kde koupit redukci sedlovky 31,6>27,2?

15 nepřečtených
  • sorak

    cau lidi, celkem marne shanim redukci sedlovky s vnejsim prumerem 31,6 (coz je vnitrni prumer sedl. trubky) a 27,2 vnitrnim prumerem – je to pro odpruzenou paralelogramovou sedlovku…

    shanel jsem tu redukci bezuspesne v okrese Sumperk a kamarad mi pak jeste prolital vetsinu Brna a taky nesehnal, poradte pls, kde to sehnat…

    a pro stouraly:

    • ta sedlovka se opravdu nevyrabi v prumeru 31,6 a ani zadnej jeji ekvivalent s podobnou cenou
    • karbon by mi moc nepomohl – sedlovka je vysunuta 190mm a pri takovym prumeru by to moc veci nepochytalo a ma na tom jezdit zenska…
    0 0
    • kubad  

      www.maxcursor.cz/index.php?…

      Je plastová stojí 250kč a dělá se po desetině mm. mám ji na kole funguje super- spokojenost

      Z MaxCursoru ti jio bez problémů pošlou,

      0 0
      • sorak  

        do Maxcursoru mam moznost zajit si osobne pristi tyden – to budu v Ostrave, ale 250Kc je celkem dost za takovej kousek trubky, kdyz jsem v historii nasel prispevek, ze to dotycny kupoval za 80Kc…

        0 0
    • Ladap  

      Našel jsem jenom tohle www.bike4u.cz/index.php?… Docela by se mi taky hodila, mám taky 31,6. ale snad by se to o ty 0,2mm nezbláznilo. Skus to a dej vědět :)

      0 0
    • assassin  

      cau, hele kdyby se ti to nepodarilo sehnat tak bych ti to mohl vysoustruzit.....

      jestli jako ta redukce staci tubka s odpovidajicimy rozmery,osazenim aby nezapadla do ramu a podelne rozrizla… pripadne kdyby sis to predstavoval jinak tak poslat nakres… bohuzel se do dilny dostanu nejdriv pristi tyden…

      0 0
      • kubad  

        Jo je to jen osazená rozřízlá trubka, buď plastová nebo kovová

        0 0
    • jecnak  

      Nech si to za flasku udelat u nejakyho sikovnyho soustruznika z kusu silonu.

      0 0
      • ota  

        já vím,asi je to odskoušené,ale ty plasty,nevymačká se to časem?já třeba odpovídající průměr sehnal,a jen docela trnu,kolik mám utahovat šroub,protože i když průměr sedí, v tom rozříznutí rámu pro utažení objímky se mi ta škvíra docela dost zůžuje,až se bojím o rám.tak přemýšlím,jestli toto řešení taky nepoužít.. utahuju 1,5 otáčky od okamžiku ,kdy šroub zabere,a drží.ta „mezera“ se mi zůží na polovinu-viz kolo,co mám v profilu

        0 0
        • kubad  

          rám přežije -dřív rupne šroub v objímce

          0 0
          • ota  

            no kolo mám u sebe ,foťák ne,ale fakt se mi to nelíbí.ze cca 2 mm dole je necelý jeden nahoře.určitě by to chtělo širší sedlovku,nebo užší+ redukce

            0 0
            • kubad  

              měl sem stejný problém na Duratecu 30,9mm sedlovka tam zajela úplně lehce a musel sem to strašně dorvávat – dal sem redukci a sedlovku 27,2mm a je to v pořádku

              0 0
    • MaPa  

      www.mcsport.cz/…sedlovky.htm Za osmdesát.

      0 0
      • sorak  

        thx, to je super! hlavne to, ze firma je z F-M, kamos tam jezdi prakticky kazdej tyden… ;-)

        0 0
    • Darkson  

      já kupoval redukci na www.bartonicek.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.