• cousimple

    Zdarte, kámoš schání kolo a má na něj nachystáno 16.000 ,–, jaké by jste mu pls doporučili ??? Rozmýšlel se nad Merida Matts TFS-300. Chce XC-čko. Díky

    0 0
    • rhapsody  

      cau, hele sem na tom zrovna stejne jako tvuj kamos, chystam se koupit nakej levnejsi bike kolem ty patnactky ;)

      nejsem velkej odbornik, ale na ty meride se mi libi akorat ten masivni ram, jinak bych rek osazeni hodne slaby ..

      za tudle cenu bych mu doporucil to co si budu kupovat sam, a to – Kona Blast Nine 07

      eshop.skiservis­.cz/KONA/Horske-kolo-Kona-Blast-Nine-07_g2234.html

      ta je podle me nejlip osazena za tu cenu v porovnani s ostatnima znackama, slusna vidlice, jinak deore a kotoucovky hayes mx4 ..

      myslim si ze lepsi za tu cenu nenajdes jedine se podivat jeste na naky lonsky modely, ale ty uz sou vetsina vyprodany ..

      ale rad bych si taky vyslech nakyho vetsiho odbornika ;)

      0 0
      • b.a.r.t.i.s1  

        Naproti tomu má Merida hydraulický kotouče – Kona je mechaniku. Vzhledově se mi taky víc líbí Merida, ale to už je věc názoru. Ale jinak s tou výbavou to je naopak no:)…

        0 0
    • simon111  

      Meridy nejsou skladem, ani 300 ani 500. Jedině, že budou mít na nějaké prodejně

      0 0
    • T6mi  

      myslis ze ma cenu jit do kotoucu za tuhle cenu ? ja premyslim na timto www.4bike.cz/…uct_info.php?… ale bez kotoucu .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.