• jecnak

    Venku to zatim moc nevypada, ale jaro uz se blizi a tim padem i dalsi rocnik kultovniho LOST in Prague 2010.

    Datum konání: 09.05.2010

    Pro ty kdo nevedi, jedna se o orientacni MTB zavod dvojic. Cilem je v urcenem limitu objet co nejvice kontrol, pokud mozno co nejvice bodovanych (kontroly jsou bodovane ruzne).

    • Start: Metro C – Strizkov
    • Cíl: Restaurace Lodenice v Troji u Vltavy
    • Časový limit: 6 hodin a pokud je ve dvojici prokazatelne žena pak 6,5 hodin
    • Ceny – budou!
    • Startovné: 200,–CZK za dvojici

    Neco z minulych let na b-f:

    Prihlasky, propozice, fotogalerie a dalsi info:

    www.lostinprague.cz

    Veskere dalsi veci upresnime v prubehu brezna. Tento thread by mel slouzit hlavne tem, kdo nemaji partaka a nekoho shani. Namety, napady a pripominky vitany.

    ZN: Kdo neplave neboduje. A tentokrat uz vazne ;-)

    0 0
    • black.horse  

      K tomu lze říci jen: JUPÍ :-) hlavní vrchol sezony se už blíží;-)

      0 0
    • jecnak  

      LOST in Prague je i na Fakebooku pokud bysme meli chut si nas pridat.

      0 0
    • heretik  

      Wow, takhle blízko start od cíle ještě nebyl, to zavání nějakou divočinou :-)

      Pojedu rád, zatím nevím s kým, určitě se někdo z loňských let nebo z povedených vyjížděk ozve.

      0 0
    • Manas  

      Priseru se podivat na dojezd. To uz aspon budu moci jezdit a navic mam 3 dny predtim narozky. Co Blacky, mam vzit tabasco? :-)

      0 0
    • o5majkl  

      Plaval vůbec někdo loni k tý kadiboudě? :)

      0 0
      • Medunka  

        jo :-) ale foto není :-(

        0 0
        • o5majkl  

          škoda :)

          0 0
          • Karkulka  

            ale my jsme toho mladíka měli tu čest zrovna vidět, když vylízal z vody. Nezapomněl celej mokrej dodat: „Ale já nesmrdím…“ nebo něco takovýho…Při pohledu na tu břečku to stejně každého napadlo :-DD

            0 0
      • karliner  

        Jestli jo, tak si zasloužil cenu „blbec roku“ :-)))

        Ale pravda, s parťákem jsme nakecali nějakým zmatencům, že se tam plavat musí, nevěřili jsme, že by nám to mohli sežrat :-)))

        0 0
        • Medunka  

          Plaval mladší brácha od Thidneyho – teda plaval jen tam, zpatky šel :-) Dostal vlašku rumu a praštěný je dost, ale to každý z jejich rodiny :-)

          0 0
        • black.horse  

          …ach ta dech beroucí kolegiálnost v našem krásném sportu:-D

          0 0
        • martin_bakov  

          Chystam se na to poprve – tak uz vim na koho si mam dat pozor ! :)

          0 0
          • Medunka  

            Na mě :-) už mě napadaj děsný zákeřnosti :-) Projíždění stromem či houpačka nad rybníkem to byly mé slabé kousky :-) Letos to bude prasárna na entou :-)

            0 0
            • o5majkl  

              naznač :)

              0 0
            • karliner  

              Moje výhoda je ta, že sever Prahy máme s chábrem projetý jako své boty, takže pokud při pohledu do mapy zjistíme nějaké organizátorské špumprnákle, vezmeme to prostě rovnou do Troji :-)))

              0 0
              • Medunka  

                Nebuď si tak jistý :-)

                0 0
              • McBlacky  

                pochybuju že třeba dno Vltavy máte zmáknutý na jedničku :)

                0 0
                • treatt  

                  Jediny stesti, ze Vas jeste nenapadl zimni Lost :-D

                  0 0
                  • Karkulka  

                    no my se chytli myšlenky uspořádat Lost v Brně a ten by moh bejt zimní :-D

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Dobrý nápad, až na to poslední slovo :-))

                      0 0
                      • Medunka  

                        Pražský závod a tolik Brňáků

                        0 0
                      • Karkulka  

                        buď v klidu, zimní termín by mi Splinťa ,jakožto hlavní orgnizátor a teplomilec, zatrh..takže spíš podzimní: září, říjen ;-)

                        0 0
                        • treatt  

                          To bejva hezky :)

                          Akorat pruser, Brno vubec neznam, to budu prilis snadna obet :)

                          0 0
                          • Martula  

                            Ňo á, my neznáme Prahu :)

                            0 0
                          • karliner  

                            V klidu, pojedem spolu, Brno znám, jako svý boty :-)))

                            0 0
                            • Karkulka  

                              tak nám ty boty schválně popiš ;-)

                              0 0
                              • karliner  

                                Znám Flédu, Vodní ulici, Výstaviště a Za Lužánkami. A ještě ulici se strašně srandovním jménem Karásek ;-)

                                0 0
                                • Karkulka  

                                  ..ta pravá bajkovačka začíná až na severu Brna a výš ;-)

                                  To máš teda pěkný boty :-D

                                  0 0
                          • Karkulka  

                            heh, a co jsme měli říkat my? Dobrou půl hodinu jsme stáli na staartu a hledali v mapě, kde vlastně jsme :-D

                            0 0
                        • Paja  

                          myslis toho Splintu/Bauera? ten by to urcite usporadal na bezkach, kdyz uz s nama ted trenuje;D

                          0 0
                    • karliner  

                      To je nesmysl, v Brně se nikdo nemůže ztratit :-)))

                      0 0
                  • Medunka  

                    Kdo říká, že nenapad :-) Když ViPrahlo zrušilo zimní závod, Blacky plánoval „náhradu“ :-)

                    0 0
              • jecnak  

                Tim me privadis na myslenku tajneho cile. Cil by si kazdy poskladal z nekolika klicovych kontrol. Pokud by to bylo spatne, no nechtel bych byt v kuzi postizene dvojice.

                Jednou jsme takovou vychytavku meli na tabore. Nedopadlo to dobre. Taky fajn je orientovat se podle starych drevorubeckych map :-D

                0 0
                • karliner  

                  My už taktiku máme. Oběd u Káči v Mratíně a hurá do Troji, když cestou trefíme nějakou kontrolu, bude to příjemné zpestření :-)))

                  0 0
                • Thidney  

                  ono staci najit popsany bod, nasledne otazka + 5 odpovedi s ruznymy azimuty a metry/kroky a hledej pastelku na provázku.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    viz smrk 100 kroků SZ od křižovatky cest.

                    /Dýmák/

                    tolik sešlapanýho lesa v okruhu 150 metrů od silnice jsem neviděl :)

                    0 0
                    • jizby  

                      taky je dobrý, když strom s nejhodnotnější kontrolou, ničím jiným nevýznamnej mezi okolníma porazej a odvezou lesáci. Naštěstí pořadatel zajistil na poslední chvíli oživení kontroly.

                      /wrc novohradky 2009 od Hnyka/

                      0 0
            • martin_bakov  

              ohledne obtiznosti by bylo urcite zajimavy dat treba jednu kontrolu doprostred obchodniho centra, v TESCU sem orientak jeste nejel a clovek musi uhybat pred ochrankou a musi trefit sklenenymi dvermi :D

              0 0
              • Krys  

                To si nevynútiš.

                Jeden ostane vonku strážiť bicykle a druhý vybaví tu kontrolu. To je celkom jednoduché. :)

                0 0
              • treatt  

                By sis dal neco jako tohle, jo? :)

                0 0
                • DaSnail  

                  akčná scéna jak má byť 8o). tím koňom tam dávajú celkom zabrať…

                  0 0
                • DaSnail  

                  akčná scéna jak má byť 8o). tím koňom tam dávajú celkom zabrať…

                  0 0
    • Karkulka  

      uulala, nevim, jestli se Splinťou lestos dojedem na Lost, když chystáme Kokořín a Prahu na duben :-(

      0 0
    • o5majkl  

      taky si nejsem jistej jestli to letos dám-stálej parťák je v Itálii, takže možná hledam náhradu… Případný zájemce/kyně si musí buďto dobře potykat s mapou, nebo musí bejt připravenej na pekelný tempo při přejezdech :D

      0 0
      • teepeex  

        s timhle myslim, ze nebudes zajemce stacit odhanet pumpickou;)

        0 0
        • o5majkl  

          no neboj, ono to zase nebude tak horký-pořád chodim vo berlích a levou nohu mam jak párátko, je to strašnej pohled… Ale pokud bude tombola, tak bych mohl postavit team na „dojetí“ a doufat ve štěstí jako loni, kdy sme vyhráli šišku salámu :D

          0 0
    • pajan  

      Paráda… Už jsem se na již zmíněnym xichtbůku přihlásil a těším se :-)

      Start mám úřed barákem, což je ještě lepší zpráva! Už se nemůžu dočkat!

      0 0
      • karliner  

        Po minulých ročnících bych spíše uvítal cíl před barákem, ale ty máš lepší životosprávu :-)))

        0 0
        • pajan  

          Chce to podstivou přípravu :D

          A s tou životosprávou… :D Nevim nevim, v tu dobu budu s jídelníčkem po zimě teprv začínat :D A z místa cíle to mám taky jen kousek :-)

          0 0
        • jecnak  

          S mlikem neni az moc velky problem.

          0 0
    • Elwing  

      asi tento rok zkusím postavit nějaký team. a místo zakončení velmi pozitivní, odtamtud se domů i doplazím ;)

      0 0
    • sibe  

      V sobotu vodáckej maraton, v neděli lost… to bude těžkej víkend, ale snad se zadaří obojí stihnout

      0 0
    • karliner  

      Já bych chtěl nějakou h-c kontrolu, k jejímuž získání by bylo potřeba více fištrónu a odvahy, než se jenom vyznat v mapě ;-)

      0 0
      • jecnak  

        Zatim ji jeste nemame, ale po prujezdu stromem, jeskyni a houpani se nad vodou to bude chtit neco opravdu neotreleho.

        0 0
        • Bulda  

          a co neco na tech houpackach na detskym hristi v parku na ladvi …by si treba dvojice musela sednout tak, aby byli vyvazeni a vydrzet bez dotyku zeme …nejaky cas (urci poradatel :)) …zvlaste u vahove rozdilnych jedincu ve dvojici by to vyzadovalo fistronu hodne :)) …a i s bikama za premiove body :D

          0 0
      • pajan  

        Jelikož se bude startovat v „mém“ teritoriu velice mě zajímá jak to bude celý vypadat :-)

        Jsme odhodláni se nějak umístit a né jako loni :D tak uvidíme /te :D

        0 0
        • karliner  

          100.

          A a bych nevypadal jako ignorant, co akorát honí posty, tak bych přidal radu pajanovi, aby začal studovat staré dřevorubecké mapy…

          0 0
          • pajan  

            Asi budu muset Gůglit, každopádně přípravu tentokrát nezanedbám :D

            0 0
        • jecnak  

          Bude to vypada jako obvykle. Dostanes mapu a pak uz je vse na tobe. Urcite zas bude matematika, prirodoveda, historie a kdo vic co jeste.

          0 0
        • Medunka  

          Mlíko ti není dost dobrý jo

          0 0
          • pajan  

            Ale tak jo… ale přeci jen jsem o kousek větší a o malinko starší, tak bych chtěl povýšit :D resp. si to popřípadný povýšení zasloužit :-) :D:D:D:D:D:D

            0 0
            • Medunka  

              Ikdyž seš o malinko starší, pořád to je na mlíko :-) To budete mít asi jistý

              0 0
          • karliner  

            Mohl bych mu udělat svůj dezert ;-)

            0 0
            • Medunka  

              koukni mu do profilu na věk, žádný takový

              0 0
              • pajan  

                Hej! :D To neni fér… V březnu už tam bude svítit 17! :D Teď už se tuplem nesmíme zahanbit :D

                0 0
                • karliner  

                  No, ta 17 to zatím nevytrhne :-)

                  0 0
                • Medunka  

                  ale 17 neznamená, že můžeš chlastat vodku s papričkama – aspoň teda né na Lostu – todle si nikdo na triko z organizátorů neveme, sorry. Příští rok si dělej co chceš, ale letos ještě ne.

                  0 0
    • redhotrock  

      Super, už sem si řikal, že bych se mohl podívat jestli už neni nějaka info a vida..mám se na co těšit. Líbí se mi zvolené místo startu, mám to za barákem..a cíl je taky dost solidní. Mezi tím je spousta krásných kopcu nahoru i dolu..a věřim, že to nebude jen tak přímou čarou. Jupííííííí :o)

      0 0
    • Medunka  

      up

      0 0
      • Frankie  

        Hmm, tak ze bysme se s pritulkou letos konecne zucastnili (jako kazdy rok :) )?

        Muzu poprosit o nejaky strucny rady pro naproste MTBO neznalky ohledne doporucene vybavy – napr. jaky drzak na mapu, co se hodi vzit s sebou (krome klasicke cyklo vybavy) atd… ? Diky. F

        0 0
        • karliner  

          Když chceš radu pro MTBO neználky – poradí ti tedy jiný MTBO neználek…

          • mapník (držák mapy) nepotřebuješ, pokud ho tedy nemáš, shánět hojen kvůli tomuto závodu je zbytečné, jiná věc by byla, pokud byste usilovali o stupně vítězů…
          • kromě klasické cyklovýbavy, kterou jsi zvyklý si brát na celodennívyjížďku si vezmi dostatek hotovosti, protože není jisté, jestli v cíli(v cílové restauraci) akceptují platby kartami a bylo by škoda předčasněodcházet z afterparty ;-)

          P.S.: jel jsem LiP 2×

          0 0
          • Karkulka  

            já jakožto další MTBO neználek poradím:

            • mapu si tentokráte dám do fólie, neb se mi pod nohavičkou jaksirozpila ;-)
            • pokud pícháš často, nezapomeň dostatek duší či lepiva ;-)
            • no a samozřejmě počítej s větší časovou rezervou, pokud pojedeš seženou( které mívají,jak známo, orientační nesmysl)
            0 0
            • Medunka  

              zeny maj orientacni smysl jen ho muzsky nechapou :-) a obcas jejich navigace je zavadejici :-)

              0 0
              • karliner  

                Bych to shrnul – chlap řekne „doleva“ a myslí tím „doleva“ :-)

                0 0
                • Thidney  

                  pokud zrovna nemyslí „to druhé levo“ někdy si vyjeď s někým z naší rodiny .) naposledy jsem na v levo jedoucího bratra zařval doleva na mostě v Sázavě a už jsme leželi v klubku na zemi. to že prý myslel „to druhé levo“ mu jen tak nezapomenu.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    :-))) To mě chtěl Ječňák do tý vaší familie vloni nanominovat na Losta. To by se asi děly věci.-)

                    0 0
              • Thidney  

                pokud se dobře pamatuju, tak jsou náboženství tvrdící, že muž který nežije dle jejich asketických přikázání se v dalším životě narodí jako žena a proto je třeba být vůči ženám tolerantní jelikož to jsou „muži ve výkonu trestu“ .)

                0 0
              • heretik  

                Jasně. To je asi jako s tím, že ženy mají výhodu v argumentaci, neboť jejich mysl není svazována logikou ;-)

                0 0
        • treatt  

          Hlavni jsou uplatky pro organizatory na specialni kontrole ;)

          0 0
        • Medunka  

          hlavně dobrou náladu a hoooodně smyslu pro humor, jinak mapník není až tak třeba, pokud jej nemáte, tak jak píše Karkulka, stačí dát mapu do eurosložky nebo pytlíku – přejezdy k další kontrole zvládnete a mapu budete potřebovat až na „dohledání kontroly“ a zjištění kontrolní otázky

          0 0
        • jecnak  

          Ahoj, procti poradne stranky http://lostinprague.cz/propozice.html

          Za sebe muzu rict, ze staci dobra nalada a mapa od organizatora. Parkrat jsme jeli na bednu i bez mapniku…

          0 0
        • Frankie  

          Dekuji vsem za rady :) Tak nalada je samo sebou, bez toho se nevyjizdi (jen obcas dojizdi :) )

          Bohuzel musim rict, ze u nas to obcas vypada, ze lepsi orientacni smysl ma pritulka :D … Az na to vlevo, vpravo… na tom jsou snad vsechny stejne spatne, if you don't mind me saying so :D

          Skrze ten drzak – uz jsem nad nim uvazoval i na nezavodni jezdeni, kdyz obcas jedu cely den neznamou krajinou, tak me stve porad vyndavat a rozkladat mapu slozenou v kapse dresu… Nebo to drzak neni zase takovy slagr? F

          0 0
          • McBlacky  

            jsou držáky a držáky. Ty lepší mají jen tu nevýhodu, že nevidíš před přední kolo. V těžším terénu to vadí dost. Pak někdy -kratší rám- vadí při jízdě ve stoje. Zvláště ty, co mají větší desky.

            varianty neodsazené od řidítek /nahoru a dopředu/ rovnou zavrhni. Výborná je funkce otáčení, hodí se i odolnost vodě/

            osobně používám autopilot, ale super jsou i Miry.

            0 0
            • Frankie  

              Diky moc. Uz s tim tady nebudu otravovat a omrknu to v historii nebo nekde na netu… Ale to s prednim kolem me nenapadlo, pritom je to naprosto jasny a dulezity… Spis jsem myslel na to, aby byl videt comp :) F

              0 0
              • McBlacky  

                mrkni ke mě do profilu na kolo Kapík /Capic/ tam ho mám na horní rámovce za představcem, právě kvůli tacháči

                0 0
          • black.horse  

            mapník je nicmoc praktickej, jak píše McČerný:-) našetři na GPSku a máš klid;-)

            0 0
            • Medunka  

              řekla bych, že GPS na LiP není povolena :-)

              0 0
              • Luka  

                no tak to nas uplne vylucuje, bo Habib chodi s GPS i na zachod… ;D

                tak uvazujem o tom, ze bychom se prijeli podivat… ale musime to srovnat s terminy akci, ktere se nam poslednich par rocniku vzdy s lostem prekryvaji :(

                0 0
            • Frankie  

              Taky varianta :) F

              0 0
    • jecnak  

      Mesic pred zavodem zbyva poslednich 19 volnych mist. Kdo chcete jet, nevahejte a registrujte se.

      0 0
      • jecnak  

        10 volnych mist. Kdo chcete jet a nemate s kym, zkuste vyuzit toto vlakno k nalezeni partaka do teamu.

        0 0
        • pustipav  

          Ahoj,

          timto se pripadne nabizim do tymu. Jezdim uz jen tak pro radost vicemene, ale dokazi se vyhecovat. Letos jsem jel jen Chribskou50. Nemam s orientaky zkusenost, z Prahe taky nejsem :/ Kdyz se nekdo ozve, budu rad, laka me to fest:)

          email: tichy.jarda@gmail.com

          0 0
        • pustipav  

          Disregard. Je plno koukam. Skoda. Ale kdyby nekdo vypadl a hledal se nahradnik, jsem stale k dispozici…

          0 0
          • LáďaH  

            No, s kámošem jsme se zaregistrovaly nějakým způsobem 2× (už to řešíme), takže ještě jeden tým by se měl vejít. :-)

            0 0
          • jecnak  

            Nakonec se jeste jedno misto uvolnilo. Napis mi jmena jezdcu, nazev teeamu a kontaktni telefon na muj mail v profilu.

            0 0
    • Trainman  

      Nějakej šílenec, co by mi dělal navigátora a snesl by mlaďocha ve dvojce? Nejsem ultra-chrt :-)

      0 0
      • martin_bakov  

        Cau, ja zas neznam moc Prahu, takze jestli jsi Prazak tak bysme to mohli zkusit :) Kdyztak se ozvi na mail. Jel jsi loni nebo tenhle rok nejaky MTB zavody abysme se mohli porovnat – taky nejsem zadnej chrt…

        0 0
    • VanVren  

      Rád bych jel, pokud někomu vypadne parťák, tak se ozvěte.

      0 0
    • jecnak  

      Pokud mate nekdo zajem jet, tak je jeste jedno volne misto. Staci mi napsat mail se jmeny dvojice a nazvem teamu.

      0 0
      • jecnak  

        Tak a je plno.

        0 0
        • jecnak  

          Opet jedno misto volne.

          0 0
          • gyngy  

            Zdar, tak ma prosim zapis …

            partaka si zozeniem ;-)

            Tomas

            0 0
            • gyngy  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • jecnak  

              Ok pisu te do startovky. Telefon co jsi sem psal jsem v zajmu ochrany osobnich udaju smaznul.

              0 0
    • martin_bakov  

      Shanim nekoho do tymu, piste na mail.

      0 0
      • martin_bakov  

        porad shanim… :(

        0 0
        • teepeex  

          napisu pendasovi:)

          dam vedet

          0 0
          • teepeex  

            prej ne, ze je to orientak, a to on je out:)

            tak leda, ze by ses orientoval ty:)

            on to odjede urcite bez problemu s fyzickou

            0 0
            • martin_bakov  

              dik za zeptani, vsak on se snad nekdo najde

              precejen by bylo dobry mit partaka co se taky podiva do mapy :)

              0 0
              • McBlacky  

                tak to Pendo by ti moc nepomohl.

                jednak je ještě týden čas a druhak, když dorazíš na start třeba se někdo najde…

                0 0
        • VanVren  

          Čus, já bych jel. Nejsem z Prahy, jestli to tam neznáš, tak by mohla být prdel :-)

          0 0
    • martin_bakov  

      Jakou mapu prahy byste doporucili na LOST ? Mam si koupit nejakou turistickou :) ?

      0 0
    • pro_pa  

      Chtěl bych si udělat záznam trasy, jak je to s navigací v tomto případě, mohu si jí vzít, nebo je zapovězena?

      0 0
      • jecnak  

        Navigace je zakazana. Ale pokud bys ji vzal jen do baglu a pustil zaznam a nedival se na ni, tak si ji klidne vezmi.

        0 0
        • pro_pa  

          Díky. V báglu jí bude dobře, chci jí jenom kvůlivá záznamu.

          0 0
    • jecnak  

      Upresnuji misto startu

      Parkoviste je dost velke a pres vikend neni placene. Zaroven je kousek od metra. Pri blizsi obhlidce na miste v sobotu mi to prislo lepsi. Kazdopadne kontroly jsou pripravene, dnes v noci je budu kreslit do mapy. Kazdopadne jsme letos doufam trochu pritvrdili a nemelo by jit objet vsechny kontroly. Mapa je tez lepsi a prehlednejsi. Takze o to jsme ztizili dohledavky.

      Vecer budu jeste vsem posilat informacni email, kde zopakuji veskere organizacni zalezitosti vcetne mista startu a cile.

      0 0
      • cabbage  

        „Takze o to jsme ztizili dohledavky.“ = „Zase jsme to blbě zakreslili“ ? :-D

        0 0
        • McBlacky  

          kdepak, ale ono když k tý dohledávce nevede žádná cesta, zakreslená v běžných podkladech 1:50 000…

          letos jsme zvolili metodu zakreslení přes mapy.cz na největší přiblížení fotomapy, což je přesnost ne-li na metry, tak určitě na 5m. Tuto mapu pak následně překlineš na turistickou a podle té jsme to ± přenášeli na mapu, kterou máme k dispozici. Přesnost by měla být velmi slušná. Pochopitelně hustá zahrádkářská kolonie a podobné věci, z 1:50000 nevyčteš, takže ikdyž je bod přesně, nemáš šanci to najít bez lehké improvizace, atd…

          0 0
        • jecnak  

          Specialne pro tebe mame mapu se zvlast zakreslenymi kontrolami ;-)

          0 0
        • Thidney  

          hele jak se oba ozvali ,)

          0 0
      • pajan  

        Udělal jsi mi radost! Jsem na místě startu za 2,5 minuty :D :-P Bohužel cesta do cíle bude asi horší :D:D

        0 0
        • McBlacky  

          někdy znát prostor závodu je i na škodu, tíhneš k tomu jezdit kde to znáš a přehlídneš očividnou rychlejší variantu. Loni jsme takhle s Otou luxusně zmrvili jarní Viprahlo z Pikovic

          0 0
    • jecnak  

      Vazeni pratele,

      v nedeli se uskutecni paty rocnik LOST in Prague. Na co se tedy muzete tesit? Jak vse bude probihat?

      1.Start bude presne zde:

      http://www.mapy.cz/…

      Cil zde:

      http://www.mapy.cz/…

      S tim, ze oboji najdete na mape, kterou dostanete na startu.

      2. Prezentace, mapy, pravidla

      Start prvni dvojice bude v 10h, pricemz prezentace bude probihat od 9:30, ale na miste budeme uz driv. Do dvojice dostanete mapu (A3) a zvlast papir s dohledavkami (A4). Startovat budete po minutovych intervalech. Pricemz na trati se budete pohybovat 6 hodin, respektive 6.5 hodin je-li ve dvojici zena. Prekroceni limitu bude trestano odectenim bodu ziskanych na kontrolach a to tak, ze za kazdych zapocatych 10 minut odecteme 30 bodu. Pořadí v cíli se určuje podle toho, kdo má více bodů a dojel v časovém limitu. Pokud jsou bodová hodnocení stejná, pak o pořadí rozhodne kratší čas strávený na trati.

      3. Na trati

      Behem zavodu si urcite kontroly, ktere chcete projet a vydate se na misto. Na papiru s dohledavkami si prectete otazku ke kontrole, ktera vas jednak navede presneji na misto a jednak je to vlastne to, proc na misto jedete. Na miste najdete odpoved na otazku, kterou zapisete na papir dohledavek. Dohledavky jsou obodovany ruzne, dle obtiznosti. Dohledavku na mape tvori pet tecek. Bod, ktery mate najit je pata tecka v pruseciku krajnich.

      4. Bezpecnost

      Na trat nebudou vpusteni jezdci bez prileb. Diskvalifikaci bude trestan pohyb po silnicich pro motorova vozidla a dalsi hrube prestupky. Zakazujeme vyuzivat rozestavenou spojku Prosek Liberecka dalnice (velmi neprijemna ostraha stavby)

      Neriskujte prosim, pár vteřin získaných riskantní jízdou lehce ztratíte, pokud budete zmatkovat při dohledávce.

      5. S sebou

      Vezmete si tuzku, blikacku, prilbu, doklady, nejakou svacinu, kolo a hlavne dobrou naladu.

      Veskere dalsi informace naleznete na http://lostinprague.cz

      Mate-li jakekoli dotazy, nevahejte mi napsat.

      Zdravi a v nedeli se na vas tesi organizatori

      Jitka, Milan a Tomas

      0 0
      • jecnak  

        Jeste malickost. Jako kazdy rocnik vam prevezeme veci ze startu do cile. Takze si klidne vezmete vic obleceni, at muzete pak vecer po vyhlaseni zustat na vyhlaseny kulturni program…

        0 0
      • Thidney  

        Start najdete na mape, kterou dostanete na startu. By mohlo byt mottem Lost ,)

        0 0
        • Elwing  

          Taky mě to zaujalo :-D

          0 0
        • Medunka  

          :-DDD Oni loni brňáci hned na startu neveděli, kde jsou :-D Se prostě ztratili v Praze :-D

          0 0
          • Karkulka  

            tak tak, hledání startu v mapě na startu se zdálo býti nekonečné :-DD

            0 0
        • heretik  

          Zajímavý, že rejpou ti nejzkušenější :-)

          Mě na tom nepřišlo nic divnýho, beru to spíš jako konstatování, že i start je na mapě zakreslen, což není obecným pravidlem, a jak už tu Jitka poznamenala, někomu by to mohlo zkomplikovat začátek.

          Ještě by to chtělo na startu udělat třeba velkou šipku na sever, pak by se zorientoval i Bulda a nemusel by se rozjíždět opačným směrem ;-P

          0 0
        • jecnak  

          Viz hlava XXII pravidel.

          0 0
      • martin_bakov  

        A ten zakaz jizdy po silnicich, to je mysleno tak abysme se necpali na prazske obchvaty :) nebo nemuzem treba ani na Vysocanskou ulici (takova hlavni ulice u mista startu) ?

        0 0
        • jecnak  

          Nesmite na silnice pro motorova vozidla a dalnice. To ale nesmite na kole podle vyhlasky ani oficialne, Lost neLost. Nechceme, aby se tam lidi motali v zajmu usetreni casu, je to fakt nebezpecne. Takze koho uvidime, ze pojede po takove silnici ci dalnici a nebo ji bude prebihat, bude diskvalifikovany.

          0 0
    • McBlacky  

      opět je možnost získat plaveckou premii. Tentokrát bude na vás rozhodnout se, zdali plavat 150metrů /tam i zpět/ nebo to objet po mostě a najet 3,6km :)

      0 0
      • Elwing  

        Tak to je asi dost jasný, plavání se nevyplatí podle mě.

        0 0
        • karliner  

          To závisí na další cestě, zcela jistě uplavu 300 metrů rychleji i s oblékáním, než ujedu 7 km na kole.

          0 0
          • Elwing  

            jo to je tam i zpět, aha :))) taky zálěží na terénu

            0 0
            • karliner  

              Taky může být kontrola na druhém břehu Vltavy při cestě do cíle a to můžu zcela závazně za naši dvojici říct již teď, že na kontrolu uděláme z druhého břehu fuck off a dáme si v cíli o Plzeň více :-)))

              0 0
              • Thidney  

                klasický postup – kontroly na kopcích a jiných idiotských místech se nezbírají, pivka v hospodách po cestě jo

                0 0
              • Elwing  

                Každopádně už slyším parťáka, když mu řeknu, že by měl vlízt do vody: „No to si děláš prdel“ Já pokud jedu na kole, tak mě asi ani nenapadne z něj slézt a někam plavat. I když myslím, že když bude hezky a teplo, tak večer docela hrozí, že někdo do té Vltavy vleze, jen doufám, že to nebudu já :-D

                0 0
                • karliner  

                  Taky doufám, že včas zavřou všechny půjčovny loděk a raftů v okolí, popřípadě jejich majitelé upřednostní zdravý rozum před vidinou kšeftu :-)))

                  0 0
                • treatt  

                  Pche, to my, když jsme byli mladý, tak jsme pochodovali hodinu pod vodou a na kole ujeli půl hodiny po dně! :-P

                  0 0
                • kesu  

                  koukam,ze uz me znas

                  :-DDDD

                  0 0
            • martin_bakov  

              tak jestli bude hodne prset tak to plavani ani moc vadit nebude ne :) ?

              0 0
          • karliner  

            Nebo jsem to nepochopil :-)

            0 0
      • Krys  

        Že vás to v tej teplej vode baví. ;)

        0 0
    • Doktor-Prase  

      Muzu se jenom optat, jak je trat narocna? Kolik km a prevyseni? Nebo pripadne jak trat vypadala v minulych rocnikach?

      S kamosem o ucasti uvazujeme, lec nemame zkusenosti z podobnych akci…

      Predem diky.

      0 0
      • martin_bakov  

        Tak pojedes okolo 5ti hodin treba prumerem treba 20km/h a hodinu budes hledat,behat,pla­vat,cumet do mapy :) mapy z minulych rocniku sou na webu LOSTu koukni se tam a ziskas o trochu lepsi predstavu.

        0 0
        • karliner  

          A kde máš čas na oběd, na pivko v zahradní restauraci atd?

          Nejsi ty nějaký chrt? :-)))

          0 0
      • McBlacky  

        náročná je jak si to uděláš. prostě podle mapy se zorientuješ, zjistíš co je na kopci/v kopci/pod kopcem a podle toho si naplánuješ trasu. Můžeš najet přes 100km a sebrat všechno /což většinou nelze a ani letos to nejspíš nebude možné/, nebo taky najet 30 a vzít jen pár kontrol. Nic není povinný, jen odstartovat a dojet do cíle.

        0 0
    • kolda  

      pojede nekdo rano na start kolmo z P10?

      0 0
      • karliner  

        já na 95% přijedu z víkendu rovnou na start

        0 0
      • heretik  

        Úplně vyloučit to nemůžu, ale takhle poránu budu spíš línej a vidím to na metro, navíc cesta na Střížkov je spíš otrava, ne? Nebo kudy bys jel?

        0 0
        • karliner  

          jsou dvě možnosti

          • voser mezi autama (Želivská-Ohrada-Harfa-Prosek)
          • na nábřeží, po stezce podél Vltavy a pak kolem Bulovky na Prosek
          0 0
          • heretik  

            Jo, tak nějak jsem to měl na mysli. Akorát ten voser jezdím kombinaci obou variant, přes Floru a Karlínský tunel na Rohanský ostrov…

            0 0
        • kolda  

          pojed na kole, aspon se rozjedem:))

          0 0
      • LáďaH  

        Já pojedu z 10, ale buď na pavlák, nebo muzeum na C, na Vltavský vyzvednu týmového parťáka, a C na Střížkov :-)

        0 0
    • PietroUL  

      Pro nemoc omlouvám účast teamu 31 Twisp & PietroUL. Kdyby měl někdo o uvolněný místo zájem, ať se domluví s pořadateli. My určitě nedorazíme :(

      0 0
      • Thidney  

        ale notak já beru antibiotika a antivirotika, parťák má borelku na návštěvě v krvi, ale rozhodli jsme se že zkontrolujeme zakreslení startu a cíle v mapě. Šestihodinový limit by měl stačit ,)

        0 0
        • Thidney  

          i brambory si z cíle vezu domů ,)

          0 0
          • vikicek  

            Teď už jen usmažit ten řízek :o).

            Jinak akce povedená, těším se na příště a doufám ve spousty fotek ! Takže dík organizátoři :)

            0 0
          • karliner  

            Protože máš štěstí, že nebyla antidopingová zkouška :-)

            Celá ta vaše famílie :-)))

            0 0
            • Thidney  

              :)) kdybys viděl jak mi seklo cestou domů, málem jsem na ten pidikopeček musel tlačit ,)

              0 0
    • Medunka  

      hezké to bylo letos, i opálená jsem :-)

      0 0
    • martin_bakov  

      Pretrhli jsme retez, pichli jsme a ztratili asi na 10 minut mapu a jeste prijeli po limitu :) ale fajn akce to byla :)

      Diky moc organizatorum !

      0 0
      • VanVren  

        Taky jsme tam nechali 30tku :-) S ní jsme mohli být 4tý a bez těch dalších ztrát i líp. Ale dobrý to bylo…

        0 0
    • teepeex  

      dik moc za fajn den:)

      byla to malina, a navic zadarmo

      a pristi rok na lostu, ale to uz nepojedem zevla, tak bacha;)

      cus

      0 0
      • teepeex  

        jinak ti co vyhrali, museli jet slusnou kudlu:)

        gratulace

        0 0
        • McBlacky  

          ultra chrti to nejsou – třeba Fany by je podle mě za klasickým závodě zaříz jako malinu, ale oni to Umí dobře s mapou :)

          0 0
          • teepeex  

            ja jsem za fanym vetral tudyma

            doporucujeme plzensky pivo a tvaruzkovy salat na hristi v Rezi

            nenasli jsme brizku a sedy plechovy vrata, ale zase novinka v ceste k zelenymu autobusu byla fajn:)

            0 0
            • heretik  

              No, když vidím ten tvůj záznam, tak jste tu břízku ani nemohli najít, když jste nebyli v půlkilometrovým okruhu od místa, kde byla a kde byla v mapě zakreslená…

              0 0
              • martin_bakov  

                My sme nasli akorat nejakou s jednim zlutym pruhem, byla to ona nebo to byl kruty zert osudu :) ?

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Ta břízka byla na křižovatce cest u nízkých paneláků nahoře v Řeži. Pruh na sobě měla svítivě zelený (možno i zelenožlutý :-)

                  0 0
            • McBlacky  

              byli doby kdy jsem do Řeže jezdil na pívo každou chvíli. Pak se posrala povoden a postavili koridor a zmizela pěšinka po druhý straně řeky k Úholičkám. Podle trati je to takový dost hustý a přes Libčice už zase daleko

              0 0
              • v POHODÌ klokan  

                Já teda od povodně jezdím nejradši z Řeže do Úholiček podél kolejí v takovém tom betonovém žlabu na odtok vody :) Jede to rychle a s nějakou praxí i celkem bezpečně :-) Doporučuju

                0 0
                • McBlacky  

                  taky to jezdím, ale nemám to rád. Zažil jsem tam rychlík a nic co bych s potěšením chtěl často opakovat

                  0 0
                  • Bulda  

                    jezdim tudy každou chvíli (do práce :) a jezdim po druhym kraji kolejí, navazuje na to hned pěšina kolem čistírny, takže žádný další slejzání a je to kratší úsek, jedinej zádrhel jsou ty rozvodnive či co je to tam za „bedýnky“

                    žlábek je sice príma, ale je to hned u zdi a když pak z druhý strany přijede další ocelová, tak to fakt neni dobrej pociti když je tam místa celkem dost

                    0 0
                • karliner  

                  Taky tak jezdívám, rychlík jsem ještě nepotkal…

                  0 0
                  • v POHODÌ klokan  

                    Rychlík je tam fakt nepříjemnej, ale většinou vlak slyšíš poměrně brzo, takže se stihneš schovat v některým z výklenku, který tam občas jsou. Každopádně to je tamtudy ale rychlejší než po tý pěšině podél vody.

                    0 0
                    • martin_bakov  

                      Zebricek TOP 3, kategorie ‚posledni vety pred smrti‘ :

                      1. ‚většinou vlak slyšíš‘
                      2. ‚je tam místa celkem dost‘
                      3. ‚Jede to rychle a s nějakou praxí i celkem bezpečne‘

                      Autor vitezne vety ziskava kratkou moznost podiskutovat s Lou Fanankem Hagenem ktery sel taky jednou vedle koleji kde bylo ‚dost mista‘ a ted nema nohu :D

                      Gratulujeme ;)

                      0 0
            • v POHODÌ klokan  

              No, koukám, že jste na terén docela kašlali a brali to festovně po silnici :-) Ale zase jste to objeli celý. To my jsme najeli 85km a přitom jsme na Vinoř, Satalice apod ani nedojeli :)

              0 0
              • teepeex  

                byl jsem hodne unavenej z patku a soboty:)

                takze asfalt jsme jeli spis jako nutny zlo

                No ono to bylo vicemene tak, ze jsem jel losta jenom proto, ze si vazim lidi a jejich prace se zavodem a chrtovi fanymu jsem to slibil(asi teda;)

                jinak bych na kolo vubec nelezl:)

                0 0
            • McBlacky  

              co se týče vrat, jeli jste okolo nich cca 100metrů, ale v tý kudle, jste asi přehlídli cestu /pro auto/ směřující do lesa/ – když jste jeli po červený. K busu se dá jet i líp, někdy ukážu – od X modrá/červená pořád rovně a ne jako vy do leva a pak doprava.

              ta břízka, podle mě byla dost těžká K, na kraji vesnic, zvlášť když se tam staví je hledání křižovatky cest dost obtížný. Navíc podle měřítka mapy :/

              našlo ji ale mnoho lidí překvapivě, kdo jel XC Řež, ten to asi měl snažší.

              0 0
              • teepeex  

                nekdy si to tam chci vic najet

                tam pisni, dame piviste u hriste:)

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Tak to se určo připojím, přeci jen to mám za barákem ;-)

                  0 0
                  • Bulda  

                    se taky hlásim :))

                    už si tisknu mapu, že si cestou z práce dycky pár kontrol dám :)) …nebo do práce a budu mít aspon důkaz že jsem se ztratil v Praze :))

                    0 0
            • Thidney  

              vy maliny, jste mohli bejt v klidu druhý i s tím salátem ,) někdy na vyjížďce ti dám lehoučké školení k orienťákům, ať Spudilovce prohání víc lidí :)

              0 0
      • karliner  

        Tak při vašich orientačních schopnostech si uvědomíte v Teplicích, že asi jedete špatně :-)

        0 0
    • redhotrock  

      To počasí bylo jak na objednávku ne?? Díky za skvělou akci.

      0 0
    • pajan  

      Parádní akce :-) Kontroly fikaný… Nakonec něco k 80-ti Km :-) Nejlepší byl ten autobus, ten nám fakt dal ;-) Už teď se těšim na další ročník. Tak bajku zdar :-)

      0 0
    • jecnak  

      Diky vsem za ucast, bylo to skvele. Pocasi vyslo v ramci moznosti take skvele. Takze za rok nashledanou na startu.

      Výsledky, mapa a dohledávky

      Fotky behem tydne.

      0 0
    • cabbage  

      Díky pořadatelům, tuhle část Prahy vůbec neznám, opravdu sem si to užil(tedy pokud to nevedlo do kopce..) a splnili sme cíl, že náš El s Kešuem nepředjedou.:-)

      0 0
      • cabbage  

        mimochodem, jak se dá odstat na kontrolu č. 23? už jsem se na ty skály snažil 4× probít ze všech směrů v pěším módu a ještě se mi to nepovedlo..

        0 0
        • martin_bakov  

          Normalne sjedes si do ulice pod tu skalu a podel jednoho plotu se dalo do zarostleho kopce vylezt az ke krizi. Nekteri to brali horem ze jeli na suchol ale nevim jestli poridili.

          0 0
        • VanVren  

          Já tam vybíhal od zbořeniště podle nějakýho plotu, na konci byla díra v jinym plotu, tam jsem to wohnul doleva po rozpadlých cihlových schodech jsem vyběh přímo u křížku. S kolem by to ale nešlo, celkem cca 100 m.

          0 0
          • cabbage  

            Jo, to mi připadalo jako jediná možnost, jen trochu neoficiální a dočasná, než na tom pozemku někdo něco postaví..

            0 0
      • Smazaný účet  

        jsem slyšel, že jsi se pasoval do role chrta – vítěze! :-D

        0 0
    • kesu  

      super akce díky!!

      0 0
    • kolda  

      bylo to fajn, nektere kontroly byly fakt zapeklite.. nejlepsi bylo lezeni pres plot hned po startu :)

      zazitek mi trosku kazily zaludecni problemy,ale pivo v cili mi chutnalo i tak.

      jen jedna pripominka – na mape by mohlo byt meritko.

      0 0
    • crom  

      takhle si predstavuji sranda akci,velke diky organizatorum­.parada,zabava jak ma byt;)jen kosmeticky balicek s kytickami,je mooc:)jsme s teepkeem poradny buzny:)))

      0 0
    • Rokro  

      Díky za príma akci. Naše Rychlá rota jela letos poprvé, pojali jsme to jako pohodovou vyjížďku. Na většině míst téhle oblasti jsem byl poprvé v životě a na kole jsem tam nebyl vůbec nikde a nikdy. Moc se mi líbil třeba Vinořský park. Už míň se mi líbilo, jak parťák chytil hned na křižovatce asi sto metrů od startu defekt a zadní kolo mu okamžitě ušlo. To (navíc opakované) lepení nás trochu zdrželo :-) Ale ty tři urostlé dortíky a kapučíno k obědu v cukrárně v Kbelích to vynahradily. Čekal jsem náš výsledek někde těsně před koncem, ale jak koukám, tak to na pohodu jelo víc týmů :-)

      Některé otázky byly vykutálené, což začalo hned kachničkami :-) Hádanku na vyhlídce jsem uhodl díky tomu, že jsem ji znal, před pár týdny mi ji dával syn. Jinak by parťák musel luštit sudoku a seděli bychom tam ještě teď. Ty dvě dvounohé instalace u pražcového sjezdu byly též fajn ;-) Co vlastně tady mělo být tou správnou odpovědí? Napsali jsme starý sloup bez drátů a kámen namalovaný jako žába. Neviditelný Říp v mlze jsme si mohli leda představovat, jedinou viditelnou horou byla hora odpadků alias skládka u Chaber. Vynikající byl ten sjezdík údolím z šestnáctky na patnáctku.

      Jenom v cíli v těch davech lidí by to chtělo třeba identifikovat stůl pořadatelů nějakou vlaječkou nebo tak.

      Ještě jednou díky.

      0 0
      • kolda  

        jo, super bylo, ze se clovek dostal do casti Phy a okoli, kam normalne na kole nejezdi. pri aktualnim pohledu z okna jsme meli kliku na pocasi :)

        0 0
      • Medunka  

        S hádankama srandy kopec :-) Celkem unikátních jich bylo 12 s tím, že „ponožky“ a „most přes řeku“ bylo v pytlíku po dvou papírkách. 2 hádanky jsem v průběhu odstranila, páč mi přišly až moc :-D. Kdybych si vedla statistiku, tak zjistím, že ponožky byly nejčastěji tahány – řekla bych tak každý druhý tým si ji vytáh :-D

        A ikdyž jsou ponožky možná až moc jednoduché, někteří se opravdu zapotili :-D

        Ponožky

        //Na půdě, kde je tma, visí na šňůrách pomíchané černé a bílé ponožky.

        Kolik nejméně ponožek musíte z půdy přinést, aby bylo zaručeno, že máte alespoň jeden pár ponožek stejné barvy?

        Podotýkám ještě jednou, že na půdě je tma a proto netušíte, jakou barvu ponožky zrovna ze šňůry berete.//

        0 0
        • Rokro  

          Tak tuhle jsem neměl, já měl žárovky. To ve všech hádankách byla tma? :-)

          Ponožky – no sebral bych tři, by mohlo stačit, ne?

          0 0
    • karliner  

      Velice povedené, díky!

      Nepochopím ale, jak heretic s Otou mohli najít nějakou kontrolu bez asistence :-)))

      0 0
    • Elwing  

      Perfektně strávená neděle.

      0 0
    • kleky  

      Zdravim,

      akce pěkná jako vždy. Bohužel dle sdělení doktora na ní 5 týdnů budu mystel denně :).

      Organizátorům se omlouvám, že jsem pokazil statistiku 0 zranění ;).

      0 0
      • Medunka  

        Hlavně se dej brzo do pořádku!

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Copak jsi dělal? 5 týdnů vypadá na nějakou zlomeninu?

        0 0
      • cabbage  

        Doufám, že budeš brzo v pořádku.

        p.s. Jak a kde se ti to stalo? Tam kde sme vás potkali nebylo místo, kde by ses moh zrakvit.

        0 0
        • kleky  

          Zlomil jsem si klíční kost.

          Stalo se mě to mezi kontrolou 18 a 19 v tom sjezdu.

          Podle toho co jsem se díval s velkou pravděpodobností jsem trefil kořen, který trčel z právé stráně.

          0 0
          • Thidney  

            ? kudy jste to jeli? po červený odbočit k 18 zpět a po pravé hraně pole po rovince – mírně zkopce k 19. sjezdík byl až od 19 dolů ke kontrole s křížem

            0 0
          • martin_bakov  

            Jo tak to chapu, od tech vrat od 18. tky dolu na silnici to byl pekny sjezd. Ale jeste prudsi to bylo na tech kozich hrbetech…

            0 0
            • karliner  

              Ale on píše mezi 18 a 19 a tam jsme my žádný sjezd nezaregistrovali, bylo to víceméně po vrstevnici.

              0 0
              • kleky  

                místo pádu je označeno růž. kolečkem. Směr byl od 18ky po červené (rovinka) a na křižovatce rovně po zelené přerušované (z kopce, né moc, ale stačilo).

                Proč jsme jeli tudy se ptejte kolegy :)

                0 0
                • Thidney  

                  tam byl takový hupík, to je pravda ,) jeli jste tamtudy protože to byla nejjednodušejší a nejrychlejší možnost jak se dostat

                  a/ ke kontrole

                  b/ do špitálu

                  0 0
                  • kleky  

                    hupíkem to určitě nebylo ;-)

                    ten bike z ničeho nic nezastaví

                    0 0
                • martin_bakov  

                  No zajimavy misto padu tam bych to fakt necekal, tak odpocivej a srustej.

                  0 0
                • gyngy  

                  Uff,

                  no bola to najkratsia cesta k 19, preto sme tam isli.

                  Bolo to mierne z kopca, ziaden zjazd, ale boli tam vyjate melke koleje. No a ten koren.

                  Tak sa rychlo uzdrav, nech mozme o rok zase trumfovat :-)

                  Silu a zdar!

                  0 0
      • VanVren  

        Cos dělal?

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Byl to parádní závod :) Jenom jsem čekal víc bočních aktivit (podle fotek z minula) jako to houpání na laně nebo podjížďění stromů :-)

      Trochu nás zaskočilo, že na kontrole č.15 ještě Medunka nebyla, holt nás tam nikdo tak brzo nečekal :-D Skoro jsme potom nebyli schopní vymyslet bílý a černý ponožky :D

      Jo a doufám, že náš tým neměl dostat nějakou tombolu (vyhlášení jsme nějak propásli), to bych byl naštván!:)

      Každopádně ale díky za bezva akci

      0 0
    • redhotrock  

      ahoj, kdo se chce mrknout..hrstka fotek z nedělních LiP

      http://redhotrock.rajce.idnes.cz/

      enjoy

      0 0
    • jecnak  

      Pratele,

      slibene fotky z letosniho LOST in Prague najdete zde:

      http://lostinprague.cz/…m/index.html

      http://lostinprague.cz/…m/index.html

      0 0
    • VanVren  

      Bude Lost in Prague 2011? Kdy? Kde?

      0 0
      • jecnak  

        LOST in Prague 2011 bude 8.5.2011. Lokalita Praha :-)

        Lokalita je trochu problem. Obzvlast pak hospoda. Tradicne neni nikde nic rozumneho pro dany pocet lidi. Uz jsme se vickrat spalili, tak to chcem letos napravit.

        0 0
        • McBlacky  

          abychom to upřesnili. Lokalita je jasná. Hospoda je tradiční problém :)

          0 0
          • teepeex  

            dokazal bych zaridit pivovar MMX v Letech

            sakumprdum, a asi i slevu na pivo

            nebo i pivovar v Chyni:) tam je levny uz tak

            0 0
            • McBlacky  

              vzhledem k termínu neděle a startu jinde než je cíl je nutný to udělat v rozumné dojezdové vzdálenosti do centra města. Už ta Zbraslav byla hrana.

              ideální je něco v zeleni s dosahem na metro co ale není úplně v centru dobrý jsou třeba Stromovka, Ladronka…

              0 0
              • treatt  

                Tý neděle škoda, že všichni prchnou brzo kvůli pondělní práci..

                0 0
          • treatt  

            Hodit bodlo na hospodu, domluvit si zahradu, zapichnout sele, hodit na klacek, narazit dvě bečky piva, založit vatru a je po problému ;)

            0 0
            • martin_bakov  

              Neni to spatny napad, hlavne se na te zahrade nesmi byt start – kdo by dobrovolne odjel z takoveho raje ?! :)

              0 0
              • treatt  

                Pak by šlo ještě zavést novinku – po dojetí do cíle všech účastníků je za každý beer dalších 10 bodů do scorelistu :)

                0 0
                • karliner  

                  Tak to byste hoši bojovali jen o druhej flek .-)))

                  0 0
                • cabbage  

                  Dvojice Elwing-Fousáč by jasně vyhrála:-D

                  0 0
                • Elwing  

                  To se dělá například u skalního muže na Hrubé skále. To co nevylezeš pak můžeš večer dopít v hospodě. Jenže je to nastavený tak, že i kdybys tam seděl celej den tak za chlast nedostaneš tolik bodů co za lezení :) A navíc horolezci jsou slušný notoři, takže to večer pak taky hrotěj :)

                  0 0
                  • treatt  

                    No tak potom jde právě o ten hec, že Tě třeba nepřeskočí notor typu tajemmý pak Ká neděle neneděle :)

                    0 0
                  • jizby  

                    29 piv je slušný výkon :-)

                    0 0
        • VanVren  

          Nešlo by to o týden později?

          0 0
        • Thidney  

          Park café v Rígráku je asi už moc drahý a touhle dobou, pokud bude hezky i narvaný.

          Nevíte někdo jak to teď vypadá ve Vysočanským pivovaru – tam byla velká zahrada a vcelku levný pivo a je to kousek od metra http://www.restaurantvparku.cz

          Není něco v okolí krčáku?

          0 0
          • cabbage  

            V okolí Krčáku (resp. přímo v něm)je U krále Václava 4.- záhrádka je docela kapacitní..

            Ceny piva nejesou z nejhorších, jejich kuchyni však neznám.

            0 0
            • McBlacky  

              tj ale bývá tam dost narváno. Jídlo jsme tam měl jen z toho grilu venku. Klasika klobásy, flákota…

              0 0
          • karliner  

            V Krčáku (u Chodova) je taková ta bouda s občertvením u hřiště. Dají se tam opékat buřty a věřím, že by s nimi byla jednodušší domluva než s Václavem nebo Loukou zelenou – imho obě hospody jsou dle mého kravina.

            0 0
            • McBlacky  

              škoda že zavřeli Šlechtovku, to byl punx hodný LOSTu :)

              variantou by mohla být i Jenerálka. mám pár věci v hlavě tak uvidíme

              0 0
              • karliner  

                Vloni při LiP bylo otevřeno. Náš tým tam měl občerstvovací stanici :-)

                0 0
              • Lasky  

                Jenerálka by byla luxus… To bych měl domu jen vydupnout Zlatnici… A pivko je tam dobrý!

                0 0
        • weekend warrior  

          ahoj tomáši, co třeba „na zelené louce v krčským lese?, druhá, větší zahrádka "u krále václava“ je hned kousek vedle?

          edit: jééé, kdybych si to přečetl celé, tak… no nic no:(

          0 0
      • McBlacky  

        ZMĚNA LOST 2011

        abychom vás neošidili o komplexní zážitek z LOSTu, rozhodli jsme se, že závod přesuneme na sobotu 7.5.

        Hlavně proto, že sedmička je šťastné číslo a v neposlední řadě i proto, že kdo si nedá alespoň 7 piv, nebude propuštěn z pozávodní afterparty.

        Zároveň v sobotních nočních hodinách vyhlásíme cenu Totál Lost pro dvojici, která podá nejkvalitnější výkon v průběhu celého závodního dne.

        Aspirantům doporučujeme již nyní zařazovat po každém švihu alkoholovou kompenzaci!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.