• Maadaf

    vybírám kolo pro slečnu, celkem zdatnou bajkerku, pro čisté XC

    požadavky: cenový strop 25000, hardtail, velikost 16" , (výška 171 cm, váha 60kg), posaz spíš kratší, příklon špíše k 27,5", ale není to podmínka

    procházím eshopy, kde je co ve výprodeji, kdyby měl někdo tip na kus s dobrým poměrem cena/výkon, uvítám každou radu

    díky

    0 0
    • Kysky  

      Pro radu ke správnému výběru kola je nutné postnout fotografii slečny… nejlépe v bikinách (jak zde kdysi někdo dodal :D)

      0 0
    •  

      stavitele oslov

      0 0
    • palo7  

      myslíš že velikost 16 je ta správná? Bude to asi na tu výšku spíš 16,5–17,5 podle výrobce rámu a postavy u slečny, ale může sednout i nějaká 16ka. Hledáš dámský rám (prohlou trubku?) ty jsou většinou dost krátký, a nebo třeba univerzál rám CUBE, ale tam ta 16ka bude fakt krátká. Od stavitelů by to v té ceně bylo na vzduchové vidli a min. komplet na Deore, třeba 2×10 a aspoň slušné kola s kevlar pneu (takhle nějak mně to naceňovali stavitelé pro známou). Eshopy nevím, ale aspoň máš s čím porovnávat :-)

      0 0
    • novas752  

      Já bych to nechal postavit. Za 25 by tam mohl být citlivý Epixon z TT, komplet Deore, slušnější kola…

      0 0
    • tomas.nov8  

      My chtěli kupovat tohohle Lapierra, ale nakonec jsme vzali za 20tis ten Raid 527 Lady, který má sice tříplacku, přehazovačku SLX a zbytek Deore, vidle XCR, ale jí to stačí a mně se to prostě líbilo víc než ty rámy MRX, Force, Scud a nevim na čem ještě to tady staví.

      Jen jestli hledáš kratší rám, tak asi něco prohnutýho možná.

      0 0
      • scalar  

        Za 20 tis. XCR vidlice, Altus brzdy, kliky bez integrované osy, Formula náboje, nezeslabovaný rám…důsledkem je hmotnost 14 kg. Proti gustu…

        0 0
      • Rogosek  

        To nebylo moudré…

        0 0
    • Tovarik  

      Nejsem odborník, ale před nedávnem jsem vybíral v podobné cenové relaci pro sebe 29" a hodně doporučované byly Focusy Black Forest např. Focus Black Forest LITE S Délkově bych řekl, že je to taková střední varianta. Třeba základní Cuby jsou ve stejné velikosti kratší.

      0 0
    • Dazz  

      Trošku mimo topik,

      bacha na tu velikost 16" aby to nebylo na výšku 171 cm příliš malé.

      Je třeba se dívat na konkrétní rozměry ;-) Dámské rámy už bývají kratší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.