Kotoučová brzda WinZip MAX-P1614

28 nepřečtených
  • BikerM

    Máte někdo s touto brzdou zkušenosti?(předem upozorňuji, že jsem se do historie díval a nic moc jsem nenašel)Ještě bych se chtěl zeptat kde se dá na netu pořídit Avid BB5 za 1300,– Kč nebo nějaká jiná solidní discová brzda za dobrý peníz. Díky

    www.tandem-bike.cz/…p1614-predni

    Anketa: Jaká brzda je lepší?

    0x
    0%
    0 0
    • Páník  

      kdyz k tem mechanikam pridas jeste nejake slusne paky a slusnou kabelas,ses skoro na cene M525…www.koloshop.cz/index.php?… (mozna,ze se daj sehnat i levnejc,toto jen pro predstavu)

      0 0
    • mountaineer  

      Moc bych to neresil a sel bych do Avidu za 1090,– www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
      • poiko  

        součástí jepáka na řidítka a lanka, nebo jen třmen a kotouč?

        0 0
        • mountaineer  

          Urcite jenom trmen a kotouc.Ale i tak super cena.

          0 0
          • goofy  

            To je sice pekne, ale kdyz to dam x 2 + nejake slusne paky, lanka a bovdeny, tak me uz vyjdou levneji Shimana 525 za 3500 na bagbiku, ktere jsou imho lepsi…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Páky a kotouče má každej normální člověk doma :-)

              0 0
              • mountaineer  

                Kotouce sou u toho a paky ma fakt kazdej jeste z dob kdy mel vecka:o)

                0 0
      • BikerM  

        Za tuhle cenu to vypadá pěkně..

        0 0
    • Lone1  

      Win Zip je v podstatě kopie shimana 525,ale lepší.Dal jsem si zkusmo verzi s delším ramínkem na kolo a už jsem je nesundal.Podo­týkám,že zkouším lecjaké hydrauliky. Chce to čistý kotouč,bowden tam dej na řazení,je tvrdý.To že propružuje,je nonsens.Každý zkouší mačkat páčky na místě a zdá se mu,že zadní pruží,to je jen dojem.Protože za jízdy by už ležel na zemi. Páčky dej Mirandy,destičky Baradine.Celý rok na ně nešáhneš.Účinnost je vynikající,protože přední brzda je na 180mm kotouč,tady nestíhá leckterá hydraulika se 160mm kotoučem.A s Mi­randama se dá výborné dávkovat,brzdím jedním prstem na každé páčce. Jediné mínus,je pár gramů navíc.

      0 0
      • tomek  

        řadicí bowden musí být s opředením, jinak ti praskne!!!

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Teda desky Baradine sou něco příšernýho. Nemám výhrady ke směsi, ale abys je tam narval, tak je musíš vzít rašplí a pak tam pořádně neseděj. Toť má zkušenost.

        0 0
      • Vilém  

        V cem je Winzip kopie 525? Jak vubec muze byt mechanika kopii hydrauliky?Tim ze to ma kotouc a desticky?Nic jinyho me nenapada.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce