kliky Shimano dvouprevodnik 180 mm

3 nepřečtené
  • jonti

    Budu potrebovat nove kliky, proto jsem chtel vyzkouset jak se mi bude jezdit na delsich. Beru klasicke prevodniky 38/24 nebo 36/22. Chtel jsem neco jako XT nebo SLX, XTR je na stare kolo nesmyslne drahe. Prekvapilo me, ze je ze velkych ceskych eshopu nikdo nema. Nikdo delsi kliky nevozi, nebo je proste obchody kvuli beztak velkemu mnozstvi typu klik neobjednavaji?

    Nasel jsem je na chainu i bike-discountu, ale spis bych nakoupil u nezahranicniho eshopu.

    0 0
    • pitri  

      Také jsem na našich e-shopech nepochodil, někde byly „skladem“ ale reálně ne a při dotazu na dostupnost nebyli schopni sdělit alespoň trochu konkrétní termín a cenu. Na bike-discount jsem nějaké našel ale ve verzi s 3 převodníkem. Tak jsem nakonec objednal XT přes ebay z Japonska ve verzi 2×11 38/28. Dorazily cca během 14dnů. Cena 4.500,– (i se zaplacením DPH, CLO jsem neplatil)

      0 0
    • Dlhý pes  

      Ano , taky mě štve, že naše obchody dělají jakože 180mm kliky vůbec neexistují. Ale zahraničních prověřených obchodů bych se nebál, třeba Wiggle je minimálně tak spolehlivý jako naše nejspolehlivější : xt 180 mm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.