• civetta

    Kdo to znate? http://www.lokotrutnov.cz/…MTB-2005.htm Jsem nejakej nedozavodenej 8-))) Diky za info!

    0 0
    • boulder  

      jezdím to pravidelně už asi pět let.Mně se líbí, že to je týmový, většinou sehecujem dva nebo tři tými proti sobě.Je to hodně o převýšení třikrát lezeš z údolí na hřebeny.Skoro celý po asfaltu , nějaká šotolina asi tak 5 km terén.Co bys chtěl vědět

      0 0
      • Pilot  

        chtel bych vedet co je v sazce za porazeni Hanse & Co.

        0 0
    • Bulda  

      ja znam tohle www.krkonosska70.cz to sice taky cross country, ale skiing :)) taky samej kopec

      0 0
      • Daf  

        Hele nedame to v tradicni sestave Maranello? :)

        0 0
        • Daf  

          Jo tak ono to je ten tyden po Meride. Tak to nic :)

          0 0
    • piwo  

      Je to hodne po asfaltu a musi se davat bacha ve sjezdech hlavne kdyz je mokro a taky na orientaci i kdyz zrovna neni mlha. Jo a na kola loni tam nekomu corli primo z hotelovyho pokoje.

      0 0
    • piwo  

      Znaceny to je ale je tam pár krizovejch mist. Druzstev je dle pocasi do 200. Poustej to po 3 družstvech myslim po minute.

      0 0
    • JIRA  

      Jel jsem jen první dva ročníky. Dát 400 za hnusný pivo a párek mi přijde přehnaný (zapomněl jsem na samolepku, resp. odznak nebo co to bylo). Třeba se to změnilo ale počet občerstvovaček = 0, značení podle mne špatný. Zajištění minimální. Loni prý bylo tričko ale i tak – koho to v dnešní době spousty konkurenčních akcí zajímá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.