• runner

    Ahoj,

    nejedete letos někdo na Krkonošskou 70? Rád bych jel, ale asi bych nedal kompletní pětku dohromady, proto bych se klidně rád i k někomu přidal, kdyby někdo bylo málo. Výkonostně, na stupně vítězů nepomýšlím, ale jen tak na vílet tam jet taky nechci.

    0 0
    • runner  

      Do pr… Omlouvám se za ten výlet :)  Stydím se, překlep :)

      0 0
      • Skater  

        Jedeme, ale zatím jsme kompletní. Zatím píšu, protože většinou někdo onemocní / odpadne. Poslední dobou jsem to bohužel býval já. Ještě je dost času, myslím, že tak 14 dní, týden předem to tady začne žít http://www.lokotrutnov.cz/…-inzerce.htm . Jinak i těsně před startem se asi dá, ale chápu, že když to máš daleko tam na slepo nepojedeš.

        0 0
      • Matts.  

        Mäkké „i“ je od tvrdého „y“ na klávesnici hodne daleko. To nebol preklep, to bolo metenie súpera telom.

        0 0
    • mr.antik  

      jedeme a mozna udelame i dva tymy, ale jeste je moc brzo na rozhodovani

      0 0
      • runner  

        Ok, tak kdyby jste pak měl někdo nějaký místo, tak se prosím ozvete. Dík 

        0 0
      • runner  

        Ok, tak kdyby jste pak někdo někoho sháněl, tak písněte. Dík

        0 0
        • Skater  

          Právě mi psal kámoš, schání jednoho borce a plán je nejhůř 5:30, takže jestli se na to cítíš, můžu ti dát kontakt.

          0 0
    • mr.antik  

      Tak nakonec přeci jen sháníme 1ks lyžaře, čas tak nějak okolo 6hodin. Nejedeme na krev ale ani na výlet, prostě tak, abysme to měli co nejdřív za sebou a seděli ve stanu u piva. Kdyžtak se ozvěte tady nebo na mr.antik()seznam.cz

      0 0
    • antuch  

      fuj, Krkonošskou 70 sem jel a bylo to hrozný. Je to prostě maraton pro trekingy a pevná kola:-( Kromě velkých výškových rozdílů je celkem nuda…Ale loni sem si nezávodně objel Žacléřskou 70 a ta trať byl určitě líp postavená a taky zvládnutá

      0 0
    • mr.antik  

      Pro ty co netuší, tak se jedná o lyžařský závod s velkým převýšením, technika volná.

      0 0
      • antuch  

        aha, sorry…sem si říkal, že to tady řešíte moc brzo:-D

        Omlouvám se…

        0 0
        • mr.antik  

          myslim že MTB silniční se už nejezdí a jezdit nebude.

          0 0
          • antuch  

            to já nevím, ale loni to bylo na hraně. Loko nechtělo pořádat Krkonošskou, tak se začla pořádat Žacléřská (Slavíček). No a když se to Loko dozvědělo, tak chtělo zase pořádat Krkonošskou. těžko říct, jak to bude letos. Loko se furt vymlouvalo na Krnap, ale chyba byla spíš v přístupu a komunikaci, protože Žacléřská vede přes I.zonu Krnapu několikrát a park neměl sebemenší problém.

            0 0
    • padlos  

      Zdar, tak jak jste dopadli? Ja jel nakonec s teamem kanoistu a skoncili jsme 48. Pristi rok bych vyrazil s nekym rychlejsim.

      0 0
      • mr.antik  

        My jako obvykle zhruba v polovině. Čas se rok od roku zpomaluje, ale příští rok se zkusíme vyhecovat :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.