GT Force 2008 - díky za zápujčku

1 nepřečtený
  • Belin

    Díky menší shodě náhod a velké ochotě a vstřícnosti lidí z obchodu Schindler (www.mojekolo.cz) jsem se dostal k delší testovací projížďce na kole GT Force 1.0 (model 2008). Trasa měla asi 40km a zahrnovala snad všechny druhy povrchů od asfaltu, přes polní úsek, panelovku, prudký lesní výjezd i pěkný technický sjezdík. Musím říct, že jsem dosud jezdil jen HT a full od GT byl pro mě synonymem „těžkopádného tanku“. Z jízdního projevu Force jsem byl opravdu velmi překvapen. ProPedal jsem záměrně nezapínal a chtěl jsem hlavně vědět, jak se bude vše chovat v otevřeném stavu. Ty obrovské zdvihy krásně poberou téměř vše a ve sjezdu jsem odlehčoval sedlo spíše jen ze zvyku než proto, že by to kolo potřebovalo. To se ale dalo čekat. Akcelerace sice není raketová (jako v případě spolujezdci testovaných typů GT Marathon Team a Pro), ale jakmile se kola roztočí, jede to nečekaně dobře. Vzhledem k tomu, že jsem už byl téměř rozhodnut, že pro mé vyjížďky a občasný závod budou zdvihy 120 mm naprosto dostačující a maximální, musím teď řešit další dilema. Ale každopádně jsem moc rád, že jsem si mohl toto kolo vyzkoušet a ještě navíc vlastně jako jeden z mála „obyčejných smrtelníků“. Takže všem ve výše jmenované firmě opravdu děkuji za zapůjčení tohoto kola a také provedení po opravdu pěkných cestičkách.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.