• trouba20

    Ahoj,

    Bouhužel jsem při běžkování ztratil tuto oblíbenou cyklo navigaci a jak je tak v CR zvykem, kdo by co vracel.. Zbyla mě po ní všechna příslušenství plus Topo Czech 3.1. Dají se tyhle věci nějak zprovoznit na iPhonu? Jasně zakoupení garmin ant, ale tu mapu si mohu nabouchat kamsi? :-)

    Díky za případné náměty.

    0 0
    • Smazaný účet  

      V kompu muze spouzivat trebas SportTracks…a v mobilu SportTracker…kom­patibilitu s ANT+ si netroufam odhadnout:)

      0 0
    • Tomcat  

      Na žádný iPhone nebo iPad ( stejne jako Windows Phone 7.x ) nejsou žádné offline cyklo nebo turistické navigace nejen pro ČR ale i Evropu. IPhone je smartphon do města.

      0 0
      • vasek80  

        Kupoval jsem otcovi Dakotu s Topo czech mapama turistické+cy­klostezky. Nevíš jestli to jde nějak dostat do Symbianové N8. Ani nevím jak je to s licencí, ale asi byla jen na jedno zařízení, protože se při instalaci muselo zadávat výrobní číslo dakoty.

        0 0
        • Tomcat  

          Bez úprav a porušení licence na to zapomeň.

          0 0
        • Martin55063  

          Na symbianu mapy Garmin jedou, ovšem potřebuješ program pro symbian Garmin Mobile XT. Každopádně mapy jsou opravdu registrované jen na konkrétní zařízení a pokud vím,tak přeregistrování nejde, tj stejně bys mapy musel znovu koupit. Takže mapy z Dakoty ti nepomůžou.

          Více info např. http://forum.n73.eu/viewtopic.php…

          0 0
    • trouba20  

      No díky moc z vstupy. Kontaktoval jsem Garmin CR a odpovedi jsou nasledujici.

      1. GPS dohledani je jasny,nejde. Nicméně se prý někdo u nich ptal a prý

      nalezl na horách stejný typ. Večer zkusím najít číslo na krabici a byl by to malý zázrak.

      Jinak ostatní doplňky jde skutečně propojit přes garmin ant.

      A jak mylo řečeno, mapy nejsou použitetlné pro i-věcičky. :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.