Hydrapak do 1500-2000kč, doporučte

26 nepřečtených
  • cevepe

    Sháním batoh s alespoň 2–3litry na vodu a zbytek pro uložení imbusových klíčů, lepidla, hustilky, světel na kolo, klíče, mobil, případně vesta a jídlo. Batoh musí mít dobré větrání zad a solidní úschovu mobilu pro využití k ukládání GPS polohy.

    Na kole s batohem ujedu max 70–110km/den, tak že více objemové batohy snad ani nevyužiji.

    0 0
    • mischel  

      Můžu doporučit Osprey Raptor 10. Velikost tak akorát.

      0 0
    • honzour  

      Dnes jsem objednal Deuter compact EXP 12 … tak uvidím. Dokoupím vak, asi třílitrovej a jsem na cca 2000 Kč.

      0 0
      • cevepe  

        Batoh mě příjde už moc veliký. Rád bych batoh brával i na menší objížďky se vzdáleností 40–50km a obsah batohu bych nevyužil naplno.

        0 0
        • Breakpain  

          Da se stahnout a ver tomu, jak tam je vak na vodu, uz tam moc mista neni. Ja radeji o par l vice – neni nic horsiho, nez batoh naplneny k prasknuti. Tech 12 je s rezervou plocha placka :-). Vozim ho bez vaku s nim tam mam tak pulku, mozna ani to ne a to uz mi nestaci. Je pravda, ze k vuli diabetu vozim leky a jidlo, to take neco pojme

          Ale proste pocitej, ze pitnej vak jak se naplni moc skladny neni…

          osobne mam TransAlpine 25 a EXP 12/14. Malej bez vaku a velky s.

          0 0
      • honzour  

        Tak mi dnes přišel mail, že ho nemaj a zřejmě už ani mít nebudou, sakra. Tak zas budu hledat a vybírat od začátku, no …

        0 0
        • cevepe  

          Mě zítra příjde Deuter Race X Midnight/Turquoise … má jen 600gramů a investice zvlášt do vodního vaku mě nevadí. Celkově jsem zaplatil i s poštovným cca 1900kč, ale má přesně to co jsem očekával.

          0 0
        • danis7  

          koukni tady do bazaru, prodávám Deuter Race X 12 litrů

          0 0
        • honzour  

          Objednal jsem Osprey raptor 10 i s třílitrovým vakem za 1990 Kč, tak snad dobrý. Až dorazí, tak poreferuji ale asi to nebude recenze jak od Listera :)

          0 0
          • Lister  

            Tak za sebe po vyzkoušení spokojenost, až pořádně testují tak asi ještě nějaké info doplním.

            Jediná věc mě tam rozčiluje – starší modely měly mnohem lépe vyřešené povolování Lidlocku – tady je to titerne a blbě se to povoluje.

            Ještě jsem do kombinace na běžné nošení pěší výlety a náročnější cyklistické akce vzal tady z bazaru Escapist 25 ( původně jsem chtěl TransAlpine) tak jsem zvědavý.

            0 0
            • honzour  

              Tohle bude můj první vodní batoh, chci ho vyloženě na pití a nejnutnější věci jako je nářadí, duše a tak. Prozatím nechci dávat na bike košík, teda kromě Skyline od TUNE, ale ten mi nějakým záhadným způsobem nefungoval.

              Takže až bag dorazí, tak nafotím a poreferuji.

              0 0
              • Lister  

                Batoh se ti snad bude líbi. Desítka není špatná, mě by tam ale už něco chybělo a hlavně půdorys toho batohu je stejně veliký, takže když koupíš menší, tak na zádech to nepoznáš, jen bude míň nafouklý do výšky.

                0 0
      • DominikGT  

        Vem deuter, sem s nema hodne spokojeny mam na vetsinu vyletu model race se sitovsnymi popruhy, takze je fajn ze se ti nepoti ramena.

        0 0
        • cevepe  

          Taky jsem udělal kup. Batoh Deuter Race X Midnight/Turquoise + Deuter Streamer 2 litry už frčí poštou a zítra bude u mě.

          Objednal jsem si batoh modrý, protože po designové stránce se mě hrozně líbí. Tak snad bude k mojemu dresu (bílo-červený).

          0 0
    • cevepe  

      Zvažuji koupi Deuter Race X Midnight/Turquoise … ale ten bude bez hydro vaku :( Bude nutné ho asi dokoupit.

      0 0
      • Markony  

        JA mam tenhle Camelbak batoh LOBO a jsem nad míru spokojeny , vše co popisuješ se tam vleze .

        0 0
    • Chudlick  

      Taky jsem to onehdá řešil. Něco tu početl a koupil Camel Hawg 20. Když není plnej, tak se dá utáhnout, na druhou stranu když potřebuješ, vejde se do něj dost věcí, které možná někdy využiješ:)V zimě na běžky taky fajn, každá suchá vrstva se v hospodě hodí:-)

      0 0
      • DominikGT  

        Ja bych treba uz nikdy nekoupil batoh s normalnima popruhama, akorat se clovek zbytne poti.

        0 0
    • Fujisvet  

      Já jsem si objednal batoh osprey 25l s osprey hydrovakem 2l:

      http://www.mall.cz/…-escapist-25?…

      mají ho zrovna o 500 KČ levnější, takže to byla jasná volba!

      Po oznámení, že batoh si mohu vyzvednout jsem narazil na tento topic a zděsil jsem se, jestli nebude náhodou 25l moc velká kráva. Ale opak je pravdou, krásně drží na zádech, perfektní větrání, když není naložen dá se trošku zúžit popruhama.

      Často převážím hodně věcí a s normálním batohem to už nešlo.

      Díky této koupi jsem zjistil, že už na sebe běžný batoh za žádnou cenu nedám a budu všude nosit tento.

      Myslíte, že kdybych pořídil ještě tento: Osprey Raptor 6 pouze na hydrovak 2l, vydá se mi do něj i ultrazoom? :P

      0 0
      • Lister  

        Ten vak jsi ale přikupoval, že?

        Taky na něj čekám, já ho bral tady z bazaru a jsme hodně zvědavý, jak bude vypadat ve skutečnosti. Mám i menší batohy, ale pro tenhle najdu taky často využití – hlavně na turistiku a běžné nošení.

        Raptor 6 už je opradu docela malý (hlavně málo vysoký), asi bych vzal raději desítku – půdorys mají stejný a ten větší si bez potíží stáhneš páskama.

        0 0
        • Lister  

          Jo a šestka už hlavně nemá ten šikovný malý organizér na nářadí, který je schovaný v kapse ve spodní části batohu.

          0 0
        • Fujisvet  

          Ano, vak jsem musel dokoupit v jiném obchodě, na který ještě čekám. Četl jsem zde, že vak od Osprey je kvalitnější co se týče lehkosti pití, v obchodě mi nabízeli nějaký hydrovak cca o 300Kč levnější, ale když už Osprey batoh, tak také stejnou značku vaku.

          Ten batoh tak krásně sedí, že opravdu doporučuji i na normální nošení. Mám starší batoh na NB cca za 3000Kč a kvalitou je úplně děsný o proti tomu Osprey.

          Na nářadí mám kapsičku pod sedlo, malou pumpičku na rámu.

          Potřeboval bych do toho batůžku nacpat jen mobil, peněženku a foťák, popřípadě i ten hydrovak. Budu muset někam zajít o omrknout to (nevíte někde v Brně kde je mají vystavené), nechce se mi kupovat 10tka, protože když budu brát více či méně věcí, tak mi bude krásně sloužit ta 25tka.

          0 0
          • Lister  

            Vem si z domu plný vak a ten foťák a vyzkoušej.

            Měli by je mít v rockpointu.

            Escapist mi dorazil a je to teda maxi stěhoval – asi jsou americké litry větší než ty evropské. Chtěl jsem batoh menší než současný Boll TrailHead, ale ve výsledku jsou skoro stejně veliké. Velikost 20 se mi zase nelíbí, protože tam chybí ten spodní přístup do hlavní komory – to už raději Talon

            0 0
            • jIrI___  

              TrailHead je objemný jak sviňa, ten Escapist bych čekal menší :)

              0 0
              • Lister  

                No právě ten Boll je na běžné nošení až zbytečně velký tak jsem chtěl něco menšího – on ten Escapist menší je ( hlavně užší) ale rozdíl ve velikosti jsem čekal větší.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.