• el.capo

    Nevíte někdo kde v Praze v kamenym obchodě prodávaj redukce sedlovky??? Přes net se mi to nechce kupovat, protože poštovný stojí víc, než ta redukce :-)

    0 0
    • HonzaV  

      V Progresscycle maji redukce z 31,6 na 27,2

      0 0
    • Hnoj  

      Redukce sedlovky je téměř jistej způsob, aby ti prasknul rám…

      0 0
    • Hnoj  

      Redukce sedlovky je téměř jistej způsob, aby ti prasknul rám…

      0 0
      • fousek  

        Z jakeho duvodu?

        0 0
      • HonzaV  

        V některých rámech ale jsou redukce uz z tovarny, to si jako zamerne koledujou o reklamace?

        0 0
      • enjoy  

        podle me je to prave perfektni zalezitost proti prasknuti.. kdyz ma ta redukce treba 10–15cm dylku a je to napr. z 31,8 na 27,2,cili kus poctivyho hliniku,tak je to super.

        0 0
      • TinkTink  

        Ciste z technologickeho hlediska je to uplne jedno…takze jak jsi to myslel? :)

        0 0
        • Daf  

          Mam pocit ze nekteri vyrobci delaji redukce hodne kratky. A v pripade redukce treba 31,6 pro sedlovku 27,2 se to pak muze ram namahat podobne, jako sedlovka vytazena nad risku.

          0 0
          • TinkTink  

            Standartni dylka je 100mm…to je naprosto v pohode, ne?…kratsi – tak se da ram zlomit…to jo, ale beru delku redukce 100mm, coz je docela ustaleny standart…

            0 0
          • Pebe  

            Mám redukci USE 31.6->27.2 a mám jí dole zároveň se sedlovkou, spodní okraje jsou zarovnané, a sedlovka má ještě cca 3cm k rysce. Navíc si myslím, že než by prasknul rám, tak se promáčkne ta plastová redukce.

            0 0
      • kubad  

        Mě by to taky zajímalo, protože je to nesmysl

        0 0
    • Darkson  

      stejný dotaz: Nevíte někdo kde v Praze v kamenym obchodě prodávaj redukce sedlovky??? :-)

      0 0
      • Pebe  

        a jakej rozměr potřebuješ? Mám doma plonkovou USE 31.6>27.2mm

        0 0
        • Darkson  

          no ještě nevim, jestli 31,6 nebo 31,8. v případě první varianty bych se ozval:-)

          0 0
    • JMT  

      tenle rozmer zkus v racetoolu, www.racetool.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.