• james11

  letos druhý ročník… více tu: "http://www.ma­niacpedals.cz ":http://www.maniacpedals.cz kde najdete i online přihlášku. 

  Anketa: pojedeš letos?

  ano
  3x
  60%
  ne
  2x
  40%
  0 0
  • littlebiker  

   No zrovna tento týden sem chtěl oprášit bika po zimním spánku a jak na potvoru sem chytil střevní chřipku…

   a ono už je to za 2 týdny… trošku sem to podcenil:D

   ale uvidíme :)

   0 0
   • james11  

    to dáš :-)

    0 0
    • littlebiker  

     A ty jedeš? nebo budeš jak loni s pivečkem mávat nám, startujícím? :)

     0 0
     • james11  

      já budu opět traťový komisař :-D

      0 0
      • Zdeněk-k1  

       Tak někoho postavte pod megovku. Hned jak sa jede od megovky tak je možnost odbočit doprava přes most  a cesta vede dokopce – ještě před tím velkým smrkem.

       Loni jsem tam stál a hodně závodníku nevědělo kam má jet. Tak jsem to tam sněroval rovně

       0 0
     • Pavel  

      Letos nejedu, jsem v Jeseníkách… Škoda, těšil jsem se na bahýnko, mám natrénováno – tu jízdu v bahně ;-) ne objemy

      0 0
  • littlebiker  

   hoši moc ste mňa nepotěšili…

   James opět nezklamal, je mu milejší pivko než pot a krev protivníků a můj sparing bude v nedohlednu… že bych taky skončil u pivka? :)

   0 0
   • james11  

    Jerry nejezdím, není nejak čas :-) ale aspoň maniakům pomůžu když mě tak pěkně poprosili :-)

    0 0
    • Zdeněk-k1  

     Dnes jsem jel mimo jiné i z filipova na Novou Lhotu po trase závodu.

     Je to opravdu super -nikdy více :-) Část trasy (mapa) je docela nesjízdná.Po průjezdu lesní technikou tam zůstaly vyjeté koleje a teď tudy tekla všechna voda.Jsou tam vymleté metrové (někde i víc) díry po celé trase.Dá se jet mezi těma dvěma koritama uprostřed.Navíc uprostřed je všechno kamení co voda brala a moc to po něm nejede.Jen jsem čekal kdy budu ležet v metrové jámě nalevo nebo napravo.

     PS.hodně zdaru při závodě je to tam o dršku

     0 0
     • james11  

      čoveče ty umíš dobře naladit závodníky, to je pravda :-D

      0 0
     • kolinko  

      Hlásím 90% trasy upraveno, vysečeno… Počasí nám s tím trochen problémky udělalo, ala zvládáme to. Tak zvu všechny na sobotu. Hou, hou.

      0 0
    • littlebiker  

     Ty čéče, tak mňa napadá, že bych taky mohl pomoct, ať tam nejsu jak trotl.

     Komu sa mám nabídnůt?

     0 0
  • daymaker  

   Jedu forst time, těším se… trochu bordela na trati nechte… .-)

   0 0
  • james11  

   tak Jerry budeš další traťový komisař? :-D

   0 0
  • littlebiker  

   Kluci tak kdo jede, tomu přčeju hodně zdaru a dojezd bez ujmy. Já budu stát na Kubíkáču, toš dojdite nekdo na pokec :)

   sportu zdar

   0 0
  • Adrenaline  

   Zdravím lidi, tak co jak se Vám to včera líbilo? Pro mě to byl super závod až na ten problém s tím s krácením trati, ale jinak všechno super. Stihl jsem to včas do cíle. Super zázemí škoda jen, že počasí nevydrželo déle dobré. Pokud by jste měli nějaké fotky hoĎte sem odkaz. Díky

   0 0
   • skier  

    Tak první kolo bylo o ničem a druhé už šlo.Ač nejsem zdaleka,byl jsem v tomto pěkném koutu poprvé v životě.Co se týká krácení.Už po dojezdu mi bylo podezřelé,že jsem porazil kolegy,které bych normálně nezařízl a to o dost.Po výjezdu na třetí kopec jsem až po poslední občerstvovačku jel ve skupině 5–6 lidí.To znamená,že jsme všichni jeli stejnou a asi špatnou trasu.Docela by mě zajímalo,kde jsme se odklonili a kde zase najeli na tu správnou.Podle mě to mohlo být někde tam, jak se jel ten hřeben po hranici.Svůj comp nemůžu brát vážně, ale po prostudování ukázal nějakých 48–49km.

    0 0
    • littlebiker  

     Kolínko se mě ptal, jestli by někdo z vás mohl jet na kubíkovém vrchu dál rovně. (Po sjezdu ze šibeničáku byla křižovatka s asfaltem) tam sem stál já, sice sem na každého křičel, že v lese sa odbočuje doprava, ale kdoví kolik lidí mě slyšelo… našli sa aj exempláže co mě kývali ano ano, přitom měli v ušách sluchátka…

     před tým než projel první sem sa tam byl podávat a bylo to docela nepřehledné, cedula s odbočků byla nalevo, přitom sa odbočovalo doprava.

     možná pár lidí opravdu jelo rovně podél hranice, vynechalo úplně Liščí boudu a nemuseli šlapat kopec k občerstvovačce. Ten co jel úplně první, tak jel taky rovně, naštěstí sa tam byli lidi, kteří ho poslali zpátky, ale ti tam nebyli celou dobu…

      
     0 0
     • Mejša  

      no já jsem se držel nějakých dvou a ti už skoro jeli taky rovně, ale pak si všimli té značky…tam prohodili pár slov na značení a já jsem byl hned v zápětí za něma a jelikož jsem tě slyšel, tak jsem si dával pozor a taky jsem jim s klidem oznamoval, že tam na tom rozcestí to ale říkal, že tady hned do prava! a oni zase kecali svoje..no jeli jsme ten sjezdík do prava, takže nezkracovali jsme si to(my 3 ne :) )…

      a jinak bych se chtěl zeptat na '' 5 01:09:03.86 163 PA­GÁČ Viliam Stará Turá 1947 50KM – junioři'' co to je zač?! je celkem pochybuju, že ten člověk to ujel za hodinu! není to nějaká chyba? nebo je to zkracování? a ten věk?!

      0 0
      • james11  

       je to chybka, která vznikla pravděpodobně hned při zápisu na prezentaci (všimni si ročník 1947 a kategorii jezdce – junioři…)

       0 0
       • Mejša  

        jo, právě to mě zarazilo! :-)…tak jo! moc díky…ale taky mě to moc nepotěšilo, protože mi o 2 minuty unikla bedna a tomu borcovi jsem ujel za první zastávkou u Horněmčí a pak mě dojel za poslední zastávku před Lhotou(8km do cíle, 2km stoupání :D)…ale i tak jsem hodně spokojený!!! :-)

        0 0
    • Adrenaline  

     Také mě přkvapilo když jsem v cíli uviděl kámaráda, který na tom je podstatně hůř než já, po té mi řekl že má najeto 48–49 km a já měl skoro 55 Km ale sám nedokázal odhadnout kde si to zkrátil, bohužel, nebylo to úmyslné takže se nedá nic dělat. O nic nejde.

     0 0
     • skier  

      Škoda,na to že to byl regionální závodek,byl vcelku dobře značen a taky bylo dost lidí po trase u odboček.Co mě ale překvapuje,že mě pak předjeli jen asi 2–3 rideři.Od 15 do 25 místa je asi hodně lidí včetně mě co tam nemají co hledat :-(

      0 0
      • Adrenaline  

       Jo je to zajimavé týpek pořadatel říkal  že jsem 23 a po dojezdu a ve výsledkové listině jsem byl až na druhém listu. Taky sem to moc nechápal když v cíli byli lidi , kteří mě předjet nemohli. Byl jsem rád že jsem si polepšil čas o proti lonsku o 20 min. ale pořadí bylo min o 10 ještě horší. Ale  mě to nevadí. Ale určo by mě zajimalo kolikátý jsem dojel:o)

       0 0
      • kolinko  

       Co k tomu napsat. Snad jen, že je mě líto těch, kteří makali na krev a stejně neměli umístění takové, jaké by zasloužili. Ráno před závodem měla být tato kritická odbočka zamlékována a snad to tak i bylo. Pro nás je to ponaučení a za rok budem pečlivější. Takže tak.

       0 0
      • Mejša  

       nemůžu nějak hodnotit..na závodech jsem byl poprve, ale se značením i organizací jsem spokojený! Po pravdě jsem z toho měl i celkem obavy, abych někam špatně neodbočil nebo tak něco, ale super…jen mě pak překvapilo, jak se tam lidi bavili a taky jak si tady čtu příspěvky o tom zkracování! :(

       0 0
    • MEW-C4  

     Zdravím

     Maraton byl super, už tam nebylo tolik bahna jak loni akorat pršet mohl až večer.

     Ta zkratka byla to, že jste jeli rovně za Kubikovým vrchem( na mapě je to po MODRE) místo toho, aby jste zabočili do prava a jeli ten sjezd mezi stromy.

     Chybu udělali pořadatelé, že tam nenatáhly pasku a nedali cedulky.

     Jinak jsem tě JERRY ani neviděl a nikdo mi nehlásil, že mam zabočit!

     Příště budem všichni chytřejší. :-)

     0 0
     • littlebiker  

      Musel sem sa zrovna věnovat tomu otloukánkovi :) jinak bys mna viděl a slyšel :)

      0 0
   • james11  

    sleduj web maniaků, fotky se objeví :-)

    0 0
   • james11  

    fotky přidány na web

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.