• Veverka1101

    Zdravím, mohu se zeptat jaké máte zkušenosti s kvalitou čtyř pístových brzd od Shimana, konkrétně s Br-M7120, již dvakrát jsem je měl na reklamaci, že ze třmenu začala protékat brzdovka a teď třetí reklamaci zamítli. Tak jestli má někdo podobné zkušenosti a vyplatí se kouknout po spolehlivějších brzdách, nebo mám jen smůlu na vadné kusy

    0 0
    • michomin  

      Jak zdůvodnili zamítnutí reklamace, obzvláště když ji dvakrát uznali?

      0 0
    • Markony  

      Brzdovka? Pokud ano tak se nedívám že zamítli reklamaci ale možná jen blbé názvosloví má to by minerální olej . trošku to mate .

      0 0
    • tsunami  

      Za posledních 10k km jsem s nima max. spokojen. Nikde nic neteče, brzdí velmi dobře.

      0 0
    • novas752  

      Děláš něco špatně. Já osobně mám v podstatě 3 kusy (2 jsou m8120 ale třmeny jsou až na barvu totožné) a absokutbě brz problému. Stejně tak desítky dalších kusů co jsem měl v ruce.

      0 0
    • Tomcat  

      Jestli jste tam lil brzdovou kapalinu a ne Shimano kompaktní olej tak je super že to zamítli teprve po třetí :)

      Třeba přepálené brzdy z é-motorky, mechanicky poškozený třmen, nebo rozleptané těsnění od jiné kapaliny na reklamaci být opravdu nemusí.

      Nevnímám je jako vic poruchový a víc vadný brzdy.

      0 0
      • Veverka1101  

        Nene, dával jsem tam originální shimano minerální olej, jen jsem zvyklej tomu od auta říkat brzdovka, ježděno převážně ve stylu xc občas nějaké enduro, kolo bez motoru, vážím necelých 70kg a kotouče 203mm icetech… jinak žádné viditelné mechanické poškození tam není. Nejčastěji se to projevuje po zimně, kdy je celý třmen a destičky zapatlané minerálními olejem.

        0 0
        • lubosalbi  

          To je asi vážně smůla na kus nebo nešetrně roztahuješ pístky a ty ti prasknou, jsou keramický.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce