• jecnak

Venku to zatim moc nevypada, ale jaro uz se blizi a tim padem i dalsi rocnik kultovniho LOST in Prague 2010.

Datum konání: 09.05.2010

Pro ty kdo nevedi, jedna se o orientacni MTB zavod dvojic. Cilem je v urcenem limitu objet co nejvice kontrol, pokud mozno co nejvice bodovanych (kontroly jsou bodovane ruzne).

• Start: Metro C – Strizkov
    • Cíl: Restaurace Lodenice v Troji u Vltavy
    • Časový limit: 6 hodin a pokud je ve dvojici prokazatelne žena pak 6,5 hodin
    • Ceny – budou!
    • Startovné: 200,–CZK za dvojici

Neco z minulych let na b-f:

Prihlasky, propozice, fotogalerie a dalsi info:

www.lostinprague.cz

Veskere dalsi veci upresnime v prubehu brezna. Tento thread by mel slouzit hlavne tem, kdo nemaji partaka a nekoho shani. Namety, napady a pripominky vitany.

ZN: Kdo neplave neboduje. A tentokrat uz vazne ;-)

0 0
    • black.horse  

K tomu lze říci jen: JUPÍ :-) hlavní vrchol sezony se už blíží;-)

0 0
    • jecnak  

LOST in Prague je i na Fakebooku pokud bysme meli chut si nas pridat.

0 0
    • heretik  

Wow, takhle blízko start od cíle ještě nebyl, to zavání nějakou divočinou :-)

Pojedu rád, zatím nevím s kým, určitě se někdo z loňských let nebo z povedených vyjížděk ozve.

0 0
    • Manas  

Priseru se podivat na dojezd. To uz aspon budu moci jezdit a navic mam 3 dny predtim narozky. Co Blacky, mam vzit tabasco? :-)

0 0
    • o5majkl  

Plaval vůbec někdo loni k tý kadiboudě? :)

0 0
      • Medunka  

jo :-) ale foto není :-(

0 0
        • o5majkl  

škoda :)

0 0
          • Karkulka  

ale my jsme toho mladíka měli tu čest zrovna vidět, když vylízal z vody. Nezapomněl celej mokrej dodat: „Ale já nesmrdím…“ nebo něco takovýho…Při pohledu na tu břečku to stejně každého napadlo :-DD

0 0
      • karliner  

Jestli jo, tak si zasloužil cenu „blbec roku“ :-)))

Ale pravda, s parťákem jsme nakecali nějakým zmatencům, že se tam plavat musí, nevěřili jsme, že by nám to mohli sežrat :-)))

0 0
        • Medunka  

Plaval mladší brácha od Thidneyho – teda plaval jen tam, zpatky šel :-) Dostal vlašku rumu a praštěný je dost, ale to každý z jejich rodiny :-)

0 0
        • black.horse  

…ach ta dech beroucí kolegiálnost v našem krásném sportu:-D

0 0
        • martin_bakov  

Chystam se na to poprve – tak uz vim na koho si mam dat pozor ! :)

0 0
          • Medunka  

Na mě :-) už mě napadaj děsný zákeřnosti :-) Projíždění stromem či houpačka nad rybníkem to byly mé slabé kousky :-) Letos to bude prasárna na entou :-)

0 0
            • o5majkl  

naznač :)

0 0
            • karliner  

Moje výhoda je ta, že sever Prahy máme s chábrem projetý jako své boty, takže pokud při pohledu do mapy zjistíme nějaké organizátorské špumprnákle, vezmeme to prostě rovnou do Troji :-)))

0 0
              • Medunka  

Nebuď si tak jistý :-)

0 0
              • McBlacky  

pochybuju že třeba dno Vltavy máte zmáknutý na jedničku :)

0 0
                • treatt  

Jediny stesti, ze Vas jeste nenapadl zimni Lost :-D

0 0
                  • Karkulka  

no my se chytli myšlenky uspořádat Lost v Brně a ten by moh bejt zimní :-D

0 0
                    • jIrI___  

Dobrý nápad, až na to poslední slovo :-))

0 0
                      • Medunka  

Pražský závod a tolik Brňáků

0 0
                      • Karkulka  

buď v klidu, zimní termín by mi Splinťa ,jakožto hlavní orgnizátor a teplomilec, zatrh..takže spíš podzimní: září, říjen ;-)

0 0
                        • treatt  

To bejva hezky :)

Akorat pruser, Brno vubec neznam, to budu prilis snadna obet :)

0 0
                          • Martula  

Ňo á, my neznáme Prahu :)

0 0
                          • karliner  

V klidu, pojedem spolu, Brno znám, jako svý boty :-)))

0 0
                            • Karkulka  

tak nám ty boty schválně popiš ;-)

0 0
                              • karliner  

Znám Flédu, Vodní ulici, Výstaviště a Za Lužánkami. A ještě ulici se strašně srandovním jménem Karásek ;-)

0 0
                                • Karkulka  

..ta pravá bajkovačka začíná až na severu Brna a výš ;-)

To máš teda pěkný boty :-D

0 0
                          • Karkulka  

heh, a co jsme měli říkat my? Dobrou půl hodinu jsme stáli na staartu a hledali v mapě, kde vlastně jsme :-D

0 0
                        • Paja  

myslis toho Splintu/Bauera? ten by to urcite usporadal na bezkach, kdyz uz s nama ted trenuje;D

0 0
                    • karliner  

To je nesmysl, v Brně se nikdo nemůže ztratit :-)))

0 0
                  • Medunka  

Kdo říká, že nenapad :-) Když ViPrahlo zrušilo zimní závod, Blacky plánoval „náhradu“ :-)

0 0
              • jecnak  

Tim me privadis na myslenku tajneho cile. Cil by si kazdy poskladal z nekolika klicovych kontrol. Pokud by to bylo spatne, no nechtel bych byt v kuzi postizene dvojice.

Jednou jsme takovou vychytavku meli na tabore. Nedopadlo to dobre. Taky fajn je orientovat se podle starych drevorubeckych map :-D

0 0
                • karliner  

My už taktiku máme. Oběd u Káči v Mratíně a hurá do Troji, když cestou trefíme nějakou kontrolu, bude to příjemné zpestření :-)))

0 0
                • Thidney  

ono staci najit popsany bod, nasledne otazka + 5 odpovedi s ruznymy azimuty a metry/kroky a hledej pastelku na provázku.

0 0
                  • McBlacky  

viz smrk 100 kroků SZ od křižovatky cest.

/Dýmák/

tolik sešlapanýho lesa v okruhu 150 metrů od silnice jsem neviděl :)

0 0
                    • jizby  

taky je dobrý, když strom s nejhodnotnější kontrolou, ničím jiným nevýznamnej mezi okolníma porazej a odvezou lesáci. Naštěstí pořadatel zajistil na poslední chvíli oživení kontroly.

/wrc novohradky 2009 od Hnyka/

0 0
            • martin_bakov  

ohledne obtiznosti by bylo urcite zajimavy dat treba jednu kontrolu doprostred obchodniho centra, v TESCU sem orientak jeste nejel a clovek musi uhybat pred ochrankou a musi trefit sklenenymi dvermi :D

0 0
              • Krys  

To si nevynútiš.

Jeden ostane vonku strážiť bicykle a druhý vybaví tu kontrolu. To je celkom jednoduché. :)

0 0
              • treatt  

By sis dal neco jako tohle, jo? :)

0 0
                • DaSnail  

akčná scéna jak má byť 8o). tím koňom tam dávajú celkom zabrať…

0 0
                • DaSnail  

akčná scéna jak má byť 8o). tím koňom tam dávajú celkom zabrať…

0 0
    • Karkulka  

uulala, nevim, jestli se Splinťou lestos dojedem na Lost, když chystáme Kokořín a Prahu na duben :-(

0 0
    • o5majkl  

taky si nejsem jistej jestli to letos dám-stálej parťák je v Itálii, takže možná hledam náhradu… Případný zájemce/kyně si musí buďto dobře potykat s mapou, nebo musí bejt připravenej na pekelný tempo při přejezdech :D

0 0
      • teepeex  

s timhle myslim, ze nebudes zajemce stacit odhanet pumpickou;)

0 0
        • o5majkl  

no neboj, ono to zase nebude tak horký-pořád chodim vo berlích a levou nohu mam jak párátko, je to strašnej pohled… Ale pokud bude tombola, tak bych mohl postavit team na „dojetí“ a doufat ve štěstí jako loni, kdy sme vyhráli šišku salámu :D

0 0
    • pajan  

Paráda… Už jsem se na již zmíněnym xichtbůku přihlásil a těším se :-)

Start mám úřed barákem, což je ještě lepší zpráva! Už se nemůžu dočkat!

0 0
      • karliner  

Po minulých ročnících bych spíše uvítal cíl před barákem, ale ty máš lepší životosprávu :-)))

0 0
        • pajan  

Chce to podstivou přípravu :D

A s tou životosprávou… :D Nevim nevim, v tu dobu budu s jídelníčkem po zimě teprv začínat :D A z místa cíle to mám taky jen kousek :-)

0 0
        • jecnak  

S mlikem neni az moc velky problem.

0 0
    • Elwing  

asi tento rok zkusím postavit nějaký team. a místo zakončení velmi pozitivní, odtamtud se domů i doplazím ;)

0 0
    • sibe  

V sobotu vodáckej maraton, v neděli lost… to bude těžkej víkend, ale snad se zadaří obojí stihnout

0 0
    • karliner  

Já bych chtěl nějakou h-c kontrolu, k jejímuž získání by bylo potřeba více fištrónu a odvahy, než se jenom vyznat v mapě ;-)

0 0
      • jecnak  

Zatim ji jeste nemame, ale po prujezdu stromem, jeskyni a houpani se nad vodou to bude chtit neco opravdu neotreleho.

0 0
        • Bulda  

a co neco na tech houpackach na detskym hristi v parku na ladvi …by si treba dvojice musela sednout tak, aby byli vyvazeni a vydrzet bez dotyku zeme …nejaky cas (urci poradatel :)) …zvlaste u vahove rozdilnych jedincu ve dvojici by to vyzadovalo fistronu hodne :)) …a i s bikama za premiove body :D

0 0
      • pajan  

Jelikož se bude startovat v „mém“ teritoriu velice mě zajímá jak to bude celý vypadat :-)

Jsme odhodláni se nějak umístit a né jako loni :D tak uvidíme /te :D

0 0
        • karliner  

100.

A a bych nevypadal jako ignorant, co akorát honí posty, tak bych přidal radu pajanovi, aby začal studovat staré dřevorubecké mapy…

0 0
          • pajan  

Asi budu muset Gůglit, každopádně přípravu tentokrát nezanedbám :D

0 0
        • jecnak  

Bude to vypada jako obvykle. Dostanes mapu a pak uz je vse na tobe. Urcite zas bude matematika, prirodoveda, historie a kdo vic co jeste.

0 0
        • Medunka  

Mlíko ti není dost dobrý jo

0 0
          • pajan  

Ale tak jo… ale přeci jen jsem o kousek větší a o malinko starší, tak bych chtěl povýšit :D resp. si to popřípadný povýšení zasloužit :-) :D:D:D:D:D:D

0 0
            • Medunka  

Ikdyž seš o malinko starší, pořád to je na mlíko :-) To budete mít asi jistý

0 0
          • karliner  

Mohl bych mu udělat svůj dezert ;-)

0 0
            • Medunka  

koukni mu do profilu na věk, žádný takový

0 0
              • pajan  

Hej! :D To neni fér… V březnu už tam bude svítit 17! :D Teď už se tuplem nesmíme zahanbit :D

0 0
                • karliner  

No, ta 17 to zatím nevytrhne :-)

0 0
                • Medunka  

ale 17 neznamená, že můžeš chlastat vodku s papričkama – aspoň teda né na Lostu – todle si nikdo na triko z organizátorů neveme, sorry. Příští rok si dělej co chceš, ale letos ještě ne.

0 0
    • redhotrock  

Super, už sem si řikal, že bych se mohl podívat jestli už neni nějaka info a vida..mám se na co těšit. Líbí se mi zvolené místo startu, mám to za barákem..a cíl je taky dost solidní. Mezi tím je spousta krásných kopcu nahoru i dolu..a věřim, že to nebude jen tak přímou čarou. Jupííííííí :o)

0 0
    • Medunka  

up

0 0
      • Frankie  

Hmm, tak ze bysme se s pritulkou letos konecne zucastnili (jako kazdy rok :) )?

Muzu poprosit o nejaky strucny rady pro naproste MTBO neznalky ohledne doporucene vybavy – napr. jaky drzak na mapu, co se hodi vzit s sebou (krome klasicke cyklo vybavy) atd… ? Diky. F

0 0
        • karliner  

Když chceš radu pro MTBO neználky – poradí ti tedy jiný MTBO neználek…

• mapník (držák mapy) nepotřebuješ, pokud ho tedy nemáš, shánět hojen kvůli tomuto závodu je zbytečné, jiná věc by byla, pokud byste usilovali o stupně vítězů…
          • kromě klasické cyklovýbavy, kterou jsi zvyklý si brát na celodennívyjížďku si vezmi dostatek hotovosti, protože není jisté, jestli v cíli(v cílové restauraci) akceptují platby kartami a bylo by škoda předčasněodcházet z afterparty ;-)

P.S.: jel jsem LiP 2×

0 0
          • Karkulka  

já jakožto další MTBO neználek poradím:

• mapu si tentokráte dám do fólie, neb se mi pod nohavičkou jaksirozpila ;-)
            • pokud pícháš často, nezapomeň dostatek duší či lepiva ;-)
            • no a samozřejmě počítej s větší časovou rezervou, pokud pojedeš seženou( které mívají,jak známo, orientační nesmysl)
            0 0
            • Medunka  

zeny maj orientacni smysl jen ho muzsky nechapou :-) a obcas jejich navigace je zavadejici :-)

0 0
              • karliner  

Bych to shrnul – chlap řekne „doleva“ a myslí tím „doleva“ :-)

0 0
                • Thidney  

pokud zrovna nemyslí „to druhé levo“ někdy si vyjeď s někým z naší rodiny .) naposledy jsem na v levo jedoucího bratra zařval doleva na mostě v Sázavě a už jsme leželi v klubku na zemi. to že prý myslel „to druhé levo“ mu jen tak nezapomenu.

0 0
                  • Jaroslávek  

:-))) To mě chtěl Ječňák do tý vaší familie vloni nanominovat na Losta. To by se asi děly věci.-)

0 0
              • Thidney  

pokud se dobře pamatuju, tak jsou náboženství tvrdící, že muž který nežije dle jejich asketických přikázání se v dalším životě narodí jako žena a proto je třeba být vůči ženám tolerantní jelikož to jsou „muži ve výkonu trestu“ .)

0 0
              • heretik  

Jasně. To je asi jako s tím, že ženy mají výhodu v argumentaci, neboť jejich mysl není svazována logikou ;-)

0 0
        • treatt  

Hlavni jsou uplatky pro organizatory na specialni kontrole ;)

0 0
        • Medunka  

hlavně dobrou náladu a hoooodně smyslu pro humor, jinak mapník není až tak třeba, pokud jej nemáte, tak jak píše Karkulka, stačí dát mapu do eurosložky nebo pytlíku – přejezdy k další kontrole zvládnete a mapu budete potřebovat až na „dohledání kontroly“ a zjištění kontrolní otázky

0 0
        • jecnak  

Ahoj, procti poradne stranky http://lostinprague.cz/propozice.html

Za sebe muzu rict, ze staci dobra nalada a mapa od organizatora. Parkrat jsme jeli na bednu i bez mapniku…

0 0
        • Frankie  

Dekuji vsem za rady :) Tak nalada je samo sebou, bez toho se nevyjizdi (jen obcas dojizdi :) )

Bohuzel musim rict, ze u nas to obcas vypada, ze lepsi orientacni smysl ma pritulka :D … Az na to vlevo, vpravo… na tom jsou snad vsechny stejne spatne, if you don't mind me saying so :D

Skrze ten drzak – uz jsem nad nim uvazoval i na nezavodni jezdeni, kdyz obcas jedu cely den neznamou krajinou, tak me stve porad vyndavat a rozkladat mapu slozenou v kapse dresu… Nebo to drzak neni zase takovy slagr? F

0 0
          • McBlacky  

jsou držáky a držáky. Ty lepší mají jen tu nevýhodu, že nevidíš před přední kolo. V těžším terénu to vadí dost. Pak někdy -kratší rám- vadí při jízdě ve stoje. Zvláště ty, co mají větší desky.

varianty neodsazené od řidítek /nahoru a dopředu/ rovnou zavrhni. Výborná je funkce otáčení, hodí se i odolnost vodě/

osobně používám autopilot, ale super jsou i Miry.

0 0
            • Frankie  

Diky moc. Uz s tim tady nebudu otravovat a omrknu to v historii nebo nekde na netu… Ale to s prednim kolem me nenapadlo, pritom je to naprosto jasny a dulezity… Spis jsem myslel na to, aby byl videt comp :) F

0 0
              • McBlacky  

mrkni ke mě do profilu na kolo Kapík /Capic/ tam ho mám na horní rámovce za představcem, právě kvůli tacháči

0 0
          • black.horse  

mapník je nicmoc praktickej, jak píše McČerný:-) našetři na GPSku a máš klid;-)

0 0
            • Medunka  

řekla bych, že GPS na LiP není povolena :-)

0 0
              • Luka  

no tak to nas uplne vylucuje, bo Habib chodi s GPS i na zachod… ;D

tak uvazujem o tom, ze bychom se prijeli podivat… ale musime to srovnat s terminy akci, ktere se nam poslednich par rocniku vzdy s lostem prekryvaji :(

0 0
            • Frankie  

Taky varianta :) F

0 0
    • jecnak  

Mesic pred zavodem zbyva poslednich 19 volnych mist. Kdo chcete jet, nevahejte a registrujte se.

0 0
      • jecnak  

10 volnych mist. Kdo chcete jet a nemate s kym, zkuste vyuzit toto vlakno k nalezeni partaka do teamu.

0 0
        • pustipav  

Ahoj,

timto se pripadne nabizim do tymu. Jezdim uz jen tak pro radost vicemene, ale dokazi se vyhecovat. Letos jsem jel jen Chribskou50. Nemam s orientaky zkusenost, z Prahe taky nejsem :/ Kdyz se nekdo ozve, budu rad, laka me to fest:)

email: tichy.jarda@gmail.com

0 0
        • pustipav  

Disregard. Je plno koukam. Skoda. Ale kdyby nekdo vypadl a hledal se nahradnik, jsem stale k dispozici…

0 0
          • LáďaH  

No, s kámošem jsme se zaregistrovaly nějakým způsobem 2× (už to řešíme), takže ještě jeden tým by se měl vejít. :-)

0 0
          • jecnak  

Nakonec se jeste jedno misto uvolnilo. Napis mi jmena jezdcu, nazev teeamu a kontaktni telefon na muj mail v profilu.

0 0
    • Trainman  

Nějakej šílenec, co by mi dělal navigátora a snesl by mlaďocha ve dvojce? Nejsem ultra-chrt :-)

0 0
      • martin_bakov  

Cau, ja zas neznam moc Prahu, takze jestli jsi Prazak tak bysme to mohli zkusit :) Kdyztak se ozvi na mail. Jel jsi loni nebo tenhle rok nejaky MTB zavody abysme se mohli porovnat – taky nejsem zadnej chrt…

0 0
    • VanVren  

Rád bych jel, pokud někomu vypadne parťák, tak se ozvěte.

0 0
    • jecnak  

Pokud mate nekdo zajem jet, tak je jeste jedno volne misto. Staci mi napsat mail se jmeny dvojice a nazvem teamu.

0 0
      • jecnak  

Tak a je plno.

0 0
        • jecnak  

Opet jedno misto volne.

0 0
          • gyngy  

Zdar, tak ma prosim zapis …

partaka si zozeniem ;-)

Tomas

0 0
            • gyngy  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • jecnak  

Ok pisu te do startovky. Telefon co jsi sem psal jsem v zajmu ochrany osobnich udaju smaznul.

0 0
    • martin_bakov  

Shanim nekoho do tymu, piste na mail.

0 0
      • martin_bakov  

porad shanim… :(

0 0
        • teepeex  

napisu pendasovi:)

dam vedet

0 0
          • teepeex  

prej ne, ze je to orientak, a to on je out:)

tak leda, ze by ses orientoval ty:)

on to odjede urcite bez problemu s fyzickou

0 0
            • martin_bakov  

dik za zeptani, vsak on se snad nekdo najde

precejen by bylo dobry mit partaka co se taky podiva do mapy :)

0 0
              • McBlacky  

tak to Pendo by ti moc nepomohl.

jednak je ještě týden čas a druhak, když dorazíš na start třeba se někdo najde…

0 0
        • VanVren  

Čus, já bych jel. Nejsem z Prahy, jestli to tam neznáš, tak by mohla být prdel :-)

0 0
    • martin_bakov  

Jakou mapu prahy byste doporucili na LOST ? Mam si koupit nejakou turistickou :) ?

0 0
    • pro_pa  

Chtěl bych si udělat záznam trasy, jak je to s navigací v tomto případě, mohu si jí vzít, nebo je zapovězena?

0 0
      • jecnak  

Navigace je zakazana. Ale pokud bys ji vzal jen do baglu a pustil zaznam a nedival se na ni, tak si ji klidne vezmi.

0 0
        • pro_pa  

Díky. V báglu jí bude dobře, chci jí jenom kvůlivá záznamu.

0 0
    • jecnak  

Upresnuji misto startu

Parkoviste je dost velke a pres vikend neni placene. Zaroven je kousek od metra. Pri blizsi obhlidce na miste v sobotu mi to prislo lepsi. Kazdopadne kontroly jsou pripravene, dnes v noci je budu kreslit do mapy. Kazdopadne jsme letos doufam trochu pritvrdili a nemelo by jit objet vsechny kontroly. Mapa je tez lepsi a prehlednejsi. Takze o to jsme ztizili dohledavky.

Vecer budu jeste vsem posilat informacni email, kde zopakuji veskere organizacni zalezitosti vcetne mista startu a cile.

0 0
      • cabbage  

„Takze o to jsme ztizili dohledavky.“ = „Zase jsme to blbě zakreslili“ ? :-D

0 0
        • McBlacky  

kdepak, ale ono když k tý dohledávce nevede žádná cesta, zakreslená v běžných podkladech 1:50 000…

letos jsme zvolili metodu zakreslení přes mapy.cz na největší přiblížení fotomapy, což je přesnost ne-li na metry, tak určitě na 5m. Tuto mapu pak následně překlineš na turistickou a podle té jsme to ± přenášeli na mapu, kterou máme k dispozici. Přesnost by měla být velmi slušná. Pochopitelně hustá zahrádkářská kolonie a podobné věci, z 1:50000 nevyčteš, takže ikdyž je bod přesně, nemáš šanci to najít bez lehké improvizace, atd…

0 0
        • jecnak  

Specialne pro tebe mame mapu se zvlast zakreslenymi kontrolami ;-)

0 0
        • Thidney  

hele jak se oba ozvali ,)

0 0
      • pajan  

Udělal jsi mi radost! Jsem na místě startu za 2,5 minuty :D :-P Bohužel cesta do cíle bude asi horší :D:D

0 0
        • McBlacky  

někdy znát prostor závodu je i na škodu, tíhneš k tomu jezdit kde to znáš a přehlídneš očividnou rychlejší variantu. Loni jsme takhle s Otou luxusně zmrvili jarní Viprahlo z Pikovic

0 0
    • jecnak  

Vazeni pratele,

v nedeli se uskutecni paty rocnik LOST in Prague. Na co se tedy muzete tesit? Jak vse bude probihat?

1.Start bude presne zde:

http://www.mapy.cz/…

Cil zde:

http://www.mapy.cz/…

S tim, ze oboji najdete na mape, kterou dostanete na startu.

2. Prezentace, mapy, pravidla

Start prvni dvojice bude v 10h, pricemz prezentace bude probihat od 9:30, ale na miste budeme uz driv. Do dvojice dostanete mapu (A3) a zvlast papir s dohledavkami (A4). Startovat budete po minutovych intervalech. Pricemz na trati se budete pohybovat 6 hodin, respektive 6.5 hodin je-li ve dvojici zena. Prekroceni limitu bude trestano odectenim bodu ziskanych na kontrolach a to tak, ze za kazdych zapocatych 10 minut odecteme 30 bodu. Pořadí v cíli se určuje podle toho, kdo má více bodů a dojel v časovém limitu. Pokud jsou bodová hodnocení stejná, pak o pořadí rozhodne kratší čas strávený na trati.

3. Na trati

Behem zavodu si urcite kontroly, ktere chcete projet a vydate se na misto. Na papiru s dohledavkami si prectete otazku ke kontrole, ktera vas jednak navede presneji na misto a jednak je to vlastne to, proc na misto jedete. Na miste najdete odpoved na otazku, kterou zapisete na papir dohledavek. Dohledavky jsou obodovany ruzne, dle obtiznosti. Dohledavku na mape tvori pet tecek. Bod, ktery mate najit je pata tecka v pruseciku krajnich.

4. Bezpecnost

Na trat nebudou vpusteni jezdci bez prileb. Diskvalifikaci bude trestan pohyb po silnicich pro motorova vozidla a dalsi hrube prestupky. Zakazujeme vyuzivat rozestavenou spojku Prosek Liberecka dalnice (velmi neprijemna ostraha stavby)

Neriskujte prosim, pár vteřin získaných riskantní jízdou lehce ztratíte, pokud budete zmatkovat při dohledávce.

5. S sebou

Vezmete si tuzku, blikacku, prilbu, doklady, nejakou svacinu, kolo a hlavne dobrou naladu.

Veskere dalsi informace naleznete na http://lostinprague.cz

Mate-li jakekoli dotazy, nevahejte mi napsat.

Zdravi a v nedeli se na vas tesi organizatori

Jitka, Milan a Tomas

0 0
      • jecnak  

Jeste malickost. Jako kazdy rocnik vam prevezeme veci ze startu do cile. Takze si klidne vezmete vic obleceni, at muzete pak vecer po vyhlaseni zustat na vyhlaseny kulturni program…

0 0
      • Thidney  

Start najdete na mape, kterou dostanete na startu. By mohlo byt mottem Lost ,)

0 0
        • Elwing  

Taky mě to zaujalo :-D

0 0
        • Medunka  

:-DDD Oni loni brňáci hned na startu neveděli, kde jsou :-D Se prostě ztratili v Praze :-D

0 0
          • Karkulka  

tak tak, hledání startu v mapě na startu se zdálo býti nekonečné :-DD

0 0
        • heretik  

Zajímavý, že rejpou ti nejzkušenější :-)

Mě na tom nepřišlo nic divnýho, beru to spíš jako konstatování, že i start je na mapě zakreslen, což není obecným pravidlem, a jak už tu Jitka poznamenala, někomu by to mohlo zkomplikovat začátek.

Ještě by to chtělo na startu udělat třeba velkou šipku na sever, pak by se zorientoval i Bulda a nemusel by se rozjíždět opačným směrem ;-P

0 0
        • jecnak  

Viz hlava XXII pravidel.

0 0
      • martin_bakov  

A ten zakaz jizdy po silnicich, to je mysleno tak abysme se necpali na prazske obchvaty :) nebo nemuzem treba ani na Vysocanskou ulici (takova hlavni ulice u mista startu) ?

0 0
        • jecnak  

Nesmite na silnice pro motorova vozidla a dalnice. To ale nesmite na kole podle vyhlasky ani oficialne, Lost neLost. Nechceme, aby se tam lidi motali v zajmu usetreni casu, je to fakt nebezpecne. Takze koho uvidime, ze pojede po takove silnici ci dalnici a nebo ji bude prebihat, bude diskvalifikovany.

0 0
    • McBlacky  

opět je možnost získat plaveckou premii. Tentokrát bude na vás rozhodnout se, zdali plavat 150metrů /tam i zpět/ nebo to objet po mostě a najet 3,6km :)

0 0
      • Elwing  

Tak to je asi dost jasný, plavání se nevyplatí podle mě.

0 0
        • karliner  

To závisí na další cestě, zcela jistě uplavu 300 metrů rychleji i s oblékáním, než ujedu 7 km na kole.

0 0
          • Elwing  

jo to je tam i zpět, aha :))) taky zálěží na terénu

0 0
            • karliner  

Taky může být kontrola na druhém břehu Vltavy při cestě do cíle a to můžu zcela závazně za naši dvojici říct již teď, že na kontrolu uděláme z druhého břehu fuck off a dáme si v cíli o Plzeň více :-)))

0 0
              • Thidney  

klasický postup – kontroly na kopcích a jiných idiotských místech se nezbírají, pivka v hospodách po cestě jo

0 0
              • Elwing  

Každopádně už slyším parťáka, když mu řeknu, že by měl vlízt do vody: „No to si děláš prdel“ Já pokud jedu na kole, tak mě asi ani nenapadne z něj slézt a někam plavat. I když myslím, že když bude hezky a teplo, tak večer docela hrozí, že někdo do té Vltavy vleze, jen doufám, že to nebudu já :-D