• jecnak

    Pratele, kamaradi LOST in Prague 2014 je tu

    Datum konání: 21.04.2014

    Pro ty kdo nevedi, jedna se o orientacni MTB zavod dvojic. Cilem je v urcenem limitu objet co nejvice kontrol, pokud mozno co nejvice bodovanych (kontroly jsou bodovane ruzne).

    Start: Skalka – plácek u metra

    Cíl: Zbraslav – restaurace U Přístavu

    Casový limit: 6 hodin a pokud je ve dvojici prokazatelne zena pak 6,5 hodin

    Ceny – budou!

    Startovné: 200,–CZK za dvojici

    Prihlasky, propozice, fotogalerie a dalsi info:

    www.lostinprague.cz

    Jako obvykle s sebou buzolu, plastenku, baterku a klasicky plynovou masku.

    Anketa: Plave kolo?

    Ano
    0x
    0%
    Ne
    0x
    0%
    1x
    33%
    0x
    0%
    1x
    33%
    0 0
    • cabbage  

      Ani nevíš, jak mi čteš myšlenky, právě jsem chtěl začít hledat thread Lostu;)

      0 0
    • teepeex  

      letos mi to zel bohu nevyjde,

      musim makat, i kdyz to asi zni divne

      uzijte si to

      0 0
      • crom  

        pristi rok zas musime cece

        fajn posezeni to dnes bylo,dik

        0 0
    • jecnak  

      Prosim jen o trpelivost s aktualizaci startovky, jsem mimo CR.

      0 0
    • l-e-t-o  

      SHÁNÍM SPOLUJEZDCE/SPO­LUJEZDKYNI. Značka: tempo pomalé a klidné, na 100% oběd, být třeba kolem půlky a spíš se kochat a užívat si přírody :) Můj spolubydlící, který mi přislíbil účast nakonec nemůže.

      0 0
      • karliner  

        Někdo snad jezdí jinak, než popisuješ???

        0 0
        • oddie  

          No samozřejmě, kaši od začátku do konce :)

          0 0
        • l-e-t-o  

          najdou se takoví blázni co se honí za vteřinami a kilometry.

          0 0
          • Bulda  

            No jestli se najdou, tak at se hlásí. Vyhlašuju výběrové řízení :))

            0 0
    • lusk  

      Velikonocni pondeli je nestastny termin, takze letos si dma po sesti letech pauzu ;-/

      Uzijte si to a at je lepsi pocasi nez loni.

      0 0
    • Krys  

      To je veľkonočný pondelok? Skvelý termín, len som už zabudol, ako Praha vyzerá, tak hrozí, že by som sa fakt stratil. :)

      V každom prípade mrknem do rodinného kalendára.

      0 0
    • vanice  

      malá změna u týmu „kam s ním“. Tonik666 hledá parťáka a tým bych přejmenovala na „sbezdušákamaj­dudoháje“.

      0 0
      • Medunka  

        Kategorii vozicky vam vymyslime :-)

        0 0
    • oddie  

      Tak nakonec kvůli velikonočnímu pondělí letos taky vynechám…

      0 0
      • karliner  

        Neděláš dobře Jaromíre. Letos se jede o nasazení na příští – 10.ročník :-)

        0 0
        • oddie  

          No jo, no. To víš, ptal jsem se ženy, jestli se mi chce jet, ale prý se mi chce strávit velikonoce s dětma ;)

          0 0
          • jecnak  

            Zas na druhou stranu se to ale nevylucuje.

            0 0
            • oddie  

              Vozejk s dětma má 50kg, to bych moh jet z té Skalky přímo do hospody bez kontrol :D

              0 0
              • lusk  

                pokud drobotinu vybavis dostatecnym poctem pomlasek, ktere za startem nacpou souperum do vypletu, mas sanci i na bednu ;-)

                0 0
    • kolda  

      taky mi to bohužel koliduje s velikonocema.

      v chládku vinného sklípku na jižní moravě budu litovat nebožáka, který půjde s Buldou do týmu a bude muset 6 hodin poslouchat jeho kecy :D

      0 0
      • Bulda  

        tak chlastu jsi dal přednost, to to jde s tebou z kopce :)

        a co terpv nebož(ač)ku :)

        měl jsi za úkol tři „Ká“, nesplnil jsi ani jedno, tak se nediv :)

        0 0
      • oddie  

        Kecy bych zkousl, já mám i horší, ale fyzičku na něj nemám…

        0 0
    • McBlacky  

      tak vážení posledních 15 fleků volných! Pošlete to tam…

      abych navnadil případné váhavce, účastníci letošního ročníku dostanou přednostní právo startu na desátém ročníku v roce 2015. To se možná nejeví nyní jako nějaká velká výhra, ale kdo si počká ten se dočká.

      Oficiální představení plánů na jubilejní ročník bude při vyhlášení letošních vítězů!

      0 0
      • lusk  

        Pristi rocnik prosim jindy nez na Velikocni pondeli.

        0 0
        • black.horse  

          příští ročník bude 1.4. a až tam přijede dav závodníků, tak jen řeknou, apríl, letos nic :-D

          0 0
          • lusk  

            Bych cekal dumyslnejsi aprilovy zertik, napr. rozdat mapy, kde nejblizsi kontrola bude nekde za Kolinem .)

            0 0
    • Medunka  

      Ještě týden …

      0 0
    • cabbage  

      Sháním parťačku/parťáka na Lost.

      Dely letos ze zdravotních důvodů nejede.:-/

      0 0
      • jecnak  

        Jed s Buldou. Kolda ho tu doporucoval ;-)

        0 0
        • cabbage  

          To by vyžadovalo opravdu únosný gumicuk..

          0 0
          • oddie  

            Jako že by jel za tebou a švihal tě s ním přes záda, jo? :P

            0 0
      • l-e-t-o  

        taky jsi to mohl vědět dřív :) O víkendu se taťka definitivně rozhodl, že se pojede podívat na LOST do prahy.

        0 0
    • jecnak  

      Mimochodem Blacky nekde psal, ze by se na nektery kontroly hodil krovinorez. Ja bych spis na jednu doporucil riditka sire 44 a nebo, pokud bude mokro, tak holinky. Snad se můj oblíbený CX trail bude libit.

      0 0
      • cabbage  

        Spočítat kachnám vajíčka někde v rákosí?;)

        0 0
      • McBlacky  

        křoviňák pro ty co netrefí kontrolu přesně a musí to hledat se započtením klasické lostovosti zákresu a měřítka.

        Kdo dává z první rovnou nebude mít problém. Je to jednoduchý: krmítko v lese, pneumatika v roští… jako byste to neznali :)

        0 0
    • jecnak  

      Vezměte prosím na vědomí, že metro A v pondělí nejezdí

      0 0
    • trunecz  

      „Vorezpruti“ a „Jedno dame“ dekuji za zazivnou akci. Krasne prozite Velikonoce. Snad pristi rok opet vyjde. Prave sme dojeli ze zpatecni pivni jizdy ze Zbraslavi domu. Namazeme vlky a sup do betle.

      0 0
    • black.horse  

      Taky moc děkujeme, bylo to super. Bohužel díky podceněné zimní přípravě jsme si to udělali kratší než jsme čekali, ale i tak to bylo příjemné svezení:-) díky Vám každoročně objevíme nové stezky a cesty, močály a mokřady:-)

      0 0
    • jecnak  

      Přátelé, děkujeme za účast. Snad se vám letošní LOST líbil. První fotky jsou zde http://lostinprague.cz/…4/index.html

      Prosím, pokud máte někdo záznam trasy, pošlete ho na lostinprague zavináč lostinprague.cz. Rádi bysme udělali grafické znázornění, kudy se bloudilo nejčastěji. Zároveň očekávejte rozhovor s vítězi, mapu a dohledávky z letoška, ale i otázku a řešení z živé kontroly. Výsledky budou zítra ráno.

      Za rok, v noci, nashledanou

      Šárka, Jitka, Milan a Tomáš

      0 0
    • cabbage  

      Dneska bylo konečně rozumný počasí, pořadatelé si zaslouží velký dík, protože na kontrolách jsem se opravdu bavil a v cíli převzal štafetu baviče Profičuryn:-D

      A musím pochválit Deli, že ikdyž jí Lost zdvojnásobil letošní počet ujetých km, tak statečně ujela dost na výhru brambor;)

      0 0
    • Thapsus  

      Přidávám se k chvále akce, všechno šlapalo jako po drátku (myšlena organizace, nikoliv plnění úkolů na trati :)) ). Díky. Nějaký fotky jsem dal na rajče: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…14_ve_trech/

      0 0
    • Hnoj  

      Díky za super akci !

      A měl bych prosbu na kontrole „kulaté díly na rybníce“ jsme na nich zkoušeli „triálek“ a někdo z účastníků to točil na mobil. Tak kdyby to video bylo k mání, budu rád:-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak a je to tam vsechno. Kdo nebyl na zive kontole, muze se pokochat take. Pokud mate nekdo fotky nebo video, poslete mi prosim link a nebo primo fotky. Kdo by chtel foto v plnem rozliseni, staci napsat.

      0 0
      • karliner  

        Ještě, že jsme tam nejeli, to bych nepochopil :-)

        Hodně se mi líbila červená u kontroly 7.

        0 0
    • jecnak  

      Pro pobaveni pridavam jeste link na muj profil , kde najdete 3 panoramaticke fotky z LOSTu.

      0 0
    • kerim  

      Taky velké díky, projel jsem spoustu pěknejch, novejch cestiček. Video nemám, jen dvě bídný fotky :-)

      0 0
      • Hnoj  

        Neva, díky :-)

        Tohle je moje oblíbená kontrola :-)

        0 0
        • McBlacky  

          se nezdáš, dal jsi to celý na čistotu jo? mě tam baví ta lávka přes vodu, sice nic technického, ale je to hezký.

          0 0
    • cabbage  

      Up

      0 0
    • lusk  

      up up a hlavne _ne_ letos o Velikonocich

      0 0
      • jecnak  

        Predbezny termin je nejaka noc kolem 25.4.2015. Bud z patku na sobotu a nebo ze soboty na nedeli.

        0 0
        • oddie  

          Jak, noc? :D

          Upozornil bych na Viprahlý Bajkonur, který se jede 25.4 a který mívá dost velkou účast, tak aby si to zbytečně nekonkurovalo…

          0 0
          • jecnak  

            Letos bude 10. rocnik, takze chystame specialni nocni edici.

            0 0
            • oddie  

              Tak to mi došlo :)

              A ten termín? Nešel by o víkend dřív?

              0 0
              • jecnak  

                Pred chvilkou jsme to rozlouskli na 18.4. vecer.

                0 0
                • lusk  

                  By slo. Jdu shanet baterku.

                  0 0
                • kolda  

                  píšu si do kalendáře.

                  0 0
                • cabbage  

                  To už se docela blíží..

                  0 0
                  • l-e-t-o  

                    snad do té doby vytáhnu kolo na nějakou projížďku a stihnu si koupit světýlko

                    0 0
                    • McBlacky  

                      přestat kouřit a začít jezdit :)

                      0 0
                      • l-e-t-o  

                        teď jsem jezdil na lyžích a kolo mám u Hnoje. Pak budu jezdit ;)

                        0 0
                • lusk  

                  Povedlo se vam ukecat obsluhu U pristavu, aby tam byla az do rana ?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    bohužel ne. Místo pořád hledáme. Není lehký mít požadavek 23:00–4:00 pro sto lidí. Hlídaní kol zajistíme tím že někoho najmeme, ale s otvíračkou moc nesvedeme. Záleží dost na povolení jaký ten podnik má

                    0 0
                    • lusk  

                      tak holt nekde v divocine…sud(y) piva, taboracek, teply mir &uzenina…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ze se vam tu do toho montuji…

                        Ono se da za rozumne penize domluvit i grilovane sele s tim, ze si dotycny vse vcetne rozne priveze a bude se komplet o grilovacku starat, ale vlitnout na nejakou soukromou louku v poctu 100 lidi, no nevim :-(

                        0 0
                        • McBlacky  

                          v noci v dubnu bych radši něco se střechou :)

                          0 0
                          • treatt  

                            Meat factory? Vzhledem k tomu, že je kolem liduprázdno by pár kaličů nemělo nikomu vadit, uvnitř je prostoru pro několik set lidí, na koncertu Amon Amarth točili dokonce Matušku na jednom výdeji (ale co si pamatuju, zavíral dřív, na koncertplace jel státní Badváár), ve stejným baráku má základnu Bajkazyl, takže jsou uvyknutí na jinačí zvířenu, než to seskupení chrtů, společenských pahýlů, ojedinělých zbloudilých hipstrů a vzácných výjimek, co se neštítí škopku, co se tradičně sejde na lostu ;)

                            0 0
                            • cabbage  

                              Lokalita docela dobrá.

                              0 0
                            • šimlos  

                              Krásná charakteristika účastníků. Už jsem si onálepkoval několik „společenských pahýlů“ :-)

                              0 0
                        • karliner  

                          Aby to pak ale nedopadlo takhle

                          0 0
                          • marcus.ss  

                            Nechci se tu nějak vnucovat, popravdě nevím jaká je naplánovaná lokalita ale nabízel jsem náš areál – www.modrastodola.cz Velké parkoviště, zahrada, venkovní gril s terasami, možnost uskladnění kol. Praha západ – Horoměřice. Možnost otevření do rána při nějaké konzumaci – Ano :-)

                            0 0
                            • oddie  

                              To jméno je mi nějak povědomé, mimo toho, že kolem jezdím. Neměli jste tam náhodou před časem na návštěvě Pohlreicha? :)

                              0 0
                              • marcus.ss  

                                Měli :-), ale už je to nějaký pátek. Z venku to sice úplně bike-friendly nevypadá ale opak je pravdou zejména v létě kdy roztopíme gril s čuníkem.

                                0 0
                              • tonik666  

                                Ten díl jsem viděl :)

                                0 0
                            • karliner  

                              Slušná opovážlivost nabídnout hospodu, kde se čepuje Staropramen :-DDD

                              0 0
                              • Hnoj  

                                Vzhledem k lokalite by asi nebyl problem objednat si becku uneticke chcanky :-D

                                0 0
                                • Gronholm  

                                  Chuťově nevím, který je horší :D

                                  0 0
    • karliner  

      Jupí! Jedeme!

      0 0
      • lusk  

        organizatori zkusene vybrali noc, kdy je mesic v novu

        0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v roce 2015

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce