• Luke288

  u nového threadu se mi vždycky ztratí tělo zprávu, nechápu proč, takže ještě jednou a lépe :)

  znovu zdravím s dotazem na fulla.

  co říkáte na tohle kolo http://www.ghost-bikes.cz/…-Lector-9000  s ohledem na cenu (už je to ranec) a výbavu- jde mi o to, jestli to není uplnej úlet

  nebo tohle http://www.ghost-bikes.cz/…-Lector-9500

  což už je spíš asi chrťák.

  jde mi o to, že nejvíc se mi pořád zamlouvá Zesty, jenže asi jsem málo srdcař a u biku za tyhle peníze chci i odpovídající autorizovaný servis někde poblíž (Zamo mám přes 300km) a prodejce ghostu a cubu přímo ve městě.

  0 0
  • K2  

   Na Velo test víkendu jsem se svezl na obojím a z těchto dvou bych šel do Ghosta (Lappiere mě nezaujal) – vystačil bych asi s Al rámem. Jinak ten karbon je fakt nádhera (akorát bych se trochu bál na něm spadnout – kdo nepadá, jezdí pod své možnosti :)

    
   0 0
   • Luke288  

    no, za 12 let na jednom kole jsem měl větší crash přes řídítka jen jeden (asi jezdním pod svůj limit :) ), nicméně lehkých opření za jízdy jsem zažil spoustu. je opravdu carbon na tohle tak náchylnej?

    0 0
  • Hejdik  

   Snad to třeba něčemu pomůže.sice je to levnější varianta ,ale snad je to k věci.

   0 0
   • daymaker  

    To je ale už jenom chrt, podle toho co psal, tak se kouká po AM kolu. :-) Jezdím Ghosta, takže jsem zaujatý a mohu jenom doporučit. .-)

    0 0
    • Luke288  

     RT určitě ne, to už je fakt závoďák. mě spíš jde chlapi o to, jestli je ta výbava u těch dvou kol co jsem psal odpovídá ceně. nepředpokládám, že by někdo měl větší zkušenosti konkrétně s těmito modely

     0 0
     • daymaker  

      Já myslím, že ono už moc vyšší řady na to plácnout nejdou. :-) Ta 9500 je taková jednotná, vše XTR, 9000 taková slepená, ale taky jenom špička. Myslím, že obojí bude fungovat naprosto bez kompromisu! Tady už jde akorát o to, že někdo radši to a někdo zase to. To už jsou subj. názory. Asi bych spíše radil si jet kola vyzkoušet, sednout, pohoupat se. Zkusit něco rozbitého terénu a vybrat pocitově. Osazení je ti na prd, když se ti na biku blbě pojede. .-)

      0 0
      • Luke288  

       jasně. tzn na karbonový rám s touhle výbavou je ta cena odpovídající…

       0 0
       • Marccoo  

        je!

        0 0
       • daymaker  

        Cena si myslím odpovídá, jenom bych se možná pobavil s někým, kdo už karbon v těžším terénu jezdí a třeba už s kolem několikrát spadnul. Na spolehlivost karbonu po pádu, či přímém úderu jsou velice rozdílné názory. Jasně, že každý prodejce ti bude tvrdit, že to vydrží i srážku s kamionem, ale spíš někoho, kdo už s tím někde třísknul a potom na tom nastřílel dalších 5000 bez průšvihu. .-) Je to jako s každým „novým“ matrošem, bomba, bomba, ale dlouhodobé studie zatím chybí. :-(

        0 0
        • Luke288  

         zkusím tady pohledat zkušenosti s karbonem. AMR lector a AMR plus lector už jsou jenom v karbonu…

         0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.