• BigKarel2

    Dobrý den, budu kupovat kolo a po dlouhém zkoumání jsem vybral tohle :  http://www.kellys-bicycles.com/index.php?…  Dá se koupit za 19 000Kč Co si o něm myslíte? nejde mi o o jestli je nějaký za podobnou cenu o malilinko lepší (by muselo bejt o dost abych ho koupil) ale jestli nemá nějaký vyložený vady co jiný nemaj.....Dík za každý názory!

    Anketa: Koupit ho?

    Ano
    3x
    60%
    Ne
    2x
    40%
    0 0
    • 9700  

      co ta váha?:-( i na 29er model by mi to prislo nejak moc..

      0 0
    • BigKarel2  

      Nevím co je 29er, Ale kola jiných značek v týhle ceně maj váhy podobný…

      0 0
    • vratik  

      Jsem šťastným majitelem právě tohoto oře :-) Zatím jen pár kilometrů, takže nemůžu hodnotit z nějakého dlouhodobého hlediska, ale už nějake kamenité cesty a kořeny potkal a pohoda (i s mými něco málo přes 100 kily). A váha je podle mě celkem v poho.

      0 0
      • BigKarel2  

        To jsem rád že je tu jeho majitel :)…A zajímaly by mě ty brzdy jak brzdí?

        0 0
        • vratik  

          Brzdy jsou paráda. Není potřeba nijak křečovitě, stačí lehce a jde perfektně plynule zastavit.

          0 0
    • Zbych  

      Dnes jsem tu dal do bazaru inzerát na prodej Magnuse 07. Koukni na to, dal bych ho tak za třetinu původní ceny.

      0 0
    • BigKarel2  

      Tááák a je doma!!!!! :)

      0 0
      • De.Fly  

        jezdim ho sice jen mesic,ale rekl bych ze prvni pujde vidle,pak brzdy, ale ram je to peknej, hned se mi libil – ja koupil teda bilej-sampoo

        0 0
        • BigKarel2  

          No s vidlí sem zatim naprosto spokojen, a brzdy se mi zdaj ok.....jdou krásně lehce jednim prstem, a zastavěj v poho… :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.