• factus

    Zdravím cyklisti,

    jsem tady nový a chtěl bych se s Vámi poradit ohledně koupě nového kola, tak doufám, že to nikomu nebude vadit :-)

    Hledám nějaké krosové kolo do 10 000,–

    Jsem rekreační jezdec, takže občas vyjedu s přáteli na kola atd. určitě to každý znáte.

    Vybral jsem si na internetu tento kousek a chtěl jsem se zeptat na Vaše názory popř. zda byste mně doporučili něco jiného v této cenové kategorii. http://www.vseprokolo.cz/…%202009.html

    Pak bych se chtěl zeptat, zda je dobrý nápad kupovat kolo na internetu, aniž bych se na něm v kamenné prodejně projel.

    Děkuji za každý názor :-)

    0 0
    • BigKarel2  

      Noo v prodejně si ho můžeš vyzkoušet jak ti sedene…hlavně ohledně veliksoti rámu…ale jesi si jen takový sváteční jezdec tak co by ne :D ale stejně ti asi nepřijde úplně seřízené atd…takže budeš muset navštívit nějaký servis…

      0 0
    • xshreck  

      KOlik měříš?

      JInak se mrkni do CW ve staráku, je tam ta merida v 55cm provedení … jestli se dá věřit těm údajům na stránce :-)

      Máš to kousek od baráku + o dvojku levnější … seřídí ti to a všechno

      0 0
      • xshreck  

        Koukám na té stránce je taky sleva … :-) tak to sorry

        0 0
        • factus  

          jj jasně, ale aspoň se zajedu podívat jak mně sedne, koupit si ho můžu i na internetu a tady si ho nechám seřídit.

          0 0
      • factus  

        Ahoj,

        55cm je přesně pro mě, protože měřím 185cm, takže se tam zajedu určitě podívat, díky moc! :-)

        0 0
        • maajkee  

          Ahoj, hele ta merida je 55cm, jsem z HK, zrovna sháním nějaký levný crossový kolo a přímo tuhle jsme zkoušel a na mých 184cm je to kolo obrovský, tak to zvaž :)

          0 0
          • factus  

            Jojo, určitě to první vyzkouším

            0 0
          • t29  

            Když u Meridy porovnám 21,5" (55 cm) cross a 20" (51 cm) MTB, tak mají stejnou efektivní délku 60,5 cm. A vzhledem k určení crossu vysoká horní trubka až tak nevadí.

            Navíc, tvoje ex Cobia má v 19" (48 cm) efektivní délku 62,7 cm, což odpovídá Crossway ve velikosti 24" (61 cm). Tak mi řekni, když sis zkoušel velikost 55 cm, byla dlouhá nebo vysoká?

            0 0
    • maajkee  

      kolik měříš, v odkaze co jsi dal, mají už jen ve velikosti 55cm a to už je docela velkej rám.

      0 0
      • factus  

        185cm

        0 0
        • šlapatko  

          Mrkni na stránky sportisima.Kola Bergamont, nebo Corratec.Jsou tam kousky pod 10000kč a v lepší výbavě než ta Merida.Hlasuju pro Bergamont.

          0 0
        • xshreck  

          :-) Být tebou tak kupuju tady po okolí ( prodejen tu je dost .. ) zase jjestli tomu houbeles pak rozumíš ( jak já xD ) tak dáváš prachy navíc za servis.

          Mě všechno na kole teď dělali v rámci garančky + jsem tu řešil něco s kotoučem, tak mi tam cosik čistili :-) a no problem. Takhle když ti pošlou nevíš co je to docela na houbeles :-))

          0 0
    • šlapatko  

      Bergamont má zamykatelnou vidlici.Řazení,přes­mykač i přehazovačka je vyšší řady.Taky náboje, jen si nejsem jistý zda má dvojitté ráfky.V téhle ceně nejspíš ano.Merida je slabší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.