• Petriceli

    Zdravím všechny, chtěl bych si pořídit nové kolo s co možná nejlepším možným poměrem cena/výkon (jak jinak:)). V kolech se příliš nevyznám a tak se proto obracím na Vás, profíky.

    Limit jsem si stanovil do částky cca 23 000,– Kč a vzhledem k tomu, že chci, aby kolo bylo univerzální s prioriotou jízdy v terénu, tak je volba směřována k horskému kolu. Měřím 182 cm a vážím cca 105kg.

    Mezi mé osobní favority patří např.:

    http://www.koloshop.cz/…-model-2010/

    nebo

    http://www.mojekolo.cz/…host-se-5000

    Budu velice rád za každou Vaši radu a názor, případně odkazy na jiné vhodné kola.

    0 0
    • Luker  

      Před týdnem jsem řešil úplně stejný problém a nakonec si objednal tohle . Lepší kolo v poměru cena výkon jsem nenašel, takže to snad nebyla chyba.. :)

      0 0
      • M@C  

        +1

        0 0
      • Petriceli  

        to vypadá fakt slušně, to jsi koupil přímo v tom obchodě? jinak, jaké jsou první dojmy? Měl jsi to s čím srovnat?

        0 0
        • M@C  

          Ja to kupoval primo v obchode, pokud to nemas moc daleko tak se vyplati zajet a zkusit…

          Nemam s cim srovnat, prvni dojmy dobre, jezdi to, radi to, brzdi to, libi se mi :-)

          0 0
          • Petriceli  

            v ČR se neprodává, nikde na netu nejde najít, ale verze 2011 stojí okolo 38 000, takže to bude hodně dobrá sleva. Vypadá dost slušně no, tuhle značku má i kolega z práce, ale v carbonu. A zajet tam osobně, to bych si dal.)

            0 0
            • Chodec80  

              My tam taky jeli osobne – bral jsem ale dve kola, tak se mi to o to vic vyplatilo. Jinak zakladni RX (bez Pro) u nich vyjde na cca 18,5k. S lepsi vybavou (maji to jako alternativu) na cca 20,5k. A prodavaji se tam jako na bezicim pase, takze bych az tak neotalel ;-)

              (budu muset pozadat pana Kubicu o provizi :-D)

              0 0
        • Luker  

          Objednal jsem si ho přes eshop.. (jestli to máš taky v plánu, tak si ověř jestli tvoje karta podporuje platby do zahraničí a v eurech, já kvůli toho měl velké komplikace..). Jinak přímo tento rám ve velikosti XL neměli a tak mi poskládali kolo na stejném rámu ale z „jiného“ kola. Už jsem tady přidával fotku (). Do týdne bych měl mít kolo doma, potom můžu sepsat dojmy, ale jelikož za 3 týdny maturuju a umím prd, tak to na pořádnou projížďku vidím tak za měsíc až vystřízlivím ;)

          0 0
      • marapara  

        Za ty peníze je to pomalu o třídu lepší, než Ty navrhované. Z těch dvou navrhovaných bych bral GT.

        Ale jinak ten Haibike by byla jasná volba. Akorát kdybych ho měl brát já, tak nevím s velikostma. 50 cm by možná bylo malé, 55 cm zase už velké. Je docela možné, že bych si ani nevybral.

        0 0
        • biker90  

          Za mě taky Haibike :) Mám na něm asi 500km a jede pěkně. Byl tam takový malý problém, ale už je všechno v pořádku.

          EDIT: špatně zařazeno :)

          0 0
    • nemomenak  

      ještě mrkni sem va Cube v té ceně mají fain kola a dá se mluvit i oceně kamarád tam kupoval a spokojenost

      http://www.prodejkol.cz/…ltd-pro-2011

      super výbava a za tu cenu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.