kradené kolo Apache Blackhawk Disc 2011

10 nepřečtených
  • Deckard

    Kdyby toto kolo náhodou někdo v posledních dnech postrádal, zahlédl jsem ho dnes nově v jednom bazaru, kolem kterého často chodím. Vypadá dost nově, dle specifikace výrobce osazení souhlasí, takže vidlice Tora, kola Crossmax, řazení SLX, pláště origoš Continental. Na řidítkách je navíc ještě držák tachometru, pochopitelně bez tachometru.

    model tedy přesně: Apache Blackhawk Disc 2011

    Pokud někdo k tomuto kousku vlastní prodejní doklad, napište sem, udal bych adresu bazaru.

    0 0
    • jIrI___  

      Máš nějaké důkazy k tomu, že je kradené?

      0 0
    • Vilém  

      Tora s Crossmaxema? To tam davali seriove?

      0 0
      • Deckard  

        Sorry, kola tam jsou Mavicy XM117D, ne Crossmax.

        Vše je dle specifikace výrobce jako tady :

        http://www.kupkolo.cz/…2011_z90214/

        Pro Jiriho – dukaz nemam, proto píšu sem, kdyby se někdo chytl. A když někdo vystaví v už tak dost profláklým bazaru za 3 litry kolo co má ceníkovku 22 litrů, co si o tom mám myslet ? Jasně, můžu si ho jít koupit a tady na BF nebo na Aukro pak po pár stovkách rozprodat díly. Ale nejsem svině a pár kol mi už taky ukradli.

        0 0
        • MirosPikos  

          Nějakej divnej bazar. Za 3fíky kolikrát nekoupíš ani starýho favorita :-D

          Ale jinak snaha se cení, třeba ho někdo fakt postrádá a takhle by ho mohl najít.

          0 0
          • Deckard  

            No hlavně mi přijde, že kdyby každej kdo půjde okolo nějakýho bazaru nakoukl dovnitř a pak podezřelý kola zanesl do nějaké přehledné a veřejně přístupné databáze, množství znovu nalezených kol by se rapidně zvýšilo.

            A smažky co kola kradou většinou nejedou moc daleko, aby to za prachy na fet střelily.

            0 0
            • Necris  

              Ve velkých městech je to problém, i za rohem je to v podstatě anonymní.

              Zato tady když přítelkyni šlohli mobil, okamžitě jsem věděl, komu a na jaké místo mám jít rozbít čelo o rantl chodníku, aby vydal kradenou věc.

              0 0
        • maajkee  

          Ty vole za 3 litry bych to právě hned koupil, právě proto že už mi několik kolo ukradli, tak bych si jen kousek vzal zpátky :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      no myslím že se to kolo v bazaru neohřeje, nedivil bych se kdyby bylo pryč… a nevím jak to chodí u kol, ale brácha si jednou našel náhodou ukradenej mobil v bazaru na koněvce a dostal ho o policie asi po půl roce.. tak případnému nálezci přeju hodně štěstí

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.