Karbonový super horák za 6.500 Kč!!!

33 nepřečtených
  • jihra

    Tak jsem narazil na tento inzerát – http://sport.bazos.cz/…ske-kolo.php (ještě před cca 2 hodinami to kolo prodával za 8.500 Kč).

    Co na něj říkáte ve srovnání s tímto inzerátem? http://www.mtbiker.sk/…iton-k1.html

    Také se vám to zdá nějaké divné?

    Oslovil jsem inzerenta z Bazosu (v té době chtěl za kolo ještě 8.500 Kč) pana Josefa s tím, že mám o to kolo zájem, ale chci je poslat na dobírku. To odmítl s tím, že pouze platba předem a nebo osobní převzetí. Když jsem po něm chtěl adresu, kde mám pro kolo přijet, a aby opravil špatné telefonní číslo v inzerátu – kdybych mu potřeboval zavolat, tak se už neozval. Teď koukám, že kolo je stále k mání, ale už jen za 6.500 Kč.

    Zajímavé co? Skutečného majitele kola (viz. inzerát na mtbiker.sk) jsem už upozornil, že jeho fotky asi zneužívá někdo jiný. To by asi chtělo žalobu na neoprávněné užití fotek. Borec by se divil. Mi tohle udělat, tak už má žalobu na krku.

    Tož co vy na to? Nebydlíte někdo kousek od Jičína, že byste se tam na toho borce zajeli osobně podívat – samozřejmě pokud dostanete adresu, o čemž ale silně pochybuji.

    0 0
    • Vilém  

      Zaloba za pouziti fotek? Neprehanis to trochu?

      Ale jinak to pusobi podivne.

      0 0
      • Vilém  

        Jo a jeste me tak napada, jak z tech „ukradenejch“ fotek dostal vodoznak?

        0 0
      • jihra  

        Klidně bych ho za neoprávněné použití fotek žaloval. Tohle je normální krádež a to se nedělá. Prostě borec potřebuje dostat přes prsty. Jedině snad, že by ti inzerenti byli oba jedna osoba – o čemž ovšem dost silně pochybuji. A rovněž silně pochybuji, že by ten inzerent z mtbiker.sk ty svoje fotky tomu druhému inzerentovi Josefovi poskytnul dobrovolně.

        0 0
        • Lada,s  

          Normalne si to vymyslel, ukradl fotky a nic neprodává, jen čeká kdo se chytne a pošle peníze předem…to je celé

          0 0
        • vasek80  

          Zažaloval? Zaplatil soudní poplatky, advokáta a pak se to marně snažil vymoci na nějakém podvodníkovi o kterém se ukáže že není ani z ČR.

          Žalovat kvůli nekvalitním fotkám kola, to už je moc. Pochopil bych to pokud by někdo prodával fotky za tisíce a někdo jinej je přeprodával jinde za koruny.

          0 0
        • Erknold  

          pokud s tím chceš něco dělat, tak mu pošli peníze, on Ti nepošle kolo. Jelikož to je více jak 5000, tak pak běž podat udání na policii. A máš to vyřešené a bude tě hřát u srdce, že jsi s tím něco udělal ;)

          Prostě je to asi podvodník

          0 0
        • pepino  

          Je to jeho kolo a fotky mu šloh ten slovák. A teď už na něj jede komando.

          0 0
    • Lada,s  

      Zřejmě stejný případ jako tohle:

      http://www.bike-forum.cz/…-smichu-viii#…

      Inzerát už je smazaný ale aspon fotka – karbonová silnice Kellys na Dura-ace ze 8 tis kč. Ale co je velice podobné:

      • stejný případ s telefonním číslem, bylo špatně uvedené a když jsem chtěl poslat správné tak že prý nepošle, že je jen na mailu
      • fotky taky ukradeny z inzeratu z na mtbiker.sk http://www.mtbiker.sk/…-urc-99.html
      • bydliště Semily
      0 0
    • Kelib  

      Nemají policajti na podvodné inzeráty nějaký zvláštní team? Schválně to zkusím zjistit

      0 0
      • Kelib  

        Tak je to pravda, přímo na úvodní stránce policie.cz je formulář pro nahlášení kyberkriminality. Asi by stálo za to to nahlásit.

        @jihra: Chceš to nahlásit sám (Bylo by to lepší, máš alespoň nějakou základní mailovou komunikaci), nebo to mám udělat?

        0 0
        • jihra  

          Už to policii práskám.

          0 0
          • Vilém  

            Dostaneš odznáček maličký bonzáček:)

            0 0
          • jihra  

            Tak je to nahlášeno. Jestli k tomu budu mít informace, tak je sem dám. Doufám, že mu poliši pěkně zatopí.

            0 0
            • scalar  

              Do 10 min. tam má komando :-)

              0 0
              • Trollix  

                Pravda touhle dobou už má na sobě pouta a na zádech 100 kilovýho Policistu se samopalem.Ale ne , jinak samozřejmě je to 100% podvodník :)

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Jenomze si urcite cte BF a tudiz o vsem vedel dopredu. Takze policie objevila jen prazdny byt a podvodnik stacil zahladit stopy a zmizel :-)

                  0 0
                  • kyl  

                    A jihra si může začít hlídat záda..

                    0 0
                    • jihra  

                      Tak borec tam má ten svůj inzerát za 6.500 furt. Tudíž policie asi ještě nekoná.

                      0 0
                      • vasek80  

                        Musíš počkat, přeci bys po naší PČR nechtěl aby to bylo hned. Počítej, že to tam ještě pár dnů až týdnů bude.

                        0 0
                        • vanderpoel  

                          No ja teda nevim, na cem to oznameni policii presne stalo, ale tak nejak si rikam, ze samotny inzerat neni prece postizitelny ne? A ze nechce nekomu dat telefon nebo co, to prece taky neni trestne. Takze se trochu obavam, ze nez nekdo nahlasi, ze ho ten clovek okrad, tak policie nebude delat lautr nic. A dokud mu to neprokazou, tak muze vesele inzerovat dal. Myslim ze ho nemuzou zabasnout za neco jako „priprava majetkove trestne cinnosti“.

                          0 0
                          • Muf_Bike  

                            Tak ono… uprimne pokud takových inzerátu bylo a je víc tak může jít o podvodníka ve větším měřítku a pak by policii mohlo stát za to nahodit mu

                            0 0
                      • jIrI___  

                        Ty si opravdu myslíš, že se takovou kravinou policie bude vůbec nějak viditelně zabývat? :)

                        0 0
    • Delkim  

      klasika, napíše osobní prohlídka není problém, osobní předání není problém atd. celé to píše pro zvýšení důvěryhodnosti

      a když zavoláš a chtěl bys cokoliv jiného než platba předem a poslání poštou, tak jsi v pořadí, že už má zájemce…

      a kdybys chtěl poslat peníze předem, tak jsi zrovna na řadě :)))

      0 0
    • mikš  

      nechápu tu histerii,za 6 500 taková plečka,možná jen na díly

      0 0
    • MP17  

      Asi uz se nekdo opravdu nachytal, viz hodnoceni uzivatele

      0 0
    • Kalderon  

      inzerát už zmizel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.