• Hunger

    Zdravim, sháním kliky Shimano XZ FC-M785 v čené barvě o délce 175mm a převodníky 24/38. Bohužel při prohlédnutí internetových obchodů jsem zjistil, že jsou beznadějně nedostupné. Nemáte někdo tip, kde by se daly sehnat v rozumné dodací době? Jsem ochoten jít i do alternativy, že objednám 26/28 a samostatně převodník 24z.

    0 0
    • kubad  

      125Eur + pošta

      skladem za 4 dny je máš doma

      0 0
    • figur  

      Jen oživím vlákno s následujícím dotazem.Je převodník 38z stejný na klikách SH XT FCM 785 u kombinace 38/24 i 38/26?Je jasné ,že rozteč 104 je stejná. Není tam nějaký rozdíl v nábězích? Např. CRC rozlišuje převodníky kódy AK a AM (který jsou na 38z převodníku vyražený)

      http://www.chainreactioncycles.com/…p-prod116093

      Měnil někdo u týhle dvouplacky 24z za 26z,změnilo se něco ve funkci?Díky názory.

      0 0
      • Heinrici  

        Ahoj, i já oživím toto vlákno. Mám v podstatě stejný dotaz jako Figur. Sehnat AM 38/ 24 verzi sice jde, ale stojí o dost více, jak AK verze. Mám ještě možnost vzít převodník od Gebhardta, takže jsem na vážkách. Nemá s tím tedy někdo zkušenost?

        0 0
        • capo  

          Minulý týden jsem vyměnil AM za AK, přičemž malý mám 28. nepoznal jsem rozdíl, řetěz se mi na velkou pilu namotává furt stejně… ale že by to nějak jinak řadilo nepozoruju.

          0 0
          • capo  

            Koukám loni chybka, malý mám 24 :).

            Už se mi zuby nelíběj, zas to bude chtít vyměnit (no ještě to jezdit jde ale už bych do rezervy vzal náhradní – je to kua možný, po sotva 2–3 tisích?

            Zvažuju jinýho výrobce, někdo tu doporučoval BBB – případně někdo jiný typ?

            0 0
            • Vilém  

              Davas tam duralove originaly? Pokud ano, tak pouzij ocelovy z nizsich sad.

              0 0
              • capo  

                Mám XT, i SLX má hliníkovej. Tudy cesta nevede. A zas jako neblázni, nemám typ kola na který bych si dával velkou placku ocelovou :). Ale jako chápu připomínku :).

                0 0
                • Vilém  

                  Tak nejak jsem myslel, ze ti jde o nejmensi prevodnik.

                  0 0
                  • capo  

                    Nene, jde o velkou. Je se výše řešila velká ve vztahu k 24 nebo k 28 malé, podle náběhů, proto to může mást.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.