• buba CZ

  Potřeboval bych poradit s výběrem GPS lokátoru nebo jiné alternativy.

  Jde mi o nějakou chytrou mašinku pro otce když, jede na švih ,abych znal jeho polohu v případě že se nevrátí v rozumnou dobu přiměřenou jeho věku,nebere telefon nebo je nedostupnej a mohl jednat.Požadavek je, aby to fungovalo i v zahraničí,pře­vážne v D.Bohužel otec ani já nejsme příznivci chytrých telefonů,takže máme klasiku bez internetu.

  Zatím jsem jen tak předběžne našel toto:

  http://www.spyobchod.cz/…ator-tk-102/

  Bohužel s tím nemám nejmenší zkušenost tak Vás prosím zkušené bikery o nějakou rozumnou radu pokud vůbec existuje v mém zadání.

  Děkuju :-)

  0 0
  • oddie  

   To, zda to bude fungovat i v zahraničí je dáno SIM kartou s roamingem. To je na tvém výběru. Jinak je těch hraček net plnej, pokud si s tím ale běžně nerozumíš, chce to spíš koukat po to, zda k tomu někdo nabízí doprovodnou službu (web, kde si to můžeš zobrazit apod). Protože jinak ti přijde jen SMS s koordináty, které stejně budeš muset někam ručně naklofat, to je na houby. Ten chytrej telefon s příslušnou mapovou aplikací je v tomhle ohledu výhoda.

   0 0
   • oddie  

    Teď ještě koukám na ten model, co sis tam našel, ty mám doma 3 a nechám ti jej klidně za třetinu než chtěj tam, pořád ale platí omezení, že ti přijde akorát SMSka se souřadnicemi…

    0 0
    • buba CZ  

     Díky za nabídku.Pár dnů jsem tady nebyl a situace se změnila.Otec se nakonec rozhodl,že si pořídí chytrej telefon.Vybral si něco s Windowsem,že je tam nainstalovaná mapa i zahraničí a ukáže mu to na ní polohu aniž by musel být připojen na internet a data.

     Já tomu taky nerozumím tak bych poprosil o radu.Určitě budete vědět.Nebo telefon s Androidem,gps a nějakou aplikací? Fakt nevím.Otec počítačům rozumí na uživatelské urovní kancelářského typu.

     0 0
     • SloM  

      Taak v dnesni dobe uz ma snad skoro kazdy chytry telefon GPS a mapove podklady neni problem stahnout na jakykoliv system (Android, windows, iOS)

      0 0
  • Coural  

   Pokud budeš kupovat tento model, tak rozhodně ne na Spyobchodě. Jsou to jen předražený překupníci z Aliexpresu.

   Dají se tam najít i jiné typy lokátorů, s umístěním do představce, nebo zadního světla. S roamingem to bude fungovat i v zahraničí, jen by to chtělo pro příjemce chytrej telefon.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.