• robb

    Už se nám to blíží.

    Info:

    http://www.steephill.tv

    https://www.procyclingstats.com

    Kalendář:

    • 26.2 Omloop Het Nieuwsblad
    • 27.2 Kuurne-Brussels-Kuurne
    • 1.3 Le Samyn
    • 5.3 Strade Bianche
    • 19.3 Milan-San Remo
    • 25.3 E3 Saxo Bank
    • 27.3 Gent-Wevelgem
    • 30.3 Dwars door Vlaanderen
    • 3.4 Ronde van Vlaanderen
    • 6.4 Scheldeprijs
    • 10.4 Amstel Gold
    • 13.4 De Brabantse Pijl
    • 17.4 Paris-Roubaix
    • 20.4 Flèche Wallonne
    • 24.4 Liège-Bastogne-Liège
    • 15.5 Tro-Bro Léon
    10 0
    • robb  

      Omloop Het Nieuwsblad

      https://www.cyclingnews.com/…022/preview/

      0 0
      • jonys  

        Podstatná věc: De Clerq má nějaké problémy se srdcem (ne vážné, údajně) a vynechává klasikářké jaro. Takže na Omloopu a asi i dalších závodech by ho fakticky měl nahradit Pepa. Lépe řečeno musí, bude se to od něj očekávat. Tak mu držme palce! QS má 4 lídry do otvíráku: Agreen, Lampy, Senechal a Štyby. Obhájce nejede, chce být v topu později v sezóně.

        0 0
        • robb  

          Já jsem tohle jaro zvědavý i na Campenaertse. Loni byl hodně aktivní a asi ho to docela baví.

          0 0
      • cubista  

        A kde to poběží? Mám jen německý Eurosport 1, tam bude jen sestřih. Eurosport 2 nemám. Dík za tip.

        0 0
      • vrazdit  

        dneska Wout chytře a hezky v klidu…

        0 0
        • kamaro  

          Jo, trošku potrénoval… Jestli jsem viděl dobře, tak ve stíhací skupince jeli dva z Bahrainu, taky mohli jednoho obětovat aby se snažil to stáhnout.

          0 0
          • jkcz  

            Myslis, ze pri Woutovych casovkarskych schopnostech ho „nejaky“ meridak muze sjet ?

            0 0
          • andy97  

            Tři dokonce. I tak si myslím, že by neměli nárok ho dotáhnout.

            0 0
        • Melvin  

          Tak celý tým pracoval skvěle. Jinak Corlbrelli byl tež silný jak se dotáhl do čelní skupiny když to Benoot rozvěsil. A překvapil GVA na 3. místě.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ano, Jumbo skvělá práce a van Aert s naprostým přehledem; jel jinou liigu, než ostatní. (Jak Pogy v etapáku). Quick-Step a Skyneos dostali docela tvrdě na prdel. Dědek bude řádit. :) A van Avermaet mě teda taky překvapil. Koneckonců, i celej ten tým.

            0 0
            • Melvin  

              Že se Quick-Stepu na Omloop „tradičně nedaří“ psali už včera a dneska se to potvrdilo. Ineos nejel taky špatně, ale v nejdůležitější moment zaspali. Ale i tak byl Wout byl jinde. Jinak mi přišlo, že dneska díky tomu hezkému počasí to nebylo tak těžké jako jindy.

              0 0
              • jonys  

                Jojo. Ani bůh Tom to nikdy nevyhrál. Snad dobře časují na vrcholy. Vč. Zdeňka teda.

                0 0
              • milan.v  

                Co to je za blbost? Z posledních čtyřech ročníků vyhráli dva, včetně toho v roce 2019 Zdeněk Štybar…

                0 0
                • Melvin  

                  No ale předtím někdy v roce 2005. Takže od roku 2005 do teďka celkem 3×. Pro srovnání Flandry, které jsou pro Belgičany nejdůležitější závod na světě, od roku 2005 vyhráli 8×. Takže z toho pohledu to berou jako „neúspěch“.

                  0 0
            • jonys  

              No jenže to není dobrý pro Pepu…Koukal jsem až teď záznam, v rychlosti, ale nejsem si úplně jistý, že dobře nahradil Traktora. Asgreen s Lampym museli tahat už v době, kdy bylo pokupě eště asi 460 lidí.

              Wout jim naložil, klasika Jumbo po návratu z kempu. Nicméně jsem přál Benootovi aby vydržel :-)

              0 0
    • Agent007  

      A co ten Sagan dneska? Ten už se ani nebere mezi favority, žeby ještě něco někdy zajel? Už se o něm ani nemluví

      0 1
    • jonys  

      Ty jo Pogačarův domestik v céčkové sestavě ve Francii vyjebe s QS i Jumbem našlapanýma hvězdama…Se mi ta síla Arabů až přestává líbit. Nerad bych u Tour zase usínal protože si to tam jeden manšaft bude kontrolovat.

      0 0
      • Agent007  

        Měl to ulehčený, polovina týmů včetně skyneos tam včera nejela, a alafilip s rogličem to asi brali jako rozjezd. Ale ten Nulty má teď dobrou formu, tak proč ji nevyužít. Navíc mají Arabové neomezené peníze od šejků, dobré lékaře a šéfa Gianettiho…:-)))

        0 1
        • Smazaný účet  

          No aspoň to. To třeba do sky sehnali vždycky špatný lékaře (asi jim nechtěli moc platit) : ztráceli počítače se svými záznamy, nepamatovali si, co komu kdy a kde aplikovali, psychicky se hroutili a byli na tom tak špatně, že nebyli (pro možné další zhoršení svého stavu) schopni před parlamentní komisí ani vypovídat, byli opakovaně propouštěni a pak k nedohledání atd. atp.

          0 0
          • Agent007  

            Zato šéf Pogačara je takový čistý křišťál. I jeho bývalí svěřenci Riccó, Cobo a spol. Proto beru současné výsledky UAE jen jako dočasné, asi jako tu Vueltu 2011. Dál to nemá cenu rozebírat a zasírat zbytečně vlákno

            0 1
    • milan.v  

      Zajímavé číslo z dneška.

      0 1
      • Kysky  

        A dneska se jelo Strade Bianche jo? :-)

        4 0
        • milan.v  

          Ježiš, omlouvám se, skočilo mi to tam, tak jsem kouknul jen na hodnotu… :-D

          Poprosím o vymazání irelevantního příspěvku…

          0 0
    • Trainman  

      Zaregistroval někdo také to, že steephill je od Nového roku vyjma kalendáře poměrně prázdný a neaktualizovaný? :(

      0 0
    • robb  

      Laporte vypadá hodně silně, ale spurtérské týmy jsou buď popravené nebo si to chtějí opravdu nechat až na posledních pár stovek metrů.....

      0 0
    • Agent007  

      Jakobsen parádně, ten kluk si to zaslouží, za to co zkusil.

      1 0
      • jonys  

        Do protivetru, bez vlacku, s Ewanem na zadnim kole a stejne je orezal. Super spurt od nej teda.

        2 0
        • cubista  

          Sílu má jako bejk. Nedovedu si představit, že by nejel na Tour. Pokud bude zdravý, tak je to sázka na jistotu oproti nejistotě s Cavem. A ti tři únikáři se drželi parádně. Ale ty ostrůvky, to už není normální, to jsou úplně debilní „umělecké“ kreace. Fujtajbl.

          0 0
    • jonys  

      Vlakno o XCO 2022 tu jeste neni nebo jsem slepej?

      0 0
    • robb  

      Strade Bianche

      1 0
      • cubista  

        Jj, pozítří. Pokud na ně v oblacích prachu uvidíme, má být slunečno a větrno:-)))

        0 0
      • robb  

        Zajímalo by mě, jak se na té trati projeví jezdecká technika. O kolik můžou získat lidi z krosů jako Quinten nebo z Simmons z gravelu. Na Roubaix mi přijde, že i člověk co nemá super techniku, ale má hodně dobrý tah po rovině (Wiggo) může zajet hodně dobře.

        0 0
        • jonys  

          Vyhra Lotte Kopecky ti dava odpoved. Osobne nesdilim favorizaci lidi jako Higuita apod.

          0 0
          • cubista  

            Otázka mimo. Ta Kopecky je původem Češka? Srandovní jak na německé Eurosportu říkají Kopeki. Ale jela pěkně, sice ženský, ale bylo se na co dívat. Myslím tedy po cyklistické stránce:-)))

            0 0
            • milan.v  

              No, ona už je Belgičanka…

              0 0
            • Agent007  

              To je jako Kreuziger původem Němec.

              0 0
              • cubista  

                Tak nějaké německé předky Kreuziger mít musel. Jak by jinak přišel k německému jménu. Ty německé předky má mnoho z Čechů, třeba moje prababička skoro neuměla česky a matka měla do svatby německé jméno. Naopak v Rakousku a Bavorsku potkávám plno českých jmen. Ve střední Evropě normální vzhledem k mísení obyvatel. Ne už tolik v Belgii, ale nějaký český předek tam být musí, protože Kopecky není tamní jméno. Možná jako s tou mojí babičkou:-)))

                0 0
      • robb  

        Uvnitř balíku…

        https://www.facebook.com/watch?…

        0 0
    • tvargy  

      Pidcock zítra nejede, problémy se žaludkem

      0 0
    • jonys  

      Tak jak vidite Strade? QS vs UAE?

      0 0
      • skaj  

        3. nejlepsi monumet a prvni letosni (zdravim vsechny boomery!), uz se nemuzu dockat. Za me Julian – letos bych mu veril pred Tadejem. I proto, ze trat zna a podle me mu to pujde lepe takticky.

        0 0
        • jonys  

          Tadej to taky uz parkrat jel. Myslim si, ze UAE by to meli rubat s tou silou co maji, aby to udelali klasikarum tezky. Uvidime, co vitr. Alap nevypadal zatim v topu, ale to on ma bezne ze zazari z niceho.

          0 0
      • Agent007  

        Ňákej Belgoš, Avermat, Wellens, Benoot…?

        0 0
    • jkcz  

      Vleuten total šrot ve stoje a Kopecky si to vyjede v sedle, nechápu. :)

      0 0
      • kapsch  

        Já jsem celou dobu čekal, kdy se zvedne, jestli to zkusí před horizontem, a ona nic :D pak si pěkně pohlídala tu poslední zatáčku..

        0 0
    • jkcz  

      Aha, 171/66, tak to potom jo, ta síla tam musí být. :)

      0 0
    • Agent007  

      Řekl bych, že Roglic už se smířil s tím, že tu Tour nikdy nevyhraje…:-)

      Měl by letos radši zkusit Giro

      0 0
      • Smazaný účet  

        liborek: No, řekl bych, že pokud bude fungovat Pogačar, je na tom Roglič tak trochu podobně, jako celej tým skyneos.

        Tak mě napadlo – možná, že by plastici mohli zkusit koupit coby posilu toho Attilu – včera na Strade, totiž, jaksi… V Maďarsku na tom nejsou ekonomicky nejlíp; třeba by to i vzal. :)

        0 0
    • Pessinger  

      Čau odstartoval dnes Mohorič? Padl bo co díky?

      Aha tak si i odpovím, podle fotky výše byl asi u té smotky Allapha

      0 0
    • jonys  

      To jsou celkem love zadarmo delat Pogacarovi domestika. V pulce zavodu mas padla… :-)

      5 0
    • cubista  

      Proto tak miluji Itálii. Je krásná od severu až na jih. Pro mě nejhezčí země Evropy.

      0 0
      • Smazaný účet  

        A hrozně rád bych tam, v Sieně, viděl někdy Palio. Ale z okna, ne zezdola z náměstí. Pracuju na tom. :)

        (No, doufám teda, že aspoň sem zas někdo hned nenapíše, že považuju ostatní za dementy, dávaje sem něco, co každý zná… )

        2 0
        • Pessinger  

          To zasypou celé náměstí pískem? I tak to musí v zatáčkách klouzat :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            To by bylo na dlouhý povídání. Celý ne, jen ten obvod. Jezdí se to tam už nevím (no, vím:) kolik set let, v dresech jednotlivejch sienskejch historickejch čtvrtí. Koně jsou na to speciálně pěstovaní a cvičení – a jsou to extra agresivní sígři. A viltěz je pak naprostej hrdina.

            Fantastická záležitost, fantastický náměstí, úžasný město.

            0 0
            • orm  

              Odkdy se zvirata pestuji?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nazdar Orme! Jasně, chovají. Sem trochu myslel, že to jakožto jakési pěstěni specifických těch vlastností projde, ale máš „v podstatě“ jistě pravdu.

                A ještě něco podobně dobrého třeba dál k Paliu, Sieně, Strade, Pogačarovi a tak vůbec?

                A hele, taky: zmínil jsem (čistě a jen kvůli tobě) párkrát tady i vedle plastiky (jednou i jejich nulovou doping-toleranci a tak), čekám netrpělivě a ty – nic? :D

                0 0
                • orm  

                  Prislo mne to jako chyba, ktera se cloveku tveho kalibru nemuze stat, tak jsem se bal, zda ti nekdo nehacknul profil.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No – a mýlil ses. A nemusíš se tedy už dál bát.

                    Ale lichotí mi, že tě z celého vlákna resp. tématu (o jarních klasikách ) baví vyjadřovat se jen a pouze – k člověku mého kalibru.

                    A budu na tebe myslet a zas něco, na co bys mohl zareagovat, jistě napíšu. Neboj. :)

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Julien

      0 0
    • robb  

      Mates zpátky v závodech

      https://www.hln.be/…ie~a4c30845/?…

      1 0
    • robb  

      Milán – Turín pro Cava, ale Sagič pozičně pěkně až v posledních pár metrech se nechal zavřít. Uvidíme co v sobotu.

      Alík by neměl jet

      https://www.cyclingnews.com/…jakobsen-in/

      Roglič si zkusí kostky

      https://www.cyclingnews.com/…t-gp-denain/?…

      0 0
      • UHU  

        jo, jezdí pořád pozičně pěkně až tak do 200m před cílem, to Total E stejně jako Boru potěší :)

        1 0
        • jonys  

          Já myslím, že Boru potěšil dost. Díky němu se z provinční stáje stal špičkový WT tým. TDE je druhá liga a samozřejmě proti komplet top vlakům to má osamělý jednotlivec těžký. Nicméně body za 5. flek pro Pro Conti tým určitě super, větší zisk než mnohé top mančafty.

          2 0
          • UHU  

            o tom není pochyb, myslel jsem poslední roky kdy ho vždy dovezli na slibné pozici a výsledek nic moc v jeho případě.Pokud ho koupili, tak kromě bodů (které přinesl) a reklamy, by zřejmě chtěli i něco vyhrát. Ale možná, že to podpoří výhru někoho z TDE na GT

            0 0
        • tomxxx  

          Já jsem na Boru celkem zvědav, aby se z nich nestal neviditelný tým.

          Sagan Totalu hlavně otevírá dveře a i nějaké podstatné body přihodí.

          Tochu jako mnoho lidí nepochopí, jak je Froome platný Israelu, když jezdí prd, ale je.

          0 0
      • jkcz  

        Pozicne dobre do okamziku, nez tam priletel jak raketa Morkov. Pak se to preskupilo a bylo vymalovano.

        0 0
      • Canyon325  

        vyhrá San Remo… aký je kurz? :)))

        0 0
        • Pessinger  

          34 na win Sagana .....dle Bookmakerů má Ganna na win kurz 26…

          0 0
          • McBlacky  

            To uz spis Sagan nez Ganna.

            0 0
            • Pessinger  

              Má to být prej úplně jiný Miláno-San Remo bez sprinterů kteří zůstanou daleko v zadu :-) Prej to Pogi očeše :-)Nevím jak to chcou udělat, ale určitě to bude zajímavé

              0 0
            • jonys  

              Sagan měl největší šanci 2013. Tam škoda pro něj, že je vezli kus autobusama. Nechat je vytrápit celou cestu, myslím, že by z toho profitoval a měl víc sil než Čolek. Teď už jsou jeho šance mizivé, asi by potřeboval zase hnusný počasí, přežít Poggio (protivítr) a pak zkusit ujet kamikaze z kopce nebo vychytat nějaký nástup dole. Čistě na výkon už na to asi nemá, no.

              0 0
              • McBlacky  

                Ja to bral ciste mezi nim a Gannou. Tam bych tipnul ze 99× scenaru ze sta Sagi Gannu porazi.

                Jinak si taky myslim, ze uz svoji sanci promarnil.

                Pogacar aby odjel na Poggiu a dojel solo to nevim co by musel dat za vykon v druhe pulce kopce. V prvni neujede, pac tam bude brzdit do zatacek, pak uz to je kratky na mezeru, kterou by potreboval.

                0 0
                • wishpull  

                  No tak odjede na Cipři :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    To uz neklapne nikdy. Posledni takovy win je vic jak 20 let starej, kdy nebyly vysilacky, wattmetry a teamy byly vyrazne slabsi co do “hloubky’

                    0 0
                    • Agent007  

                      Naspeedovaný Pogačar pod vedením Gianettiho a lékařů UAE, a jejich zkušenostech z Lampre, nasadí watty 50 km před cílem, a bude rozhodnuto. Jen osel věří že to bude jinak.

                      0 4
                      • jmaselnik  

                        To zamrzí, když si Pogačar dělá trhací kalendář z celýho prosypanýho Sky :D

                        0 0
                      • McBlacky  

                        i kdyby byl nasypaný čím chce, tak na tomhle profilu u tohoto závodu to není možné.

                        Nebudu ti psát proč, akorát bych marnil čas. Prostě ber to jako fakt.

                        1 0
                        • Agent007  

                          Ale já jsem nepsal, že je Pogačar prosypaný, jen že odjede nějaký ten kilometr před cílem, stejně jako na UAE nebo Tirrenu. Proč by to mělo být na Sanremu jinak?

                          0 0
                          • blackseal  

                            Mnozí letos hovoří o možném souboji Pogačar – van Aert. Také si myslíte, že budou dirigenty závodu?

                            San Remo není až tak jednoznačné jako jiné závody, Cipressa nebo Poggio nejsou šestikilometrové kopce. Jasně, ti dva jsou na tom určitě nejlépe ze všech a jsou to absolutní topfavorité. Kdo ví, co nakonec vymyslí, jestli pojedou úplný šrot od Cipressy a potom si to rozdají na férovku na Poggiu. Ale ten závod má skoro 300 kilometrů, a ta délka vám vleze do nohou. Ono je něco jiného dělat vítězné nástupy po 180 kilometrech a něco jiného po 290 kilometrech. I když to, co v sezoně zatím předváděli Pogačar a van Aert bylo úžasné na sledování.

                            Zdroj: https://www.idnes.cz/…klistika_tm2

                            0 0
                          • McBlacky  

                            Protoze na San Remu je super to, ze “sanci ma kazdy”. Diky tomu mezi Cipressou a Poggiem se vzdycky najdou teamy co to sjedou.

                            Na Poggiu jak jsem psal mas ostre tocky ktere te vyhodi z tempa, musi se do nich brzdit nebo minimalne prestat slapat. Pak nasleduje hakovejsi , srojo placaty, stred a velmi mirny zaver, kdy pokud jsi v dobrym haku tak usetris. Pogacar nema tak velky max power, aby jeho 30sec maximum dokazalo odparat silnejsi jezdce. Na vrchare to staci, ale na sprintery a klasikare ne. To ze to jinde urve je prave proto, ze po nem jde jiny typ jezdcu.

                            Sjezd uz je otazka kdo se nerozstipe a posledni dva km jsou o tom kdo te sveze.

                            Pripustil bych variantu, ze na Cipresse odjede skupinka, kde bude Pogi, Wout a dalsi alespon 2–3 jezdci a ti to dotahnou. Meli by sanci v tom, ze by se redukoval pocet sjizdejich teamu, mohly by to tam i kotvit (to jsme taky v minulosti videli).

                            Jenze to se dostavame do situace, kdy neodjede sam a teoreticky teda neudela takovy rozdil jak by mohl, protoze bude muset “cekat” na ostatni.

                            5 0
                            • Smazaný účet  

                              Dobře napsáno.

                              Tak uvidíme, docela se těším.

                              0 0
                            • tomxxx  

                              Stačí se kouknout, že loni to uvisel Sagi s Calebem. Jonysovi fakt nezávidím, to aby vsadil skoro na všechny, aby pak mohl machrovat a prinscreenem, že se trefil.

                              1 0
                              • Pessinger  

                                Už to začíná, hoďte se všichni do klidu… já dal před měsícem Topganna…

                                Finišovat budou Fajn Aert, Mads a Matěj .....Mohorič

                                1 0
                                • robb  

                                  Gannu jsem měl na prvního, ale naštěstí i Mohoriče a Matěje do Top 3

                                  0 0
                              • jonys  

                                Jojo…

                                0 0
                        • Smazaný účet  

                          Upřímně řečeno, jsem hodně zvědavej, jak to dnes bude vypadat. Nějak to vůbec nedokážu odhadnout – ti kluci těm spekulacím dávaj úplně jinej rozměr.

                          Stálo by za to zeptat se na vlastní prognózu třeba Eddyho Merckxe. :) Není někde, mimochodem?

                          0 0
                • jonys  

                  Premyslim o roli Roglice. Pomoct Aertovi…jak presne? Pozicni box neni jeho vec a ze by mu rozjizdel nastup na kopci asi taky ne, tam se ceka tempo UAE a Ineosu. Podle me by mel prezit Poggio a chytat nastupy? Rikam si jestli by to nemohl nakonec vyhrat-co kdyz Wout bude mit defekt, pad, nebo blby den jako na MS? Nebo se to nejak semele ze bude v celni grupe bez lidra? Nema vubec spatny spurt, zvl pokud by nestridal.

                  0 0
              • wishpull  

                Ještě bych Peťa neodepisoval, vsadil bys předloni, že Cav ještě vyhraje etapu na Tour?

                0 0
                • jonys  

                  Hlavne to vypada, ze nakonec pojede sam. Mozna jeste Gilbert :-)

                  Startovka ridne pekne.

                  0 0
        • robb  

          Mates na San-Remu????

          https://sporza.be/…47533232929/

          Něco k počasí

          https://twitter.com/…928488247306

          0 0
    • Smazaný účet  

      To byla nádhera!

      Z kopce jak kdysi Kelly.

      Slovinci, ku.rva. :)) Tři v první desítce.

      0 0
    • kucka7  

      Parádní závěr

      0 0
      • Tencovozikmin  

        Kde se da zhlednout zaznam?

        0 0
      • McBlacky  

        Vsichni to zahrali jak nejlip mohli. Zase se ukazalo, ze na MSR mas jen jeden nastup a bud vyjde nebo ne. Pogi po prcnim nastupu uz vedel, ze je konec, ale kudos, ze to dal zkousel. I Roglic, kterej proti WvA a MVDP ma na maxu o stovky wattu mene to zkusil nejlip kdy pro nej mohl. On by teda stejne byl ve sjezdu sjetej, coz by byla pro nej ta lepsi varianta. Nebyt ve druhe skupine pohromade MVDP a WvA mozna by to sjeli, ale tihle dva radsi prohrajou, nez by dovezli toho druhyho na spurt.

        0 0
        • robb  

          “I raced to win, as always. Mathieu van der Poel did too, but the rest quickly thought of the podium,” Van Aert said. “That's their right, but I'd rather go down fighting. There was not much cooperation. Some may come here to train, but I came to win.”

          https://www.cyclingnews.com/…an-san-remo/?…

          "Also it was a bit of lack of cooperation. We were two riders with Pedersen and Van Aert that really tried to close the gap. We needed one or two teammates to close it with us, but that's racing.

          https://www.cyclingnews.com/…an-san-remo/

          0 0
        • jonys  

          https://twitter.com/…808589451264?…

          Ani jednou nešel na špici, ani jednou nenastoupil. Pak říkat, že ostatní nechtěli jet…

          0 0
          • polo  

            Ta skupina měla šanci po sjezdu Mohoriče sjet, WvA tam jel špici nadoraz, ale odstřídal a nikdo nejel. Přitom třeba MvdP zájem jet mohl mít. O tom myslím WvA mluvil.

            V kopci nenastupoval, to byla taktika Pogačara a jemu typově podobných jezdců. Rychlí jezdci jako WvA nebo MvdP tady chtějí spíš přijet ve skupině, protože dokážou spurt vyhrát. Navíc na Poggiu jde jen těžko odskočit. Pro ty rychlý jezdce by to bylo neekonomický plýtvání silami.

            Byl to střet různých zájmů jednotlivých jezdců. Nejvíc z toho vytěžil Mohorič a Turgis je určitě taky spokojenej.

            0 0
            • tomxxx  

              Tak hlavně Woutovi a Poelovi se nechtělo pak už jet, když jim nikdo nepomohl a zároveň každý ví, že potahat těmhle dvěma je stejně tvoje smrt na spurtu. To jen Casper měl koule na Flanderách.

              0 0
              • polo  

                Přesně o tom jsem psal. Tahle situace se opakuje dost často. Ve skupině, kde je spurtér, ostatní nemají zájem jet.

                A radši nechaj odjet (vyhrát) někoho jinýho.

                0 0
                • Jáchym 1  

                  Sagan to takhle měl co chvíle.T top formě uměl z takové skupiny ujet.

                  0 0
                  • BikerM  

                    Ano, Sagic to na nekterych zavodech v minulosti ukazoval. Ostatne to byl jeden z duvodu proc mu pak nikdo nechtel tahat.

                    0 0
              • andy97  

                Chyběl tam Roglič, který by jel pro Wouta. Se nějak propadl.

                0 0
                • tomxxx  

                  Roglič je sice znamej špatnou poziční jízdou, ale včera ji měl úplně strašnou. Furt si to tam nějak dojížděl, to ho museli stát hrozně sil, pak nastoupil, zvadnul a ve sjezdu vycouval úplně.

                  1 0
            • bikerman2  

              Ver tomu ze Turgis spokojny nie je ani trochu…

              1 0
            • jonys  

              V tomto momentě Wout držel Pogačara úplně na pohodu. Rogla je odpojil, horko těžko to lepil Kwiat a MVDP. Jakmile Pog zpomalil, měl Wout dost síly na to, aby šel na špici a potáhl. V tu chvíli by odjeli 4 (spíš 3, Kwiat byl na šrot).

              Stejně jel s Alapem předloni když vyhrál. Jestli čekal, že přijedou v 10 lidech pod kopec a tam se všichni budou moct přetrhnout aby poctivě střídali a dovezli ho do spurtu, tak by si měl promluvit se Saganem nebo si pustit závody, kde byl on top favorit.

              0 0
              • tomvv  

                Nemyslím, že na pohodu. V jednom rozhovoru WvA říkal, že „musel střílet nejlepšíma šípama“ (doslovný překlad, nenapadá mě ekvivalent v CZ ) když ho naháněl.

                1 0
          • robb  

            Asi by se nemělo zapomenout na Démara, který se držel hodně obstojně. Z těch spurtérů tam byl asi jediný kdo to vydržel takhle dlouho.

            0 0
            • Melvin  

              Tak Matthews uvisel dokonce i první skupinu. Jinak teda Biniam Girmay jel dobře a věřím, že o něm ještě uslyšíme.

              0 0
              • Melvin  

                Tak to bylo dřív než jsem čekal. Girmay vyhrál Gent-Wevelgem a to mu je jen 21 let.

                2 0
            • Smazaný účet  

              Démare tam asi trochu musí od té doby, co to tenkrát před sedmi nebo kolika lety vyhrál, prokazovat, že se nahoru umí dostat úplně sám! :)

              0 0
              • robb  

                Tak jestli se držel za kliku od auta a na veřejnost se nedostal žádný záběr ani foto, tak i tak klobouk dolů :-D

                0 0
                • bara2  

                  No, každopádně to byl tenkrát výkon z říše snů, tuším dodneška tam má nejlepší čas.

                  0 0
      • robb  

        Záběry z balíku

        https://youtu.be/FIeGqafYMHM

        0 0
    • Pessinger  

      Na Poggiu lehl Davide Formollo?

      0 0
    • cubista  

      Strade a Sanremo, dovolím si parafrázovat: Nakonec Slovinec:-))) Taková malá zemička. Ale proč ne? My jsme svého času také byli v přepočtu na obyvatele tenisová špička.

      1 0
    • robb  

      Gent, Flandry a Amstel by měli jít živě na ČT Sport

      2 0
    • jonys  

      Zítra velmi důležitá generálka na Flandry.

      Velmi důležitá…

      https://twitter.com/…082839404552?…

      1 0
    • Agent007  

      I

      0 0
    • robb  

      Od 13:00 Gent živě na ČT

      1 0
      • cubista  

        Na německém Eurosport 1 (zdarma ze satelitu Astra) od 12.30 poslední etapa Katalánsko a následuje od 14.15 Gent.

        0 0
      • rada09  

        A vítězí reprezentant obskurního režimu Ghirmay ale zas takovy překvapení to není, formu má skvělou.

        0 2
        • Agent007  

          A jak zajel bôh Peťo?

          0 3
          • Johny.Merida  

            No ten nebyl s jeho družinou ani vidět, čekal jsem že už se trošku posnaží. Nic.

            0 0
            • rada09  

              Tak měli ve vítěznym úniku svojeho borce nakonec 3. v cíli, v balíku byl Turgis a ještě někdo,takže na PCT tým slušny, pravda PS sem viděl někdy 130km před cílem a po návratu k TV 50km to go už tam nebyl.

              1 0
          • Melvin  

            Ja nechápu co ty jsi za šulina.

            1 0
            • avio  

              Je to jeste vetsi Agent nez by kdo cekal

              0 0
            • ememem1  

              fakt je, ze petovo jazdenie je od minuleho jesseneho crashu (a vlaste uz aj torcha skor) tak na urovni hodne priemerneho domestika pricom sa pred kazdymi pretekmi tvari ze ide na bednu, bolo by najvyssi cas nejako povedat co sa deje lebo to zacina byt tak urovni kecov od frooma co sa uz dva roky na nieco pripravuje a nikto nevie na co.

              1 0
              • Melvin  

                Tak každému je jasné, že má to nejlepší za sebou, ale prostě na ty agentovy posměšné komentáře jsem už alergický. Byl jsem rád, že od něho byl půl roku pokoj, ale bohužel s novou sezónou je zpátky. Je škoda, že tu není blokování uživatelů.

                1 0
                • ememem1  

                  tak za sebou.....uplne vek na to este nema ale od toho padu a vyradenia na tour co je uz snad tri roky to neni ziadna slava, potom k tomu dovjnasobny covid..proste nieco neni ok. mozno aj s hlavou, tazko povedat.

                  0 0
              • bara2  

                Nevím, na co si ho najali, ale trochu podobně, jak se v Boře začali prosazovat na velkých závodech (a hlavně „domácí“ Ackerman), tak teď se závodníci druholigového týmu placírují vepředu (a hlavně „domácí“ Turgis). Pokud ho platí za nějaké týmové fluidum, tak se jim vyplácí. Já věřím, že ještě supr výsledek zajede a vůbec mi nevadí, že se mu v poslední době třeba nedaří, není každý den posvícení.

                0 0
                • robb  

                  Tak zrovna Turgis jezdil už loni hodně dobře.

                  0 0
                  • bara2  

                    No, ale teď dostane větší šance a s tím bude růst ještě víc.

                    0 0
                • jonys  

                  Taky asi neskodi mit plnou podporu Speslu.

                  1 0
                  • jmaselnik  

                    otázka je, jak dlouho ta podpora při Peťově současné výkonnosti vydrží. Přitom už chvíli vypadal, že se pomalu vrací a pak zase nemoc…

                    0 0
                    • jonys  

                      Detaily nevim, ale urcite je to vazany na jeho kontrakt. Pak se uvidi.

                      Jinak Peto jak mu to v mladi lepilo, tak ho taky dohnala smula. Ten pad na Tour, blba strevni viroza v blbe dobe na jare 2019,pak lockdown, smolna Tour se spadlym retezem, hlavickovanou, a Bennettem s podporou celyho tymu. Presto jeste zvladl ciclamino a etapu na Giru, no pak Covidy a v klasikach uz tam ta sance moc neni, no.

                      Ale je fakt potreba videt, kam posunul Boru-v top adresu, vedle nej tam vyrostli spickovi jezdci a posledni priklad je jak dokazali ihned zurocit potencial Higuity,jsem zvedav na Vlasova a Hindleyho.

                      1 0
                      • jmaselnik  

                        já mu fandím, jenom aby bylo jasno a moc bych mu přál, aby ještě něco dobře zajel. Že byl pro Boru ve své době naprosto zásadní jezdec je jasný a řekl bych, že ani Bora resp. Denk to nezpochybnil.

                        0 0
        • Aduldinho  

          A pěkná reklama pro Force ;-)

          1 0
        • Smazaný účet  

          Mladej černoch jim to vyťal s naprostým přehledem. A ve skupině se před tím nijak neflákal. OK.

          2 0
          • jonys  

            Souhlas.

            Zajimavosti:

            https://twitter.com/…546972680198?…

            https://twitter.com/…568904617984?…

            Dobry bylo jak pak rikal, ze na Ronde dlabe, ze chce za zenou a detma (rikal detma? Kolik jich uz ma???)

            :-)

            1 0
            • cubista  

              Jak odjela ta čtyřka, říkám, aby tak vyhrál černoušek. A ono jo:-) O tom, že jede domů, říkali už v průběhu závodu. Ale pojede Giro:-) Je fajn, že to je někdo jiný než Slovinec, už to bylo trochu fádní.

              0 0
              • jonys  

                No nechci delat chytryho, videl jsem az zaznam, ale z tech 4 tam pro me byl top fav a vubec jsem nechapal, proc tam Stuyven pracuje.

                Jinak teda ma 1 dceru Bini. A Giro super, ruzovy dres po 1.et na nem bude hezky zarit :-)

                0 0
                • cubista  

                  Ale jo, ty to sleduješ víc. Já tipoval Laporta. Ten během 3 dnů 2 druhá místa, ale museli ho utěšovat. Ale chápu ho, asi by raději dojel poslední než takto. Ale podlaháři zatím nic moc, co? Myslím klasiky. Vše se proti nim spiklo, dědek musí řádit.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No, nechtěl jsem o tom mluvit, ale tohle teda (QS) prosr.ali strašně. Aapoň podle těch závěrečných dvaceti kiláků, kterém jsem viděl. A Alpecin – Merlier tam jel, nebo ne? – taky.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jasně. Vždyť vyhrál špurt balíku.

                      Nevím, proč – a hlavně dřív – opravdu nejeli. Možná se pletu (ti první čtyři spolupracovali opravdu dobře) ale přišlo mi, že na té rovině to sjet, kdyby se fakt jelo, asi šlo.

                      0 0
                    • jonys  

                      No necetl jsem zadny reporty, ale QS jeli straslive. Ja bych cekal, ze se pred kopcem narvou dopredu, nechaji Fabia procedit a v te posledni 40km rovine proti vetru ho v klidu vrati. Ale asi musel hlasit spatny nohy, protoze aby Asgreen tahal celo od jeho skupiny, Lamberghe tam kdesi plapolal bezprizorne na ocase, Lampy a spol uplne neviditelni? Senechal sebou prastil, ok, ale stejne jeli jak particka amateru.

                      0 0
                  • Melvin  

                    Laporte podle mě pohřbil všechny šance tím nástupem někde kilometr před cílem. Od té doby se už za ním ostatní jen vezli a byla jen otázka kdy začne spurtovat Girmay.

                    0 0
              • milan.v  

                Tak z těch čtyřech je nejlepší spurter, takže předpoklad na to vyhrát, měl… On by si dal i mnohem lepší spurtery, což už ostatně prokázal ve větším množství závěrů…

                0 0
                • cubista  

                  Měl jsem v hlavě zafixovaný spurt Stuyvena na Sanremu. Pak jsem si to našel, byla to jiná situace.

                  0 0
        • robb  

          Dnes už má Cube fotku na svých stránkách. Pěkná reklama pro značku

          1 0
    • Agent007  

      Mathias Vacek vyhrál Bíteš, on to asi fakt bude velký talent, já být skoutem ineosu, už bych ho lanařil…a toho Girmaje taky

      0 3
      • Melvin  

        Kdybys jen netrolil, tak bys věděl, že Girmay ma podepsáno do 2024 a Vacek má už podepsáno v Treku.

        10 0
      • milan.v  

        Právě, ten, kdo opravdu profi cyklistiku sleduje, včetně té naší ;o), tak o talentu mladšího Vacka ví několik let, stejně jako o potenciálu Girmaye…

        0 0
        • jmaselnik  

          akorát agentík jenom vyrypuje. Kdo opravdu sleduje bikeforum, ten to ví ;-)

          1 0
      • makimaki  

        On pravdu má ! Ty nebýt blbec, ta být chytrý !

        0 0
    • robb  

      Na kostkách už se pracuje

      https://www.instagram.com/p/CbrQSgtMAZ4/

      0 0
    • snas89  

      Flandry v nedeli na ct:

      https://www.ceskatelevize.cz/…71291097004/

      3 0
    • robb  

      Matějovo záznam z Dwars door …

      https://www.strava.com/…s/6907309839

      0 0
      • andy97  

        Je se na co těšit v Neděli. Mathieu, Wout, Pogačar… v top formě. Jen je škoda, že Štyby je úplně bez formy.

        2 0
        • Pessinger  

          Formu mu zabrzdila pelotonová viróza, rohy ale dnes vystrkoval

          0 0
          • jkcz  

            Taky mi pripada, ze se pomalu vraci. Ale jestli stihne vyladit do kostek, to je otazka.

            0 0
        • jonys  

          QS ma celkove problem. Nemuseli mit nutne nejsilnejsiho jezdce (a ani Boonen za Cancellary, Sagana to nekdy nebyval). Ale meli vzdy nejsilnejsi tym. Ted nemaji ani jedno. Jejich asi jedina nadeje na nedeli je obhajce. Nevidim, ze by meli po selekcich Jumba cisla a ani to, ze by do finale nejak prezili rychlici jako Ballero nebo Senechal a nejak to pak ospurtovali. Kasper je jedinej, kdo muze mit motor tam byt a pak uderit. Jenze cekam Pogacara v roli Alapa 2020 (snad taky netrefi motorku) a tim padem mnohem brutalnejsi nastupy v kopcich. A urcite to nebude ze mezi 10 top fav kurzove nabidky budou 4 Vlci jak to jeste loni byvalo…

          0 0
          • cubista  

            V neděli už by nemělo tolik foukat, ale pořád má být ostrý studený severní vítr. Bude zima. Ale silnice budou už suché. Jasný favorit není. Bude to zajímavé.

            0 0
          • Agent007  

            Quickstep bez alaphilipa jsou poloviční. Jsem zvědavý na ineos, Pidcock byl ve středu třetí, Baarle je tradičně dobrý na flandrech, a mají tam pár mladých nadějí

            0 1
            • Melvin  

              Ben Turner z Ineosu jel taky skvěle. Jestli se nepletu tak Ineos byli jediní kteří měli 2 zástupce v čelní skupině. Ale Jumbo bude silné i bez Aerta a Van Der Poel a Pogačar taky budou chtít promluvit do pořadí.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ineos jsou skvělí. Na to, jak to maj všeobecně (hlavně se zázemímma nedostakem prostředků vůbec) těžký, tak si vedou velmi dobře. Myslím, že jsou snad hned někde těsně za Wanty Gobert nebo tak?

                1 1
              • jonys  

                Ja bych z toho DDV nejake velke zavery smerem k Ronde nedelal. V nedeli to bude predevsim o 100km delsi. A se silnejsi startovkou.

                Ze bude Jumbo silny to ano, ale bez Wouta to budou muset hrat uplne jinak.

                3 0
      • Pecer  

        https://www.youtube.com/watch?…

        4:50 je Štyby

        1 0
    • indoorajn  

      Pls kde se k závodům najdou timetable? Používal jsem steephill, ale to už nefunguje. Díky

      0 0
    • tvargy  

      Wout v neděli asi nepojede, není mu dobře https://twitter.com/…043149615109?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na malejch Flandrech (teď jsem si to konečně pustil) dělali hoši ve skupině, co jen mohli, aby Mathieua dostali. Ale zvládl to s naprostým přehledem. I když v cíli teda zadejchanej byl.

      No, uvidíme, jak dopadnou ty velký.

      0 0
      • MavasH  

        Matěj měl štigro, že si naskočil zrovna do úniku, na kterej nikdo včas nezareagoval. Kdyby se to takhle sešlo o chvilku dřív, tak mohl odjet někdo jinej – mlelo se to tam neskutečně, to ne že ne :)

        0 0
      • jonys  

        Maly Flandry jsou E3, ne? Proto taky kdyz nejses T10 tam (vlastne i T4 je skoro pravidlo), nevyhrajes velky.

        V pripade DDV je to spis naopak. Jediny vitez obou v 1 roce: Nuyens 2011.

        0 0
    • robb  

      Tak Trek má za tohle minimálně bludišťáka

      https://www.instagram.com/p/CbzhpFttjfz/

      3 0
    • cubista  

      Pogi pád. Žádná hrůza, ale pravé koleno si protahuje. Bejk a Tesil mluví o katastrofální sezoně podlahářů.

      0 0
      • jonys  

        Uvidime. 2017 a 2008 meli taky krizi a pak Ronde vyhrali. A 2001 ta komplet bedna na Roubaix po uplne neviditelnym jaru…

        0 0
        • brtníček  

          Dnes podlaháři opět nestíhají. Na Paterbergu procedili dozadu, teď to honí po rovině

          0 0
          • brtníček  

            Tak kdo z těch pěti co jsou vepředu to dnes vyhraje? Zezadu už je těžko někdo dojede.

            0 0
            • McBlacky  

              Skoda ze tam neni zadny slovinec z bahrainu ;) to by byla jistota.

              0 0
              • brtníček  

                Pogačar dostal dnes školení. Je fest frustrovaný. Matěj to zvládl dokonale. Vlčí smečka další obrovský výbuch. Tam bude dusno.

                0 0
            • Aduldinho  

              Parádní závěr, Pogi to prokaučoval, škoda ;-)

              0 0
              • robb  

                Saša je dobrej démon, další Top10 na Flandrech

                0 0
              • brtníček  

                Na Matěje by ve sprintu stejně neměl. Jak ho neurval v kopci bylo víceméně jasné, že ho nedá.

                0 0
                • bikerman2  

                  To iste sa hovorilo aj o Asgreenovi minuly rok ......

                  0 0
                • Fazzy  

                  No to sem si rikal i loni s Asgreenem a jak to dopadlo :) Kazdopadne ale super zavod a Pogy se muze vztekat jen sam na sebe. Myslim, ze kdyby to zkusil na dlouhej spurt tak Mateje zlomi.

                  3 0
                • Smazaný účet  

                  Nojo, no, Pogyho chyba. Stejně je však škoda, že nemohli na férovku špurtovat ti dva. Zdaleka si nejsem až tak jistej, jak by tohle dopadlo.

                  0 0
                  • jonys  

                    Dnes byl lepsi jeden, ale pro priste to nic neznamena, Pogacar urcite umi byt velmi podobne rychly.

                    https://twitter.com/…429234307072?…

                    Haha… :-)

                    Jinak celkem solidni zavod pro Astanu…

                    :-)))

                    2 0
                  • gerrard  

                    Mám rád ty situace, když chceš někoho přechytračit a vy… sám ze sebou. :) Udělal krásný závod, škoda, že tak na konci vymýšlel.

                    1 0
                    • Aduldinho  

                      JJ, měl to zkusit na férovku, byl by nejhůř druhej, takhle ani bedna nebyla, ale co už, Pogi prostě bere jen vitězství, a jako vítěž TdF jim tam pěkně rozdal karty, o tom žádná, ten závod rozhodl on! ;-)

                      1 0
                      • cubista  

                        Myslím, že druhé místo je pro něj stejná prohra jako čtvrté. Snad jen větší prémie. Ale při jeho „kapesném“ je asi i to šumák. Ale má poučení, je ještě mlaďoch. A prohrát s Matějem není ostuda. Tomu jsem to teda taky přál po těch zdravotních peripetiích.

                        1 0
                        • Aduldinho  

                          Pro něj možná drobné, ale pro tým a i bodíky se počítaj, ne? Ale ty toho ještě nahrabou, to není jako Wanty, který je rádo za každý umístění do top 10 ;-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            Kdyz jsi nejlepsi, tak na body nehrajes ne?

                            0 0
                            • Aduldinho  

                              No ale tým asi na ně hraje, ne? Je to přece byznis, čím více bodů a pricemoney, tím se bude mít tým líp ;-)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                když máš v teamu Pogačara tak body taky neřešíš, ty řeší jen teamy ohrožené sestupem, nebo teamy pomýšlející na povýšení – viz tabulka (UAE to fakt nezajímá). Prize money jsou pro velké teamy drobné.

                                0 0
    • rada09  

      Pogačar neskutečnej borec ale zároveň jak prokázal ve spurtu a za cílem trochu oslík.

      0 0
      • robb  

        Tak šest hodin totální dřiny a asi byl fyzicky nejsilnější, tak to zamrzí. Ale je ještě mladý no.

        0 0
        • rejdy  

          Po tom posledním výjezdu, kdy mi přišlo, že ho MVDP tak tak uvisel (ještě jak si vyjel ke kraji), si myslím, že Pogimu muselo být jasný, že je na tom o něco líp. Proto se divím, že nezkusil delšího spurta a takhle to prokaučoval… Ale jinak jsem přál víc van der Poelovi, takže spokojenost. Moc pěkný.

          0 0
          • ms82  

            To je stejne jako kdyz to nezkusil Wout, ackoliv vedel, ze Matej na kratko ma vetsi sanci. Zda se Ti to jeste daleko, vis, ze zpomalis, tak jeste cekas. Pogi se zase neco naucil. A je jedno, jak se rozciloval. Dylan ho zakrizoval, ale chyba to byla Pogiho. Priste uz to neudela, nedela chyby dvakrat. Rozciloval bych se v cili taky, ale az se na to koukne na videu, tak se chyti za hlavu/nos. A Mathie v rozhovoru rikal jasne, kdo byl v zavode nejsilnejsi :-)

            0 0
        • cubista  

          Že není jeho šťastný den, poznal už při menším pádu v začátku závodu. Ale i tak je to bourák. Umí vyhrávat GT, týdenní etapáky, časovky i klasiky. Druhý takový už je jen další Slovinec, co skákal na lyžích:-)))

          0 0
        • jonys  

          Jak si nepamatuju, že by kdy takticky chyboval, tak tohle krutě nezvládl.

          Cca na 850 šel MVDP ze špice a Tadej už neodstřídal, vyvěsil. Takže po chvíli si najel na čelo zase M a Pogačar ty zezadu dost podcenil resp už musel spolíhat, co udělá soupeř. Pak byl v situaci, kdy potřeboval oči vepředu i vzadu a jak se ti 2 dostali na jeho úroveň (taky mi přišlo, že měl těžší převod než bylo potřeba), už neměl kudy i když pak tu rychlost ještě nabíral. Pozdě.

          Nicméně parádní výkon od obou. Jasně nejsilnější a v podstatě si s tím závodem dělali co chtěli. Naopak QS…katastrofa.

          2 0
          • jkcz  

            Taky mi pripadlo, ze to byla takticka chyba. Kdyz neurval Matese v brdku, tak jedina moznost byl dlouhy spurt. Je mi divne, ze se k tomu neodhodlal, na co tam ma sportovniho reditele, ten to mel vyhodnotit. Kazdopadne i tak jsem mu neveril, pripadlo mi nemozne, ze by MVDP dvakrat po sobe prohral. Jinak zajimal by me duvod tahani spice Pidcockem, kdyz mel vpredu Baarleho.

            2 0
            • jonys  

              No Pogi zopakoval co Aert 2 roky zpet. Poel je nejlepsi na svete ve spurtu z nuly. Mozna s Alapem.

              Tam potreboval soupere dostat a ten mu na to opet skocil. Asgreen loni jel. Ne naplno, ale furt jel. A zacal spurt brzo. Ale tezko rict, taky uz musel byt mrtvej, je to chaos, nervy, je tam poprve, je mu 22…

              Pidcocka jsem taky nechapal.

              2 0
              • Melvin  

                Přesně to jsem si taky říkal, že musí jet a nenechat Van Der Poela spurtovat z nuly.

                0 0
            • ms82  

              Dobry rozhovor dal Stefan Kung. Byl takovy smutny, ze tam mel Madouse a skvele nohy. Ale proste nejel proti kolegovi.

              0 0
              • jonys  

                Kung sam sebe prekvapil na tom MS 2019 kdyz se z uniku udrzel az na placku a od te doby je fantasticky klasikar. Vcera jel famozne.

                0 0
                • ms82  

                  Mne prijde, ze si obcas malo veri a hure vybira momenty, kdy zautocit. Vcera byl treba Viktor slabsi, ale ve stredu jel paradne. Taky ma sem tam slabsi momenty co se tyce vyberu, ale zase taktika utoku z kopce je genialni :-)

                  0 0
                  • jonys  

                    Viktor vs Stefan se lame na stranu Svycara po 230.km :-)

                    Kung je vytrvalec, roste s delkou zavodu. Campy se taky hodne posunul z TT specialisty, ale nema takovy motor na 250km.

                    Ono ten utok…kdyz jede grupa tak Kung tam vetsinou bude nejhorsi sprinter, takze vsichni budou hlidat, aby jim neodjel, no. Tezky pro nej.

                    1 0
      • Aduldinho  

        No trošku zaoslil, prostě emoce, ale multirajder to je teda neskutečnej, nemá se zač stydět!

        1 0
    • bikerman2  

      Ak niekto mal z BF Maduasa v top 10 tak klobuk dole.....

      0 0
      • Aduldinho  

        A teď baby, go go ;-)

        0 1
        • Aduldinho  

          Lotte paráda, týmová taktika vyhrála ;-)

          0 0
          • jonys  

            Ty jo, ta snad jezdi za tou Vleuten na lane. Uplne prilepena, ani metr. Super vykon.

            0 0
      • jonys  

        Já. V hlavě. Protože naši bookmakeři si s jeho vypsáním vůbec nelámali hlavu. Borec forma jako prase, už tu jednou zajel slušně, zvládá dlouhý štreky viz Amstel nebo loni MS.

        0 0
    • Tencovozikmin  

      Tak me CT Sport opet pekne nasral

      0 0
      • jandoo  

        Nemáš zelené tlačítko? :)

        0 0
      • brtníček  

        Úplně jsem zasklil, že to jde i na ČT. Díval jsem se na německý Eurosport.

        0 0
      • Aduldinho  

        Eurosport Player je jistota, jen mě baví víc Jílek něž ty ES čeští komentátoři ;-)

        0 0
        • jonys  

          Experti zase bavili. Resili jakou ma QS volit taktiku v dobe, kdy tam uz vsichni byli rozveseni po skupinach a radi ze zijou…

          1 0
          • Aduldinho  

            Ale zase to není takový strohý jak na ES, zlatej Baky, ten byl prostě nej! ;-)

            2 0
            • robb  

              Ale jeho komentář, že je škoda že Matěj nezveřejnil svoji jarní přípravu včetně dat, byl trochu mimo mísu. Bohužel trošku pokulháváme za anglickým Eurosportem, kdy ti moderátoři umí číst závod, sledují sociální sítě včetně účtů na Strava a jsou v kontaktu s některými jezdci.

              4 0
              • Melvin  

                Ještě bych doplnil, že ty závody často i absolvovali a někteří tam dokonce bydlí, tak znají každou zatáčku, což bylo znát u komentáře na GCN. Jinak u nás to ani moc lepší být nemůže, protože nemáme moc lidí co ve World Tour jezdilo.

                0 0
                • Pikaču  

                  Na ČT se jedine da poslouchat Leo Kõnig.

                  Jinak Eurosport.

                  1 0
                • jonys  

                  Vakoc byl na ES super. Dnes tam nebyl? Koukal jsem CT.

                  0 0
                  • robb  

                    Jo hlavně něco řekne i o těch méně známých jezdcích, kteří jsou kolikrát zajímavější než ty hvězdy.

                    2 0
                • ms82  

                  Ano, kdyz Australan cituje vlamska prislovi, tak je to sranda :D

                  0 0
                  • Melvin  

                    Mě pobavilo, když řešili jestli jezdí Heinrich Haussler v rukavicích.

                    0 0
                    • robb  

                      Heino skoro vůbec…

                      0 0
                    • ms82  

                      Literally or figuratively? :-)

                      No ale je jasne, ze ten kastan si musi z ohne vytahnout kazdy sam!

                      0 0
              • skaj  

                “Trosku pokulhavame…” je podle me velky eufemismus:) Anglicky/GCN prenos neni o tridu, ale spis o dve az tri lepsi nez CT i cesky Eurosport. Jak ctou zavod (na CT mam pocit, ze bych jim

                mohl radit ja, tady jen posloucham), poznaji jezdce (doprcic jak to delaji? to je az nadpozemsky), jak skvele maji hosty (ztraceny Bencik se vsadit a trapnymi vtipy fakt uz ne…). Jedine, co snese srovnani je Jilek a pripravy na trasu a okoli pri TdF – zde je treba byt fer.

                Kazdopadne, pokud clovek jednou zkusi GCN komentar, uz se nevrati.

                4 0
                • Melvin  

                  Je fakt, že Jílek to má vždy dobře načtené.

                  0 0
                • MavasH  

                  Přenos na ES/GCN v EN jsem si pustil od začátku (českej začínal až po maratónu) a zůstal jsem u toho až do konce. Nešlo přehlídnout nový helmy Jumbo Visma a byl jsem zvědavej, jestli to ve studiu budou komentovat – a dočkal jsem se (teda nepochytil jsem, jestli říkali i typ). Probíralo se to i někde jinde?

                  0 0
                  • Aduldinho  

                    No když mě je pořád ta čeština bližší, přece jenom jsem „Husákovo“ dítě :-D

                    0 0
                    • MavasH  

                      Tak to mě je čeština taky blíž (za 3 měsíce budu mít stejnou číslovku, jak ty), ale Tak nějak jsem se rozhodl, že Straku (i ČT) oželím :D

                      0 0
                      • gerrard  

                        Mně jsou ty české kecy bližší než ta anglosaská kultura. :)

                        1 0
      • snas89  

        Hele me taky:(

        Tv nemam, jedu jen pres web. To podstatny ze zavodu uplne v prdeli.

        0 0
        • cubista  

          Strategii ČT vůbec nechápu. Koupit jistě drahá práva přenosu a v nejzajímavějším to přehodit na červené tlačítko a pokračovat nějakým lokálním pohárem v plavání? Já teda koukal dál přes tlačítko, ale kvalita obrazu naprd. Stejné dělají u golfu, koupí drahá práva na největší turnaj roku Masters a začnou přenos později, protože dobíhá nějaký lokální hokej, fotbal, zažil jsem už i florbal. To je hospodaření. Jako pronajmout si za drahé peníze Bentley a jet raději kus cesty Trabantem.

          0 0
          • snas89  

            Tak prece bys ty drahy prava nevykoukal ne?

            To se musi setrit:)

            0 0
          • Aduldinho  

            No na každýho se holt musí dostat a mě třeba bere víc florbal než super prestižni golf, ale dnes to plavání a koníčky jsem taky moc nepochopil ;-) Teda já si to přehodil po prvnim přerušeni na EP a měl jsem klid a plynule mi tam navázaly i baby ;-)

            0 0
            • Martin_S1  

              Taky jsem to nechápal. Ale koukal jsem do programu někdy víc jak 2 týdny předem a to tam ČT Flandry ještě neměla. Tak možná už s těmi divácky míň atraktivními sporty bylo něco nasmlouvané a práva získali na poslední chvíli. Kdo ví. Naštěstí mám červené tlačítko, takže jsem objednávat Eurosport a jeho reklamy nemusel.

              0 0
          • jandoo  

            Mně se kvalita obrazu po přepnutí z terestriálu nezměnila, jen na zvuku byla znát jiná komprese. Každopádně, to přepnutí jsem také nechápal. Tipuju, že pes bude zakopanej v tom, že v rámci veřejnoprávnosti musí vysílat menší sporty x hodin měsíčně terestriálně, resp. na hlavním kanálu (a vysílat je o půlnoci by jim neprošlo :))

            0 0
      • bosmilan  

        celý přenos běžel u nich na netu…chyba není na jejich straně.

        1 0
        • snas89  

          Mas prosimte odkaz na ten prenos jeste?

          Nebo to bylo jen zivy ivysilani?

          Ja jsem uz na jejich webu nic nenasel.

          Diky:)

          0 0
        • Aduldinho  

          JJ, jelo to přes iVysilani, jen to se mi občas nehezky sekne, zatímco u EP se to vůbec neděje a navíc je tam cyklo každou chvíli, na ČT běží jen Flandry, Rubéčko a TdF ;-)

          0 0
    • snas89  

      Asi lama dotaz:)

      Jak je to s vymenou kola?

      U cyklokrosu co vim, tak maji hodinky.

      Ale jak ke tady osetreny, ze se jim zachovaji data?

      To si zavodnik prenda conputer a ten se hned sparuje s cidly na dalsim kole?

      0 0
      • Pessinger  

        Jo občas to jde vidět v prenosu že nacvakava GPS. Nekdo na to dlabe a nekdo po smotce GPSKu ani nenajde :) to párování nevím … ale zabývat se s tim v závodě v koncovce musi byt oser.....

        0 0
    • BikerM  

      Dnesni zavod byl moc pekny, Pogy ma teda neskutecnou fazonu uz od prvniho letosniho zavodu! A to jak ma v zavode neskutecny prehled prokazal aj dnes, az na ten posledni kilak. Spurt mu teda nehezky nevysel, ale to se holt stava aj nejlepsim. A Poel teda masakr, po zdravotnich trablich to vypada, ze se vratil v opravdu hezke forme!

      6 0
      • Fazzy  

        Ale kroutil se teda festovne. Myslim, ze mu zada moc nepodekujou.

        1 0
      • bikerman2  

        Noo zavod ok,no total cyklistika bola za mna v stredu.poslednych 10 km na dwaars bolo unikatnych.

        2 0
      • McBlacky  

        Pogimu vsechno vychazelo az na posledni detail: urvat MVDP na Paterbergu. Pak nevedel co s tim. Zase musime brat v uvahu, ze kdyby se smiril s bednou bez rozliseni jestli prvni nebo druhy, nepredvadel by to co udelal. Proste improvizoval na win a neveril si na spurt z prvni, tak chtel dostrkat MVDP at to vypali. Je otazka jestli to byla souhra nahod, ze to vyslo jak vyslo – coz si osobne myslim, protoze MVDP nemohl sledovat jak Pogiho tak skupinu za sebou a jeste vyhodnocovat vzajemne rychlosti a uvazovat kdy nastoupit. Proste za to v jednu chvili vzal, kdyz uz to nevydrzel a ke smule Pogiho to bylo o vterinu pozdeji, nez by se hodilo.

        2 0
        • rejdy  

          Mně přišlo, že sledoval Baarleho s Madousem a periferně viděl pořád i Pogiho. A vypálil přesně tak, aby se nikdo z té dvojice nedostal na jeho úroveň, jak kdyby ty vzájemný rychlosti vyhodnotil úplně perfektně – možná náhoda, ale mně to přišlo přesně načasovaný. Kdyby nastoupil o vteřinu dřív, tak věřím, že je Pogi druhej.

          2 0
          • cubista  

            Tak Matěj je vynikající, ale takový supermana bych z něj nedělal. Viděl bych to spíš, že odvážnému i trocha toho štěstí přeje.

            0 0
          • McBlacky  

            Treba k tomu neco napise, fakt by me to zajimalo.

            Ono uz to bylo na tak kratko, ze by ho Pogi z haku stejne nejspis neprejel i kdyby tam jeli dva. V tom taktizovani se Pogi moc soustredil na tlak na MVDP, ze uplne minul vzdalennost na kterou on mohl efektivne zkusit MVDP porazit.

            3 0
            • robb  

              Pěkný komentář k neúčasti Wouta

              „Wout van Aert would have been in the mix today as well, he would have been in our group for sure. I prefer to race with him and with Pogačar, because they just start racing from far out. It's maybe the wrong word to say it's the easiest way to race, but it's the most honest way, to be in the final with the best riders. It would have been more special again with Wout too, and I hope he will be fit for Roubaix.“

              https://www.cyclingnews.com/…body-thinks/

              2 0
            • jonys  

              Tady vyjadreni Pogiho. Velmi rozumne, myslim:

              https://cyclinguptodate.com/…adej-pogacar

              0 0
              • gerrard  

                :) Tak měl ho dohnat někdo s kamerou, když ho tam honili a nemohli chytit. To by byl asi jiný proslov.

                2 0
                • Aduldinho  

                  Tak jasně, to jsou emoce, ještěže ho nedohnali :-)

                  0 0
                • Melvin  

                  Dohnali ho akorát, když si přišel Van Baarle podat ruce. Tadej Pogacar Confronts Dylan van Baarle After Flanders Sprint Finish

                  0 0
                  • ms82  

                    Videl jsem to vcera. Dvakrat F*ck. Dylan v rozhovoru prozradil, kdyz se ho ptali, co mu rikal Pogi, ze mu negratuloval ;-)

                    0 0
                  • gerrard  

                    :))) To je presne ono PR kecy versus realita. U mne teda Pogi velka cerna tecka a spadl nekam na uroven s kokotmi pretekam.

                    0 0
                    • cubista  

                      Trochu adrenalinu po tak dlouhém závodě s nevydařeným koncem lze pochopit. Ani nemá možnost to vydýchat, hned ho nahánějí jako lovnou zvěř. Za mě lepší krátce bouchnout než to držet v sobě. I to přece patří ke sportu.

                      1 0
                      • gerrard  

                        Měl se vztekat sám na sebe, jak to projel a ne na někoho jiného. Jestli čeká, že mu všichni uhnou, tak se má načekat. :)

                        0 0
                        • jonys  

                          Takhle ale lidska prirozenost nefunguje. On v tu chvili nemel zabery z vrtulniku a 46 zpomalenych opakovacek. On mel v hlave jen to, ze musel prestat slapat jinak do vB a Mad vletel. Coz je fakt. A v tu chvili to povazoval za jejich chybu. Az po zhlidnuti zaberu uznal, ze si to podelal sam a oni na tom vinu nemaji.

                          Vsadim se, ze na jeho miste by tak reagovalo 95% zavodniku. A vsadim se, ze i ja nebo Ty :-)

                          11 0
                          • gerrard  

                            :) Ty tvoje příběhy mám rád a rád si je počtu. Ale jeho mediální obraz neodráží to co se mu skutečně honí v hlavě. A o to tady jde. :)

                            0 0
                            • jonys  

                              Díky :-)

                              Ale tady pleteš trochu pojmy s dojmy.

                              Ten jeho obraz není vytvářen až tak médii, ale těm médiím ho tak servírují jeho soupeři. A ty bych úplně nepodezíral že ho chtějí malovat na růžovo. Já souhlasím, že po neděli asi někteří budou mluvit jinak, ale nemyslím, že Pogačar udělal něco přes čáru. Prostě ze svý pozice to nějak viděl, v návalu strašnýho vypětí, emocí, frustrace na to reagoval. Mimochodem: stejně jako na tom Lutychu 2020. Tam ty gesta nikdo nekritizoval, protože jsme viděli, že Alap udělal prasárnu. Ale opakuju: on v tu chvíli ty záběry co my nemá…

                              0 0
                              • Fazzy  

                                Taky bych za tim nehledal nic víc než bezprostřední emoce, který si troufnu tipnout rychle vyprchaly. Sám sem hodně klidnej člověk a přesto jsem se při sportu už kolikrát na někoho neprávem (jak jsem zjistil později) nasr*l. A to rohodně nešlo o vítěztsví na Flandrech :D

                                1 0
                                • Smazaný účet  

                                  :)

                                  A asi by by nebylo špatné zmínit se taky trochu víc, než jen o tom dojezdu a následnych reakcich o celém tom nedělním závodu. Už to udělal ostatně Cancelara. Pogačar jel prostě fantasticky, byla to nádhera. Jako ostatně prakticky ve všech závodech, kterých se letos zúčastnil. Takto ofensivně a vůbec v podobném stylu závodil asi naposled jen jistej Eddy Merckx. A ten taky uměl všechno – kopce, časovku, úniky i špurt.

                                  4 0
                                • jonys  

                                  A občas to známe každej z jízdy autem, že…:-)

                                  Samozřejmě všechno má meze, viz Mosconovy blikance. Ale nějaký gesta a „fucky“ jsou cajk.

                                  1 0
                                • snas89  

                                  Hned v prvnim rozhovoru, co dal po tom vydychani se, tak tam reflektoval, ze muze byt nastvanej leda tak sam na sebe, protoze se nechal hloupe zavrit.

                                  Zade bych to moc nehrotil. Jedna vec si ulevit a druha je v afektu poslat loktem z kola dolu.

                                  0 0
                              • Melvin  

                                Taky mi to příjde v pohodě. Prostě na chvilku vybouchnul, ale pak když mu došlo, že to byla jeho chyba, už nic neřešil.

                                4 0
                          • Smazaný účet  

                            Cubista, Jonys: připojuji se.

                            A že si Tadej ten závěr prohrál svou chybou, na tom nic nemění, naopak. Není – ani emocemi, ani cyklisticky – žádnej naprogramovanej robot, ale normální kluk a neuvěřitelnej cyklista.

                            Koneckonců, tohle bylo velmi dobře cítit i z toho, s jakým uznáním (a podle mě asi zvela upřímně) o něm po závodě mluvil Mathieu.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Cyclingnews (Pogacar is human after all) :

                              "Pogačar was arguably the strongest rider in the final crunch breakaway of five, and certainly the stand-out performer, as Fabian Cancellara sagely wrote in his Cyclingnews column, on each of the final climbs. And there Pogačar was too, fighting for victory to within less than 100 metres of the finish line. But finally, Pogačar ended up fluffing his lines for the first and last time in 270 kilometres (and despite an early crash, let's not forget), just when it mattered the most.

                              Fourth in your first-ever Ronde van Vlaanderen is no disgrace in anyone's book. Pogačar had already way exceeded expectations. But in any case, Pogačar's blunder and his minor hissy-fit that followed, was a timely reminder just because he makes winning look so easy at times, even a rider as accomplished as Pogačar can drop the ball on occasion. But long-term, those human errors of judgement surely only make his wins seem even more impressive. "(AF)

                              1 0
                    • Sooree  

                      Heh, u mě naopak tehdy dost klesl Polák, kterej se zachoval jako dobrý zmrt. Hláška s kokotmi sa pretekam byla podle mě namístě. :D

                      Jinak je jasný, že tohle si Pogi prokaučoval sám no, souhlas, ale nijak ho kvůli těm hláškam neodsuzuju.

                      0 0
                      • gerrard  

                        Panebože proč? Vykýval Petka jak žáčka. Ten si myslel, že si Kwiatka namaže na chleba a ono nic. MVDP si se stejnou situací poradil s parádním přehledem. Tady ti ublíženci v cíli co na to prostě neměli ať už fyzicky nebo mentálně a hází to na někoho jiného mně neskutečně baví.

                        0 0
                        • jonys  

                          A psal bys totez o Pogacarovi kdyby od Patteru nestridal a pak Poela ospurtoval? Ze s nim krasne vykyval?

                          1 0
                          • gerrard  

                            A ono snad to San Remo nějak tak proběhlo? Kwiatek mu na rozdíl od Alika střídal až na 1km. Pak Sagan jel z jedničky až na 500m (asi chtěl jet ty zatáčky první) a tam se pak pokoušel Kwiatka poslat dopředu, ale ten mu neodstřídal a ještě si nechal parádního odlepa, jak z učebnice a perfektně ho využil. Sagan si prostě moc věřil nic na Kwiatka nezkusil, kromě toho, že začal sprint vpravo a skončil vlevo a pak se divil. MVDP se vykývat nenechal a i z jedničky to zvládl s přehledem.

                            Ta tvoje spekulace co by kdyby je úplně scestná. Oba měli zájem jet, tak jeli a rozdali si to na posledním kiláku a výsledek známe. A holt Pogačar je stejný ukřivděnec jak Peťko no, co se dá dělat. :)

                            0 0
                            • jonys  

                              https://www.youtube.com/watch?…

                              Definuj střídání :-)

                              V podstatě se 2× ocitl vepředu když Sagi přestal jet a prakticky to kotvil, takže tam zase musel jít Peter.

                              Nicméně o tom já se nepřu že jel chytře a že to Peter prokoučoval sám, měl mít pevnější nervy a míň sebedůvěry. Stejně jako jsem loni říkal, že jel správně Colbrelli na Roubaix – jen co musel, protože kdyby střídal férově, byl by pak za užitečnýho idiota kdyby ho pak někde Poel orval. Jen se ptám na to, zda nejsi zaujatý :-)

                              0 0
                              • UHU  

                                Když jeli spolu, tak Kwiatek Sagana dal téměř vždy – třeba E3, Strade…Tady když MVDP neurval na předposledním kopci, měl Pogačar výběr jen ze špatných řešení, které ale nezkusil

                                0 0
                                • jonys  

                                  Ano, Sagan obecně měl někdy ten problém: schopen vyprášit specialisty na Tour nebo třeba na MS 2016 v hromadným spurtu balíku, ale pak problémy v menší skupince kde je top fav a takticky to nezvládne. Avermaet ho často kosil, SanRemo 2019 nezvládl taky…

                                  0 0
                                  • UHU  

                                    Jo, Avermaet byl pár let osudovej a MSR darmo mluvit, ty ztracený šance se už nevrátí, Ciolek, Gaviria…

                                    0 0
                              • gerrard  

                                Tak jak to píšeš teď, tak v podstatě souhlas, jen od 1,1km až po 500m mu ani jednou neukáže a jede, protože nechce riskovat, že mu zkusí přes Alika v zatáčkách ujet. Na 500m už mu sice ukazuje, ale to už tam najet nechce. Zaujatý nejsem, protože fanda Sky ani Kwiatka rozhodně nejsem. Jen mně baví ty emoce, které k tomu patří a pak ty následné uhlazené PR kecy. :) Silniční cyklistika je prostě o „vyje-bá-vání“ a chytračení a pobaví, když to někomu nevyjde a pak se vzteká (Pogi) nebo je tak sebevědomí, že mu naopak chytrák nevadí a pak se diví, že ho skočí. Je to prostě zábava a patří to k tomu. :)

                                0 0
                                • jonys  

                                  Jako jo, někdy to jsou PR kecy, ale někdy jen normální reakce „hlavou“. Emoce jsou emoce. To nemá s hlavou nic společnýho. A když vychladneš, tak si to pustíš na videu a řekneš si, že ten blbec seš vlastně Ty :-) Proto se nesmí trenéři vyjadřovat k rozhodčím hned po zápase, např…

                                  Tady zajímavý hodnocení závodu od Spartaka:

                                  https://www.cyclingnews.com/…badass-move/?…

                                  To bych řekl, že Poelovi až moc křivdí – že nic nepředvedl…no nevím, co by tam dělal on když do toho Pogačar řezal. Jet Patterberg po zadním?

                                  0 0
                                  • Krov  

                                    Taky moc nechápu, kde jako měl Mathieu útočit, když ve všech kopcích útočil Pogačar a závod se vyvíjel pro MvDP celkem ideálně, ve spurtu jeden na jednoho byl jasným favoritem. Porazit se mohl v podstatě jen sám, kdyby sám sebe utavil. Udělal všechno přesně jak měl – v kopcích si Pogiho nenechal ujet a na rovinách poctivě ve skupině a pak ve dvojici pracoval, aby si to zezadu nikdo nedoskočil.

                                    1 0
                        • Sooree  

                          Nevim, prostě mi to nepřipadá moc chlapácký, vézt se na pohodičku a nestřídat v klíčovou část závodu a pak ho přespurtovat na čáře. A jestli si na něj v závěru nevěřil, tak to znamená, že na to (jak říkáš) neměl fyzicky nebo mentálně, případně obojí. Za těhle okolností mu teda to vítězství fakt nepřeju.

                          0 0
                          • gerrard  

                            To jsme se asi každý dívali na úplně jiný závod, to se pak těžko domluvíme. Já píšu o Milano-Sanremo 2017 a tam nic z toho co píšeš neproběhlo ani náhodou.

                            0 0
                            • Sooree  

                              Taky mám na mysli tenhle závod a z mýho pohledu to proběhlo jinak, ale je mi to volný. Jak je na tom dneska Kwiatkovski je mi v podstatě jedno, zatimco Saganovi bych nějaký velký vítězství ještě přál a to nejsem žádnej Sagifanatik. :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Podle mě tam Kwiatek udělal jediné, co udělat mohl – Sagi tam byl lepší. A že mu v závěru (ne zas tak krátce) akorát visel v háku, je pravda.

                                A že Peter (zcela neveřejně) reagoval na to tak, jak reagoval, když jej známý v cíli chlácholil, že je to vlastně dobrý, je naprosto pochopitelné. Myslím, že většina z nás by v podobné situaci reagovala stejně. Koneckonců, jak na bedně, tak i potom na veřejnosti udržel dekorum.

                                A nakopat do p.rdele by si zasloužil spíš ten, co to natočil a pak zveřejnil.

                                3 0
                          • Pecer  

                            Už v 80tých letech říkal Láďa Pelc – Nestřídám, špurtuju :D

                            0 0
                  • Agent007  

                    Blbeček si to sám prokaučuje, a pak se vzteká na soupeře…jak může někdo tomu Slovinci fandit?

                    1 7
                    • gerrard  

                      Fandit mu nepřestanu, ale myslel sem si, že je jinak nad věcí.

                      0 0
                      • Agent007  

                        Navíc jeho sportovní ředitel si byl stěžovat na Baarleho a Madouase i u rozhodčích… prostě uplakanci z Arábie

                        0 1
                        • jonys  

                          Jen řekl řediteli, ať se podívá na ty záběry. Když tam nic nenašel, nepodali žádný protest.

                          Celá ta situace byla podle mě o tom, že tam jeli dva. A oba se chtěli dostat za Poela a mírně tam Pogačara sevřeli…ale to není jejich chyba, oni nebyli domluvení :-) Být tam jen jeden, žádný konflikt nevznikl.

                          2 0
                    • jmaselnik  

                      kyselý hrozny. Pogi si maže to Tvoje „skýčko“ na chleba všude, kam přijede, tak co agentíkovi zbývá.

                      0 0
      • Pebe  

        rozhovor v cíli, třese se jak osika

        https://youtu.be/Wgkm-7a30OY

        0 0
      • ms82  

        Nevim, jestli nekdo komentoval, jak se zazdil Kasper. Ten Pogiho nastup z hlavni skupiny kolem G2, az k puvodnimu uniku pokryl skvele. Ale k cemu mu to bylo. Uz pak nebyl schopny prejet kopec. Mathieu se na to vykaslal, vyjel to s mensi ztratou a Pogiho pokryval az jeli sami.

        0 0
        • MavasH  

          Kdyby o nebyl Pogi, ale Matěj, tak ho (nejspíš) nikdo až do cíle neuvidí a to asi Kasper nechtěl riskovat. Nebo si myslel, že i Pogi pojede kudlu až do cíle. Bohužel (pro něj) si tímhle rozhodnutím uřízl nohy.

          0 0
          • ms82  

            Kopcu bylo jeste dost. Takze pokud tusil, ze ho to odrovna, mel to risknout a pustit. Protoze i kdyz se s Pogim udrzel a jeli by treba jen sami nebo s par dalsima, tak by se ho lehce zbavil priste.

            0 0
    • Albert8  

      Pogi je neskutečnej, ale ten spurt by prohrál i kdyby tam nepřijeli ti dva. Matějovi hold tentokrát zbyly nějaký síly, což se mimochodem pozná i tak, že se v cíli nesesunul k zemi. Ale stačí se podívat na power file na Stravě. Hned ze začátku špurta tam hodí 1400 W, průměr na 10s má 1276 W. Což je mimochodem i nepatrně víc, než vyprodukoval v týdnu na Dwars.

      Ale stejně je neskutečný, jakou dobu teď v cyklistice pozorujeme. Třiadvacetiletej frajer přijede poprvé na Flandry a na Koppenbergu to rozvěsí, jak kdyby ostatní byly junioři. Příští rok prosím to stejný, jen ještě s Woutem a Alapem.

      2 0
    • rdx  

      Zaklad je dobre cukrovat :)

      https://www.youtube.com/watch?…

      1 0
      • Aduldinho  

        U nás včera nacukrováno a mě to beztak nepomohlo, velký špatný studený :-)

        0 0
        • gerrard  

          Než sem došel v Otinovsi od parkoviště do mlékárny, tak sem málem zmrzl. Respekt. I když kluk teda říkal co dělám, že to je na dva dlouhé dresy a vestičku pro jistotu do kapsy.

          0 0
    • Albert8  

      Tak to Pogi asi myslí vážně:

      https://www.instagram.com/p/Cb7wVhrMRoN/?…

      0 0
    • jonys  

      říkal někdo zima, vítr, déšť?

      Díky Sašo!

      Quick Step :-))) Tady se nechají nachytat jak malí kluci, v Baskicku Alapa opráší Bilbao…když se daří, tak se daří, no.

      3 0
    • snas89  

      Minulý týdne zmiňovali na čt, že v neděli budou taky dávat přenos.

      V programu ale nic nevidím. Máte nějaké info?

      0 0
    • Agent007  

      Tak Peter nepojede Amstel ani Roubaix, to je smutný podzim kariéry trojnásobného majsterka sveta, a Slovenského Boha…

      0 10
      • brtníček  

        On si ten život na rozdíl od tebe užívá.....ty se jen užíráš svou závistí.

        4 0
        • Smazaný účet  

          Tak – Peter je nepochybně jednou z největšich a nejvýraznejšich postav cyklistické historie. V některych ohledech vlastně nikdo nedokázal to, co on.

          A vyrůstal na Slovensku – ne teda třeba ve Francii, Itálii, Španělsku nebo Belgii. Na to je dobrý taky nezapomínat.

          9 0
          • Smazaný účet  

            A ještě jedna věc (nedá mi to) : Sagan je navíc naprosto fantastickej cyklista, který si na silnici mohl dovolit, co málokdo jinej. Na Wigga a Thomase (stran jejich silniční kariéry) se možná za chvíi zapomene; Chrise Frooma si budou lidé (poněkud nespravedlivě) pamatovat hlavně, jak běží do kopce ve Ventoux nebo jak hledi s lokty od sebe na kompl na představci. A před ním šlape pět černě oděných. Protože v jiném týmu /by možná?/ nikdy nic nevyhrál.

            Ale u Petera si člověk hned vybavuje především ty ryze cyklistické, vyjímečné momenty: třeba jak se na Švýcarsku na mokru v poslední zatáčce schváně vycvakl, šlápl na zem, kolo si si srovnal a ve špurtu vyhrál, jak v Californii (nebo kde) přeskočil ze srandy hodně šikmo obrubník a dostal se tím do čela, jak tam vyhrál časovku a pak neskutečně se svou váhou dřel do dlouhýho kopce, aby to pak o pár vteřin nakonec udržel, jak uvisel všem vrchařům ve skupině v totálně kopcovité etapě na Tirrenu aby jim v záběru (taky do brdku) nedal ve špurtu vůbec šanci, jak prohrál o centimetry s Kwiatkem na San Remu, ačkoli před tím udělal úplně všechno, co mohl, jak jako jedinej dokázal na mistráku v poušti ve větru dorazit první skupinu, když to Belgáni po osmdesáti kilometrechi rozpojili a jeli jako o život, jak vyletěl na stých Flandrech Paterberg a pak udržel v závěru na rovině za sebou ve třináctikilometrové „časovce“ velkého mistra Cancelaru, jak na Tour, byť „leader“ když mohl, tahal v etapách lidem z týmu a tak.

            Málokterý cyklista dokázal svým cyklistickým uměním v ppsledních letech bavit a okouzlovat lidi tak, jako Peter Sagan.

            13 0
            • kamaro  

              Jak na stupních vítězů štípnul hostesku do zadku :-), jak jezdil po zadním kole v grupettu a bavil tím diváky, jak si odskočil na WC do obytňáku… V poslední dekádě byl asi nejzábavnější a dokázal na sebe strhnout pozornost. A mimo jiné na tom kole fakt umí…

              3 0
              • jonys  

                Jak podepsal cestou na kopec knizku.

                1 0
              • Pessinger  

                Jak přeskočil obrubník v Emirátech

                1 0
              • Smazaný účet  

                kamaro: Tak – někomu se (stran toho, co jej na Sagiho cyklistickým fungování především zaujalo a bavilo) vybaví nejdřív to štípání do zadku, případně jizda po zadním, někomu zas to zmíněné srovnání kola v tempu na mokru těsně před cílem a to, co provedl s ostatníma v Dauha. Kazdej to máme holt v tomto ohledu trochu jinak. :)

                0 0
                • kamaro  

                  Tak mám snad právo být trochu jednodušší… Kdyby byli všichni tak skvělí a znalí jako ty, tak by jsi mezi ostatními tak nevyčuhoval. A to by byla pro všechny strašná škoda.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Kamaro: Je to trochu zvláštní – já tě mám docela rád, krz ty rámy, co děláš a tak a vůbec mi nevadí, že nemáš moc vkus, protože jinak by, při tvé zručnosti, zaujatosti a píli mohly vypadat ještě hodně jinak. Nemáš jej však ani na lidi.

                    Třeba Peter Sagan je v prvé řadě skoro geniální cyklista a v té další velice slušnej a hodnej kluk. A ochotnej pomoct a tak. A – ačkoli to nemusí být každému na první pohled patrné – žádná sobecká primadona. A že (zvlášť v mládí) dělal (taky) všelijaký blbosti – kdo z nás je nedělal? No, možná, že zrovna ty a lidi tobě podobní ne, protože to vlastně neumíte, i kdyby jste třeba chtěli.

                    Ale možná sis všiml, že já se se do tebe nijak neseru, kdežto ty opakovaně ano. Akorát mi vadí, když si pamatuješ z docela mimořádnýho kluka, skoro geniálního cyklisty, jako je Sagi, především někoho, kdo štípe hostesky do zadku a šaškuje na zadním. Buď se v závodni cyklistice vůbec nevyznáš (což nikterak není nemožné) anebo seš nějak zapšklej či šoustlej. Samozřejmě ne tak, jako blb Agent, i když ty vaše reakce na Sagana se tady chvílemi docela podobaly.

                    3 0
      • bikerman2  

        Si obycajny ****.

        0 0
      • Canyon325  

        ja by som ho nezatracoval, zmluvu má na 3 roky, teraz si orazí na pol sezóny, príp. celú a ešte môžu prísť úspechy, vek na to má

        1 0
        • Fazzy  

          Vek jo, ale o motivaci už bych se trochu bál. A ta, jak je vidět třeba na Valverdem, je důležitější než věk (pokud drží zdraví samozřejmě).

          1 0
    • robb  

      Zítra by měla startovat i Blanka Vas

      https://twitter.com/…372349444104

      0 0
      • brtníček  

        Dnešní startovní listina Amstelu je dost očesaná a jezdců co by měli top formu tam moc není. Vyhraje to nej domaci favorit?

        0 0
        • Aduldinho  

          Škoda, přál jsem Frantíkovi ;-)

          0 0
        • Melvin  

          Ineos dneska zaslouženě, i když mě bylo trochu líto Francouze, který už slavil.

          0 0
          • Aduldinho  

            Mě ho bylo líto hodně, dojel si to, spolupracoval a špurt rozjel z první figury, i když samozřejmě Ineosáci udělali závod, o tom žádná ;-)

            0 0
          • Jáchym 1  

            Je to tak.

            Jen to předčasné označení vítěze je nepříjemný.Frantíka tahali za fusaklu.

            0 0
        • zbartos  

          Moc nechápu, proč bez boje nechali ujet Michala a pak i Benoîta. Matěj na mne působil jako bez šťávy, jako by jel jen trénink před Roubaix, nebo byl opět omezený bolestí zad…

          0 1
          • Aduldinho  

            To je špekulace no ;-)

            0 0
            • zbartos  

              Tady https://www.cyclingnews.com/…amstel-gold/ to říká Matěj jasně – byl unavený z Flander, věděl, že Ineosáci by se v útocích střídali a nezvládl by je pokrýt a plánuje být na 100% fit na Roubaix…

              0 0
              • Agent007  

                To je ta nevýhoda slabších týmů, pokud lídr nemá den, tak jsou v háji, celý plán se sesype, v ineosu zatím nic moc letos Pidcock, tak to za něho vzali minule Baarle, a dnes Polák. Každopádně mají splněné jaro, chtěli vyhrát aspoň jednu velkou klasiku

                0 1
          • cubista  

            Kdyby netaktizovali, tak ty dva možná sjeli. Nebylo to tak daleko. Nj, ale když ono raději všichni prohrají, aby náhodou nepotáhli druhému. A pak spurtují o čtvrtý flek jako o život. Ale pěkná cyklistika a vvyhrát si zasloužili oba, což bohužel nejde.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jo, to bylo v pořadku. Kwiatek měl sice kliku (před pár lety by Francouze ve špurtu takto z dvojky musel dát s naprostým přehledem), ale za ten nástup a vůbec všechno si to naprosto zasloužil. A nutno uznat, že v tomto závodě jel Ineos opravdu skvěle.

              A tomu, co říkal Mathieu, docela rozumím; musím říct, že mi něco podobného, jak jsem se na to koukal, taky prolétlo hlavou.

              0 0
    • Agent007  

      Já sem Amstel nesledoval, páč jsem na chalupě a nemám tady Eurosport, ale víte jak poznám, že vyhrál někdo z ineos? Že sem půl hodiny po dojezdu nikdo nic nenapsal :-))))))

      0 2
    • Agent007  

      Včera Martinez, dneska Kwiatkovski, parádní víkend… ještě si počkám na ty slinty a sáhodlouhé kydy ciorana, to bude sladká tečka za super víkendem

      0 4
    • robb  

      No vypadalo to strašidelně

      https://twitter.com/…701269958657

      0 0
    • Melvin  

      Po teleskopech se na Paris-Roubaix představí další fičura. In-race tyre pressure ‚management system‘ to be used at Paris-Roubaix by Team DSM

      0 0
    • Agent007  

      Já nerad používám přirovnání jako trhací kalendář, a nejsem unešený z toho prachatého profláknuteho britského týmu, který si může vše koupit,a všechny podplatit, ale dneska to teda bylo vraždění neviňátek… už mě ta převaha ineosu až trochu unavuje a nudí :-))))

      19lety vítěz brabantského šípu, který si tam s evenepolem a cosneyfroyem dělal, co chtěl

      0 1
    • Albert8  

      Tak kdyby nevyhráli, když měl tři lidi v první šestce, tak by byly za hodně velký blbce. Ale samozřejmě respekt, že se jim tam takhle podařilo dostat, tyhle mladý z Ineosu vypadají hodně slibně..

      Remco totálně vytlačenej při spurtu, Alap na zemi po nehodě způsobený jejich vlastním autem. V quickstepu by už asi byly rádi, aby to jaro skončilo.

      1 0
      • brtníček  

        Takovou bídu na jaře v klasikách snad u podlahařů nepamatují.

        0 0
      • jonys  

        Jezdi jim ti mladi vyborne. Naopak devastace QS pokracuje. Dnes to byla tragikomedie, snad se jim Alap nezranil jinak maji i po Ardenach.

        Zajimavy clanek jsem nekde zachytil ze Lefev se nechal trochu strhnout Remcem a ty nakupy a prodeje posledni 2 roky sly smerem ke GT a ted nemaji sily do kostek, no.

        0 0
        • jkcz  

          To je divne, nikde jsem nezaznamenal, ze by cilili na GT. Prece pro Belgicany a jejich sponzory jsou jednoznacnym vrcholem klasiky a ne nejaky etapacek ve Francii. To se mi fakt nezda, ze by chteli prekopat tym.

          0 0
        • Albert8  

          Klasikářů mají pořád dost, jen hold nemají výkonnost. Každopádně se pořád mluví o Quickstepu, ale trochu se zapomíná jak neuvěřitelně bídný jsou některý další týmy. EF, Israel, Astana. A pak jsou tu DSM, který letos nemá ještě ani jedno vítězství.

          0 0
    • andy97  

      Tak Wout Roubaix jede, sem zvědav na něho. Uvidíme jestli ho ten post Covid nějak hodně omezí. Ale pokud už trénuje od minule Středy ve Španělsku tak by zase nemusel byt jen do počtu.

      0 0
      • Agent007  

        Já jsem zvědav na Gannu na Roubaix, už je na čase aby zase vyhrál i něco jiného než časovky

        0 1
        • Melvin  

          To já taky. Celkem dost se na to připravuje. A vůbec celkově jsem zvědav na Ineos. Mají dost nabušenou sestavu a letos se jim daří.

          0 0
          • jonys  

            Sranda je, ze sazkovky z nich nejvic veri Pidcockovi, ktery ani neni v sestave. Logicky s jeho figurou.

            Ganna. Uz jsem psal loni ze je idealni typ na tento zavod, ze muze byt jako Cancellara. Problem je, ze nema tak dominantni pozici v tymu a jakmile bude napr potreba sjet neco nebezpecnyho v pozdejsi fazi zavodu, asi bude on prvni volba. Na druhou stranu pokud by se podarilo odjet 70 pred cilem jemu, uz ho nikdo neuvidi. A na velasu by nemusel mit spatny spurt z male skupiny.

            0 0
            • Agent007  

              On už myslím kdysi vyhrál juniorku Roubaix, takže to tam asi zná

              0 1
            • Pessinger  

              7,5 na Wouta taky není k zahození je to Wout kola jsou kulatý :)

              0 0
              • jonys  

                Tady uvazuju jinak: nevime, v jakym je stavu a jestli opravdu nepojede jako domestik (proc by to rikali? Stejne musi tusit, ze jim to zrat nikdo nebude).

                Proto radej hraju Teunissena a rad bych Van Hoydoncka kdyby byl vypsany. TJV a ucast WvA hodne zvysuje jejich sance. Kdo je bude sjizdet s Woutem na zadnim?

                Sep a Styby dalsi 2 borci pod radarem, kterym ten zavod pasuje, uz jsou fit a kurzy @65+ jsou ulet.

                0 0
                • Agent007  

                  Hezký kurz a dobrou formu má kristoff

                  0 0
                  • jonys  

                    Krisroffa na Roubaix nebrat. On milije intervalovy Flandry a nesnasi Roubaix, kde je to dlouhej stalej vykon. Jestli se to vekem nezmeni nevim, ale vzdycky jsem na Roubaix hral proti nemu kdyz zajel dobra Ronde a kurzy ho favorizovaly.

                    A letos nebude mit ani hnusny pocasi, ktery by mu pomohlo.

                    0 0
                    • robb  

                      Tak dojel v top10 snad jen jednou, jinak je to bída. Jeden ročník zkoušel bezduše a to snad ani nedojel. Ale je to hodně specifický závod, kde ti to může pokazit i někdo další např. pádem, apod.

                      0 0
                    • Agent007  

                      A kde se dá sázet na cyklistiku podrobněji?Já mám registraci jen u Fortuny, a tam se dá jen na celkového vítěze

                      0 0
                      • Pessinger  

                        Vice kurzů zatím nikde není, očekávat je můžeme dnes večer nebo zítra ráno, třeba taky nemusejí být vypsány :)

                        1 0
                      • Pessinger  

                        Tak co si vybral Agente doporučuji

                        Asgren – Ganna 2 2,8

                        Lampa – Turner 2 2,16

                        :) nebo si vybral něco jineho a proč?

                        0 0
                        • Agent007  

                          Asgren – Ganna jasná dvojka, kvůli kurzu, i když asi bude lepší Dán, ale 1,35 kurz nemá cenu sázet, Turner má být pomocník, ten asi ani nedojede do cíle, Cosnefroy nejede, že bych ho dal na to jeho oblíbené 2.misto, :-))) Kwiatkovski a Sheffield jsou kandidáti do 10. místa

                          0 0
                          • jonys  

                            Kwiat bude čistě pomocník tady, T10 ho nevidím. Sheffielda taky ne. Roubaix je strašná mlata, nemyslím, že na to bude mít zkušenosti. Z úniku by ale někdo mohl. Klidně i on, ale myslím, že po Brabantu už ho tam nepustí.

                            0 0
    • snas89  

      Letos na cesky televizi P-R nebude?

      V programu to nevidim.

      Jako bez Jilka a Bencika…to snad nejde:)

      0 0
      • andy97  

        Nevypadá to, už loni nebylo Roubaix na ČT. Německy eurosport to jisti.

        0 0
        • Řepík  

          Ronde a Amstel bylo na ČT přes iVysílání…

          0 0
          • Fazzy  

            Pulka ronde a celej amstel sli normalne na hlavnim kanale. Ale o Roubaix nemluvili, tak pocitam, ze nebude..

            0 0
      • brtníček  

        Slováci už to taky asi přenosy nekupují což?

        0 0
        • mr.luban  

          RTVS Šport 14:25 – 17:45 hod.

          1 0
          • McBlacky  

            Super

            0 0
          • snas89  

            Ma nejvetsi sanci na vitezstvi!

            (Tuhle vetu falt chces 50× behem deseti minut slyset:))

            Komentare docela nic moc.

            Kombinace zajimavosti z trati od Jilka, vtipky z baliku od Bencika a postrehy dalsiho hosta je pro me nedostizna.

            2 0
        • gerrard  

          Tak slovaky jedina bez zvuku. :)

          0 1
        • Agent007  

          Slováci už tu cyklistiku vysílají v TV ze setrvačnosti ne? Když je Peťko v tom podzimu kariéry, a Juraj ani Baška už taky nepatří mezi top favority…to už bych čekal přímé přenosy spíš v eritrejské televizi

          0 5
          • peter3531  

            Este ze je vasich jazdcov pravidelne vidat na bedni.

            5 0
            • gerrard  

              Vidis a presto se tu na to diva spousta lidi. U Vas, az skonci Sagan, tak nebudou mit komentatori o cem mlet a nikdo to nebude sledovat, protoze on ani nemusi jet a stejne se neresi nic jineho nez co by urobil Petko keby pretekal.

              0 1
              • Melvin  

                Ale budou: on ani nemusi jet a stejne se neresi nic jineho nez co by urobil Petko keby pretekal. :-)

                0 1
              • Smazaný účet  

                Tak – napadá mě: nevyhrál toho vlastně v té profi cyklistice ze všech českých a slovenských cyklistů po Saganovi nejvíc Jánko Svorada? A – při vší úctě k těm našim profesionálům – zejména Kreuzigerovi, Štybarovi atd. – on taky, jako krom Sagiho jedinej, byl (tedy jako sprinter) opravdu nějakou dobu v jakési top kategorii profi cyklistiky. Tedy oblasti, kam někteří z našich jen tak na chviličku a skromně nakoukli, či co.

                Ale to, že základna a průměrnej standard výkonnosti našich a slovenských silničních cyklistů je v současné době hodně rozdílný, samozřejmě nijak nezpochybňuji. Ostatně se to každoročně ukazuje na společných mistrácích.

                0 1
                • cubista  

                  Svorada byl vynikající sprinter. Ale myslím, že se dost podceňuje Křižák. Asi pod dojmem jeho výsledků ke konci. Ale výhry Tour de Suisse, Tour de Romandie, Amstel, 4× Top Ten na Tour. Každopádně oba vynikající.

                  4 0
                  • Smazaný účet  

                    Ano, souhlasím. Myslím, že mladýho Křižáka lidi dnes dost podceňují. Koneckonců – jen ty dvě velké klasiky (ještě San Sebastian, tuším) – kolik lidí to má? A v tom třináctém roce, kdy jel na Contadora, mi připadal skoro silnejší, než sám Alberto. A slušnou výkonnost si udržoval vlastně dost dlouhou dobu. Nemí se zapomínat, že do vrcholové cyklistiky vlítl jako hodně mladej – nedlouho poté, co vyhrál juniorskej mistrák.

                    Akorát ten Jančí byl prostě jistou dobu opravdu zařazenej mezi několika absolutně nejlepšími světovými sprintery.

                    1 1
                    • UHU  

                      souhlas u nás – když jedu tady s Němci, tak Křižáka zná téměř každý včetně křesního jména, třeba Štybara výjimečně (toho mi hlásil hned jeden Belgičan). U nás měl z různých důvodů stigma, završené OH v Londýně – kde to udělal správně.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jinak, stran jakési té mediální prezentace či co – na mne působil Křižák vždycky trošku odtažitě a nějak extra sympatickej mi nebyl. Osobně jsem jej však neznal, setkal jsem se jen jednou kdysi, když ještě závodil, s jeho otcem. Ale lidi na Gardě, kde vlastně většinu roku bydlel, mechoši z tamějšího krámu i ostatní – všichni o něm mluvili velice hezky. Že je velmi přátelskej, pomáhá jim a tak.

                        0 0
                        • jmaselnik  

                          Já myslím, že jak začínal mladej, neuměl pr ani trochu. S věkem se to rapidně zlepšilo, bohužel, ruku v ruce s klesající výkonností.

                          0 0
                        • cubista  

                          Já se s ním potkal jednou na rehábku v Plzni. Působil velmi skromně a sympaticky. Jaký rozdíl oproti mladým hokejkám v sauně.

                          0 0
                          • jonys  

                            Otázka, zda bys v sauně poznal hokejku kdyby tam byla sama a naopak celý Kreuzigův tým na RHB…

                            Jinak jak stojí výše: asi Kreuzik nebyl nikdy mediální hvězda, ale to ještě nic neznamená.

                            0 0
                • Melvin  

                  Tak Svorada jezdil v době, kdy jsme ještě byli v „mediálním pravěku“. Dneska, kdy ti jede každý závod on line, na youtube máš rozhovory, sestřihy, většina jezdců jsou aktivní na sociálních sítí atd. tak i pro běžnou veřejnost jsou ti lidi známější než kdysi. Vždyť v té době co Svorada jezdil se snad ani nevysílala Tour na ČT, ne?

                  1 0
                  • Agent007  

                    Svorada byl na obrazovkách ČT celkem často, protože se tenkrát vysílal závod míru, a on tam vyhrával etapy i celkově, sprinty ale vyhrál myslím že i časovku

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Když vyhrával Svorada, tak tys toho, Liborku, věděl o cyklistice asi tolik jako já o mzdovým účetnictví.

                      0 1
                  • Smazaný účet  

                    Tak – třeba Jančiho vítězství v poslední etapě toho francouzského etapáčku na jakési široké dlážděné jednosměrné ulici jsem v televizi viděl. :) A myslím, že i většinu těch předchozích. Ale na jaké stanici to bylo si už fakt nepamatuju.

                    0 0
                    • brtníček  

                      Já jsem chodil k sousedům na Eurosport, případně jsem si od kolegy nechával nahrávat horské etapy na VHS. Ty bych ještě někde našel. Poslední etapy mám nahrané z roku 2002. Pak tam mám nějaké DVD. :-) VHS už si nemám na čem přehrát.

                      0 0
                      • Zbyněk  

                        Taky jsem natáčel :-). Jinak Tour jsem poprvé v TV viděl na Eurosportu roku 1992. Chodil jsem ke kámošovi, co měl satelit. Bohužel z té legendárné etapy do Sestriere jsem stihl jen posledné hodinu. Jinak už o rok dřív dávali Tour na OK3, ale asi jen sestřihy. Vuelta se začala na Eurosportu vysílat roku 1996 a Giro 1998. Česká verze Tour tuším 1999.

                        0 0
                  • Albert8  

                    ČT tehdy vysílala každej večer patnáctiminutovej sestřih. Dodnes si to pamatuju, vypad nám proud a poslední etapu a vítězství Svorady jsem neviděl.

                    0 0
    • robb  

      Victorovo kolo pro Roubaix

      https://www.rouleur.cc/…ubaix-ridley?…

      0 0
    • robb  

      Ještě ani ne kilometr 0 a Matěj s Woutem už se hlídají.....

      0 0
      • McBlacky  

        Jen kecali na konci baliku. Coz v zacatku zavodu, kde se na cele jede brzda-plyn je nejlepsi taktika. Pokud teda jsou dobry a siroky silnice, coz prvnich 100km na Roubaix jsou.

        0 0
        • Agent007  

          Tak nevím,no , nějak se tam vzadu Poel a Aert zakecali, a mezitím jim to ujelo…

          0 0
          • McBlacky  

            Nj nicmene takhle se jezdi bezne. Taky to co se stalo je dost unikatni situace.

            0 0
            • zirecek  

              Tak co, kdy je začnou sjíždět? Zatím to jen narůstá, přes dvě minuty…

              0 0
              • brtníček  

                Víte jak se to rozdělilo? Kde je Štybar? Fakt se ty závody vyvíjejí často nepředvídatelné a zajimaveji.

                0 0
                • michal1968  

                  VVA po Covidu jako superdomestik.. Dobrá palba.. Koukám přes Tipsport tv

                  0 0
      • JFtryall  

        No vsak doufam, ze dneska spolu brachove zustanou co nejdele. :-)

        2 0
      • robb  

        Pichon tam visí neuvěřitelně.

        0 0
        • andy97  

          D. van Baarle jede dnes neskutečné.

          2 0
          • snas89  

            Vykon mega.

            Naprosto zaslouzeny.

            0 0
            • michal1968  

              Průměr 45,8km/h..omg

              2 0
              • Johny.Merida  

                Mates a Strava

                1 0
                • Fazzy  

                  6 hodin na 280 wattů.. tak jo :)

                  0 0
                  • JFtryall  

                    Spis bych se podival na NP. :-)

                    0 0
                    • TJK  

                      co je NP?

                      0 0
                      • JFtryall  

                        Normalized Power- lepe ukaze kolik clovek skutecne odmakal. To bude mit Mates na urovni tak 340 cca, mozna vic.

                        0 0
                        • TJK  

                          aha, v tomhle se nevyznam kazdopadne kdyz vidim ty waty u podobne stavenych lidi na podobnych trasach co jezdim, nedokazu si presstavit to dat bykonove 1× tolik v delce 2× nez jezdim… mazec

                          0 0
                • zbartos  

                  Byl zase ke konci nějaký podezřele odevzdaný a v cíli ani nespurtoval. Jsem zvědav, jak to bude komentovat pro noviny. Naopak Wout jel po nemoci skvěle, klobouk dolů.

                  0 0
                  • zbartos  

                    Matějův komentář je tady: https://www.cyclingnews.com/…ris-roubaix/ . Zdá se, že hlavní rozdíl oproti minulým rokům je v tom, že se nedokáže (nebo vědomě nechce) po důležitém a vyčerpávajím závodě (konkrétně myslím Ronde van Vlaanderen) vrátit rychle do 100% kondice a se sebezničujícím úsilím bojovat do posledního okamžiku o vítězství. V tom rozhovoru v cíli byl úplně klidný, usmíval se, neviděl jsem žádné známky vyčerpání. Jakoby se rozhodl bojovat, jen když je velká naděje na úspěch a v opačném případě jen kvalitně trénovat… S takovým přístupem mu možná vydrží záda déle a budeme ho na závodech vídat ještě spoustu let, ale už nebudeme mít z těch závodů takový požitek jako dříve…

                    0 0
                    • zirecek  

                      MVDP mi zase vrátil zájem o sledování cyklistiky. Vnímám ho jako samostatnou kategorii, jako závodníka, který má jasno a opravdu ví, co chce. Někteří ostatní mi ve srovnání s ním připadají jako bezduché osoby donekonečna bušící do pedálů.

                      2 0
                    • Agent007  

                      To je pěkná blbost, jako že Poel nebojoval a kvalitně potrenoval? A proč mu tedy ti jeho domestici tahali špici na krev? To by mu tým poděkoval, kdyby oni tam potili krev kvůli němu, a on svesil nohy… prostě na to včera neměl, stejně jako Aert

                      0 3
                      • jmaselnik  

                        No napsat, že na to Aert neměl, to už chce....... no vlastně agenta asi.

                        7 0
                    • zbartos  

                      Už to tady bylo ve vedlejším vlákne, ale já jsem si to přečetl teprve teď, tak se omlouvám za své vyse uvedené laické odhady, když pan Kleiner to má přesně změřené a skvělé popsané. Viz https://www.s1w.cz/…l-gold-race/ (v tomto článku jsou i tři grafy, o kterých mluví p. Kleiner nize).

                      "Ronde ročník 2019 byl pro MvdP oproti tomu letošnímu 2022 o něco snazší. Mathieu potřeboval letos na pohyb v popředí závodu o celých 10W vyšší normovaný výkon než vloni, kopce se jely rychleji, tempo bylo celkově vyšší.

                      Je také velmi pravděpodobné, že po vítězném ale velmi tvrdém závodění na Ronde 2022 se jeho tělo pro Amstel 2022 nevrátilo ještě na původních 100%. Po zranění absolvoval v přípravě pouze pár týdnů tréninku na závodní sezónu, oproti kompletní několikaměsíční přípravě v letech předchozích. Jeho výkonnost tak po Ronde mohla dostat výraznou trhlinu, kterou se ani po týdnu nepodařilo dokonale zacelit. Jeho slovy: Neměl jsem dnes nohy, abych reagoval na každého… (víme že rychlá forma nemívá dlouhého trvání).

                      Ti pozornější z vás možná postřehli, že jeho kapacita na Ronde 2022 byla o 5kJ vyšší (35kJ oproti 30kJ na Amstelu 2022), což jen dokládá výše uvedené.

                      Do hry vstupuje samozřejmě i současná pověst Van der Poela. Jak Kwiatkovski, tak Cosnefroy a celý Ineos už vědí, že je třeba závod rozhodnout mnohem dříve než v cílové rovině. MvdP už není jen jezdec se skvělými parametry. Je také mimořádně takticky vyspělý a nebezpečný. Je prostě ten, na kterého všichni čekají co udělá. Pokud chcete vyhrát závod, musíte především zlomit právě jeho. Nikdo se s ním nechce dostat až do cíle, nikdo mu nebude ve skupině střídat.

                      A dnešní Roubaix 2022 ?

                      To je samozřejmě úplně jiná píseň než Amstel nebo Flandry. Soupeřů v jeho „váhové kategorii“ bude mnohem více a půjde většinou o typově úplně jiné jezdce. Na Roubaix se mohou prosadit a většinou i prosazují výrazně urostlejší typy, ale Mathieu si na ně věří mnohem více.

                      A pokud Mathieu svůj záznam zveřejní, určitě se na něj podíváme.

                      Nechme se tedy překvapit.

                      Robert Kleiner,

                      SPEEDweaponry".

                      0 0
                  • zbartos  

                    .

                    0 0
                • Polopol  

                  Me vždycky udivuje, jak velkou část závodu je schopný odjet v z1.

                  0 0
                  • robb  

                    To většina z nich. Ono když ti končí na 240W, tak se dá jezdit jinak než když končí na 150

                    0 0
                    • Polopol  

                      Jj, jak to říkal gladiš z Bory v nějakém podcastu. Že ani tour pro ně není zas až tak brutální, jak my si představujem.

                      0 0
                      • robb  

                        Tak je potřeba to brát tak, že i ten poslední z nich je od přírody mutant a prostě se pro to narodily. Na tom etapáku možná nejvíc dostane zabrat žaludek, než třeba nohy.

                        0 0
                  • robb  

                    Saša je na to úplný specialista :-D To nechápu jak to má nastavený

                    https://www.strava.com/…distribution

                    0 0
              • andy97  

                Bylo to nejrychlejší Roubaix v historií.

                0 0
                • snas89  

                  Neco udela to pekny pocasi (co vitr?), ale zajet to s prumerem 45, proste brutal.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Vitr byl vcera podpora cross-tail a v zaveru vic tail. Takze urcite to tomu prumeru pomohlo.

                    Nicmene je jel full gaz porad, coz bylo videt i na tom, kdo a kde dokazal ujet. Pouze ti nejsilnejsi a jen kdyz se to moc necekalo. Na vykon ciste urvat z haku (Cancellara style) to nebylo.

                    Oni na P-R je nejtezsi fakt ujet ze skupiny favoritu. Protoze na rovince nastup dokazi mezi sebou -+ vyrovnani cykliste zalepit v pohode. A nyni ted co jsou na tom skvele je vic nez kdy driv

                    0 0
                    • cyklista86  

                      Ten rychlej prumer mel 2 hlavni duvody. Vitr do zad a fakt, ze se peloton na zacatku rozdelil na dve pulky. Kdyby se tak nestalo a Ineos tam nejel remeslo, tak ujede unik a bylo by to minimalne prvni pulku mnohem klidnejsi..

                      0 0
      • robb  

        Něco k technice na Roubaix – smirky, CO2 bombičky, imbusy, jednopřevodníky, …

        https://cyclingtips.com/…e-tech-walk/

        0 0
        • tomxxx  

          Hodně zajímavé, že vozili často 11sp duru.

          0 0
          • ms82  

            Co jsem cetl, tak komplet 12sp jeste nemaji casto k dispozici a na Ronde jim padaly retezy, kdyz to meli namixovane.

            0 0
            • JFtryall  

              Neverim, ze jim s presmykem spadl retez. To je nemozne ne? :-))

              0 0
              • ms82  

                Do toho ja se nepletu :D Jsou to spickovi borci, zvladnou toho jiste hodne ;-)

                0 0
            • tomxxx  

              Nebo mají těch 12 tak málo, že ten materiál nechtěli dodrbat na rubé :)

              Ještě me napadá, rubé je rovinaté, nejsou náhodou na 11sp lépe odstupňované kazety? Stačí menší rozsah, kratší raménko a jako bonus lepší odstupňování. Na 12sp je dura jen 11–30 a 11–34, takže raménko na silniční poměry dlouhé jak tejden.

              0 0
              • JFtryall  

                Nemaji dily a z 12sp prevodniku padaji retezy. Proste Shimano jede jinou ligu. :-))

                0 0
                • zirecek  

                  Shimano očividně jede bomby podle b-f, :-D.

                  Někteří jezdci jeli jednopřevodník. To je jako jiný top sport, kdy vezmeš na specifický závod prostě specifický setup.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Staci si o tom najit clanek a nebyt tady za “chytraka”, skutecne Shimano nema komplet sady 12s ani pro Pro teamy a mix sami nedoporucuji, protoze pada retez ;)

                    0 0
                    • zirecek  

                      A proč tedy jeli jednopřevodníky?

                      0 0
                      • JFtryall  

                        Jednoplacky jede Sram a je to na Roubaix logicky. Docela se divim, ze to marketingove nevyhecuji a nejedou tech klasik vic v kombinaci s XPLR saltrama a velkou kazetou treba. Na Shimanu jel nekdo taky 1X s XTR saltrem. Ale vzhledem k tomu, ze Shimano ani nedokaze dostat standartni sady na kola profiku, tak bych tady nejaky velky progres necekal.

                        0 0
    • standoslav  

      Nevíte kde se to dá vidět z mobilu ? Dík

      0 0
    • mastihuba  

      ty divaky co sahaji na jezdce nikdy nepochopimm :(

      1 0
    • McBlacky  

      Perfektni Roubaix dneska, defektu hlavnich favoritu bylo mozna az moc :/

      1 0
      • Fazzy  

        Já se přiznám, že jsem čekal trochu větší řežbu, když ještě 30 to go byli pohromadě v podstatě všichni favoriti. Nakonec z toho byl v podstatě „jen“ jeden útok Mohoriče a pak se to pozvolna celý rozplizlo :) Samozřejmě Baarle dokonalej výkon.

        1 0
        • Melvin  

          Taky jsem čekal víc útoků, ale vypadá to, že celou dobu se fakt jelo, takže na nějaké přehnané nástupy už nezbylo. Nejlíp to vystihuje asi Ben turner, hned v první větě rozhovoru. I've never been this tired in my life. A vypadá teda celkem vyřízený.

          4 0
          • Fazzy  

            No rychta to musela bejt každopádně. Nicméně z gauče jsem čekal větší drama, když ta skupina byla tak silná. Doufal jsem, že se to otrhá aspoň na dvojici, když už :)

            0 0
        • Trainman  

          +1

          0 0
    • bikerman2  

      Ineos jednoznacne a wanty prekvapivo su v sucastnosti najlepsie klasikarske mancafty.z os­tatnych timov len jednotlivci…a van Baarle fantazia

      1 1
      • Aduldinho  

        JJ, Baarle pecka, ale už bych přál něco Podlahářům. A ten tleskající Dědek by taky potřeboval jednu tlesknout na tvář, aby se probral ;-)

        0 0
        • jonys  

          Ineos famozni v soucasne dobe. Udelali zavod, cely den ho meli pod kontrolou a DvB vyhra to vypadalo jakoby uplne na pohodu. Ano, Wout byl asi nejsilnejsi jezdec, ano, mel tam Dylan 1× kliku kdyz 3 odjeli a Poel to zalepil, ale na to se historie nepta. Kdyz ti to tam pada, tak mas proste i kliku.

          Naopak Lampyho pech jen zase demonstroval agonii QS.

          1 0
          • andy97  

            Podle mě byl dnes nejsilnější Baarle, ještě lepší než i Wout.

            1 0
            • zirecek  

              Souhlasím. Vyhrál zaslouženě, i když se kamery věnovali spíše ostatním…

              0 0
            • McBlacky  

              Tak Wout mel minimalne tri vymeny kola, ta v Arenbergu za kolo kolegy, to muselo dcl kousnout.

              1 0
              • jonys  

                Presne tak. Baarle nic resit nemusel. Ale to je to, ze kdyz se dari, mas i to stesticko, nesrazi te dedek, nemusis menit kolo atd.

                0 0
                • McBlacky  

                  ono v koncovce P-R to vždycky je o klice kdo odpadne na defekt/nezaviněný pád. Stuyven, Mohoric, Lampaert, WvA asi i další, ale z hlavy to nedám. Turner ten šel sám :)

                  0 0
                  • jonys  

                    Jojo. Moho byl taky super. Skoda defektu.

                    Jinak statisticka zajimavost: poslednich 5 Holandanu kdyz vyhralo Roubaix, dojeli vzdy sami.

                    Spurt naposledy vyhral Holandan 1967.

                    0 0
                • Agent007  

                  Baarle taky měnil kolo, Ganna měl několik defektů, dneska to nebylo o štěstí ale o lepší formě a výkonu. Dal druhému v cíli skoro 2 minuty, to bylo na pána

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jen minutu jim dal kdyz vytaceli nohy pred spurtem ne? Navic je dost dulezity, kdy mas defekt/pad. Pokud na 100km+ to go a neni to ze stojis uprostred sektoru a nemuzes jet, je to vetsinou na pohodu.

                    0 0
                    • zirecek  

                      Na druhou stranu je cílem jet špici na kostkách, když na to máš fyzicky, aby si měl větší přehled a lepší možnost eliminovat technický problém.

                      0 0
          • brtníček  

            Ineos na jarní klasiky vyladil skvěle. Zjevne objevili nové tréninkové metody a dominují v pro ně zatím ne tak úspěšných klasikách. Uvidíme jak jim to půjde na velkých etapacich. Našlápnuto na sezónu mají skvěle.

            1 0
      • robb  

        Malá zajímavost k Dylanovi

        https://twitter.com/…255394099213

        Tohle mohlo skončit ošklivě

        https://twitter.com/…706227675136

        5 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          V roce nekdy 2015? Nebo jeste driv? dojel van Baarle na Roubaix jako mladoch v top ten a v 53×11 rozebirali jeho zaznam z compu a jaky je to prislib :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak asi 2016 a byl 16 rika Google

            0 0
          • Smazaný účet  

            Van Baarle musel jet opravdu strašně dobře. Pokud byl zřetelně rychlejší, jak tenkrát před lety (taky s větrem v zádech) Post na asfaltu, je to borec. No, snad v tom manšaftu dál opravdu nezůstane. :)

            No, já to letos neviděl, v neděli jsem sloužil. A vzhledem k tomu, jak to teď Skyneosu konečně ! fakt v těch klasikách jde, tak si to asi ze záznamu už pouštět nebudu… :))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A Mohoric, ten vypadal nezastavitelne, ale nakonec se uvetral a v klicovem sektoru Van Baarlemu neuviseli. Lampaert vypadal na gume uz kdyz do nej vjizdeli.

              0 0
              • McBlacky  

                tak hlavně Mohorič píchnul a když by mu mohl pak střídat Jasper, píchnul zase on. Takže to tě v klíčových km fakt nepodrží. Jemu stačilo víc štěstí a třeba by to dovezl.

                2 0
                • zirecek  

                  Taky si myslím. Mohorič na tu bránu bušil nejvíce, nevzdával, tlačil na pilu. Ten měl v hlavě vítězství. Bohužel štěstí mu nepřálo.

                  0 0
                • andy97  

                  Stuyven nebyl s Mohoričem v té vedoucí skupině. On nastoupil až později na kostkách a jel sám než ho dojeli Aert a Kung a pak píchl.

                  1 0
        • andy97  

          Jak koukám tak Laporte nebyl sám z Vismy, kterému se povedlo rozlomit zadní kolo. I Aertovi se povedlo :) https://www.instagram.com/tv/CcibKu0gfa8/?…

          Jinak tam jeli neskutečný pecky, z televize to tak úplně nevypadá.

          3 0
    • Sooree  

      Matěj dneska fenomenální a k tomu obligatorní záležitost závod nezávod :D

      11 0
    • robb  

      Wout pojede i Lutych. Rogla nepojede ani Valoňský šíp, ani Lutych.

      0 0
    • cubista  

      Plastici vládnou klasikám a podlaháři si ani neškrtnou. Kdo tohle čekal? Plastici tomu jdou hodně naproti aktivní jízdou celého týmu. Podlaháři jsou v totálním útlumu, i ten včerejší Lampaertův pád byl vlivem nesoustředěnosti jezdce. Ty tleskající ruce tam byly vidět už dopředu a měl si nechat odstup.

      0 1
      • cyklista86  

        Ale oni casto spolehaji na to, ze ten divak neni uplnej dement a uhne. Aby si mohli drzet idealni stopu a nemuseli furt jet po tech kostkach. Skoda ze tam nejel jeste ryhleji nejakej tezsi borec, aby mu ty gremle sprerazel… Jinak tohle je taky zajimave video :D https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
      • Smazaný účet  

        To jako, že se měl soustředit, aby před tím dědouchem vjel zpátky na kostky, aby mu náhodou nepřekážel v tleskání? Vtipný :-D

        Jak píše cyklista, když ten divák neni uplnej dement, tak ví kudy ten cyklista pojede a nepřekáží ;-) Bohužel, včera na dementa narazil ;-)

        0 0
        • cubista  

          Podobné pády měli Štyby na P-R a Sagič na Flandrech. Oba se k tomu postavili tak, že to byl jejich risk jet takto při kraji.

          0 0
          • zirecek  

            Je to prostě souhra blbých náhod. To se stává, to je potřebné koření a nezbytné emoce u těchto závodů.

            0 0
            • Agent007  

              Jj, kdyby s tím nevyjebával a nejel po hladkém kraji, ale uprostřed cesty po kostkách, neměl by kolizi s divákem, s tím musí holt počítat

              0 1
              • McBlacky  

                Na kostkach vyjebavaj uplne vsichni. Objet to cely stredem to neda nikdo, navic to ani neni nejrychlejsi.

                A casto z kraje vyjet na kostky je pres velkou a zubatou hranu a to jdes na drzku zcela jiste, s tim minimalnim najezdivym uhlem. Skocit side-bunny se ti uz po 200km na krev taky pokazdy nechce.

                4 0
                • jonys  

                  Presne tak. Tohle je dan cyklistiky za tu otevrenost-kdokoliv si muze stoupnout zadara kdekoliv po trati, reseni to nema, plutky 2×260km se neda a i kde jsou, muze k pruseru dojit (Sagan). Je to pak ciste o smule ze se idiot neuhne. Svadet to na cyklisty je hovadina.

                  3 0
            • cubista  

              Asi tak. Ve špatném okamžiku na blbým místě. Vyčerpání, chce si to ulehčit, tak risk jízdy při kraji, chvíle nepozornosti a je hotovo. Diváci při kraji jsou všude a vždy se naklání do trati, aby viděli, fotili, tleskali, patří to k závodu. Jiná káva byl ten debilní transparent vystrčený do trati na Tour.

              0 0
              • Agent007  

                A prý včera nějaký děda divák zavinil i kolizi v Turecku, neviděl jsem video, říkal to Straka při komentování Roubaix

                0 0
              • robb  

                Přesný. Stačí se podívat co tam dělal Wout na předposledním úseku, kdy tam kličkoval mezi těmi barikádami mezi asfaltem a kostkami. Stačilo aby přijel někdo zezadu a jsou oba na zemi.

                0 0
                • zirecek  

                  Dělal bych to samé, protože ty bariéry místy nebyly tak hustě, aby nemělo přínos kličkovat… :-)

                  0 0
                  • ms82  

                    Daval jen kazdy druhy asfalt, protoze by to jinak nevybral.

                    0 0
              • Smazaný účet  

                Jenže tohle je každej rok stejný i to kličkování mezi barierama, kolik z nich, když mají možnost volby, volí dobrovolně stopu po kostkách? Vystavit se do místa, kde je 99% předpoklad, že někdo pojede chce něco víc než jen normální rozum :-)

                Když by jsi měl možnost se tam osobně postavit, tak bys nepředpokládal, že tam někdo pojede?

                0 0
                • tomxxx  

                  Hlavně tam kde ho sundal týpek nebyly žádné bariéry, tak nechápu, proč by měli závodníci jet po kostkách, jak tu někteří píší. Mohl za to ten dědek a né závodník. Kdyby tam byly ty barevný zábrany a děda stál mezi, je to neco jiného. Fakt nechápu, že diváci musejí obsypat vždy zatáčky v tom nejdementnejším mís­tě.

                  1 1
                  • Agent007  

                    Každopádně, i kdyby nespadl, tak na Baarla včera neměl nikdo, dojel by možná druhý, možná pátý, ale závod už byl v té chvíli rozhodnutý

                    0 0
                • cubista  

                  Jet po kraji těsně podél diváků je risk. Ví to Štyby, ví to i Sagič a oba to přiznali. Já ani ty bychom se tam jistě nepostavili, ale musíš předpokládat klasickou Gaussovu křivku IQ u diváků. Tohle byla klasická situace, kdy se potkaly špatný odhad diváka a risk cyklisty. A takových situací bylo, je a bude plno. Možná i sám Lampaert to v klidu bere a nedělá z toho pomalu zločin jako tady na b-f.

                  1 0
                  • Smazaný účet  

                    Cyklista jede tam, kde je to pro jeho výkon nejvýhodnější, o tom ten závod je ;-) Bohužel se po každý vyskytne někdo, pro něhož je tohle pochopit nad jeho možnosti. Ja, ale reagoval hlavně na to tvoje „nepřizpůsobil jízdu silničnímu provozu“ :-D

                    0 0
                    • cubista  

                      Tak to upravím. Nepřizpůsobil jízdu předpokládané blbosti některých diváků. Ber to jako nadsázku:-)))

                      0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    https://www.instagram.com/…Ccdgultr762/?… sry ale podivej se kde jede Lampaert a jak je vylezlej ten dotycnej z rady. Za me jasna vina divaka a napada me nekolik silnych vyrazu.

                    0 0
                    • cubista  

                      Netvrdím, že není vylezlej, ale takových najde každý závod plno a jezdci s tím musí počítat. Prostě jet při divácích je vždy víc risk než prostředkem. Ale myslím, že u podlahářů řeší Dědek jiné věci než vylezlého dědu. A to, co udělat, aby už konečně byly výsledky.

                      0 0
                      • jonys  

                        Baarle tam jel prostredkem? Byla tam zatacka, uz z toho duvodu logicky volil vnitrni stopu.

                        Nibali jel na Tour 2018 prostredkem a taky mu to bylo houby platny.

                        Proste urcity % tech divaku jsou kreteni. Na tom delsim videu je videt, ze to tocila particka pekne opilych kluku. Mota se tam proste kde kdo a tohle jsou dusledky.

                        1 0
    • Agent007  

      Včera vyhrál ten nejlepší, svědčí o tom ten obrovský náskok v cíli. Na kostkách jel perfektně a ujížděl ostatním. Ineos získali několik mladých borců na klasiky, čekal jsem že letos se budou rozkoukávat, ale vlítli do toho po hlavě, Turner, Sheffield, Pidcock, Rodriguez, Tulett, Plapp. Baarlemu letos končí smlouva, tak si myslím že bude muset Sir David přidat na platu, nebo ho přetahnou arabáči…

      0 0
      • cyklista86  

        Plno borcu jelo neuveritelne. Je radost se divat na tu novou generaci jak si to davaji.. Ja byl po tech 6 hodinach u TV vyrizenej mozna jeste vic nez oni. :D

        0 0
        • Aduldinho  

          Pro mě jsou borci všichni, kdo to dokončí, jak vůbec dopadl Zdenda? Né nadarmo se tomu říká peklo severu, i když loni to bylo asi větší peklo v tom chcancu ;-)

          0 0
          • cyklista86  

            To netusim, ale podle me by se musel stat zazkra, aby to jeste nekdy vyhral.. Nikdo nema vrcholnou formu vecne a Styby mel v dobe kdy byl na vrcholu i trochu smulu a proste to nevyslo.. Ted uz tam zacina radit ta dalsi generace. Ktere se tezko konkuruje..

            0 0
            • Aduldinho  

              I tak velký klobouk dolů před tím vším, co dokázal kluk z né příliš cyklistické země ;-)

              Je jasný, že Beneluxu se rodí takový Woutové a Matějové jak na běžícím páse. Buďme rádi za naše Zdeňky a Romany, atd.!

              0 0
            • Aduldinho  

              Tak dokončil na 45 místě spolu s parťákem Asgrénem, palec! Zdenda prostě nevzdává!

              0 0
              • McBlacky  

                On zustal za jednim padem v sektoru. GCN to v kometari zaznamenali – asi jako milion dalsich deobnosti-. Obecne bez jejich komentare si clovek vsimnul tak pulky akci a dost utoku a klicovych veci se taky stalo v reklamnich pauzach (eurosport).

                1 0
                • FraVal  

                  To je pravda. Další je, že to asi je jeho poslední sezóna. (Můj názor). Možná nějaký jiný tým. V QS podlě mě totálně předělají mančaft a budou pracovat na novém.

                  0 0
                • cubista  

                  Jj, na německém eurosportu bylo vidět, jak musel zastavit za pádem. Dokonce to opakovali a zmiňovali ho. S ním tam byl myslím Merlier.

                  0 0
                • robb  

                  Asi Wiggo ho tam míjel na motorce a i ho povzbuzoval

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Wiggo fakt borec na moto a suprový postřehy. Jako „u týhle Boulangerie už musíš být fakt vepředu“ :) a podobně

                    0 0
          • Honza1999  

            Merlier díra v ruce a operace po včerejšku

            0 0
      • jandoo  

        Na Eurosportu říkali, že už mu dříve hodilo laso Jumbo.

        0 0
        • Agent007  

          Tak je to logické, je Nizozemec, jít do nizozemského týmu, a on tam kdysi začínal, to se ještě jmenovali Rabobank

          0 0
        • McBlacky  

          Tohle ale je cara pres rozpocet. Udrzet Wouta Roglu a Baarleho, na to uz cash nebude

          2 0
          • Agent007  

            Tak, Roglič má údajně plat 2 milióny euro ročně, což berou domestici v ineosu, takže nevím čím by toho Baarle zlanařili do Jumba?

            0 1
            • jonys  

              Domácí prostředí a role v týmu?

              0 0
            • McBlacky  

              hádáš nebo víš? Domestici Ineosu, když to zveřejnoval INRNG, nebyl nikdo přes mega…

              2 0
            • tomxxx  

              U domestiků ty prachy zajímavé jsou, protože jinde nic moc nevydělají, ale u leadrů je to takové irelevantní.

              0 0
    • robb  

      .

      1 0
      • ms82  

        Aneb, nezregeneroval po Flandrech, kde ho Pogi uvaril. Na pul vypustil Amstel, ale nestacilo to.

        Co se tyce treninku, tak se mi nezda, ze by mel takove manko. Zacal pozde, ale zacal pozde i zavodit.

        1 0
        • Smazaný účet  

          Ano. Přesně tohle každej z nás v nějaké podobě (byť samozřejmě vzdálené od toho nejvyššiho závodění) několikrát zažil.

          0 0
    • Agent007  

      Akorát mi tu pořád chybí zasvěcený sáhodlouhý slint od místního všeználka cioran-m… nevíte někdo, co s ním je? :-)))

      0 12
      • jmaselnik  

        Mně zase vůbec nechybí to Tvoje infantilní slintání a stejně tady furt je…

        10 0
      • Agent007  

        Holt, budeme muset počkat, až zase ineos něco nevyhraje, a on se opět objeví…snad ty poslední 3 klasiky, kde si ineos dělali co chtěli, ve zdraví přežil…:-D

        0 2
    • Agent007  

      Tak jak vidíte dneska ten Šíp? Já si moc přeju, aby už konečně vyhrál někdo jiný než ineos… přeci jen, páté vítězství v řadě, to už by se některým zdejším antiSky uživatelům mohla stát nějaká náhlá zdravotní indispozice…a to si kluci ineos nevezmou přeci na svědomí :-))) například dědek Lefevre nechal doma Štybara a spol a posílá to nejlepší co momentálně má, evenpúla a aláfilipa… tož uvidíme, už by ten úspěch potřeboval, sponzoři začínají být nevrlí :-D

      0 4
      • Melvin  

        Jako jak čtu ty tvoje příspěvky, tak si myslím, že máš fakt nějaký problém. A to nemyslím nijak špatně.

        8 0
      • jkcz  

        „… nechal doma … a posila to nejlepsi co momentalne ma…“

        Nevim, jestli chapes, ze Brabantsky sip je zcela odlisny typ zavodu nez kostky. Takze typologicky pro jine jezdce. Za dalsi, po nedelni poprave v Roubaixu asi tezko bude nekdo schopny slusne zajet ve stredu dalsi zavod, byt je to kratsi semiklasika.

        0 0
    • Agent007  

      I dnes je na Šípu česká účast, Roman K. jede v roli sportovního šéfa Bahrainu, tož uvidíme co vymyslí za taktiku pro Araby…

      0 0
    • Pessinger  

      Nechci podporovat Agenta, ale vidim to taky na Ineos dnes Piditom, vyzobavají klasiku po klasice jezdec po jezdci, je tam famózní tymovej duchu, tak dnes je řada na něm:) GL

      Jen názor nehraju to na win :)

      0 0
      • Agent007  

        Já si nemyslím že dnes vyhraje ineos, poslední kopec je brutální, takže tam budou na cílové rovině Valverde, alafilip, Pogačar a možná se tam budou motat evenepol a hirschi, krátké prudké kopce nejsou pro Sky…

        0 0
      • jonys  

        Saša T3 @12.0 :-)

        0 0
    • Pessinger  

      PidiTom už je Abandon

      0 0
    • Smazaný účet  

      No, zdá se, že Křižak dnes vedl ten manšaft docela dobře. :)

      A Valverde je prostě neuvěřitelnej.

      1 0
      • Fazzy  

        Toho chlapa nechápu. Blbý, že vždycky předvede nelidskej výkon, ale vždycky mu kousek chybí. Tak doufám, že ho to v jeho věku už moc nepoznamenavá :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Až Valverde skonči, bude se na něj vzpomínat a psát jako o někom naprosto vyjímečným.

          0 0
          • jmaselnik  

            já bych řekl, že ono se to tak nějak děje už teď, protože on je fakt neuvěřitelnej.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No par let zpatky, nekdy v dobe kdyz koncil, bylo na Cyclingtips dlouhy interwiew s Tomem Boonenem. A ten tenkrat vychvaloval Valverdeho jako nekoho naprosto vyjimecnyho.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Vyhrál všechno, co chtěl (a mohl). Nakonec aji ten mistrák.

          A že si tenkrát ty dva roky „odseděl“, ostatně jako chlap, ok. Neškodil.

          Valverde, velkej mistr cyklistiky.

          0 0
          • Fazzy  

            Já to myslel ve vztahu k dnešku, že má naděláno do foroty je jasný :) Podstupovat tolik let pořád dokola tu torturu, která je k takový výkonnosti nutná, to už chce hodně velkou dávku motivace. Tak bych nerad, aby o ni přišel, protože ty druhý místa na velkých závodech a etapách se nějak množí, a když už zmákne všechny papírový favority, tak tam zbyde třeba nějakej Teuns :) Jak se dostal vedle něj, tak sem věřil, že to fakt klapne. A pak si sednul.. :)

            0 0
            • jonys  

              Je to srdcař, no. Už když se rozbil v tom prologu na Tour 2017 tak to mohl klidně zabalit. Ale spravil se, vyhrál to MS, pak ho dost semlela ta pandemická sezóna že nemohl závodit, zase to nezabalil. Zase se rozsekal a zase se vrátil ještě silnější mám pocit.

              0 0
              • Fazzy  

                Jo. Fakt obdivuhodný, v nejlepším světle slova smyslu.

                0 0
              • Aduldinho  

                Alejandro je prostě boží a fandil jsem Podlaháři v tom posledním úniku, i když to trošku vočůrával, tak snad příště ;-)

                Asi to bude chtit zelenej dres na TdF, aby se trošku zahojili ;-)

                0 0
                • jonys  

                  No jsou hodne v brynde. Porad sice verim v kouzlo Alapa nacasovat na den D, tedy Lutych, ale nevim nevim.

                  Mimochodem Evenepoel jel dnes v ramci treninku, nebo jakou tam mel roli???

                  0 0
            • Smazaný účet  

              Tohle už vyhrál mockrát, že. Jo, Teuns – jasně, byl evidentně nejsilnější. Přiští rok třeba zas někdo jinej. A Julien prodělaĺ, myslím, covid, Tadej toho má teď evidentně dost (a možná měl v hlavě ten Lutych a tak). Ale prostě- ať tak či onak – nechat všechny tyhle borce v jednačtyřiceti za sebou, to je úžasný. Já myslím, že vyhrávat už až tak nemusí. I když by evidentně chtěl a bylo by to fajn.

              0 0
              • jonys  

                Mám taky pocit, že Tadeje přetáhli. Už musel být v topu na UAE Tour a od tý doby furt. I on byl nemocný a ty Flandry ho musely dorazit úplně. Není stroj a to je fajn. Po LBL asi orazí, před Tour zase pojede jen domácí závod, uvidíme jak vyladí.

                0 0
              • skaj  

                Julien na tom byl dobre, jen vsadil na spatneho kone. Vezl se za Tadejem, zrejme mu veril na zrychleni. Jenze marne, ten kdyz zacal odpadat a zaroven ty dva vepredu zrychlili, zastavil i Juliena a on uz nemel sanci zalepit diru.

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No jako chlap…jestli si to dobre pamatuju, dlouho klickoval a prisel tak skoro o rok zavodu, kdyz nesmel zavodit v Italii, a pak stejne dostal 2roky natvrdo. Velka skoda te kanky.

            1 0
            • Smazaný účet  

              Nojo. Asi máš pravdu.

              0 0
            • bara2  

              Tak on snad nikdy neměl pozitivní test na doping. Šlo o to, že kdesi měli pytlík s jeho krví.

              Ale dyť je to jedno, jestli něco bral/bere, tak by za to měl dostat Nobelovku, bo to není doping, ale elixír mládí. Doping je charakteristický tím, že poškozuje zdraví sportovce, zejména proto je nepřípustný. A jedním z typických znaků dopovaného sportovce jsou výkonnostní výkyvy a v závěru zničená lidská troska. Valverde je zdravej jak řípa, trvale vysoce výkonnej už dvacet let a zplodil tuším čtyři děti, v jeho případě krom pozitivních testů chybí i typické znaky.

              0 1
              • Zbyněk  

                Již dříve jsem uvažoval podobně a … něco na tom je. Užití dopingu mu nikdy prokázané nebylo a po odpykání trestu se vrátil ve stejné formě (ne li lepší), což je celkem rarita a minimálně v cyklistice žádný takový případ neznám. Takže to co píšeš, není zas taková blbost. Mimochodem vzpomínám, jak jako mladý ucho jel první velkej etapák – Vueltu a hned dojel třetí, a to ještě ztratil chybou na větru nějaký čas hned v úvodu závodu. Talent to byl a je bezpochyby obrovský.

                0 0
                • jonys  

                  Contador?

                  0 0
                  • Zbyněk  

                    Contador měl vrchol 2008–2010. Pak už se do té formy nikdy plně nevrátil.

                    0 0
                    • jonys  

                      Nebo se mu postavilo do cesty Sky?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Alberto Contador byl však – individuálně, jako cyklista – nezpochybnitelně nejlepším etapovým závidnikem své doby. To se nedalo např. s žádným z jezdců, vozených pak mašinerií Sky vůbec srovnávat.

                        0 0
                    • Kubasan  

                      A co Vuelta 2012? Tam společně s Valverdem a Rodriguzem kralovali. Památna etapa do Feunte De

                      Sezona 2014 – kdy porážel i Frooma (Criterium de Dauphine) – pak se zrakvili na Tour, aby vyhrál suverénně Vueltu

                      Giro 2015? – on proti Aruovi s Landou – kde píchl, aby je pak dojel a oprášil na Mortiloru

                      Vuelta 2017 – rozlučka na Angliru (celkově 4., ale z útočil jako za mlada)

                      2 0
                • jmaselnik  

                  to o těch zfetovaných troskách je dost rozšíření omyl. To riziko hrozí zejména pro amatéry, kteří neznají míru. Lékařem řízený doping je něco úplně jiného, stačí se podívat na Lanceho, kterého telecí sypací léta pravděpodobně stály kouli, ale jak do toho vlétl systémově, žádný zdravotní problém neměl a že jeho kariéra nebyla krátká.

                  Nebo se podívej mimo sport na Sylvestera Stalloneho, kterej sype celej život a jediný, co je na něm vidět, jsou akromegalické důsledky užívání růsťáku.

                  Tím rozhodně nechci sypat špínu na Alejandra, kterýho obdivuju.

                  0 0
                  • bara2  

                    Tak ta troska je už dost hraniční. Jde o to, že k poškozování zdraví dochází, kdyby ne, nebyl by důvod to zakazovat a klidně to nechat užívat jak vitamíny. To zavrženíhodné na tom je, že to poškozuje zdraví. Mít a nemít kouli možná chlapům nevadí, ale čtyři zdravé děti jistě potěší. A mít jakékoliv zdravotní problémy za to nestojí, ale na to se většinou dojde, až to nastane. Takže v tomto případě je prevence opravdu žádoucí.

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já jsem kdesi četl o nějaké studii, kde se říkalo, že pokud to člověk se sypáním /nevím teda konkrétně jakým/ nepřeháněl a pak s tím skončil, že si to tělo nějak pamatuje a že snad i nadále nějaká mírná výhoda přetrvává. Ale fakt nevím, jak to doopravdy je.

                    0 0
                    • ms82  

                      Co natrenujes, to Ti nikdo nevezme. A pokud jsi mohl trenovat 3× tolik, protoze jsi mel daleko lepsi regeneraci kvuli sypani, samozrejme ze budes lepsi, nez bys byl bez sypani. Proto je out of competition testovani.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jo, tohle by mohlo být jedno z možných vysvětlení.

                        0 0
                      • ladys  

                        3× tolik je naprostá blbost :D

                        0 0
                        • McBlacky  

                          I dvakrat by byla blbost. Ale v zasade ma pravdu. Regenerace hraje zasadni roli.

                          0 0
                        • ms82  

                          1.273 krat je lepsi? Nekvantifikoval jsem prinos dopinku pro trenink, popisoval jsem, jak jsou zvyhodneni atleti, kteri nekdy sypali, proti tem cistym. Cislo je vytazene z paty. Trikrat vice casove by to asi byt nemohlo a trikrat vetsi intenzita taky ne. I trojnasobne TSS by znamenalo sqrt(3)x vetsi normalizovany vykon, coz je taky nemozne.

                          Rika se tomu hyperbola a bezne to nema vliv na pochopeni textu.

                          4 0
    • Agent007  

      Tvl, cioran žije!!!! On byl jen 2 týdny v hibernaci,aby nemusel komentovat tu excelentní jízdu ineosu, a teď nám zase ožil…:-))) a to jsem očekával nějaký skvělý rozbor, třeba proč to těm Slovincům poslední dobou jaksi nejde, a furt nic…

      0 6
      • McBlacky  

        Prosim zkontroluj si nastaveni hovnometu, na takhle vysoky vykon, to je uz neunosny.

        2 0
      • jmaselnik  

        Tvl agent žije i když Ineos nevyhrál. To je fakt pech…

        0 0
      • tomxxx  

        Mysliš těm Slovincům co o víkendu v podstatě tvořili závod? Nebo těm Slovincům co nikdy na jarní klasiky necílili? :)

        A co španělé co už jsou v důchodu a jezdí úplné prd podle tebe?

        0 0
        • Agent007  

          Tak ten španělský důchodce je frajer, to je bez debat, tomu to jezdilo před 15 roky když byl prosypaný dopem, pak i když si odpykal trest, a i teď na stará kolena, kloubouk dolů

          0 1
    • jonys  

      Jen tak ze zvedavosti: jel nekdo z dnesni startovky Roubaix? Krome Teunse…

      0 0
    • jonys  

      Tak v nedeli posledni inspirace k diskusi v tomto vlakne…

      Mam v hlave 2 jmena, ktery bych mozna supnul do kolonky cernych koni. Oba z jednoho tymu, oba z jedne zeme :-)

      0 0
      • Agent007  

        Evenepol, Vansevenant…?

        0 0
        • jonys  

          Ne. Remco je docela velky favorit kurzove. A Belgicani to nejsou.

          0 0
          • cubista  

            No mají podlaháři poslední šanci. Vsadil bych na Alíka.

            0 0
            • McBlacky  

              LBL jde hodne blbe kontrolovat. Kopce jsou dost dlouhy na to zaparkovat domestiky, takze by musel byt u vseho porad a naskocit do spravnyho uniku.

              Me prijde, ze to je nejvic otevreny zavod a v koncovce jsou lidi co casto necekam. Teda krome Valverdeho

              0 0
            • cubista  

              Já to věděl, jinou možnost jim Dědek nedal:-)))

              0 0
      • Pessinger  

        WvA, Tiesj Benoot

        0 0
        • jonys  

          Wout je nejvetsi favorit. Mirim do rad outsideru…

          0 0
          • Zbyněk  

            Nevím, jestli je to přímo outsider, ale pro mě je černým koněm Martínez. Jinak bych to přál Hirschimu.

            0 0
            • jonys  

              Martinezovi podle me nebude svedcit ta vzdalenost a navic je tragicky sjezdar. Nicmene forma tam je. Hirschi z dobre mirenyho utoku…

              0 0
              • brtníček  

                Nepřišel jsem na ty dva co myslíš. Za mne Barguil a Bardet. :-)

                0 0
                • jonys  

                  Ti nejsou ze stejnyho tymu.

                  Ale ano, myslim Francouze a taky oba na stejny pismenko :-)

                  A po zrale uvaze pridavam do mixu jeste jednoho Holandana.

                  Prozradim a vysvetlim odpo :-)

                  0 0
                  • andy97  

                    Madouas a molard?

                    0 0
                    • jonys  

                      Bingo! K nim Mollema a jeste Powless. Nemyslim si, ze nekdo, kdo uz vyhral Monument a Sebastian ma sanci ani ne 1% v nedeli.

                      Vsichni pod radarem a schopni se odplizit stylem Baarleho kdyz jim favoriti nebudou hned skakat za kolo. Zvl Bauke je na tohle mistr viz Lombardie nebo loni Tour.

                      Francouzi v dobre forme a bez Gaudua by tihle 2 meli byt lidri. Souhlas s Blackym ze Madouas muze byt uz mrtvej ale moc ho nezname, takze treba ne a neco zkusi jako na Ronde.

                      0 0
                  • brtníček  

                    Vím že nejsou z jednoho týmu. Proto jsem psal, že jsem na ty dva co myslíš nepřišel.

                    0 0
      • andy97  

        Já bych to přál Benoit Cosnefroy nebo Valentin Madouas, mohli by překvapit.

        0 0
    • Agent007  

      Lutych končí cílem v kopci stoupáním nebo po rovině? Nikde nemůžu najít profil trasy

      0 0
    • Melvin  

      Ještě k minulému víkendu. Bas Tietema @ Parijs Roubaix / Last man standing 95 km voor de bezemwagen. Jen pro doplnění, dorazil hodinu po průjezdu Dylana Van Baarleho cílem.

      2 0
    • Smazaný účet  

      Annemiek van Vleuten vyhrála v 39. letech Liege-Bastogne-Liege :-O Hustý :-)

      0 0
    • Agent007  

      Žádné tipy dneska? tak já si tipnu, Dylan Teuns

      0 0
    • Melvin  

      Celkem velký crash cca 60 km před cílem. Alaf out.

      0 0
      • sohaj  

        Ve sjezdu.. hodně nebezpečné :(

        0 0
      • brtníček  

        Tak to teď zkouší Remco. Docela brzo.

        0 0
      • robb  

        TOP10 kg (collected from open sources – kg doesn't mean the current actual weight of rider). Avg. of TOP10 (-WVA) = 62.3 kg.

        Evenepoel 61 kg

        Q.Hermans 64 kg

        WVA 78 kg

        D.Martinez 63 kg

        Higuita 57 kg

        Teuns 64 kg

        Valverde 61 kg

        Powless 67 kg

        Hirschi 61 kg

        Woods 63 kg

        https://twitter.com/…805950447618

        1 0
        • andy97  

          Těžko říct jestli se dá věřit, že má Wout 78kg. Bych to viděl tak 74–75kg.

          0 0
          • Smazaný účet  

            On je dost vysokej ne?

            Jak tohle měl vlastně Indurain, napadlo mě. Nevíte někdo?

            0 0
            • Zbyněk  

              Indurain míval úplně stejnou váhu tj. 78 kg. Výšku přesně nevím, ale to dá dohledat. A klidověj tep 29.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jo. Něco podobného jsem si matně pamatoval. Taky to, že měl snad původně 82 a na těch 78 před těmi vítězstvími na Tour dokázal shodit.

                0 0
                • Zbyněk  

                  Na wikipedii teda píší 76, ale já si pamatuji těch 78. Výšku tam má 186 cm, takže vcelku normální poměr minimálně na svou dobu. Např Ullrich 183/73, Bugno 177/68, Lemond 178/67 atd. Z poválečných vítězů TdF byl ale Indurain asi nejtěžší.

                  0 0
          • Fazzy  

            Přijde mi to reálný. Už na první pohled je dvakrát větší než ostatní a při jeho výšce a osvalení těžko může mít nějak výrazně míň.

            0 0
    • cyklista86  

      Bardet ma u me velke plus. Nehledel si jen sebe a sel zkontrolovat Alafilipa, kterej tam lezel u stromu pod kolem.. https://www.youtube.com/watch?…

      7 0
      • sohaj  

        The reigning world champion was taken to hospital, conscious and able to move his legs, according to reports. The initial footage showed Bardet — who had also crashed — scrambling down the ditch to his compatriot’s aid.

        “It was just a nightmare,” an emotional Bardet told VeloNews at the finish in Liege.

        “Tom Pidcock and a rider from DirectEnergies crashed in front of me on the right, and I crashed on the right too, but I was really OK,” he said. “When I looked around I saw Julian maybe five or six meters down, and it was an emotional shock because he was in a bad situation. No one was coming and he really needed help. It was an emergency situation. He couldn’t move, he couldn’t breathe.”

        1 0
        • cyklista86  

          A z toho videa to vypada, ze ten pad zacal typek od total energies. Sjel z asfaltu do skarpy kde to s nim zatancovalo a uz to jelo. Takova blbost..

          0 0
      • Kysky  

        https://www.cyclingnews.com/…-mass-crash/

        Snad bude brzy v cajku

        0 0
        • jandoo  

          No tvl. to je hrůza…to vysvětluje ty potíže s dýcháním z postu výše.

          0 0
      • BikerM  

        Jo, tohle v tom crashi me zaujalo hned. Bylo jasne, ze s Alapem to nebude moc dobre, kdyz Bardet takhle reagoval. Musel Alap jiste na prvni pohled vypadat dost zle. :/

        Co me ovsem zas neprekvapilo byl komentar typku na ceskem eurosportu. Ze byl Alap ve skarpe u stromu jsem zaregistroval jako prvni udalost toho hromadneho padu a oni ho hledali v pelotonu jeste x kilaku pote..

        0 0
        • jandoo  

          Hele, to bych jim nevyčítal, v té skrumáži. Na en verzi si toho také všimli až po tom, co jim dali z režie do přenosu replay.

          2 0
          • jonys  

            Tohle nekdo zaznamenal?

            Martinez ve chvili utoku Remca…

            https://twitter.com/…004484149250?…

            0 0
            • McBlacky  

              stejne byl uplne v pizze pozičně pro ten utok.

              0 0
              • jonys  

                No prave jestli tohle nebyl duvod.

                A jinak ano, treba Bahrain (jaky ti meli vlastne plan???) tam nebyl spravne, vlastne nikdo z favoritu. I kdyz museli tusit, co prijde.

                0 0
            • Agent007  

              Martinez má dobrou formu, snad mu vydrží až do července. Škoda toho spadlého řetězu, jinak by neměl evenepol to vítězství vůbec jisté

              0 0
              • McBlacky  

                Ty myslis, ze by to dotahl z pozice kde byl, kdyz to nedali jini co byli v top 10 na cele? Ono teda neni jasne kde presne byl v momentu utoku, na cele to ale nebylo.

                0 0
                • TheJD  

                  V tom poslednim zaberu z vrtulniku, asi 200–300 m pred tim utokem, byl nekdo z Ineosu, predpokladam on, na nejakem patem miste skupiny, ale pri utoku Remca uz tam nikdo z Ineosu nebyl.

                  0 0
            • Aduldinho  

              A to mu tam pomáhal nějakej borec „čumil“?? Tak to je frajer! ;-)

              0 0
              • tomxxx  

                čumil, ale zkušenej, měl pantofle, protože stát tam v botech na kolo by byl pěknej opruz.

                0 0
                • McBlacky  

                  osobně vozím skinners, na silniční akce, kde se předpokládá popocházení nebo stání.

                  1 0
                  • jmaselnik  

                    skinners vozím úplně všude :-)

                    0 0
                  • Aduldinho  

                    O těch skinners silně uvažuji již asi 2 roky, kdy mě to praštilo do očí na kolokram.cz v nějaké akční nabídce ;-) Možná pořídím na červnový několikadenní výlet na Šumavu = dobře sbalitené přezůvky ;-)

                    1 0
        • andy97  

          Tak to máš dobrý oko, že si to viděl takhle z výšky. Já sem si prvně myslel, že tam skončil někdo z DSM když tam spěchal Bardet.

          1 0
        • Aduldinho  

          Alap má fakt toto jaro smůlu jak sviňa, alespoň, že to ten Remco krapet vykompenzoval, ale kam se hrabe vítězství, hlavní je zdraví!

          0 0
        • MavasH  

          Na českým ES hledali v balíku i Bardeta a to přesto, že na něho byl detail (jeho „51“ bylo pěkně čitelný) snad 5 minut po pádu, kdy už lidi posedávali u krajnice.

          0 0
        • tomxxx  

          Na anglickým ho taky neodhalili ve škarpě dost dlouho.

          0 0
      • Aduldinho  

        Bardet za mě morální vítěz!

        4 0
    • robb  

      V neděli Tro-Bro Léon. Od 15:15 na Eurosportu playeru

      0 0
      • Aduldinho  

        Hoj, co blbnou s tím Playerem? Chcou ho zrušit a já mám předplaceno na celej rok! :-( Stáhl jsem si sic i tu jejich Eurosport aplikaci, ale tam jsem nějak nevykoumal, kde se dají sledovat plnohodnotná videa?

        Předem dík za doplňující info ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.