• Mike79

    Zdravím chtěl jsem se zeptat jáké pláště jste volily na letošního krále šumavy,a jestly to někdo odjel na racing ralph dík..

    0 0
    • Trainman  

      Zdravím. Radši VolilI. Myslím, že to letos moc holek nejelo :-) Jen tak mimochodem, nejsme náhodou ze stejné Blatné? :-)

      0 0
      • Trainman  

        Podle fotek, co jsem viděl, tak hodně lidí jelo NN/NN. Zato zabijáka s RR jsem neviděl :D

        0 0
        • Rossy  

          Tak to jsem tedy asi zabiják :-) . Jel jsem 70tku a na RR 2.1. Neměl jsem s tím větší potíže jak jiní. A záda jsem nehodil a ani k tomu neměl nikdy moc blízko.

          0 0
    • jerryx  

      Jel sem NN/NN a fakt se vyplatily. Na startu sem nekoho s RR videl, ale v cili uz ne. :)

      0 0
    • miki  

      Jel jsem NN/RR a do cíle jsem se dostal naprosto v pohodě .

      0 0
    • McBlacky  

      na RR to ještě šlo, ale NN byly lepší. Lidi ale dávali cokoli, asi spíš ti co mají jedny semislicky a nic jinýho. Kdo měl hrubý přezul

      0 0
      • Rychlej turista  

        Co obuješ na Bystřičku? Já Furious Fredy 2,0" a děj se vůle boží :-)

        0 0
        • McBlacky  

          no mám tam rocket rony, ale nedaří se mi je dát NT a s dušema nevím nevím. Ten sjezd do cíle je na defekty zlej.

          asi dám jistotku 540gr NanoR a tiše přibalím NN, kdyby se opakoval lonský vypečený deštík. ještě zvažuju RR, ale moc mě nenapadá proč. snad jen váha proti NanoR. Taky jsem

          0 0
          • Rychlej turista  

            Ten sjezd před koncem letos uhne do lesa či na louku. Ale i tak je tam toho makadamu na trati hodně :-(

            0 0
      • RedAce  

        nemas doma nejakej blatnik navic?

        0 0
    • Jogador  

      Vepředu NN, vzadu RR, docela v poho, ani jeden pád, když nepočítám jeden úleh do boku, když mi nevyhodilo spd z.s.a.ý bahnem. Volil bych opět to samé…

      0 0
    • marios  

      Jel jsem RR/RR UST 2,25 dlouhou, zezačátku byl velkej boj zatočit , když jsem ještě jel rychle, ale neustlal jsem si ani jednou, dvakrát ve sjezdech jsem ale měl hodně namále. Obutí jsem dost řešil ,ale nesehnal jsem narychlo  NN UST, tak jsem nechal ty Ralfy, protože proti defektu jsou UST  s mlíkem asi nejlepší. No ale klucí z volva jeli XC1– to jsem teda nepochopil.

      0 0
      • McBlacky  

        já teda měl za to, že přezuli, ale nejsem si jistej na 100%

        0 0
        • marios  

          Na startu jem stál za nima, možná přezouvali na trati? naposledy jsem je viděl tak na 5–8km .

          0 0
          • McBlacky  

            to asi ne :)i. Já je na startu neviděl, stál jsem až na konci I. vlny.

             
            0 0
    • StrejdaS  

      Ja to jel na Fast trakach, protoze jsem si nemohl moc vybirat. Byl to trochu boj, ale az na jednoho tygrika jsem to odbruslil, bez vetsich problemu. :)

       

      Jinak, prave jsem prezul na RR/NN (2,1), bohuzel venku je ted trochu na p…, takze jsem je jeste nevyzkousel.

      0 0
    • Haryk  

      Maxxis Crossmark, 2,1''.

      Hodil jsem 2 x bok…slabá technika.

      0 0
    • TREK6700  

      taky jsem na RR dojel do cíle a válel jsem se jen jednou,ale ten čas.....hnus

      0 0
    • Adoch  

      Já sem jel Fat Alberty 2,4. Byly dokonalý.

      0 0
      • McBlacky  

        tak to by mě popravilo :)

        takový kotvy na tak lehkej terén jako KŠ jsou zbytečný

        0 0
    • Sibstr  

      Jel jsem RR vzadu, vepředu NN a bez větších problémů, poprví jsem se vycvaknul z SPD až v prvním brodě, takže je to spíš o technice jízdy než o pláštích. Jinak RR i NN maj oba najeto kolem 3500km, takže už taky nejsou zrovna v dvakrát v nejlepší kondici.

      0 0
      • McBlacky  

        to jsi teda dobrej, mě jedno místo ještě před brody přišlo, že se fakt nedá vyjet. A to jsem jel dost vpředu tou dobou tak 25.

        pak jsem ještě tlačil za druhým brodem a tu novinku na cca 75km – kterou ale museli všichni to se vyjet nedalo

         
        0 0
        • Sibstr  

          Tak já jsem většinu závodu jel někde mezi 90 a 100 místem, za druhym brodem jsem vyjel tak do půlky a taky jsem tlačil, hrozně mi po těch brodech vytuhly nohy. Ten kopec na tom cca 75km jsem zkoušel, ale to fakt nešlo, bylo to tam už strašně rozrytý, sotva to šlo tlačit.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.