• ememem

    ze vraj maruga zlacnila radu 2008 az o 30% (vraj to bolo v nejakom poslednom vele ci kde) a cena za lusiu 2008 je radov 4300 CZK (s dph alebo bez?)nieco konkretne, nejaky link alebo aspon tip kde by sa to dalo overit. dik.

    0 0
    • goofy  

      Hmm. Tak to by se o tom dalo uz uvazovat…

      0 0
    • kesu  

      hele taky sem to slysel ale pells o nicem nevi:(

      0 0
      • Hnoj  

        Pells je v Brně…

        0 0
      • Hnoj  

        Pells je v Brně… :-)

        0 0
      • ememem  

        pells je dovozca do CR? si sa ich priamo pytal?

        som si to velo schvlane zohnal je to tam a navyse dalej je aj test luisy 2008 (skade ju maju ked dovozca nic nevie ?) s tym ze cena pre CR je stanovena na 4340 CZK za kus. tak jak ze nic nevie? (to je skoro jak vacsina dovozcov cohokolvek do SR.) alebo to nemci uspesne taja lebo ani na maguracke stranke som o tom nic nenasiel ale tak skade to potom vedia v tom vele?

        mimochodom toto je presne to co ma na magure serie a kvoli comu som ju uz raz z najuzsieho vyberu vyradil – priserny zakaznicky servis.

        0 0
        • rb  

          Ale třeba přístup k reklamacím neměl chybu.Jak se teď chová pells nevím,mám zkušenost se starým zastoupením.

          0 0
          • Vilém  

            Dobrou zkusenost?Na staryho dovozce jsem moc dobryho neslysel.Na Pells zatim taky ne.Ale ceny by mohli trosku shodit,ted se spis vyplati dovezt z Sk.

            0 0
            • rb  

              Reklamoval jsem brzdy po 4letech a 9ti měsících.Za 8 dní byly zpátky s novýma pákama.To je podle mě přístup k zákazníkovi.

              0 0
              • Vilém  

                Ja uz nich shanel nahradni dily na HS 33 a to konktretne hadici, olivy, rychloupinak prasete.Neprodali mi nic a na maily nebyli ani schopni odpovedet.To je pristup k zakaznikovi.

                0 0
                • ememem  

                  podobnu skusenost som pocul (este raz iba pocul) od ludi co jazdia maguru. kym sa nepokazi super ale ked treba nahr. diel co aktualne nie je na sklade tak to trva vecnost(co nutne nemusi byt chyba zastupenia v danej krajine). o to tu ale teraz ani nejde ale o to ze luisy za radovo 10tis. CZK je zaujimava vec lenze ked o tom nikto nic nevie.....ked uz to takto zacina tak z toho prameni moja obava co dalej. len skade to potom nabrali v tom vele ked ani na magura stranke nie je o tomto dost podstatnom znizeni nic. no asi sa na to vykaslem.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.