• Sugar67

    Je sice teprve leden, ale na druhou stranu je víc času diskutovat a těšit se. Myslím, že letos to bude docela mazec, zvláště pak poslední třetina závodu. Bonbónkem bude asi 16 etapa a horská časovka.

    0 0
    • Delkim  

      není o čem diskutovat, musíš prostě pošetřit síly a ve 20 etapě nastoupit :)))

      je to veget, mají 3 volné dny, dost času na transfúze :)

      0 0
    • Jones  

      Ja cekal vlakno o tom, kdo z Vas pojede :-D

      0 0
      • Sugar67  

        No já tam právě pojedu, resp. mám možnost téměř zadara jet na jednu etapu, tak přemýšlím na kterou a kam. Vyšli mi z toho tyto dvě. Jsem ještě neviděl žádný profi peleton, tak to mě láká ta 16ka, ale zase na časovce se jedou takové serpentiny, kde toho zezhora víc uvidíš, tak se nevím rozhodnout ;-)

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Na prvni pohled, 9× dojezd na kopec, 1× za kopcem, 1× horska casovka, letos tam asi moc spurteru neuvidime…

      0 0
      • Delkim  

        ale jo, na začátku i ano, ale pak spurteři po čtvrté etapě hromadně odstoupí :)))

        0 0
      • prodi  

        já bych hned určil vítězem Quintanu a závod ani nemusí odstartovat:)

        0 0
      • karliner  

        Člověče, já tam vidím 7 etap pro sprintery. To si myslím, že je slušná, až nadstandardní nabídka na level GT. Ale zbytek pro ně bude boj o limit, to zase jo…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak jo, pokud mezi sprintery pocitas Quintu, Rodriho a Scarpu :-)

          Vaznee, 2,3,4 a 13 a 21. 10 mozna ale je tam takovej brdek aby to bylo zajimavejsi, 7 skonci unikem a 17 sprinteri nedaj ani nahodou. Takze 5 a 1/2. Bych tam radej videl vic etap jako je 7 nebo 17.

          0 0
          • karliner  

            Mezi etapy pro sprintery jsem počítal 7 a 10, 17 s přimhouřením oka, no… Únikem může skončit samozřejmě kterákoliv etapa. Ale buhví jak a kudy pojedou :-)

            0 0
      • Sugar67  

        Když jsem se na to díval já, tak mi to přišlo naopak až moc rovinaté. Jen poslední třetina je kopcovitá.

        0 0
    • Sugar67  

      Tak se nám to blíží, ale moc nových informací není :-(

      0 0
    • Sugar67  

      Tak se nám to blíží, ale moc nových informací není :-(

      0 0
    • vrazdit  

      Tak panove, Giro 2014 za dvermi a stale tady neni me temer nejoblibenejsi kazdorocni vlakno – TIPOVACKA. tak s tim prosim nekdo neco udelejte!

      sam se sice z nedostatku vedomosti neucastnim, ale neni nad hardcore hlasky a konetare etap online

      tak sup at uz je to tady!

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        kua to je asi na me. O vikendu nebo po nedeli, slibuju. Start je az 9/5 v patek.

        0 0
        • karliner  

          čili budou na tipování cca 3 dny…

          0 0
          • jecnak  

            Chapu dobre, ze ted, bez Hrochova svoleni, neni mozne na poradi Gira ani myslet.

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Pri kvalite tvyho papouska to je je myslim dost jedno.

            Nejak mi nedoslo ze uz je to tak blizko.

            Pravidla budou stejna jako vloni.

            0 0
            • McBlacky  

              západní sekce se bude radit ted 4 dny v kuse, takže já bych Máru nepodceňoval. Teda pokud si bude ráno něco pamatovat…

              0 0
            • karliner  

              U mne to samozřejmě jedno je, u Treatta myslím taky, ten to pošle tak 15. a v několika verzích ;-)

              Ale myslím na ostatní závodníky-tipéry!

              No kdyby se někdo chtěl připravovat – tady je jedno z dobře zásobovaných úložišť informací…

              0 0
        • vrazdit  

          Chvala Hrochu :)

          uz jsem myslel ze je letos neco jinak a to by me moc mrzelo, vidim ze hlavni leaderi uz sve prispevky pomalu radi pod Tebe… a tak to ma byt :)

          uz se tesim, jak to kluci letos natipujete, jsem z toho vzdycky nervoznejsi nez ze samotnego Gira :) a hlavne ty kecy kolem, to je velka parada…

          DIKY :)

          0 0
          • robb  

            Není důležitý soutěž vyhrát, ale alespoň dokončit v hlavním poli :-)

            0 0
    • Delkim  

      nějaká videa k blížícímu se Giru od kluků z GCN

      Top 10 Sprinters To Watch At The Giro D'Italia

      " Giro D'Italia 2014 Preview Show":http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • robb  

      Dnes byla oficiálně zveřejněna trasa Gira 2015

      http://www.steephill.tv/giro-d-italia/

      0 0
      • karliner  

        Giro bez Dolomit je jako káva bez kofeinu :-(

        0 0
        • robb  

          Údajně má celá trasa 40 000 metrů převýšení, což by mělo být nejvíc hned po ročníku 2011.

          0 0
        • l-e-t-o  

          vždyť se budou pohybovat kolem Madonny di Campiglio, Tonale a Pinzola, takže dolomity budou.

          0 0
          • Singlespeed  

            Madonna, Tonale a Pinzolo nejsou Dolomity, ale Adamello/Presa­nella, Brenta a Ortles. Dolomity jsou trochu jinde :-).

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Zas treba po letech budou konecne znat trasu driv nez vecer predem.

          U me dobry. A libi se mi ze Mortirolo je jako predposledni kopec.

          0 0
          • robb  

            Jsem zvědavý jestli Bertík opravdu pojede dubl Giro a TdF. Když to jel naposledy v r. 2011 tak na tour byl asi pátý a to měl tehdy ještě poraněný koleno z pádu. Takže byl vlastně fit :-D

            0 0
          • karliner  

            Letos byl Zoncolan jako poslední a stalo se co?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No nic prave. Nechali jet break, vyhral Rogers a nejzajimavejsi moment byl jak mohutne postrkovali toho nestastnyho Itala az ho malem sundali z kola. A Hansenovy vopicky cestou nahoru.

              0 0
              • karliner  

                Ta trasa mi připadá jako kdyby chtěli nalákat GC favority TdF na dobrý trénink a aby bylo přes zimu o čem spekulovat kdo všechno se bude pokoušet o double Giro + TdF atd.

                0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    To zas Tinkoffuv vykrik do tmy. Nikdo nema na to jet 3 GT naplno. Prakticky ani 2 GT. I AC kdyz jel Giro o tridu lip nez vsichni krome Jojo, tak byl pak na Tour marnej (kolem 5. mista). A LA po comebacku mel tak v obou na top ten. Jinak nikdo. A oba tou dobou nejeli na chleba a vodu.

                    Mimochodem, to uz je fraska, jak Astana dal zongluje se sou dobrovolnou neucasti na zavode. Odjeli si Lombardii a Alma Atu, a AC koupil ztratu na Valverdeho v konecnem poradi WT. Takze vyhlasil rozbite koleno, Iglinsky stahl B-sample, Saxo nejede do Ciny a bude mit odbyto, Valverde taky nemusi, tak bude pry radeji s rodinou. Veselohra. Evidentne Peking nikomu nechybi, krome tymu co nemaji prachy.

                    0 0
                    • Kalic  

                      S tou Astanou to je síla – aneb jak se díky vhodně načasované dobrovolné suspendaci vyhnout drahýmu zájezdu do Pekingu, kam se nikomu nechce a kam by jinak museli jet :-)

                      0 0
                    • McBlacky  

                      tak Peking je navíc letos naposled a v tom hnusným smogu…

                      to je tak pro Rusvelo :)

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Hale tezka trat neznamena vic zavodeni. Spis naopak, kolikrat. Takhle si budou davat uz na mensich brdkach, a MTF je tam asi 6. Navic dost tech nenapadnych etap kde se muze stat cokoliv.

                  U me dobry.

                  PS. Odvolavam ze vedi kudy pojedou, o Colle del Finestre se bude rozhodovat do predvecera :-) ale fakt je kdyby to vedeli, Italove, ze by to bylo jako espresso bez kofeinu.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.