• Danzel

    poratte kake kolo koupit Meridu nebo Ravo

    0 0
    • admxx  

      tak to je trochu moc strucne ne?…jako kdyby ses zeptal koupit adidas nebo nike?…nebo peugeot nebo citroen?nebo audi nebo bmw.....nebo.­....acer nebo IBM… co je moc to je moc… a co cena…a co typ…a co styl… DĚS-BĚS!

      0 0
    • R.1  

      hlavne dvoukolove

      0 0
    • Alibaba  

      …jaká krása jednoduchosti – asi pozůstetk starých časů. Tenkrát to bylo jasné a vybočovati nešlo. Páni – Favorit Mladíci s vyšší ambicí – Eska-Favorit ( s pětikolečkem !!) Dámy + dívky – skládačka Školáci – Pionýr Masochisté – Ukrajina Prebikeři – ocelové oře na balónech od svých dědů Ach ty staré časy ! ;)

      0 0
    • orca  

      ??? si z nás děláš srandu né ??? byl jsi už někdy v obchodě s kolama či surfoval po netu s vyhledávačem ??? Pokud né tak ti musí stačit kolo s Tesca…

      0 0
      • Seveřan  

        Je ještě mladej, tak trochu tolerantnosti.

        0 0
        • Vymi  

          presne… chce prece poradit… zkusenosti moc nema a taky napsat presne co chce 13 kluk je trochu problem… ne :-))

          Zacneme treba znackou kdo ma navrh…????? Merida, Author, Ravo, Kona, Trek

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Muzeme vyjmenovavat vsechny co zname… nebo s nima hrat slovni fotbal… wow :-D

            0 0
        • orca  

          Aha tak věk jsem nesledoval..Tak to by měl se raději optat kolik mu tatínek či babička na kolo dají a potom to tady rozeberem né ??? A nebo o peníze tady nejde vůbec ???

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ten je za vodou. Teda zatim jenom za bidonem :)

            0 0
          • Alibaba  

            A sakra ! Taky jsem nemrkl na věk, tak promiň Danzeli. Samozřejmě měl bys uvést v jakém prostředí hodláš nejčastěji kolo využívat a jaký typ si doposud vyzkoušel/pre­feroval – odtud zjistíme typ kola. No a potom kolik za něj chceš dát. Výsledky se dostaví. Značka kola bude až na posledním místě – je jich opravdu mnoho.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kdyz jsem tu provokaci cetl poprve, tak tam zadny vek jeste nemel. Si myslim.

              0 0
              • Vymi  

                jen jestli nekecas… :-)))

                dejme si hranici ze to bude do 20 000 tisic…

                0 0
                • orca  

                  13-letému klukovi kolo za 20 000 ?????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????? jako otec ani omylem…aby pak leželo někde špuhnutý v pangejtu…a vomlácený…ble…Soudě dle „kvality“ dotazu je to jeho první kolo takže první obchod a muší bejt spokojenej a pokud se osvědčí tak se pak uvidí :-))

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Soude podle fotografie hral predtim fotbal v helme…

                    0 0
                  • Alibaba  

                    No jestli je na fotce sketečně dotazující se, pak to asi první kolo nebude. Nebo že by jezdil takhle vystrojený ve vozíku ??;)

                    0 0
                  • Vymi  

                    hej klid… pisu hranice 20 ale muze ho mit i za 10… :-)

                    0 0
              • Seveřan  

                Too Pá-dlista: Si myslím že měl. Ve vjetnamu razili amíci teorii, nejprve střílej a pak koukej :O)

                0 0
                • Alibaba  

                  …ve Vietnamu ? Já bych řekl že to maj jaksi v genech doposud. Viz poslední incidenty v Iraq atp.

                  0 0
    • fousek  

      Nejlepsi bude kolo s dvema kolama:-)

      0 0
    • Glum  

      Shovívavost, pánové! Ve třinácti ta hrůzná možnost volby, to rozhodování! Já ve třinácti (jak Alibaba píše výše): Favorit, nebo… Favorit (teda když se ho podaří sehnat). Danzeli, za kolik to kolo má být, co budeš hlavně jezdit?

      0 0
      • Seveřan  

        Mám pocit, že asi bude v tuhle chvíli na učebně dřít matiku či češtinu :O) Takže komunikace z jeho strany bude váznout.

        0 0
        • Glum  

          Když je venku tak pěkně, že by ztrácel čas s pančelkou a vyjmenovanými slovy? Nevěřím! Jistě se ozve, až přijede ze švihu.

          0 0
    • McBlacky  

      RAVO at je to jednoduchý…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak teda Meridu, at je to jako vzdycky :)

      0 0
      • goofy  

        Ja sem rozhodne pro Dominatora… Ten full je proste bozi!

        0 0
    • Raydowe  

      Dane a na co to konkretne chces?,

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.