• jjirka

    Ahoj všichni, chci se Vás zeptat jestli jste někdo využili, jako já, akci na kola Kellys co jste si koupili a jak jste dostali kolo vybavené ( jestli odpovídalo inzerátu ) u mně moc neodpovídalo, ale kromě sedlovky ( měla být karbonová) to byly změny k lepšímu ( asi ) Hlavně ta kola prý už nemají a přitom inzerují na dvoustránkách ve velu i v Pelotonu, že je možno objednat a do třiceti dnů kolo dodají, ale prakticky to nejde. A inzerují to jako akci kola pro závodníky na rok 2006. Díky moc mně to zajímá.

    0 0
    • tomPY  

      Možno to nejak súvisí s tým,že im na slovensku vykradli sklad.

      0 0
    • jjirka  

      Vždy? je ta reklama musí stát dost peněz .....

      0 0
    • Mirdous  

      ahoj, kolo jsem poridil cca pred mesicem a prislo v ty vybave, jak bylo inzerovano – model BLADE…zatim naprosta spokojenost, prechod z Visiona 00´ bezproblemovy :-)) …jen me zklamala ta samolepka, kterou je prichyceno vedeni k predni brzde – vydrzela tak 100 km…

      0 0
      • oggy  

        totez kolo mi prislo vcera narazil jsem na typkya kterej zacina a byl mi to ochotnej nechat za 23 tisic kdyz ho nikde nebudu jmenovat prej by mu vzali delerstvi na kellys dneska to du zkusit mimochodem nestrh z krabice za kolik mu prislo a kellys ho do obchodu dodava za 20 551 kdyz vemu ze ho predtim izerovali za 42000 tak maj na kolech peknej vejvar

        0 0
        • T215  

          muzes mi poslat kontakt (treba na mail) t215@seznam.cz na typka. chci si koupit kellysa, protoze za ty prachy nic lepsiho asi nesezenu a kdyz pri tom usetrim 3000,– SUPER. jinak je asi dost blbej, ze ti tam nechal jeho nakupku Dik

          0 0
          • oggy  

            ses tu registrovanej dneska jak muzu vedet ze nejses nahodou z kellysu ne fakt sem mu to slibil mel docela strach ze po tom jdou navic jak je psano niz uz maj jen hackery

            0 0
        • jonti  

          Ak maju zmluvu, ze vsetky bicykle musia zaplatit vopred kellysu a co nepredaju je ich problem, pocita sa s tym ze kopu daju so zlavami, tak to az take strasne nie je. Aj inde mi boli ochotny dat zlavu z 60 na 40k na novy model na jar. Ale serie ma, ze som si ten kellys kupil pred par mesiacmi s o dost mensou zlavou :(

          0 0
          • PEP/\N  

            A co ze je to prosimvas za akce (slevy)? Taky planuju koupi noveho kola a zatim to vypada na Kellyse, tak bych byl moc rad, kdybych nejake slevy mohl vyuzit…diky moc!

            0 0
            • T215  

              nectes velo, peloton, cykloservis, prodavaji hacker I na XT za 35990 a hacker II za 33990. jestli nemas velo, takl mrkni na web www.paklisport.cz maji tam tu inzerci v pdf. Pozor uz jsou jen hackery a vcera rikali, ze jich maji tak poslednich 40.

              0 0
              • PEP/\N  

                Aha, tak to diky…to bohuzel neni moje parketa, nemam tolik penez na kolo:) Ale verim ze je to zajimava nabidka:) Dik, hoj

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.