• bagr84

    Shanim navigaci do 5k, ma to byt darek, proto nemuzu blizeji specifikovat pozadavky. Hledam neco, s cim „neslapnu vedle“.

    Ocekaval bych od toho slusnejsi mapovy podklady a lepsi zpracovani, pouzivano bude na MTB (vodotesnost, odolnost?).

    Nejake doporuceni? :)

    Predem diky.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Pouzivam toto http://www.garmin.cz/…0-cyklo.html Ak by som ho chcel vylepsit tak trocha lepsiu viditelnost na slnku. Vysledky si mozes pozriet na nasej stranke www.tronkosice.sk

      0 0
    • maajkee  

      Garmin Etrex 30

      Výhody

      • barometrický výškoměr (přesnější údaje o výšce)
      • napájení 2 baterie AA, vybijou se, jdou nandat rezervní
      • dlouhá výdrž oproti dotykovým displejům cca 20–25 hodin
      • výborná čitelnost displeje i bez podsvícení
      • nepoškrábeš si displej zablácenýma rukama nebo od písku
      • podpora ANT+ takže do budoucna můžeš přikoupit čidla

      Nevýhody

      • menší displej
      • pomalější překreslování mapy
      • pro někoho, že to nemá dotykový displej

      Já měl předchůdce léta a byl jsem spokojen.

      0 0
    • Mirek_29  

      ježiš co mu doporučujete kolik vám prošlo navigací rukou?

      0 0
    • Mirek_29  

      obě navigace nejsou moc vhodné na kolo. májí malí displej a k tomu dakota dotikoví.

      dakota je nečitelná na sluníčku

      řada etrex sice umí i rusky ale zase je zoufale pomala.

      Pokud chceš odolnou navigaci na kolo sežeň si starší 60 a nebo připlať a 62.

      0 0
      • maajkee  

        Záleží co od toho chce, mě třeba pomalost etrexu ani teď edge 705 vůbec neomezuje, protože posouvání mapy defakto nepoužívám.

        A především on chce novou navigaci, k vánocům, nechce nějakej bazar.

        Ty seš mi taky radílek ty vole :)

        0 0
      • Frostty  

        WTF?

        0 0
      • maajkee  

        A jetšě když mu napíšeš starší 60, myslíš že bude z toho moudrej?

        Myslíš tím obrovskou na kolo málo vhodnou vyloženě turistickou navigaci Garmin gpsmap 60csx třeba?

        To snad ani nemá ant+

        0 0
        • Mirek_29  

          60 je původně vojenský model. 62 je pokračování a když se mi moje 62 ve sjezdu utrhla ze řidítek a já jí následně přejel kupodivu dále fungovala jen od kluku z garmina jsem si musel vyfasovat noví kryt který jsem doštípal.

          0 0
          • maajkee  

            Kdybys viděl co vydrželo moje starý hcx, to je snad předpoklad každý outdoorový navigace.

            Mimochodem 60ka je ještě pomalejší než extrex 30, dokonce pomalejší než hcx.

            Take nechápu tvoje argumenty.

            Rozlišení má 60ka na tak velkej displej dost bídný.

            Jediný, že má opravdu dobrej signál.

            Což ale novej etrex má taky a glonass fakt funguje.

            0 0
      • Vilém  

        To je des, to se neda cist.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Otazka znela „do 5000“. S tou Dakotou som odjazdil peknych par kilometrov. Znacna cast bola navigovana len na zaklade GPS – bez problemov. Zlu citatelnost na slnku som spomenul takze na Saharu neodporucam inak vzdy sa najde kusok tiena. Na jeden par nabijatelnych 2700 mAh clankov mi to staci zhruba na dve tury po ~ 10 hodinach. Absolvovala zopar padov a charakter tras si mozes pozriet na nasom webe – malo asfaltu ci vyhladenych polnych ciest, takze otrasov ma dost.

        PS Je to moj treti GPS a mame v parte aj 60 – ma podstatne nizsiu citlivost. Spoznas to v lese alebo v uzkych udoliach.

        0 0
    • Mirek_29  

      podívej se na forum geocaching.cz tam najdeš pár článku a spousty příspěvku co a jakou navigaci pořídit.

      0 0
    • Johnnyxjr  

      Za mě taky etrex 30 funguje perfektně a jestli nejezdíš rychlejš jak 80 km v hodině tak bude rychlá až dost.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.