co pořád schazujete Terezu,chudáci

        už toho dokázala dost,ale prostě pořád to nejde

        0 0
        • jIrI___  

          Slečna Huříková by si především měla udělat pořádek v hlavě, bez toho nějakých lepších výsledků asi horkotěžko dosáhne. A tiskový mluvčí by se jí taky hodil :)

          0 0
          • Sobi  

            Jako Terezka měla výsledky v lokaci ČR, pak už mimo moc ne, hlavní problém je v její osobnosti-psychice, a závodní cyklistika je hodně o psychice. Ona totiž může být jenom první, pak už je to špatné…

            0 0
        • Sobi  

          Já se za chudáka nepovažuju, mám barák, dvě auta, dva biky, profi foťák, čtyřikrát ročně jezdím na dovolenou. Mám slušnou práci, služební mobil, NTB, auto, kancl na Malý straně v Praze…

          ruku na srdce, KDO Z VÁS TO MÁ!? ( to jsem si půjčil od Jiřího P. ) ;-)))

          Jinak mám spíš radši lidi co umí přijmout prohru, co se neustále na něco nevymlouvají a nežijou jen z minulosti.

          0 0
          • Frostty  

            Buržouste!:o))

            0 0
            • Sobi  

              Omyl soudruhu svobodníku, já jsem aristokrat, buržoazie je naším společným nepřítelem!

              :-)))))

              0 0
      • Beeda  

        prestal jsem byt „tolerantni“ k jejim vykonum – pote co jsem videl jeji rozhovor z Adrenalin Cupu, kde nejdriv rikala, ze na svetaku jezdi mnohem tezsi trate a tady easy a pak po dojeti v cili rika jak ji prekvalipa technicka narocnost trate to mluvi za vsechno… je nepripravena, podcenuje veci a mysli ze bude zit z minulosti..

        no a ze si na startu dik pedalu opet malem odrela frndu snad nema cenu rozbirat…

        odhaduji ze pristi rok konci…pokud zacne od piky a srovna se, muze zase za par let neco jezdit, ale moc sanci ji nedavam…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.