GT Avalanche 1.0 vs. Ghost SE 4000 (oboje 2012), anketa

14 nepřečtených
  • Vito_OL

    který z těch dvou byste si vybrali? já osobně bych asi volil ghosta kvůli vzduchové vidlici, ale nevím jak jsou na tom rámy. jestli dělají lepší rámy němci z 7005 nebo taiwanci z 6061

    díky za názory

    GT:

    http://www.axitbikes.eu/index.php…

    Ghost:

    http://www.mojekolo.cz/…se-4000–2012

    Anketa: GT nebo Ghost?

    GT
    8x
    47%
    9x
    53%
    0 0
    • Vito_OL  

      Avalanche má letos novej lehčí třikrát zeslabovanej rám. myslíte že bude stejně odolnej jako předchozí verze nebo bude křehčí?

      0 0
    • strtom  

      GT, je to moje srdcova záležitost. První pořádný bike co jsem měl, koupil jsem Avalanche v roce 1993 za 32000,– a jezdí do dnes, pak jsem k němu přikoupil ješte RockShox MAG21 za 11000,– a to byla teprv střela i z kopce dolu.

      tady není o čem diskutovat pochybuju že by se to změnilo.

      0 0
    • ClAyD  

      Sám mám Avalanche (2010) a je to fakt tančík. Jezdil jsem na něm enduro, dirty nebo lehčí downhill/freeride. Teď už ho vystřídalo RB:D

      0 0
    • Vito_OL  

      ještě mi poraďte velikost. na webu GT jsem nenašel tabulku velikostí, ale podle jiných tabulek bych to na mých 176cm viděl na Lko

      0 0
      • palo7  

        spíš M, ale Avalance býval dost krátkej, určitě zkusit. Mně od GT seděl jen Zaskar a to v M

        0 0
      • Blazer  

        Při stejné výšce mě lépe sedlo M, ale je to opravdu individuální. Krátký proti některým značkám opravdu je, ale když na něj sem tam přesedlám ze Sensoru, divím se, jak na tak dlouhém kole může někdo jezdit:)

        0 0
    • Phaeton  

      Já jsem taky vybíral mezi GT a Ghostem ,vybral jsem GT ,ale při zkoušení velikosti jsem zjistil ,že mi vůbec nepasuje geo. rám buť moc krátký nebo velký ,tak jsem se teda ještě zajel podívat na Ghosta dodnes nelituji a už teď vím jestli na to někdy dojde že dalším kolem bude zase jedině Ghost .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.