• Petr_67

    Je nádherný, bílo modrý. Až jsem se ho bál projet, abych mu se svou váhou neublížil. Tak co poradíte, jezdit, nebo čekat až zhubnu?

    0 0
    • Vilém  

      Parada, gratulace nejvetsi, super, jeste ze jsi nam to rekl, jinak bych mel totalne zkazenej den:)

      Tva vaha je vseobecne znama vec, takze bych jej v klidu nekde uskladnil a pockal, az nastane ten pravy cas.

      Hlavne pak nezapomen poreferovat, ze uz te slavna chvile nastala.

      0 0
    • maajkee  

      hurááá!!!

      0 0
    • vasek80  

      Asi bych si koupil rotoped a na Treka sedni až schodíš 30% váhy, aby se kolečko nepolámalo. Hlavně nejezdi teď když se solí, aly ti ten hliníkovej rám nezreznul.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Sedni na to a jeď. O Treka neboj, je to držák :-)

      0 0
    • Jamin  

      Proboha snad na tom nechceš jezdit!!!

      0 0
    • Martin  

      ty piko, to je maso největší!!!

      0 0
    • Janes  

      Neser se s tím a začni jezdit, dokud na to máš chuť – kolo musí jezdit, jinak ti zevšední a zase ho prodáš.

      0 0
    • Lenka.05  

      Kdyby sis pořídil černý kolo jako já, mohl jsi na něm jezdit i tlustej. Na bílo/modrým ovšem nevím nevím…

      0 0
      • rejmis1111  

        mel jsi si pockat a koupit tento model na 2012 v zeleno cerne barvy

        jinak bratulacea rekni jak chodi

        0 0
      • maajkee  

        Právěže naopak tlustý potřebujou pokud možno bílý kolo :) Černá změnšuje, takže pak vypadaj ještě víc tlustý. Jak já bych rád černý kolo! :))

        0 0
    • Joseph de Sax  

      hlavně při tom hubnutí nezdechnout…

      0 0
    • Manas  

      Hustodémonsky krutopřísné!

      0 0
    • Petr_67  

      Jen mně štve, že na to nemůžu dát rohy-jsou tam vlaštovky. je to velikost 17,5 palce, posez je trochu krátký, asi posunu sedlo. Vidlice Rock Shock, ale pružinová, tak nevím. Pedály zatím nechám platformy, než si zvyknu.

      0 0
      • Joseph de Sax  

        vyhni vlaštovky hasákem dopředu a nebudeš muset dávat ani rohy…

        0 0
      • vasek80  

        Nevím kolik je váhovej strop třeba pro Epicona,ale jinak stejně by to asi nebyla kvůli tvé váze dobrá volba, takže pokud pružinovka jde přitvrdit a zůstane něco pro zdvih, tak nějakej čas vydrží dokud nezhubneš. Koukni na stránky iVelo, je tam článek o nastavení posedu. Pokud budeš mít dobrou předozadní polohu, tak by byl lepší delší představec. Rohy na vlajdy jdou dát stejně jak na rovná řidítka a nebo různé ergonomické gripy.

        0 0
      • Maadaf  

        Vykašli se na místní módní policii a klidně si na vlajdy rohy dej. Důležitý je jak to funguje, ne jak to vypadá. Tak ať slouží :)

        0 0
      • Kosta  

        Můžeš cokoliv, co ti vyhovuje ;-)

        0 0
      • petr81  

        Mám taky 6300, vlaštovky a rohy. Co řešíš? Pokud ti to vyhovuje, dej je tam.

        0 0
      • jaroh  

        Prepánajána, samozrejme, že rohy môžeš dať na vlaštovky… ja mám tiež… a váhu vôbec, ale vôbec nerieš, ten bicykel to bez problémov znesie.

        0 0
    • DAWE25  

      Ty děláš jak kdyby jsi ho koupil v Tuzexu :) Nešetřit, jezdit a až koupíš nový bike, tak zase napiš.

      0 0
    • jachymk  

      To jsme rádi, že to víme! A když už jsme u toho jak ti máme poradit, když nevíme kolik vážíš? :D

      0 0
    • felix.org  

      Dokud nebudeš mít 65kg, tak na to nesedej… Až zas něco koupíš, tak dej vědět ;-)

      0 0
    • mr.antik  

      V nižinách je pěkně, hned bych vyrazil i když se asi trošku zašpiníš…

      0 0
    • Petr_67  

      Vážím 135 kg. Na stránkách Treku uvádí nosnost 136. Takže můžu ještě sníst pár knedlíků :-) Jinak dnes jsem objel blok paneláků (asi 1 km) a byl jsem zpocený a bolela mně záda. To bude fuška, už to vidím :-)

      Ta páčka na povolení vidlice jde strašně ztuha (ta na řidítkách Rock Shock) nemůžu ji ulomit když trochu zarvu?

      0 0
      • ZuzicK  

        A když si dáš každej den takový kolečko nebo dvě, zvykneš si a na jaře můžeš začít s nějakejma výletama. Pro začátek bych ti doporučila max. 5km trasy, aby ses na tom kole hned nezřídil a nepřestalo tě to bavit ;-) To kolo to vydrží.

        0 0
      • Kosta  

        Bývám zpocený a bolí mě záda taky vždycky po zimě :-D .. A to ti někteří chytráci radili radši ani nechodit pěšky, jen tak dál, to se vsákne :-)

        0 0
      • roman 3D  

        to musíš jezdit ale nahatej bez bot (samozřejmě s přilbou na hlavě) když si ještě pár knedlů hodláš sníst:-)

        0 0
    • Petr_67  

      Tady je v celé své kráse :-)

      0 0
    • Excel  

      já píchal minulej měsíc

      0 0
    • Petr_67  

      Hoši, nemáte někdo tu samou vidlici? Páčkou na řidítkách jsem ji zajistil a teď nejde povolit. A to kolečko na levé noze vidlice (preload) reguluje tuhost vidlice? A jakým směrem se přitahuje, doprava?

      0 0
      • Evilcleaner  

        tam kde je preload je zároven šipka nebo ‚plus‘, ‚minus‘ preload znamená předpětí (pružiny), je tam normálně pravý závit takže jestliže budeš točit po směru hodinových ručiček tak budeš pružinu stlačovat a vidlice bude klást větši odpor proti stlačení. jinak lock se musí vracet sám po odjištění kulatého tlačítka (plastový poplock) nebo po opětovném stlačení kovové páčky (pushlock). pokud se nevrací (a běžně se to stává) tak je to důvod k různě složitému servisnímu zásahu a v tvém případě bych to určitě nechal na servise.

        0 0
        • Petr_67  

          Takže rozhodně nezkoušet vracet páčku silou? Nevidím tam žádný zajišťovací mechanismus.

          0 0
          • Petr_67  

            Tak už jsem to povolil, omlouvám se za zmatky. A vidlici jsem přitáhl (preload) úplně na maximum.

            0 0
    • marco  

      Gratuluji je to pěkné kolo ať dělá radost. No rozhodně jsem pro to jezdit. To je jako když si někdo koupím menší číslo kalhot a že do toho určitě zhubne.

      Vyfoť se s tím kolem ať vidím jak vypadá zdravých 135 kg.

      0 0
    • plevka  

      tak sedéééj a rubéééééj vééééééééééééén a na knedlíky se vyprckéééj!!!!!

      0 0
    • marapara  

      Super. Tak si na něj sedni a jeď aj do řiti !

      (sorry, nedalo mi to :)))

      0 0
    • Necris  

      Foto, foto, foto ;) Třeba i soukromě :D Náhodou já mám narozdíl od některých tady radost že si někdo koupí bike který má pak rád. ;)

      0 0
    • Kosta  

      Doufám, že se semtam i pochlubíš, jaks Treka protáhl.. ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak..a ted zadny vysedavani, ale rubacka aby te nepreslo nadseni!

      0 0
    • Toutou  

      Ono je to sice úplně zbytečný OT téma, ale zas na druhou stranu, ten pocit, že je nás zase o jednoho víc :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ja mu fandim…at mu nadseni vydrzi co nejdyl!

        0 0
        • Evilcleaner  

          taky bych byl normálně asi docela nepříjemný a odkazoval na desatero, ale taky mu přeju at se to povede, asi to nemá úplně jednoduché tak aspon at se mu tohle daří:-)

          0 0
          • Petr_67  

            Díky a nezlobte se za ten příval radosti, doufám, že to nezavání chlubením :-)

            0 0
            • Bafoon  

              to jde ruku v ruce ne? :) se podívej kolik je tu fotek z radosti/chlubení – to se prostě musí dát vědět ;-)

              0 0
    • scret  

      die…t!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.