• Thomas77

    Ahoj všem,

    mám možnost hned koupit kolo Kross esker 6.0 2022:

    https://www.kellys-bike.cz/…51915274.htm#…

    Prodejce mi nabízí kolo za 39 500,–

    Šli byste prosím do toho? Vím, že to vyrábějí Poláci, tak se chci zeptat, jakou kvalitu od toho čekat. Osazení se mi zdá fajn. Ale co třeba kvalita rámu? Případně, kdo toto kolo vlastní, jak jste s ním spokojeni?

    Děkuji za každý postřeh a za každou odpověď!

    Ať to jezdí! ;-)

    Tom

    0 0
    • Johny.Merida  

      Jo Poláci a představ si že se na tom nebojí jezdit, na Krossu, ani olympionik Ondra Cink :-)

      0 0
    • Kouba_2005  

      Měl jsem tenhle model 2020 na 105tce a zpracování výborný, moc hezký kolo. Stálo ale o třetinu míň :-)

      0 0
    • cyklista86  

      Proc ne. Jestli se ti libi.. Ja bych neprekousl tu prohnutou spodni vidlu a tu horni ramovku ktera vypada jak po narazu do zdi.. :))

      0 0
      • Kouba_2005  

        Jo, ta horní rámovka … překousnout se to dá. A spodní řetězová vzpěra je prohnutá kvůli jednoplacce.

        0 0
    • Thomas77  

      Mohl bych poprosit ještě tipy na jina kola v této cenové kategorii? (do 40k) ;-)

      Bude to můj první gravel, takže se až tak nevyznám.

      Dekuji.

      Tom

      0 0
      • cyklista86  

        Vzhledem k tomu ze tahle cenova kategorie je nejzadanejsi a v dnesni covidove dobe nedostupna, tak bych moc nevahal a jestli se ti ten kross libi, tak ho bral at mas na cem na jare jezdit. :)

        0 0
      • Jáchym 1  

        4E Gromvel Race.

        0 0
        • cyklista86  

          Kdyby stalo pod 30t tak mozna… Oproti tomu krossu mnohem mensi prostupnost pro plaste a hlavne obnazena lanka. Nic moc.

          0 0
    • plysovykozisek  

      Já bych do toho šel, výbava slušná cena taky nosnost mě psali 130kg jestli si to dobře pamatuju.

      0 0
    • Thomas77  

      Děkuji všem za odpovědi! ;-)

      Ještě se zeptám, našel jsem toto CTM kolo:

      https://www.cycology.cz/…22-p1569605/?…

      Líbí se mi taky a cena je zase o něco příznivější :-)

      Máte nekdo zkušenost a nevíte kdy by mohli naskladnit?

      Díky.

      0 0
      • cyklista86  

        Ma to nizsi radu osazeni, ale za me vzhledove uplne jinde nez ten Kross. Proste funkcne budou obe kola stejna. Ber to ktere se ti libi vic. Ja bych bral to CTM..

        0 0
      • Alojs01  

        Prizvejsi cena je vykoupena nizsi kvalitou konponentu.

        V tehle dobe je lepsi moc na nic necekat, mohl bys take skoncit uplne bez kola.

        Pokud se ti Kross libi, penize mas v kapse, tak objednej.:-)

        1 0
    • milan.v  

      A tady sis o Krossu přečetl co?

      0 0
      • Alojs01  

        Jako sam si neco najit? Neblazni, to uz nefrci…:-)))

        0 0
      • Thomas77  

        Troufám si říct, že po 3 dnech hledání (nejen tady na bikeforum) jsem o Krossu pročetl dost.

        Navíc, když se člověk může zeptat sám, tak je to lepší + situace na trhu se rok od roku mění.

        Když Tě nebaví pomoci a odpovídat někomu, tak raději mlč!!! Vysmívat se umí každý…

        0 0
        • milan.v  

          Jestli sis přečetl dost, tak se nemáš tak hloupě ptát na kvalitu Krossu…

          0 0
          • Thomas77  

            Promiň, že se v tom nevyznám jako Ty. A že se chci s tím osobně poradit. Mrzí mě Tvoje reakce. Myslel jsem si, že cyklisté, běžci, triatlonisté a další, jsme jedna velká parta, ve které si navzájem radíme a podporujeme. Očividně jsem byl naivní…

            1 0
    • Thomas77  

      Děkuji všem za Vaše odpovědi a postřehy. Hodně mi to pomohlo ;-)

      Mějte se krásně a přeji spoustu bezpečně najezděných kilometrů! :-)

      0 0
    • naker21  

      Servus, mám model esker 6 2019 a 100kilo váhy, na přejezdu Jeseníku jsem s tím sjížděl lesní cesty v prudkých kopcích dolů, myslel jsem že to kolo nevydrží a hodím ho do škarpy. Všechno vydrželo, nic jsem nemusel měnit, dobrý stroj, akorát ho mám na sadě 105, kde bych potřeboval lehčí převody, ale to už je jiný příběh, ber.

      2 0
      • Thomas77  

        Děkuju moc za odpověď a sdílení osobní zkušenosti ;-)

        Ve středu mám domluvenou test jízdu, když bude vše OK, tak ho vezmu.

        0 0
        • Corleone 23  

          Ahoj tak jak to nakonec dopadlo? Jsem teď ve stejné situaci jako ty před časem. Jen o par tis výš kvůli situaci. Pocity? Zkušenost? Moc ti děkuji

          0 0
          • cyklista86  

            Bez do Moolbiku. Maji tam krosse ve velikosti M a L. Projet te urcite nechaji…

            0 0
          • Tarch  

            Jen bacha na velikost. Prý se to kolo celkem liší od konkurence.

            0 0
    • Kolo_mlynsky_za_4_rynsky  

      Mam Level 2020..je to pěkné, ale lak docela nekvalitní..

      0 0
      • Baf13  

        Bohužel, to je dnešní doba a výrobci šetří kde se dá. Netýká se jen kol, ale i auto za 1M má tak slabou vrstvičku laku, že každý kamínek je hned vidět.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.