• gurick

    Jaké MTB do 6000kč? Vím že cena je hodně nízko ale určitě mi něco poradíte. Můj adept je http://www.mojekolo.cz/…-black-white , zkuste mi doporučit alternativu.

    0 0
    • Davos000  

      raději pár peněz přihodit :) jinak si myslim to nemá cenu

      0 0
    • maajkee  

      To už radši nějakýho takovýhodle bergamonta

      ale spíš bych hledal něco na bazaru. Kolik měříš?

      0 0
      • gurick  

        cca 186 cm, ale raději bych nové

        0 0
        • maajkee  

          Nový kolo za 6 tisíc bude katastrofa a akorát budeš naprdnutej.

          0 0
      • maajkee  

        alespoň něco takovýho

        nebo takovýho

        0 0
        • Tommy_Lee  

          To GT vypada hodne dobre za ty penize a to druhy bude asi mimo vzhledem k velikosti.

          0 0
          • maajkee  

            jj, nevěděl jsem předtím kolik měří, ale to GT by mohlo vyhovovovat a vypadá zachovale. Rozhodně 100× lepší než to nový lowend GT o kterým uvažuje.

            0 0
            • gurick  

              kdybych navýšil limit o 1500 našlo by se tam něco lepšího ale bazar opravdu ne, jeste jsem se chtěl zeptat co je na tom aggresoru špatného(jen pro info)

              0 0
              • vertak  

                Kolo z bazaru bude za tuhle cenu 100× lepší,a určitě vydrží více než nové za nějakých 7tis

                0 0
                • pepino  

                  „ale bazar opravdu ne“ tak se na kolo vykašli. Jiná rada za 7500 skutečně není.

                  0 0
              • Tommy_Lee  

                No vzhledem k cenovy kategorii celkem nic :-) To GT, co daval maajkee ma celkove o nekolik trid lepsi osazeni, nez ten novej Agressor. Treba ta vidle sice neni zadnej zazrak, ale dneska se i na kola pomalu za dvojnasobek davaj vetsi krumply! Za tyhle prachy bych se bazaru fakt vubec nebal! A tohle si myslim, ze je fakt dobry, jen to chce poradne prohlidnout, no…

                0 0
              • maajkee  

                Tak v tom případě nechápu proč chceš radu, když jí kategoricky odmítáš. Na tom agresoru je špatnýho snad všechno, osazení tak na občasný dojetí na nákup a zpátky.

                Aby se na tom alepoň trochu dalo jezdit tak minimálně, ale fakt minimálně přidej na tohle gt

                ale to taky žádná sláva nebude

                0 0
    • krtex  

      Já bych Ti klidně doporučil tohodle crosse http://www.mojekolo.cz/…lt-qx65-blue

      Rám je opravdu hodně festovní a není problém časem upgradnout na 29er. MTB se s pevnou vidlou bohužel nedělají, proto jsou ve stejné ceně o třídu hůř osazeny..

      Jak tu někdo psal o 100× lepším kole z bazaru to je nesmysl. Dnešní ceny na bazarech jsou téměř ceny výprodejové kol nových, tedy bys musel dlouho hledat (čekat) na dobrou nabídku a navíc tomu rozumět – a osobně si kolo VŽDY prohlédnout. To se v ceně kola o které uvažuješ absolutně nevyplatí (cestovní náklady atd.)

      KTX@

      PS: To polorozpadlé GT s low-end pohonem a vidlicí po smrti co je výš je důkazem mé teorie :)

      0 0
      • maajkee  

        ty vole, ty jseš uplnej mimoň :)

        plácáš fakt blbosti a ještě mu místo mtb doporučuješ crosse, to svět neviděl :)

        mimochodem ty si vážně myslíš že to GT má víc lowned pohon než to tvoje crossový kolo co mu nabízíš? :D

        0 0
        • krtex  

          Ale copak, někdo ti haní tvoje výplody tak kolem sebe kopeš? Proč jsem doporučil krose jsem jasně napsal.

          A zkus upřesnit v čem jsem napsal blbost, jinak tu plácáš akorát ty.

          0 0
          • maajkee  

            Upřesním v čem jsi napsal blbost:

            Já bych Ti klidně doporučil tohodle crosse http:www.mojekolo.cz/

            Rám je opravdu hodně festovní a není problém časem upgradnout na 29er. MTB se s pevnou vidlou bohužel nedělají, proto jsou ve stejné ceně o třídu hůř osazeny..

            Jak tu někdo psal o 100× lepším kole z bazaru to je nesmysl. Dnešní ceny na bazarech jsou téměř ceny výprodejové kol nových, tedy bys musel dlouho hledat (čekat) na dobrou nabídku a navíc tomu rozumět – a osobně si kolo VŽDY prohlédnout. To se v ceně kola o které uvažuješ absolutně nevyplatí (cestovní náklady atd.)

            KTX@

            PS: To polorozpadlé GT s low-end pohonem a vidlicí po smrti co je výš je důkazem mé teorie :)

            a neodpověděl jsi mi na ten lowend pohon!

            0 0
            • maajkee  

              Mimochodem najdi mi za 5700,– nový kolo alespoň podobně osazený jako to GT a budu ti říkat pane!

              0 0
              • krtex  

                tu máš nové za 5700,–

                http://cgi.ebay.com/…290462859452?…

                0 0
                • Tommy_Lee  

                  Aha, tak ted je to jasny – Ty sis tu celou dobu delal prdel! :-D Tak to joooo! :-)))

                  0 0
                  • krtex  

                    No nic jednoho mám z krku, než by mě musel oslovovat pane už dá pokoj. A teď ty, psal jsi:

                    „To GT, co daval maajkee ma celkove o nekolik trid lepsi osazeni, nez ten novej Agressor.“

                    Takže o kolik tříd vlastně lepší – po dvou letech provozu?

                    To kolo je šrot tak si to připusťte, možná na ježdění do hospody dobré ale do lesa ne é..

                    0 0
                • maajkee  

                  :D :D ty voe, ty jsi vtipnej :)

                  Za prvé je to dámský kolo

                  Za druhý při současným kurzu je to 6590,– Kč

                  Za třetí je to small velikost

                  za čtvrté to neposílá do světa

                  za páté má to mnohem horší osazení než to GT z bazaru

                  Prosimtě, radši už nic nepiš, nebo se znemožníš ještě víc :)

                  0 0
                  • krtex  

                    hele psal jsi:

                    " nový kolo alespoň podobně osazený jako to GT "

                    Takže nevím kde bereš tu drzost mě

                    za prvé neoslovovat pane

                    za druhé po „ukončení podání nabídek“ si dodatečně vymýšlet parametry..

                    HOWG, KTX@

                    0 0
                    • maajkee  

                      Už bude poledne, tak si nezapomeň vzít prášky a na chvíli si odpočiň a neboj, ono se to časem zlepší :)

                      0 0
                • miki  

                  Až si k tomu přidáš dopravu do Evropy a Clo+DPH tak je cena naprosto jinde .Asi vůbec nevíš co píšeš.

                  0 0
            • krtex  

              no jo když jsi se dotázal na pohon až po odeslání mého příspěvku (fce EDIT) tak se nediv- nejem jasnovidec..

              a stačí ti osvěžit paměť:

              Reznoucí sjetou 30kovou kazetu Shimano z tebou doporučeného bazarového kola, popisuješ takto:

              „ale to GT by mohlo vyhovovovat a vypadá zachovale. Rozhodně 100× lepší než to nový lowend GT o kterým uvažuje“

              Já nikde (narozdíl od tebe!) nepsal, že moje kolo je špička, a to včetně pohonu, ale je nové a vydrží toho opravdu dost, určitě bez investic déle než tvoje GT – to je celé.

              Tak si to přeber a zbytečně tu ze sebe nedělej kašpara..

              KTX@

              0 0
              • maajkee  

                určitě bez investic déle než tvoje GT – to je celé.

                absolutně ne.

                a napsal jsi že to GT má lowend pohon, v tom případě to tvoje nabízený má extra super low end pohon. Ty kliky nevydržej při častým ježdění ani půl roku.

                Jedinej kdo tady ze sebe dělá kašpara jsi ty, s tím svým crossem.

                Chápeš, že on chce MTB a ty tady začneš plácat o crossu a ještě s bídným osazením? Jseš uplně mimo!

                To je jako kdyby chlap přišel do autosalónu že chce nějakej offroad a tys mu začal nabízet fábii :)

                0 0
      • Tommy_Lee  

        To jsem netusil, ze 2 roky stary Deorko je oproti nove Acere low-end! :-)

        A vidle po smrti se z toho obrazku pozna jak? Ze ma sedrenou barvu na vnitrnich nohach? Tak to je v tom pripade kazda suntourka s cernyma vnitrnima nohama po smrti tak po 500 km :-D

        A ze je to kolo polorozpadle se taky z toho obrazku pozna?

        Muj boooze, to jsou rady totok, nemluve o tom, ze nazev vlakna je „Jake MTB…?“ a ty tu davas odkaz na ale uplne total low-end srotovej cross…

        0 0
    • vertak  

      http://www.cyklobazar.cz/…eore-alivio/

      tohle je docela good :-)

      0 0
      • maajkee  

        krom tý vidlice je to OK, akorát 19ku by měl asi už dost na hraně.

        0 0
        • scalar  

          Na kolo za 7,5 tis. nemůžu dát Epicona :-) U kola v této cenové relaci bude vždycky vidlice určená pro další upgrade (ať tam bude XCT, XCM, XCR nebo nějaké levné RST…).

          Tady je výhoda, že kromě budoucí nové vidlice nejsou nutné další investice – osa na Octalinku, utěsněné náboje, přehazka Deore, řazení Rapidfire, odolné ráfky Rodi a hlavně slušný rám – sice starší model, ale s dobrou geometrií a zeslabovaný (má pod 2 kg).

          Na 186 cm bude stačit, je dost dlouhý (horní rámovka 60 cm).

          0 0
    • Patar  

      Vážený ,

      v této cenové kategorii nemá absolutně smysl se o kole pro dospělého člověka vůbec bavit- a to ani při využití posezonních slev a výprodeji 3 roky starých modelů.

      Hledejte u výprodejů kola nad 10.000,–Kč, nebo opravdu „zaplačete na výdělkem“. Pokud nejste hodně zručný v servisních úkonech a chcete provozovat cyklistiku s méně problémy(alespoň vždy dojet domů), doporučuji Vám , dát na mou radu.

      0 0
      • maajkee  

        přesně tak.

        0 0
      • jaffa  

        Je to sice kruta pravda pro cloveka ktery to tu zalozil ale je tomu opravdu tak jak pises. Radci penize ulozit, pockat a nasetrit vice a mit spokojenejsi jizdu:o)

        0 0
        • DaSnail  

          napr toto stálo 238,– a so všetkými zmenami(kľuky, stred, plášte, kokpit, RU…) je to dosť pod 10czk a jazdí to bez problémov.

          0 0
          • maajkee  

            No, to je rozhodně lepší než ten blbej felt, tohle se alespoň blíží MTB :) Každopádně tady v čechách to nikde za tyhle prachy nejde objednat :/

            Jedině tady

            ale tam nemaj 20ku, volal jsme tam a můžou jí objednat ale bude stát tak o 2 tisíce víc.

            0 0
            • DaSnail  

              netvrdil si nedávno že velké kolesá už neverever? ;o)

              0 0
              • maajkee  

                Já bych to chtěl spíš na cykloturistiku převážně po silnicích s nosičem a brašnama a nanoraptorama aby se dal občas projet i nějakej ten terén. Klasickou 29ku do terénu fakt ale zatím nechci, i když teď mě docela okouzlilo to nový GT :)

                0 0
          • vertak  

            Vypadá to neuvěřitelně suprově,a to za pár peněz :-)

            0 0
      • Schoscha  

        holt někdo si nechá poradit a přidá nějakou kačku, nebo jako mnoho lidí koupí levný kolo, který bude za krátko nefunkční a neprodejný.

        potom založí nový vlákno „koupil sem plečku, poraďte kolo do 10.000,– “

        0 0
    • BEgineer  

      Treba nejakou skladacku :D např.tuhle

      0 0
    • hctr  

      ahoj a co treba tohle?

      http://www.mojekolo.cz/11179-felt-q500

      chtel jsem to tu napsat uz asi pred 10 minutama, ale celou dobu jsem si cetl jak se tu vsichni hadaj a celkem jsem se bavil, sice s kolama z bazaru zkusenosti nemam, ale kamarad si uz kupoval asi 3× starsi kolo prave z bazaru a nikdy si nijak vyrazne nestezoval prehazovacky apod, kdyz jsou stale funkci se daji vzdycky rychle a snadno seridit a ram by mel byt ok i po X letech a bude nesrovnatelne lepsi s ramem nez je na kole za 6k, ale ten felt co jsem ti tu poslal se mi za tu cenu nezda spatnej, je tak levnej i proto, ze je posledni velikost 21.5, ale pokud mas prumerne dlouhe nohy tak by to melo byt ok.

      0 0
    • chaler  

      Ja jezdím zatím na tomhle ale asi verzi 2007, rok ho jezdil otec a pak mi ho nechal, já si na to koupil levnou vidlu RST dvojité ráfky a jezdím bez problémů doteď jediný problém byl vlese ustřelená přehazovačka o pařez nebo něco takového a pařezy na cestě nejsou takže není problem při nejhorším udělat to samé

      0 0
    • maajkee  

      Ještě kdybys měl zájem, mohl bych ti nabídnou Kellyse co jsem dal teď dohromady.

      Rám : Kellys Magnus

      Vidlice : SR Suntour XCR 100mm lock (nová)

      Hlavové složení : Longus (nové)

      Kliky : Shimano DEORE

      Středové složení : Shimano 4hran

      Přesmykač : Shimano Alivio

      Měnič : Shimano DEORE

      Řazení : Shimano DEORE (nové)

      Převodnik : Shimano DEORE

      Kazeta : Shimano DEORE (nová)

      Řetěz : Shimano DEORE

      Náboj přední : Shimano RM40

      Náboje zadní : Shimano RM40

      Brzda přední : Shimano Altus (nová)

      Brzda zadní : Shimano Altus (nová)

      Brzdové páky : Shimano (nové)

      Ráfek přední : Rigida 19

      Ráfek zadní : Rigida 19

      Pedály : Shimano M520 nebo klasické alu

      Řídítka : Ritchey Logic low rizzer

      Madla: Ricthey

      Představec : Hardware

      Sedlovka : Bontrager Sport

      Sedlo : CUbe Sport

      Pláště : Michelin XC DRY 2 kevlar

      pozn.: Komplet nové bowdeny (Jagwire), komplet nová lanka

      Kolo je kompletně seřízený, všechno funguje jak má, na kolo ti napíšu fakturu a záruku 6 měsíců jakožto na použitý zboží. Cena 6000,–

      Kdybys měl zájem písni mi na mail viz profil.

      Jinak já mám 184cm a sedlo mám nastavený viz foto. Na rámu není velikost, sedlovka je o něco delší nicméně horní trubka je zase celkem slopingová.

      0 0
      • Uruwashii  

        toto za tu cenu vypadá hezky.

        0 0
      • petrbw  

        Tohle je asi to nejrozumnější co se v tomhle vlákně objevilo…

        0 0
      • Deus  

        Slušný. To bude rychle pryč.

        0 0
      • trouba20  

        Neposlouchej to tady moc, jelikoz pak nebudes vedet ci ses. Jestli tuhle nabidku odmitnes, tak prohloupis.. Toho pana neznam, vim ze ma svuj nazor a nakeca toho dost, ale tohle ber… kazdopadne!!

        0 0
    • gurick  

      a co tady to?

      http://www.mojekolo.cz/…ox-evolution

      0 0
      • vertak  

        takové střepy nemá ani cenu kupovat,to co sem dal maajkee tak to je best za tu cenu :-)

        0 0
    • jIrI___  

      Pravidlo číslo 1: Nikdy se na B-F neptej na levná kola nebo součástky! Většina lidi tu už je „deformovaná“ a myslí si, že na takovém kole se nedá jezdit. To je ale blbost. Sám jsem spokojeně jezdil 3 roky na low-endovém GT Avalanche na Alivku a Aceře, se shitózní vidlicí a za tu dobu jsem na něm neměl jediný problém. Všechny kola v téhle cenové relaci jsou ± stejně vybavené, žádné velké kvalitativní rozdíly v komponentech si výrobci kvůli celkové ceně nemůžou dovolit. Takže na tvém místě bych volil jen dle toho, jak se mi které kolo líbí a dle osobních sympatií ke značce.

      0 0
      • pepino  

        Přesně tak. Do Paříže dojedeš Trabantem i Maybachem, a rozdíl v tom nepoznáš. Teda ty.

        0 0
        • hctr  

          pepino myslim, ze bych tam byl trosku rychleji a cestou sbalil jeste tucet kocek, ale kdyz mysli, ze to neni rozdil necham te v tom:d jestli chces na tom kole fakt trosku jezdit tak si vem to od majkeeho (a to mi nedava zadne love za reklamu) :d

          0 0
        • jIrI___  

          Napsal jsem někde, že rozdíl mezi drahým a levným kolem nejde poznat? Myslím že ne. A když má někdo omezený rozpočet jen na trabanta tak asi počítá s tím, že se v něm bude jezdit hůř než v Maybachu, ale nic s tím nenadělá a na určené místo se dopraví tak i tak. Někdy mi na B-F připadá, jak kdyby tu všichni byli rentiéři nebo kšeftovali s lehkými topnými oleji…

          0 0
          • gurick  

            Přesně tak akorat jste tu ze mě udělali socku ale i kdybych vice těch peněz měl více na to nedám protože nevim jestli me to bude vubec bavit. Prosím reknete mi tedy co bych mel koupit za tech cca 7000 koupit s jedinou podminkou ne bazar. Diky

            0 0
            • jIrI___  

              Jak už jsem psal, vyber si to, co se ti bude líbit. Rozdíly jsou v téhle cenové kategorii zanedbatelné.

              0 0
            • Evilcleaner  

              kup si za to co chceš, ale nové mtb opravdu nemá smysl;) třeba mě napadají nějaké dobré boty na běhání plus hadry k tomu na celoroční provoz

              0 0
            • vertak  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • t29  

              Škoda té omezující podmínky „ne bazar“. Ale tak dobře, mrkni na Pells Phantom First, velikost L:

              http://www.mojekolo.cz/…hantom-first

              http://www.mojekolo.cz/…hantom-first

              Je zajímavé, že i když jsou oba úplně stejně vybavené, tak model 2009 je dražší než 2010, přitom loňský by měl jako výprodejový být levnější…

              0 0
            • DaSnail  

              toto + nanoraptory

              0 0
    • Evilcleaner  

      bazar, jinak nemáš šanci…

      0 0
    • nsrb  

      Pěkně jsem se u čtení pobavil :-),mohl bych ti nabídnout skoro nejeté(chtěls nové takže že je na něm jen pár km znamená že se ti z fleku rozsype)ke kolu je paragon a 12měsíců záruka,problém s koly z bazaru je ten,že se v nich často snaží lidi výhodně zbavit kol které už jim dosloužily(takové jsem nedávno koupil za 2500kč,ale jen kvůli vidlici a pláštům :-).Pořádný profesionální cyklobazar až na jeden neznám,ten trek je z něj.Rám je 19,5 a je na deorce kliky smyk alivio a vidla rock shox dart 2,snad to není až tak špatná nabídka.

      0 0
    • hanness  

      Zadne…

      0 0
    • chaler  

      Zajdi za nejbližším prodejcem nech si poradit model za cenu jakou chceš a máš to. Blízký servis popřípadě jednodušší vyřízení reklamace a máš po starostech. Jak už tu někdo psal tu ti moc neporadí většina jich má kola 20 tisíc a víc a nedokážou se na to podívat z tvého pohledu.

      0 0
      • Evilcleaner  

        dělám brigádku u kol už docela dlouho a 6 tisíc za horské kolo je fakt hovadina. 8 tisíc je to nejlevnější co má smysl kupovat a i tak je to takové všelijaké. 9 tisíc už je funkční kolo komplet na alivku + xcr vilice a na tom se už skutečně dá rekreačně jezdit relativně velké objemy

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.