• jecnak

    Přátelé, kamarádi, LOST in Prague 2018 je tu

    Datum konání: 28.4.2018

    Pro ty kdo nevědí, jedná se o orientační MTB závod dvojic. Cílem je v určeném limitu objet co nejvíce kontrol, pokud možno co nejvíce bodovaných (kontroly jsou bodované různě).

    Start první dvojice 10:00, Praha Zbraslav – parkoviště u stánku Koutských

    Cíl: Zbraslav restaurace U Přístavu

    Časový limit: 6 hodin

    Ceny – budou!

    Startovné: 200,–CZK za dvojici, platí se na startu

    Veškeré informace jsou na: www.lostinprague.cz

    Převoz věcí z místa startu do cíle zajistíme.

    Anketa: Jedu?

    Ano
    9x
    82%
    2x
    18%
    0 0
    • Jason Voorhees  

      sorry, nejedu, jsem se uklik :-(

      0 0
    • treatt  

      Zdar,

      bohužel jsem ve Francii, tak pěkný zážitky všem..

      0 0
    • Petr L2  

      Brácha nemůže, takže letos útok na poslední místo přenecháme jiným borcům :-)

      0 0
    • karliner  

      Po jedenácté v řadě…

      0 0
    • jecnak  

      Dnes jsem po praci objizdel sve kontroly. Trochu jsem podcenil casovou narocnost, teren i kvalitu mapovych podkladu, takze jsem dorazil pred chvili, tedy ve 23h, v nohach 105km a pritom pres Prahu jsem se vezl metrem. Bylo to ale i tak super a myslim, ze se vam Lost bude libit. Mala ochutnavka nize.

      0 0
      • treatt  

        Tak to jsou parádní výhledy..

        0 0
      • kerim  

        S nediv těm kilometrům, ta trojka už je okres Benešov :-)

        0 0
      • l-e-t-o  

        ok, takže si ujedeme v pohodě tak 60 km, dáme polovinu kontrol a budeme ke konci výsledkové listiny :-D

        0 0
        • jecnak  

          Nejak mi nedoslo, ze to neobjedu svym oblibenym prumerem 27+, ze mapy.cz nemaji zrovna dokonale pokryti lesnich cest a trailu, ze v 9 je v lese tma ja v pr…, ze mi nebude stacit bidon a banan na 5h svizne jizdy, ze cx kolo a silnicni tretry nejsou uplne idealni na pohodovou jizdu, ale na presny opak. Zkratka, uzil jsem si to.

          0 0
      • cabbage  

        Si byl u Lempla na chatě, co?;)

        0 0
      • 01carbon  

        Pisu si: pribalit mapy az do Ceskych Budejc a vetsi svacinu. 105km – to bude letos na dva dny?

        0 0
    • Darkson  

      Tome, mrzí mě že letos to nevyjde, jsem na dovče s dětma

      0 0
    • 01carbon  

      Kdyby byl někdo plonkovej tak se ozvěte. Ambice samozřejmě vysoké (přežít)

      0 0
    • karliner  

      Tři dny před legendou je přihlášených 15 dvojic???

      Imho daň za debilní termín.

      0 0
      • oddie  

        Trefa do termínu Bajkonuru + prodlouženého víkendu, no… Koketoval jsem s myšlenkou se ještě přihlásit, ale v pátek večer jedu 200km s dětma pryč, jet to v sobotu ráno zase zpátky a večer zase tam by mi asi jeblo.

        0 0
      • 01carbon  

        již 17 dvojic :)

        nepůjde na startu dohodnout pořadí a jet na pivo rovnou?

        0 0
        • karliner  

          Naše dvojice to v plánu má – akorát stiháme otvíračku u Olivy a tam se poprvé podíváme do mapy a důkladně rozmyslíme, jestli se nám během přejezdu do MMX podaří sesbírat nějaké kontroly :-D

          0 0
    • jecnak  

      Vypadá to, že nám počasí bude přát. Využijeme tak kromě kola i jiných dopravních prostředků.

      0 0
    • jecnak  

      Tak vše je připraveno. Budem se zítra po 9:00 těšit na startu. Díky menšímu počtu účastnílů jsme si dovolili posunout laťku trochu výše než obvykle. :-)

      0 0
      • l-e-t-o  

        dostaneme slepou mapu bez vyznačených dohledávek :-D

        0 0
        • 01carbon  

          na startu všem sebere ventilky, kajak bude děravej a bez pádel, nebo všechny kontroly na kopcích ?

          0 0
          • black.horse  

            Dostaneme modrý a červený pilulky a na kontrolách bude schovaný protijed :-D

            0 0
    • jecnak  

      Kdybyste nekdo chtel jet na posledni chvili, staci po devate dorazit na start na Zbraslav. Nejake mapy a dohledavky navic mame pripravene.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0
    • JendaH  

      Bylo to super. Na rozdíl od loňska nesněžilo :D, poprvé v životě jsem použil nafukovací loď a zatáhl jsem se do míst kam bych nikdy dobrovolně nejel.

      Protip: kromě dohledávek si průběžně foťte i papír s úkoly a mapu. Když se ji někomu podaří vytrousit, nemusíte potom organizovat pátrací akci po telefonu na jecnaka nebo ostatní účastníky.

      0 0
    • jecnak  

      Ahoj všem. Veškeré informace k letošnímu ročníku jsou na webu LOST in Prague.

      Fotky jsou v Google Photos, takže můžete přidávat i vlastní.

      Díky za účast. Moc jsme si užili letošní pohodovou atmosféru a skvělé počasí. Za rok na viděnou.

      0 0
    • deekay  

      Diky organizatorum, byl to muj prvni LOST a doufam, ze ne posledni :) I kdy jsem v nasi dvojici byl za toho, co to kazi (nastesti mi Ondra odebral mapu hned na zacatku), tak sme si to uzili paradne doufam :D

      0 0
    • black.horse  

      Taky děkuju a uděluji veřejnou pochvalu za skvělou akci! :-)

      0 0
    • 01carbon  

      Lost perfektni, diky Milosi za odtah do cile super masinka. Vecer jsem skoncil ko. Ve vrsovicich jsem dojel sarku s marou a mara me nasilim odtahnul do toho jeho bad flashe. Sodoma gomora – nastesti me dcera zachranila. Doma jsem usnul na gauci mezi sundavanim leve a prave ponozky. Tesim se na reporty z dnesniho vychodnesekcniho jecnakova dvoukila alias 260.

      0 0
      • šimlos  

        Kafe a dort Miloši? Tak slibně jsi měl na Pekle vykročeno západním směrem a takhle si to zkazíš..:-)

        0 0
        • milmat  

          Piva byly také, ale neboj, vlastně hned kousek za tou pekárnou byla nějaká místní akce se stánkem na pivo. A pak hlavně v cíli. Ale musel jsem se pošetřit na dnešní dvoukilo :-)

          0 0
      • milmat  

        Dvoukilo je doma. Děvčata jely statečně, včetně té s geny tasmánského čerta. Nakonec jsme vynechali partii Koko a tak to nakonec bylo pro mne necelých 240 km. Což bylo dobře, protože jinak hrozilo 280 km a dojezd ve tmě. Byl to takový relax po včerejším závodě. Teď doma už jsem celkem marný :-)

        0 0
    • drb  

      Ještě jednou díky, opět super! Jak říká naše Majda: „To zas máme pěknej zážitek, viď?!?!“ Ď Ď Ď

      0 0
    • karliner  

      Díky, bylo to příjemné…

      0 0
    • jecnak  

      Do hlavní fotogalerie přidány fotky z kajaku. No a pokud se chcete pokochat, tak jsem naskenoval vaše odpovědi na otázky.

      0 0
      • JendaH  

        No, nechtěl jsem prudit (jak kolega vytrousil papír, tak jsme asi způsobili problémů dost), ale když už to tam vidím… Podle mě jsme měli v té mapě 13 určitě napsanou.

        (a ještě jednou díky za akci!)

        0 0
      • šimlos  

        Ne že bych to někomu přál ale bohužel se nikdo necvaknul..:-)

        0 0
      • milmat  

        Bohužel jsem nestihl nastudovat potřebnou legislativu k vodní dopravě: https://www.zakonyprolidi.cz/…odni-doprava

        Takže jsme těm cca 5 lodím raději dali přednost, což nás jistě stálo drahocenné sekundy, které se projevily v celkovém pořadí.

        0 0
        • 01carbon  

          Moc jsem vysledky a odpovedi nestudoval, ale mam pocit, ze sliznout jeste alespon dve kontroly, tak byla bedna. Nemels jezdit s takovou linou lemrou, ktera navic jeste seka plaste. Dirka asi 1×1,5mm a stejne to ten tmel nedal – nechapu. A pritom z duse jsem zbytky mlika nemohl za nic dostat dolu.

          0 0
          • McBlacky  

            máš vozit šídlo :) ale stejně jet na fullu proti gravelu, tos neměl zadax

            0 0
            • milmat  

              Ale ve finálním trailovém sjezdu se mi pokoušel ujet, což se mu i podařilo.

              0 0
            • 01carbon  

              Mladymu jsem koupil samuraje do riditek a ted si ho pujdu koupit taky (a dalsi defekt uz nenastane) Jsem chytil z boku. Omlikoval jsem sire okoli I nohy kdyz jsem poklopil kolo na bok Nevim jestli by v tom knot drzel. Ja ten sutr videl a rikal si to vyjde :(

              0 0
          • milmat  

            Ještě bych dodal, že se nám neustále pletla levá/pravá strana na mapě :-). Já se umím ztratit i s Garminem. Ale hlavně jsme si to užili, dali nějaká piva atd. Ještě bych pochválil cílovou destinaci, dalo se tam sednou a dobré jídlo i pivo.

            0 0
            • 01carbon  

              Vezmu Te nekdy do toho druheho trailu, ten je jeste lepsi, ale jiz nebyl cas. Leva prava ani nezminuj – celozivotni tragedie. Poladime, pristi rok pridame Hrocha do dvojce a bude to jistota. Jednak se mu nepletou svetove strany a druhdak bude kase hned od zacatku a ne az posledni hodina. ad hospa – rizek mi lezl z usi jeste po ceste domu. Porce jak pro drevorubce. Priste to chce opet hospodu s min 3–4× vetsi kapacitou nez pocet soutezicich ;) pohoda jazz.

              0 0
    • drb  

      Ahoj, kolik sil a času máte letos, bude Lostík? Doufáme, že jo ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Ahoj všem,

      LOST in Prague letos opět bude, ale posouváme termín až na červen a také budou úplně nová pravidla a systém závodu. Formát orientačního závodu zachováme, ale chceme po letech zkusit nějaký jiný systém kontrol a postupu na mapě.

      0 0
    • jecnak  

      Letos to znova zkusíme – viz LOCKED in Prague

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.