• Petr Michal

    Máte někdo zkušenost s touto značkou? Poptávám krosové/treko­vé kolo

    0 0
    • alex01  

      pritelkyni jsem minulej rok kupoval leader fox evolution 2011 (mtb) jako rychlou nahradu „tesco kola“, ktere odeslo na dovolene. Bylo asi za 6 tisic a za ty penize celkem dobrej kup. Najeto zatim asi 1000km (prevazne lehci teren) a zadne zavady. Jedine minus je vaha

      0 0
      • Petr Michal  

        Super, díky za odpověď. Já uvažuji o crossovém kole Paradox 2012, ale někdo zde psal, že je to svařované z odpadu jiných značek a že jsou ty rámy nekvalitní tak proto jsem se ptal. Jinak váha mi nevadí, mám to jako třetí kolo na rovinu kolem baráku a na cyklosedačku.

        0 0
        • petrbw  

          Mám už čtvrtý rok OUT LINE.Přes různé poznámky o tom co jsem si koupil za šrot jsem s ním zatím najel cca 20 tisíc km.Většinou Beskydy, Lysá a podobně.Naprostá spokojenost.Nikdy jsem ho nešetřil.

          0 0
        • Epe  

          vlastnim cca rok LeaderFox Paradox 2011 (co jsem se dival, tak je to na chlup stejny jako letosni verze). Spokojenost maximalni. Ostatne presedal jsem z xx let staryho krosovyho kola, takze kdybych presedl na cokoliv noveho, bude to poradny rozdil. Momentalne na nem mam najeto neco pres 4500km. Udrzba bezna a zadny problem jsem zatim nemel (sem tam promaznu vidlici a retez, momentalne dojizdim druhy HG73). Jinak jezdim cca z 85procent silnice (nejvic nejake ne moc kvalitni okrsky), 10proc polnacky a ve zbytku se vyskytne i nejaky ten teren s koreny apod. Takze i s obcasnym prejetim horsiho terenu neni problem.

          0 0
          • D3VL3R  

            letošní rok je pro modely minimální inovace, i disident zůstal neposkvrněn, jen se přejmenoval na 2012 :)

            0 0
    • D3VL3R  

      Jedna z lepších českých značek, mám Disidenta a jsem spokojen za ty peníze. Můžeš se ještě podívat na 4Ever

      0 0
      • Azmir  

        Napsal si to dobře asi snad jenom značek, protože v česku si myslím že nedělají snad nic, maximálně lakují rámy.

        0 0
        • D3VL3R  

          V česku dělají návrhy kol a montáže. Součástky včetně rámů si nechají dělat ve světě…

          0 0
    • Mirek_29  

      brácha mám maxxe myslím 5rokem a spokojenost.

      0 0
    • hctr  

      Vaha a tuhost ramu u LF je tragicka, ale zase jsou to jedny z nejlepe osazenych kol ve sve cenove relaci.

      0 0
    • Hajis  

      Ahoj, na crossovém LF kole v ceně cca 7000, jezdím asi 4 roky rekreačně ( celkem tak 10–11000km) a musím říct že je to úžasně spolehlivé kolo. Možná je to ale tím, že o kolo pravidelně pečuji, nejezdím jak hovado a obecně se k němu chovám slušně. Teď mám nově silničku Leader Fox Runner a pevně věřím, že bude sloužit stejně dobře.

      0 0
      • Petr8  

        Ahoj,

        koukam pro MTB pro kluka,bude mu 11 Cenu nikde do 9tis max.

        Nasel jsem tenhle Leader Fox

        http://www.velotrade.cz/…rava-zdarma/

        Myslite,ze to jde? Jiny tip :-)

        Diky

        0 0
        • Azmir  

          Kolik měří? Být tebou bych spíš koukl třeba na bazar.

          0 0
          • Dave-geo  

            Zkus bazar, tohle je dost tragický..

            Max. možná ještě Rockrider 5.3…

            0 0
          • Petr8  

            ted jsem ho meril a 143cm…

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce