• Darius

    Prehazovacka X.9 (cca 3 tydny stara najeto velmi malo) spatne radi dolu. Projevuje se to zejmena na 2 nejmensich pastorcich, kdy je lanko evidentne volne, ale paraleogram prehazky se sklada velmi neochotne. Musi se ji pomoci rukou, aby sedla na spodni doraz. Totez po sundani retezu, proste jakoby ty cepy nechdily zlehka… setkal se nekdo s necim podobnym? Neudelali soudruzi nekde chybu?

    X.9 2008 maka na druhem bajku bez jedineho problemu za 2 roky…

    0 0
    • StuntJ  

      reklamace?

      0 0
    • duk  

      Dával jsi i nový lanka a bovdeny?

      0 0
      • Darius  

        lanka i bovdeny jsou plne fcni… problem nastava i pri odmontovane prehazovacce, proste paraleogram klade v cepech velky odpor a pruzina to nedokaze stahnout dolu ke spodnimu dorazu

        0 0
    • blisterexist  

      setkal, zhruba po pul roku, vrzala aji, zdá se mi že má čepy(ne ten hlavní) v plastovém „pouzdře“ tak jsem všechny čepy namazal a od té doby pokoj, a dělám to preventivně před každým blátivým závodem a vždy to aj v blátě řadí supr

      0 0
      • Darius  

        mazani (ridkym olejem) jsem uz zkousel, efekt nic moc… tedy spis nic… navic nejsem u Sramu na podobne akce zvykly, jak pisu, predchozi X.9 slape jak hodiny… s pohybem tela prehazky jsem nemel nikdy probelm ani u shimana… ach jo, to jsem zase jednou upgradoval

        0 0
    • ferry  

      Měl jsem to samé, na nejmenší jsem to nedostal ani náhodou, zkoušel jsem vše a nic. pak jsem tam dal X.7 a šlo to, na druhým kole X.9 zase nešla, bylo mi řečeno že je v háji pružina, tu jsem nesehnal tak jsem musel koupit novou. Začalo mi to dělat po cca 2000 km.

      0 0
    • kopečák1  

      Taková stupidita, neuraž se, ale co třeba koncovej doraz. Nemáš ho naštelovanej blbě a přehazka třeba už nemá kam jít?

      0 0
      • bluma  

        Ale houby, mě to X9 dělá taky a známému (cykloservisák) to samé. On to vyřešil tak, že dal mezi přehazku a patku podložku a šlape to jak hodinky.

        0 0
        • mr.nikdo  

          takze ta X9 nebude az takovej extra vyrobek co?

          0 0
          • Darius  

            ta letosni asi ne:) mozna spatne serie, mozna chyba v ulozeni cepu, slabsi pruzina… predchozi model nicim podobnym netrpi

            0 0
      • Darius  

        neurazim, doraz je samozrejme dostatecne povoleny… cepy kladnou prilis velky odpor, vidim to na reklamaci:/ prehazka je nova

        0 0
        • mr.antik  

          rozhodně, to by „skoro top model“ dělat neměl

          0 0
          • krtex  

            Taky se připojuju s líným řazením směrem dolů na poslední pastorek (X.9 2010). Patka srovnaná, bowdeny vcelku – nové teflon Author, langa orig. GRIP SHIFT X.9.

            Že já blbec nezůstal u SHIMANA SHADOW.

            KTX@

            0 0
    • prtavec  

      Zene uz jsem letos koupil dve X.9 rocnik 2010.

      Prvni je sundana a neradi smerem dolu (na reklamaci jit nemuze, je podrena, tudiz to svedou na ranu, ale ohla nikde neni). Kdyz je sundana z kola, tak na spodni doraz ani sama nejde. Druha zatim radi v pohode. Prijde mi, ze dali slabou pruzinu a zvazuju, ze kvuli tomu prejdu bud na model 2009 (pokud nekde sezenu), nebo zkusim X.7…

      0 0
      • ferry  

        Na X.7 nedám dopustit, ta vydržela neskutečně, teď mám X.7 na druhém kole a žádný problém, X.9 mám novou a oproti předešlé zatím řadí, ale kdybych měl teď brát novou tak vezmu X.7.

        0 0
    • ziki007  

      A co takhle to zkusit vyreklamovat? O pár případech vím a vždy bylo vyměněno za novou funkční (reklamace přímo u dovozce).

      0 0
      • Darius  

        jj, uz se na tom pracuj…, jsem zvedavy, jestli jiny kousek bude fungovat dobre

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.