Marzocchi 350 CR 2015 a vyšší zdvih než je na kole od základu.

30 nepřečtených
  • AdamosR1

    Zdravím. Možná časem přemýšlím o trošku více endurovější vidlici. Mám ghost Kato 2015 a to má ze serie Rebu 120mm.

    Přemýšlím nad Rock Shox Yary 130mm, nebo marzocchi 350 CR 2015. Oboje cena cca 15500kč. Maruška jde snížit na 140mm. Oboje vidlice mají vnitřní nohy 35mm. Nezmění se moc geometrie, když bude zdvih o 2 cm větší. ? Nebo je lepší spíš jen 130 mm viz Yari ?

    Jinak tu marušku myslím tuto.

    http://www.koloshop.cz/…ed-2015.html

    Nebo poslouží stejně dobře i Suntour Auron, verze kde se dá nastavit zdvih na 130mm.? Tam jsou 34mm nohy a váha ± stejná jak Yari a 350 CR

    0 0
    • Soreno  

      Na to kolo co máš je to nesmysl.

      0 0
    • alinceb  

      +20 mm zdvihu moc neudělá. Kus ti sežere větší SAG. Klidně bych do toho šel. 350CR je fajn vidle, ale pokud nepotřebuješ něco neokoukaného, tak bych vzal radši Aurona z TT…

      0 0
    • AdamosR1  

      Já o vidlici a ona si včerá řekla, že si dá už zimní pauzu. Uchází tlak. Nafoukám na 85 psi a po 1 dnu je 55–60. A včerá mě jen tak z ničeho ušla najednou a vyletělo vrchní gufero, kde mažu kluzáky..Dobrý no. Po 1000km. A 2 měsících.? To samé se mě stalo i u minulé reby 2015 a jiného kola, ale tam ušel tlak uplně. Na záruku vyměněn vzduch píst.. Tady asi to samé. Tady se aspon nějaký tlak udržel. Ale 2× to samé ? To snad nemyslí v Rock shox vážně ? Aspon se vidlice zdarma zkontroluje uvnitř a doplní olej, který taky dává Rock Shox méně. No nic, ty dostaneš od jara záhul ty čubko. A vsadím se že se to bude opakovat, pak budu trvat na jiné vidlici u prodejce. Rock to nebude…

      0 0
      • kubad  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Markony  

        Podána zkušenost s vidlicemi Rock shox a to na kole ročník 2013 ale mi se to stalo po 14 dnech oprava a měl jsm tři roky klid a letos znova oprava cca 1 700Kč , kamarádovi stejná zavadá na kole ročník 2016 po 2 dnech reklamace výměna pistu zatím ma klid .

        0 0
        • AdamosR1  

          Tak jsem rád, že závadu na vzduchovém pístu a ucházení nemám jen já. Jen je těch závad lidí hodně jak slyším. To vrhá na Rock Shox hodně špatnou reklamu. Podobě to má i Fox a jiné ? Vidlici každou jízdu mažu, čistím, nechovám se k ní jak prase. Na garančce kola jsem byl atd. No to se mě stát, že mě to opravý a budu mít klid a po záruce to udělá zas a zaplatím 1700kč a bůhví jak to dlouho vydrží. To bych jim tu vidlici vrátil snad. Nic tak se budu pomalu dívat po jiné značce ,která tak časté starosti nemá.. Jako servis vidlice po x kilometrech beru jako samozřjemnost. Ale závada, která se pořád opakuje je na vrácení peněz, Snad podle zákonníku

          0 0
          • Vilém  

            Precti si zarucni podminky ruznych vyrobcu vidlic, Fox se nijak zvlast nelisi.

            Porid si pevnou, nebudes muset blokovat prispevky.

            0 0
            • kubad  

              a při tom u té Reby stačí namazat, případně vyměnit těsnění za pár korun :D

              jo a Fox nebrat:

              v návodu mají viz foto:

              0 0
            • TJK  

              BOS

              • Deville – pri pravidelnem velmi castem jezdeni a v bordelu a marastu – servis, cisteni, mazani a vymena oleje 1× pul roku
              • Deville – pri obcasnem jezdeni a ne stale v bordelu a marastu – servis, cisteni, mazani a vymena oleje 1× za rok
              • Deville – pri ne moc castem jezdeni za dobrychpodminek- servis, cisteni, mazani a vymena oleje 1× za 2 roky
              0 0
            • AdamosR1  

              ale když se posere vzduchový píst, tak jaksi to nevyřeším tím, že nechám vyměnit těsnění za pár korun…To je mechanická závada, kdy to pochopíte

              0 0
              • Concorde  

                A víš jak ten tvůj vzduchový píst vůbec funguje?

                0 0
              • kubad  

                samozřejme že se posere těsnění na tom pístku,, za pár korun

                0 0
                • AdamosR1  

                  To je možný, ale opravý to v servise Rock shox. Já nic platit nebudu z principu, že mám záruku a od doho záruka je ! To že se jim ty písty serou mě celkem nezajímá. To si mají vyřešit v Americe. To je to samé, jak kdyby sis koupil auto za 1 mega, a měl záruku, něco se tam posralo na tlumíčích a oni ti řekli to si jen vyměn za 10 tis nové…! Taky bys to udělal ?

                  0 0
                  • wilda81  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
              • Fidži_CZ  

                Ty si fakt srandista. A nezapomeň mě taky zablokovat.

                0 0
                • AdamosR1  

                  A co mám dělat? Když někdo píše takový kokotiny, že mě v ofiko servisu Rock shox pošlou do háje.? Jak mě můžou poslat do háje, když mám kolo 2 měsíce a nic jsem nezanedbal, a na servise kola po 100km jsem u prodejce byl. . A jak tu někteří chytrí jedinci píšou, tak si to mám zaplatit sám, když mám kolo za 45 tis a v záruce!!! Že se mě v ofiko servisu vysmějou…D Jak se mě vysmáli i minulý rok, že po půl roce a 1000km , ( přes zimu jsem nejezdil) mě to opravily na garanční záruku a zdarma a prodloužily záruku vidlice na 2 roky od data opravy…!!! Ale tady mě píše jeden pán cyhtrej, že mě vyfakujou a mám si to zaplatit sám…D

                  0 0
                  • Vilém  

                    Precti si ty zarucni podminky vidlice a pak neco povidej. Ty kokotiny jsou holy fakt ty chytroline.

                    0 0
                    • AdamosR1  

                      Holý fakta ? Jsou to kokotiny ! Četl sis co se mě stalo na minulé stejné vidlici ? Stal ose mě to samé a v rock shox mě to opravily zdarma a prodloužily záruku na 2 roky zas od data opravy !!! Tak rpoč by mě měly ted vyfakovat !! Já bych vyfakoval prodejce a dovozce, že mám záruku na kolo 2 roky, stálo hodně peněz, na nic mě předem u vidlice nevarovali, tak by měli normálně kolo v záruce opravit!!

                      0 0
    • Tomcat  

      Zajímavé je že v profilu máš Ghost Kato x8 2016 a tady se ptáš navidli na ghost Kato 2015 .!?!?

      Upřímě cpát na Kato 2015 který sem už viděl na krámu pod 19000,– , novou vidlici za 15000,– je hovadina. bez ohledu na zdvih a geometrii.

      0 0
      • AdamosR1  

        Protože jsem měl před rokem i Ghost Kato 2015 s rebou a tam mě po 1000km taky odešel vzducg píst. Na katu 2016 to samé

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce